Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 62012TN0519

Byla T-519/12: 2012 m. lapkričio 27 d. pareikštas ieškinys byloje mobile.international prieš VRDT — Komisija (PL mobile.eu)

OJ C 26, 26.1.2013, p. 67–68 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

26.1.2013   

LT

Europos Sąjungos oficialusis leidinys

C 26/67


2012 m. lapkričio 27 d. pareikštas ieškinys byloje mobile.international prieš VRDT — Komisija (PL mobile.eu)

(Byla T-519/12)

2013/C 26/132

Kalba, kuria surašytas ieškinys: vokiečių

Šalys

Ieškovė: mobile.international GmbH (Kleinmachnovas, Vokietija), atstovaujama advokato T. Lührig

Atsakovė: Vidaus rinkos derinimo tarnyba (prekių ženklams ir pramoniniam dizainui)

Kita procedūros Apeliacinėje taryboje šalis: Europos Komisija

Reikalavimai

Ieškovė Bendrojo Teismo prašo:

panaikinti 2012 m. rugsėjo 6 d. Vidaus rinkos derinimo tarnybos (prekių ženklams ir pramoniniam dizainui) pirmosios apeliacinės tarybos sprendimą byloje R 1401/2011-1, kiek tai susiję su šiomis prekėmis ir paslaugomis;

9 klasė

:

Moksliniai, jūriniai, geodeziniai, fotografijos, kinematografijos, optiniai, svėrimo, matavimo, signalizavimo, tikrinimo (priežiūros), gelbėjimo, mokymo prietaisai ir aparatai; garso ar vaizdo įrašymo, perdavimo ar atkūrimo aparatūra; magnetinės duomenų laikmenos, įrašų diskai; monetinių aparatų mechanizmai; kasos aparatai, skaičiavimo mašinos, duomenų dorojimo įrenginiai, kompiuteriai; kompiuterių programinė įranga, nepriskirta prie kitų klasių; visos pirma minėtos paslaugos tik kiek jos susijusios su automobilių, priekabų ir sunkvežimių detalių prekyba internete.

16 klasė

:

Popierius, kartonas ir jų gaminiai, nepriskirti prie kitų klasių; spaudiniai; fotonuotraukos; raštinės reikmenys; rašomosios mašinėlės ir biuro reikmenys (išskyrus baldus); mokomoji medžiaga ir vaizdinės priemonės, nepriskirti prie kitų klasių; plastikinės pakavimo medžiagos; šriftai; klišės; visos pirma minėtos paslaugos tik kiek jos susijusios su automobilių, priekabų ir sunkvežimių detalių prekyba internete.

35 klasė

:

Reklama; verslo vadyba; verslo tvarkyba; įstaigų veikla; visos pirma minėtos paslaugos tik kiek jos susijusios su automobilių, priekabų ir sunkvežimių detalių prekyba internete.

36 klasė

:

Draudimas; [draudimo organizavimas]; finansinės operacijos; piniginės operacijos; nekilnojamojo turto operacijos; visos pirma minėtos paslaugos tik kiek jos susijusios su automobilių, priekabų ir sunkvežimių detalių prekyba internete.

38 klasė

:

Telekomunikacijos [visų pirma interneto paslaugos; pranešimų, informacijos, vaizdų ir tekstinių pranešimų gretinimas, pateikimas ir persiuntimas; elektroninė reklama]; visos pirma minėtos paslaugos tik kiek jos susijusios su automobilių, priekabų ir sunkvežimių detalių prekyba internete.

42 klasė

:

Mokslo ir technologijų paslaugos ir su tuo susiję tyrimai ir projektavimas; pramoninės analizės ir tyrimų paslaugos; kompiuterių programinės ir aparatinės įrangos projektavimas ir tobulinimas; visos pirma minėtos paslaugos tik kiek jos susijusios su automobilių, priekabų ir sunkvežimių detalių prekyba internete.

alternatyviai, panaikinti 2012 m. rugsėjo 6 d. Vidaus rinkos derinimo tarnybos (prekių ženklams ir pramoniniam dizainui) pirmosios apeliacinės tarybos sprendimą byloje R 1401/2011-1, kiek tai susiję su šiomis 35, 38 ir 42 klasių prekėmis pirma nurodyta apimtimi;

priteisti iš atsakovo padengti šioje instancijoje patirtas išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Įregistruotas Bendrijos prekių ženklas, dėl kurio pateiktas prašymas pripažinti jo registraciją negaliojančia: vaizdinis prekių ženklas, turintis žodinius elementus „PL mobile.eu“ 9, 16, 35, 36, 38 ir 42 klasių prekėms ir paslaugoms — Bendrijos prekių ženklas Nr. 8 307 779.

Bendrijos prekių ženklo savininkė: ieškovė.

Šalis, prašanti pripažinti Bendrijos prekių ženklo registraciją negaliojančia: Europos Komisija.

Prašymo pripažinti registraciją negaliojančia motyvai: Bendrijos prekių ženklas sudaro Europos Sąjungos tarpusavyje kampais nesusiliejančių žvaigždių heraldikos imitaciją.

Anuliavimo skyriaus sprendimas: atmesti prašymą.

Apeliacinės tarybos sprendimas: Protestų skyriaus sprendimas panaikinamas, o Bendrijos prekių ženklas pripažįstamas negaliojančiu.

Ieškinio pagrindai:

Reglamento Nr. 207/2009 7 straipsnio 1 dalies h punkto ir Paryžiaus konvencijos 6 straipsnio pažeidimas.

Reglamento Nr. 207/2009 7 straipsnio 1 dalies g punkto pažeidimas.

Teisėtų lūkesčių principo pažeidimas.


Top