22.12.2006 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 316/1 |
PROTOKOLAS
(2006/C 316 E/01)
POSĖDŽIO EIGA
PIRMININKAVO: Josep BORRELL FONTELLES
Pirmininkas
1. Sesijos atnaujinimas
Posėdis pradėtas 15.05 val.
2. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
3. Gauti dokumentai
Gauti šie dokumentai:
1) |
iš Tarybos ir Komisijos:
|
2) |
iš Parlamento komitetų:
|
3) |
iš Parlamento narių:
|
4. Sprendimai dėl kai kurių dokumentų
Leidimas rengti pranešimus savo iniciatyva (Darbo tvarkos taisyklių 45 straipsnis)
AFET komitetas
— |
Kosovo ateitis ir ES vaidmuo (2006/2267(INI)) (nuomonė: INTA) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
— |
Pranešimas dėl strateginio dokumento dėl plėtros proceso pažangos (2006/2252(INI)) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
CONT komitetas
— |
Bendrijos finansinių interesų apsauga. Kova su sukčiavimu. 2005 m. metinė ataskaita. (2006/2268(INI)) (nuomonė: AGRI, BUDG, REGI) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
ECON komitetas
— |
Finansinės paslaugos 2005-2010 m. Baltoji knyga (2006/2270(INI)) (nuomonė: JURI) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
— |
Europos ekonomikos padėtis. Parengiamoji bendrųjų ekonominės politikos gairių ataskaita (2006/2272(INI)) (nuomonė: EMPL, ITRE) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
— |
Europos investicijų banko (EIB) 2005 m. metinė ataskaita (2006/2269(INI)) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
FEMM komitetas
— |
Šeimos gyvenimo ir studijų laikotarpio derinimo priemonių, skirtų jaunoms moterims, gyvenančioms Europos Sąjungoje, reguliavimo sistema (2006/2276(INI)) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
— |
Neįgalių moterų padėtis Europos Sąjungoje (2006/2277(INI)) (nuomonė: EMPL) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
IMCO komitetas
— |
Sveikatos apsaugos paslaugų išbraukimo iš Direktyvos dėl paslaugų vidaus rinkoje poveikis ir pasekmės (2006/2275(INI)) (nuomonė: ENVI, EMPL) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
ITRE komitetas
— |
Praktinis žinių panaudojimas. Europai skirta didelės apimties naujovių strategija (2006/2274(INI)) (nuomonė: CULT, EMPL, JURI, ECON, IMCO, REGI) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
— |
Europos plačiajuosčio ryšio politikos kūrimas (2006/2273(INI)) (nuomonė: CULT, EMPL, JURI, IMCO) (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
Glaudesnis komitetų bendradarbiavimas
ENVI komitetas
— |
Taususis pesticidų naudojimas (COM(2006)0373 — C6-0246/2006 — 2006/0132(COD)) (nuomonė: ITRE) Glaudesnis komitetų bendradarbiavimas ENVI, AGRI (Atsižvelgiant į Pirmininkų sueigos sprendimą 2006 11 16) |
Perdavimas komitetams
REGI komitetas
— |
Vyno rinkos bendro organizavimo reforma (2006/2109(INI))
|
Sprendimas rengti pranešimą pagal Darbo tvarkos taisyklių 201 straipsnį
AFCO komitetas
— |
Taisyklių pakeitimas atsižvelgiant į 2006 m. liepos 17 d. Tarybos sprendimą, nustatantį Komisijos naudojimosi jai suteiktais įgyvendinimo įgaliojimais tvarką (komitologija) (2006/2244(REG)) |
5. Rašytiniai pareiškimai (gauti dokumentai)
Šie Parlamento nariai pateikė šiuos rašytinius pareiškimus, įrašomus į registrą (Darbo tvarkos taisyklių 116 straipsnis):
— |
Jacky Henin, Marco Rizzo ir Helmuth Markov - dėl Europos energijos agentūros įsteigimo ir ekonominių interesų grupės (EIG), valdančios elektros energijos gamybą ir skirstymą Europos Sąjungos teritorijoje, įkūrimo (85/2006); |
— |
Adriana Poli Bortone - dėl Konstitucijos priėmimo proceso atnaujinimo ir nuostatų dėl krikščioniškų šaknų įtraukimo (86/2006); |
— |
Jolanta Dičkutė, John Bowis, Stephen Hughes, Frédérique Ries ir Thomas Ulmer - dėl hepatito C (87/2006). |
6. Tarybos perduoti susitarimų tekstai
Taryba perdavė šių dokumentų patvirtintus nuorašus:
— |
Europos bendrijos ir Urugvajaus Rytų Respublikos susitarimo dėl oro susisiekimo paslaugų tam tikrų aspektų; |
— |
Europos bendrijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų susitarimo dėl oro vežėjų atliekamo keleivių duomenų įrašo tvarkymo ir perdavimo JAV vidaus saugumo departamentui. |
7. Asignavimų perkėlimas
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0383/2006 — SEC(2006)1064) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 39A/2006.
Jis leido perkelti dalį asignavimų pagal 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 3 dalį.
*
* *
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0383/2006 — SEC(2006)1064) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 39B/2006.
Remdamasis 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 2 ir 3 dalimi, jis leido perkelti visus asignavimus.
*
* *
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0361/2006 — SEC(2006)1281) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 41/2006.
Atsižvelgęs į Tarybos nuomonę jis leido perkelti visus asignavimus pagal 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 3 dalies nuostatas.
*
* *
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0370/2006 — SEC(2006)1284) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 44/2006.
Remdamasis 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 2 dalimi, jis leido perkelti visus asignavimus.
*
* *
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0366/2006 — SEC(2006)1286) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 46/2006.
Remdamasis 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 2 ir 3 dalimi, jis leido perkelti visus asignavimus.
*
* *
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0367/2006 — SEC(2006)1350) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 49/2006.
Remdamasis 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 2 dalimi, jis leido perkelti visus asignavimus.
*
* *
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0371/2006 — SEC(2006)1353) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 52/2006.
Atsižvelgęs į Tarybos nuomonę jis leido perkelti visus asignavimus pagal 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 3 dalies nuostatas.
*
* *
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0372/2006 — SEC(2006)1354) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 53/2006.
Atsižvelgęs į Tarybos nuomonę jis leido perkelti visus asignavimus pagal 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 3 dalies nuostatas.
*
* *
Biudžeto komitetas apsvarstė Europos Komisijos (C6-0417/2006 — SEC(2006)1403) pasiūlymą perkelti asignavimus DEC 59/2006.
Remdamasis 2002 m. birželio 25 d. finansinio reglamento 24 straipsnio 2 ir 3 dalimi, jis leido perkelti visus asignavimus.
8. Darbotvarkė
Patvirtinta darbų programa (2006 11 13 protokolo 14 punktas) ir išdalytas (PE 379.744/OJ/COR) darbotvarkės atitaisytų klaidų sąrašas. Pasiūlyti šie jo pakeitimai:
Darbotvarkė patvirtinta.
9. Diskusijos dėl Europos ateities (diskusijos)
Diskusijos dėl Europos ateities dalyvaujant Airijos ministrui pirmininkui, Europos Vadovų Tarybos nariui.
Pirmininkas padarė trumpą pareiškimą, kuriame pabrėžė, kokį svarbų vaidmenį per pastarąjį dešimtmetį atliko Airijos ministras pirmininkas Bertie Ahern tvarkant Europos reikalus. Jis taip pat nurodė, kad atsižvelgiant į tai, kad nuo 2007 m. sausio 1 d. airių kalba taps dvidešimt pirma oficialia kalba, šią kalbą bus galima vartoti šių diskusijų metu.
Kalbėjo Bertie Ahern.
Kalbėjo: Hans-Gert Pöttering PPE-DE frakcijos vardu, Martin Schulz PSE frakcijos vardu, Graham Watson ALDE frakcijos vardu, Johannes Voggenhuber Verts/ALE frakcijos vardu, Gabriele Zimmer GUE/NGL frakcijos vardu, Brian Crowley UEN frakcijos vardu, Kathy Sinnott IND/DEM frakcijos vardu, Jim Allister, nepriklausomas Parlamento narys, Bertie Ahern, Avril Doyle, Proinsias De Rossa, Sophia in 't Veld, Johannes Voggenhuber, Mary Lou McDonald, Seán Ó Neachtain, Georgios Karatzaferis, Francesco Enrico Speroni, Timothy Kirkhope, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Marian Harkin, Bairbre de Brún ir Koenraad Dillen.
PIRMININKAVO: Pierre MOSCOVICI
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Ioannis Varvitsiotis, Jo Leinen, Andrew Duff, Richard Corbett ir Bertie Ahern.
Diskusijos baigtos.
10. Įgaliojimų tikrinimas
Remdamasis savo JURI komiteto pasiūlymu, Parlamentas nusprendė patikrinti savo narių Jens Holm ir Katrin Saks įgaliojimus nuo atitinkamai 2006 9 27 ir 2006 10 9.
11. Parlamento sudėtis
Dimitri Abadjiev pranešė, kad jis nuo 2006 m. gruodžio 1 d. jis atsistatydina iš Europos Parlamento stebėtojo pareigų.
Parlamentas jį išklausė ir pavedė Pirmininkui perduoti šią informaciją atitinkamoms Bulgarijos valdžios institucijoms.
12. Tarybos bendrųjų pozicijų perdavimas
Pirmininkas, remdamasis Darbo tvarkos taisyklių 57 straipsnio 1 dalimi, pranešė, kad gavo šią Tarybos bendrąją poziciją su nurodytomis ją patvirtinti paskatinusiomis priežastimis ir Komisijos poziciją dėl:
— |
2006 m. lapkričio 23 d. Tarybos priimta Bendroji pozicija siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą, iš dalies keičiantį Reglamentą (EB) Nr. 999/2001, nustatantį tam tikrų užkrečiamųjų spongiforminių encefalopatijų prevencijos, kontrolės ir likvidavimo taisykles (14224/4/2006 — C6-0432/2006 — 2004/0270B(COD))
|
Trijų mėnesių terminas, per kurį Parlamentas turi patvirtinti savo poziciją, prasidės kitą dieną, t. y. 2006 11 30.
13. Rusijos ir Europos Sąjungos aukščiausio lygio susitikimas (diskusijos)
Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Rusijos ir Europos Sąjungos aukščiausio lygio susitikimas
Paula Lehtomäki (einanti Tarybos Pirmininko pareigas) ir Benita Ferrero-Waldner (Komisijos narė) padarė pareiškimus.
Kalbėjo: Camiel Eurlings PPE-DE frakcijos vardu, Hannes Swoboda PSE frakcijos vardu, Paavo Väyrynen ALDE frakcijos vardu, Daniel Cohn-Bendit Verts/ALE frakcijos vardu, Vladimír Remek GUE/NGL frakcijos vardu, Konrad Szymański UEN frakcijos vardu, Mirosław Mariusz Piotrowski IND/DEM frakcijos vardu, Charles Tannock, Reino Paasilinna, Inese Vaidere, Elmar Brok, Marek Siwiec, Ryszard Czarnecki ir Tunne Kelam.
PIRMININKAVO: Antonios TRAKATELLIS
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Rihards Pīks, Béla Glattfelder, Bogusław Sonik, Paula Lehtomäki ir Benita Ferrero-Waldner.
Su pateiktais pasiūlymais dėl rezoliucijos dar nebuvo galima susipažinti; jie bus paskelbti greitu metu (2006 12 12 protokolo 6 punktas).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: 2006 12 13 protokolo 8.15 punktas.
14. Bulgarijos stojimas. Rumunijos stojimas (diskusijos)
Pranešimas dėl Bulgarijos stojimo į Europos Sąjungą [2006/2114(INI)] — Užsienio reikalų komitetas.
Pranešėjas: Geoffrey Van Orden (A6-0420/2006).
Pranešimas dėl Rumunijos stojimo į Europos Sąjungą [2006/2115(INI)] — Užsienio reikalų komitetas.
Pranešėjas: Pierre Moscovici (A6-0421/2006).
Geoffrey Van Orden pristatė pranešimą (A6-0420/2006).
Pierre Moscovici pristatė pranešimą (A6-0421/2006).
Kalbėjo: Paula Lehtomäki (einanti Tarybos Pirmininko pareigas) ir Olli Rehn (Komisijos narys).
Kalbėjo: Kinga Gál (LIBE komiteto nuomonės referentė), Rodi Kratsa-Tsagaropoulou (FEMM komiteto nuomonės referentė), Lidia Joanna Geringer de Oedenberg (FEMM komiteto nuomonės referentė), Francisco José Millán Mon PPE-DE frakcijos vardu, Jan Marinus Wiersma PSE frakcijos vardu, Nicholson of Winterbourne ALDE frakcijos vardu, Milan Horáček Verts/ALE frakcijos vardu ir Jan Tadeusz Masiel UEN frakcijos vardu.
PIRMININKAVO: Miroslav OUZKÝ
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Nigel Farage IND/DEM frakcijos vardu, Hans-Peter Martin, nepriklausomas Parlamento narys, Elmar Brok, Alexandra Dobolyi, Jean-Marie Cavada, Bernat Joan i Marí, Hanna Foltyn-Kubicka, Gábor Harangozó, Panagiotis Beglitis, Herbert Bösch, Paula Lehtomäki ir Olli Rehn.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: 2006 11 30 protokolo 8.8 punktas ir 2006 11 30 protokolo 8.9 punktas.
15. Europos automobilių sektoriaus restruktūrizavimo ekonominės ir socialinės pasekmės (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: Europos automobilių sektoriaus restruktūrizavimo ekonominės ir socialinės pasekmės
Vladimír Špidla (Komisijos narys) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Ivo Belet PPE-DE frakcijos vardu, Stephen Hughes PSE frakcijos vardu, Jean Marie Beaupuy ALDE frakcijos vardu, Pierre Jonckheer Verts/ALE frakcijos vardu, Francis Wurtz GUE/NGL frakcijos vardu, Frank Vanhecke, nepriklausomas Parlamento narys, José Albino Silva Peneda, Mia De Vits, Jacky Henin, Alain Hutchinson, Véronique De Keyser, Jean Louis Cottigny ir Vladimír Špidla.
Diskusijos baigtos.
16. Finansinė priemonė, skirta skatinti demokratiją ir pagarbą žmogaus teisėms visame pasaulyje ***I (diskusijos)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, įsteigiančio demokratijos ir žmogaus teisių rėmimo visame pasaulyje finansavimo priemonę (Europos iniciatyva remti demokratiją ir žmogaus teises) (COM(2006)0354 — C6-0206/2006 — 2006/0116(COD)) — Užsienio reikalų komitetas.
Bendrapranešėjai: Hélène Flautre ir Edward McMillan-Scott (A6-0376/2006).
Kalbėjo: Paula Lehtomäki (einanti Tarybos Pirmininko pareigas) ir Benita Ferrero-Waldner (Komisijos narė).
Hélène Flautre ir Edward McMillan-Scott pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo: Alessandro Battilocchio (DEVE komiteto nuomonės referentas), Albert Jan Maat (BUDG komiteto nuomonės referentas), Teresa Riera Madurell (FEMM komiteto nuomonės referentė), Michael Gahler PPE-DE frakcijos vardu, Elena Valenciano Martínez-Orozco PSE frakcijos vardu, Annemie Neyts-Uyttebroeck ALDE frakcijos vardu, Richard Howitt, Kader Arif, Paula Lehtomäki ir Benita Ferrero-Waldner.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: 2006 12 12 protokolo 14.18 punktas.
(Posėdis sustabdytas 20.20 val. ir atnaujintas 21.00 val.)
PIRMININKAVO: Gérard ONESTA
Pirmininko pavaduotojas
17. Vienos minutės kalbos svarbiais politiniais klausimais
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 144 straipsnį po vieną minutę kalbėjo šie Parlamento nariai, siekiantys atkreipti Parlamento dėmesį į svarbius politinius klausimus:
Romana Jordan Cizelj, Yannick Vaugrenard, Margarita Starkevičiūtė, Kartika Tamara Liotard, Andrzej Tomasz Zapałowski, György Schöpflin, Marian Harkin, Gerard Batten, Witold Tomczak, Oldřich Vlasák, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Marco Cappato, Czesław Adam Siekierski, Marios Matsakis, Daniel Caspary ir Vytautas Landsbergis.
18. Moksliniai tyrimai, technologinė plėtra ir demonstracinė veikla (2007-2013 m.) ***II — Dalyvavimo EB 7-ojoje bendrojoje programoje (2007-2013 m.) taisyklės, mokslinių tyrimų rezultatų sklaida ***I — Dalyvavimo EAEB 7-ojoje bendrojoje programoje (2007-2011 m.) taisyklės, mokslinių tyrimų rezultatų sklaida * — Specialioji programa „Žmonės“ (2007-2013 m.) (7-oji EB MTTPD bendroji programa) * — Specialioji programa „Idėjos“ (2007-2013 m.) (7-oji EB MTTPD bendroji programa) * — Specialioji programa „Pajėgumai“ (2007-2013 m.) (7-oji EB MTTPD bendroji programa) * — Specialioji programa „Bendradarbiavimas“ (2007-2013 m.) (7-oji EB MTTPD bendroji programa) * — Specialioji programa (2007-2013 m.), kurią vykdys Jungtinis tyrimų centras savo tiesiogine veikla (7-oji EB MTTPD bendroji programa) * — Specialioji programa (2007-2011 m.), kurią vykdys Jungtinis tyrimų centras savo tiesiogine veikla (7-oji EAEB branduolinių tyrimų ir mokymo veiklos bendroji programa) * — Specialioji EAEB programa (2007-2011 m.) (7-oji branduolinių tyrimų ir mokymo veiklos bendroji programa) * (diskusijos)
Rekomendacija dėl antrojo svarstymo dėl Tarybos bendrosios pozicijos siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos sprendimą dėl Europos bendrijos septintosios bendrosios mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstravimo veiklos programos (2007-2013 m.) (12032/2/2006 — C6-0318/2006 — 2005/0043(COD)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėjas: Jerzy Buzek (A6-0392/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, nustatančio įmonių, mokslinių tyrimų centrų ir universitetų dalyvavimo Septintosios pagrindų programos veiksmuose ir mokslinių tyrimų rezultatų sklaidos taisykles (2007-2013 m.) (COM(2005)0705 — C6-0005/2006 — 2005/0277(COD)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėjas: Philippe Busquin (A6-0304/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos reglamento (Euratomas), apibrėžiančio įmonių, mokslinių tyrimų centrų ir universitetų dalyvavimo taisykles ir nustatančio mokslinių tyrimų rezultatų sklaidos taisykles, skirtas Europos atominės energijos bendrijos septintajai pagrindų programai (2007-2011 m.) įgyvendinti (COM(2006)0042 — C6-0080/2006 — 2006/0014(CNS)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėja: Anne Laperrouze (A6-0305/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl specialiosios programos „Žmonės“, kuria įgyvendinama Europos bendrijos 7-oji mokslinių tyrimų, technologijų plėtros ir demonstravimo veiklos pagrindų programa (2007-2013 m.) (COM(2005)0442 — C6-0383/2005 — 2005/0187(CNS)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėjas: Umberto Pirilli (A6-0360/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl specialiosios programos „Idėjos“, kuria įgyvendinama Europos bendrijos 7-oji mokslinių tyrimų, technologijų plėtros ir demonstravimo veiklos pagrindų programa (2007-2013 m.) (COM(2005)0441 — C6-0382/2005 — 2005/0186(CNS)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėja: Angelika Niebler (A6-0369/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl specialiosios programos „Pajėgumai“, kuria įgyvendinama Europos bendrijos 7-oji mokslinių tyrimų, technologijų plėtros ir demonstravimo veiklos pagrindų programa (2007-2013 m.) (COM(2005)0443 — C6-0384/2005 — 2005/0188(CNS)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėjas: Vittorio Prodi (A6-0371/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl specialiosios programos „Bendradarbiavimas“, kuria įgyvendinama Europos Bendrijų septintoji mokslinių tyrimų, technologijų plėtros ir demonstravimo veiklos pagrindų programa (2007-13 m.) (COM(2005)0440 — C6-0381/2005 — 2005/0185(CNS)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėja: Teresa Riera Madurell (A6-0379/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl specialiosios programos, kurią vykdys Jungtinis tyrimų centras savo tiesiogine veikla pagal Europos bendrijos 7-ąją mokslinių tyrimų, technologijų plėtros ir demonstravimo veiklos pagrindų programą (2007-2013 m.) (COM(2005)0439 — C6-0380/2005 — 2005/0184(CNS)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėjas: David Hammerstein Mintz (A6-0335/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl specialiosios programos, kurią tiesiogiai vykdys Jungtinis tyrimų centras, įgyvendindamas Europos atominės energijos bendrijos (Euratomas) 7-ąją branduolinių tyrimų ir mokymo veiklos pagrindų programą (2007-2011 m.) (COM(2005)0444 — C6-0385/2005 — 2005/0189(CNS)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėjas: Daniel Caspary (A6-0357/2006).
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl specialiosios programos, kuria įgyvendinama Europos atominės energijos bendrijos (Euratomas) septintoji branduolinių tyrimų ir mokymo veiklos pagrindų programa (2007-2011 m.) (COM(2005)0445/2 — COM(2005)0445/2 — 2005/0190(CNS)) — Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas.
Pranešėjas: Umberto Guidoni (A6-0333/2006).
Jerzy Buzek pateikė rekomendaciją dėl antrojo svarstymo (A6-0392/2006).
Philippe Busquin pristatė pranešimą (A6-0304/2006).
Anne Laperrouze pristatė pranešimą (A6-0305/2006).
Umberto Pirilli pristatė pranešimą (A6-0360/2006).
Angelika Niebler pristatė pranešimą (A6-0369/2006).
Vittorio Prodi pristatė pranešimą (A6-0371/2006).
Teresa Riera Madurell pristatė pranešimą (A6-0379/2006).
David Hammerstein Mintz pristatė pranešimą (A6-0335/2006).
Daniel Caspary pristatė pranešimą (A6-0357/2006).
Umberto Guidoni pristatė pranešimą (A6-0333/2006).
Kalbėjo: Janez Potočnik (Komisijos narys) ir Paula Lehtomäki (einanti Tarybos Pirmininko pareigas).
Kalbėjo: Neena Gill (BUDG komiteto nuomonės referentė), Jamila Madeira (EMPL komiteto nuomonės referentė), Markus Pieper (AGRI komiteto nuomonės referentas), Giovanni Berlinguer (CULT komiteto nuomonės referentas), Giles Chichester PPE-DE frakcijos vardu, Reino Paasilinna PSE frakcijos vardu, Patrizia Toia ALDE frakcijos vardu, Claude Turmes Verts/ALE frakcijos vardu, Miloslav Ransdorf GUE/NGL frakcijos vardu, Leopold Józef Rutowicz UEN frakcijos vardu, Nils Lundgren IND/DEM frakcijos vardu, Gunnar Hökmark, Catherine Trautmann, Carlo Casini, Britta Thomsen, Cristina Gutiérrez-Cortines, Eluned Morgan, Françoise Grossetête, Dorette Corbey, Lambert van Nistelrooij, Jan Březina, Romana Jordan Cizelj, Ján Hudacký, Jan Christian Ehler, Etelka Barsi-Pataky, Paul Rübig ir Janez Potočnik.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: 2006 11 30 protokolo 8.10 punktas, 2006 11 30 protokolo 8.11 punktas, 2006 11 30 protokolo 8.14 punktas, 2006 11 30 protokolo 8.15 punktas, 2006 11 30 protokolo 8.16 punktas, 2006 11 30 protokolo 8.17 punktas, 2006 11 30 protokolo 8.18 punktas, 2006 11 30 protokolo 8.19 punktas, 2006 11 30 protokolo 8.20 punktas ir 2006 11 30 protokolo 8.21 punktas.
19. Pirotechnikos gaminių pateikimas į rinką ***I (diskusijos)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos dėl pirotechnikos gaminių pateikimo į rinką [COM(2005)0457 — C6-0312/2005 — 2005/0194(COD)] — Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas.
Pranešėjas: Joel Hasse Ferreira (A6-0289/2006).
Kalbėjo Markos Kyprianou (Komisijos narys).
Joel Hasse Ferreira pristatė pranešimą.
Kalbėjo: Anja Weisgerber PPE-DE frakcijos vardu, Anne Laperrouze ALDE frakcijos vardu, Malcolm Harbour ir Markos Kyprianou.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: 2006 11 30 protokolo 8.12 punktas.
20. Pacientų teisės Europos Sąjungoje (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: Pacientų teisės Europos Sąjungoje
Markos Kyprianou (Komisijos narys) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: John Bowis PPE-DE frakcijos vardu, Anne Ferreira PSE frakcijos vardu, Marios Matsakis ALDE frakcijos vardu, Irena Belohorská, nepriklausoma Parlamento narė, Jorgo Chatzimarkakis ir Markos Kyprianou.
Diskusijos baigtos.
21. Kito posėdžio darbotvarkė
Kitos dienos darbotvarkė patvirtinta (dokumentas „Darbotvarkė“, PE 379.744/OJJE).
22. Posėdžio pabaiga
Posėdis baigtas 00.25 val.
Julian Priestley
Generalinis sekretorius
Edward McMillan-Scott
Pirmininko pavaduotojas
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Adamou, Agnoletto, Aita, Allister, Andersson, Andrejevs, Andria, Andrikienė, Angelilli, Antoniozzi, Arif, Arnaoutakis, Ashworth, Assis, Atkins, Aubert, Audy, Ayala Sender, Aylward, Bachelot-Narquin, Baco, Barsi- Pataky, Batten, Battilocchio, Batzeli, Bauer, Beaupuy, Beazley, Becsey, Beglitis, Belet, Belohorská, Bennahmias, Berend, Berès, van den Berg, Berger, Berlato, Berlinguer, Bielan, Blokland, Bloom, Bobošíková, Böge, Bösch, Bonde, Booth, Borghezio, Borrell Fontelles, Bourlanges, Bourzai, Bowis, Bowles, Bozkurt, Bradbourn, Braghetto, Brejc, Brepoels, Březina, Brie, Brok, Brunetta, Budreikaitė, Buitenweg, Bullmann, van den Burg, Bushill-Matthews, Busk, Busquin, Busuttil, Buzek, Cabrnoch, Calabuig Rull, Callanan, Camre, Capoulas Santos, Carlotti, Carnero González, Carollo, Casa, Casaca, Cashman, Casini, Caspary, Castex, Castiglione, Catania, Cavada, Cercas, Chatzimarkakis, Chichester, Chiesa, Chmielewski, Christensen, Chruszcz, Claeys, Clark, Cocilovo, Coelho, Cohn-Bendit, Corbett, Corbey, Cornillet, Correia, Costa, Cottigny, Coveney, Cramer, Crowley, Ryszard Czarnecki, Daul, Davies, De Blasio, de Brún, Degutis, De Keyser, Demetriou, Deprez, De Rossa, Désir, Deß, De Veyrac, De Vits, Dičkutė, Didžiokas, Díez González, Dillen, Dimitrakopoulos, Dobolyi, Dombrovskis, Doorn, Dover, Doyle, Drčar Murko, Duchoň, Dührkop Dührkop, Duff, Duka-Zólyomi, Ebner, El Khadraoui, Elles, Esteves, Estrela, Ettl, Eurlings, Robert Evans, Fajmon, Farage, Fatuzzo, Fava, Ferber, Fernandes, Fernández Martín, Anne Ferreira, Elisa Ferreira, Figueiredo, Flasarová, Flautre, Florenz, Foglietta, Foltyn-Kubicka, Fontaine, Ford, Friedrich, Gahler, Gál, Gaľa, García Pérez, Gaubert, Gauzès, Gawronski, Gentvilas, Geremek, Geringer de Oedenberg, Gewalt, Gierek, Giertych, Gill, Gklavakis, Glante, Glattfelder, Goebbels, Goepel, Golik, Gollnisch, Gomolka, Gottardi, Goudin, Grabowska, Grabowski, Graça Moura, Graefe zu Baringdorf, de Grandes Pascual, Griesbeck, Gröner, de Groen-Kouwenhoven, Groote, Grosch, Grossetête, Guardans Cambó, Guerreiro, Guidoni, Gurmai, Gutiérrez-Cortines, Guy-Quint, Gyürk, Hänsch, Hammerstein Mintz, Hamon, Handzlik, Hannan, Harangozó, Harbour, Harkin, Hasse Ferreira, Hassi, Hatzidakis, Haug, Hazan, Heaton-Harris, Hedh, Hedkvist Petersen, Hegyi, Helmer, Henin, Hennicot-Schoepges, Herczog, Herranz García, Hieronymi, Higgins, Hoppenstedt, Horáček, Howitt, Hudacký, Hudghton, Hughes, Hutchinson, Ibrisagic, in 't Veld, Itälä, Jackson, Janowski, Járóka, Jeggle, Jensen, Joan i Marí, Jöns, Jonckheer, Jordan Cizelj, Kacin, Kaczmarek, Kallenbach, Kamiński, Karas, Karatzaferis, Karim, Kaufmann, Kauppi, Tunne Kelam, Kilroy-Silk, Kindermann, Kirkhope, Klamt, Klaß, Knapman, Koch, Kohlíček, Konrad, Korhola, Kósáné Kovács, Koterec, Kozlík, Krahmer, Krarup, Krasts, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Krupa, Kuc, Kuhne, Kułakowski, Kušķis, Kusstatscher, Kuźmiuk, Lagendijk, Laignel, Lambert, Lambrinidis, Landsbergis, Lang, Langen, Langendries, Laperrouze, La Russa, Lauk, Lax, Le Foll, Lehideux, Lehne, Lehtinen, Leichtfried, Leinen, Le Rachinel, Lewandowski, Liberadzki, Libicki, Lichtenberger, Lienemann, Liotard, Locatelli, Lombardo, López-Istúriz White, Losco, Louis, Lucas, Ludford, Lulling, Lundgren, Lynne, Maat, Maaten, McAvan, McCarthy, McDonald, McGuinness, McMillan-Scott, Madeira, Maldeikis, Manders, Maňka, Thomas Mann, Manolakou, Mantovani, Markov, David Martin, Hans-Peter Martin, Martínez Martínez, Masiel, Mastenbroek, Mathieu, Mato Adrover, Matsakis, Matsis, Matsouka, Mauro, Mavrommatis, Mayer, Medina Ortega, Meijer, Menéndez del Valle, Miguélez Ramos, Mikko, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Montoro Romero, Moraes, Moreno Sánchez, Morgan, Morillon, Moscovici, Mote, Mulder, Musacchio, Muscardini, Muscat, Musotto, Musumeci, Myller, Napoletano, Nassauer, Nattrass, Newton Dunn, Annemie Neyts-Uyttebroeck, Nicholson, Nicholson of Winterbourne, Niebler, Novak, Obiols i Germà, Achille Occhetto, Özdemir, Olajos, Olbrycht, Ó Neachtain, Onesta, Onyszkiewicz, Oomen-Ruijten, Ortuondo Larrea, Őry, Ouzký, Oviir, Paasilinna, Pack, Pafilis, Pahor, Paleckis, Panayotopoulos-Cassiotou, Pannella, Panzeri, Papadimoulis, Papastamkos, Patriciello, Peillon, Pęk, Alojz Peterle, Pflüger, Piecyk, Pieper, Pīks, Pinior, Piotrowski, Pirilli, Pirker, Pistelli, Pittella, Pleguezuelos Aguilar, Pleštinská, Podestà, Podkański, Poettering, Poignant, Polfer, Posdorf, Prets, Prodi, Protasiewicz, Purvis, Rack, Radwan, Ransdorf, Rasmussen, Remek, Resetarits, Reul, Reynaud, Ribeiro e Castro, Riera Madurell, Ries, Riis-Jørgensen, Rivera, Rizzo, Rogalski, Romagnoli, Romeva i Rueda, Rosati, Roszkowski, Roth-Behrendt, Rothe, Rouček, Roure, Rübig, Rutowicz, Ryan, Sacconi, Saïfi, Sakalas, Saks, Salinas García, Sánchez Presedo, dos Santos, Sartori, Saryusz-Wolski, Sbarbati, Schaldemose, Schapira, Scheele, Schenardi, Schierhuber, Schlyter, Olle Schmidt, Frithjof Schmidt, Schmitt, Schnellhardt, Schöpflin, Schroedter, Schuth, Schwab, Seeber, Segelström, Seppänen, Siekierski, Sifunakis, Silva Peneda, Simpson, Sinnott, Siwiec, Škottová, Smith, Sommer, Sonik, Sornosa Martínez, Sousa Pinto, Spautz, Speroni, Staes, Staniszewska, Starkevičiūtė, Šťastný, Sterckx, Stevenson, Stihler, Strož, Stubb, Sudre, Sumberg, Surján, Susta, Svensson, Swoboda, Szájer, Szent-Iványi, Szymański, Tabajdi, Tajani, Takkula, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Thomsen, Titford, Titley, Toia, Tomczak, Trakatellis, Trautmann, Triantaphyllides, Trüpel, Turmes, Uca, Ulmer, Väyrynen, Vaidere, Vakalis, Valenciano Martínez-Orozco, Vanhecke, Van Lancker, Van Orden, Varela Suanzes-Carpegna, Varvitsiotis, Vaugrenard, Veneto, Ventre, Veraldi, Vergnaud, Vernola, Vincenzi, Virrankoski, Vlasák, Vlasto, Voggenhuber, Wagenknecht, Walter, Watson, Henri Weber, Weisgerber, Westlund, Wieland, Wiersma, Willmott, Wise, von Wogau, Wohlin, Bernard Piotr Wojciechowski, Janusz Wojciechowski, Wurtz, Yañez-Barnuevo García, Zahradil, Zaleski, Zapałowski, Zappalà, Zatloukal, Ždanoka, Zieleniec, Zīle, Zimmer, Zvěřina, Zwiefka.
Stebėtojai:
Abadjiev, Ali, Anastase, Arabadjiev, Athanasiu, Bărbuleţiu, Bliznashki, Buruiană-Aprodu, Cappone, Christova, Ciornei, Cioroianu, Corlăţean, Coşea, Gabriela Creţu, Martin Dimitrov, Duca, Ganţ, Hogea, Husmenova, Iacob-Ridzi, Ilchev, Ivanova, Kazak, Kirilov, Kónya-Hamar, Marinescu, Mihalache, Morţun, Paparizov, Parvanova, Petre, Podgorean, Popa, Sârbu, Severin, Shouleva, Silaghi, Stoyanov, Szabó, Ţicău, Ţîrle, Vigenin.