Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32015R0375

2015 m. kovo 6 d. Tarybos įgyvendinimo reglamentas (ES) 2015/375, kuriuo įgyvendinamas Reglamentas (ES) Nr. 36/2012 dėl ribojamųjų priemonių, atsižvelgiant į padėtį Sirijoje

OJ L 64, 7.3.2015, p. 10–14 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

In force

ELI: http://data.europa.eu/eli/reg_impl/2015/375/oj

7.3.2015   

LT

Europos Sąjungos oficialusis leidinys

L 64/10


TARYBOS ĮGYVENDINIMO REGLAMENTAS (ES) 2015/375

2015 m. kovo 6 d.

kuriuo įgyvendinamas Reglamentas (ES) Nr. 36/2012 dėl ribojamųjų priemonių, atsižvelgiant į padėtį Sirijoje

EUROPOS SĄJUNGOS TARYBA,

atsižvelgdama į Sutartį dėl Europos Sąjungos veikimo,

atsižvelgdama į 2012 m. sausio 18 d. Tarybos reglamentą (ES) Nr. 36/2012 dėl ribojamųjų priemonių, atsižvelgiant į padėtį Sirijoje, kuriuo panaikinamas Reglamentas (ES) Nr. 442/2011 (1), ypač į jo 32 straipsnio 1 dalį,

kadangi:

(1)

2012 m. sausio 18 d. Taryba priėmė Reglamentą (ES) Nr. 36/2012;

(2)

atsižvelgiant į padėties sunkumą, į Reglamento (ES) Nr. 36/2012 II priede pateiktą fizinių ir juridinių asmenų, subjektų ar organizacijų, kuriems taikomos ribojamosios priemonės, sąrašą reikėtų įtraukti dar septynis asmenis ir dar šešis subjektus;

(3)

todėl Reglamento (ES) Nr. 36/2012 II priedas turėtų būti atitinkamai iš dalies pakeistas,

PRIĖMĖ ŠĮ REGLAMENTĄ:

1 straipsnis

Reglamento (ES) Nr. 36/2012 II priedas iš dalies keičiamas taip, kaip nustatyta šio reglamento priede.

2 straipsnis

Šis reglamentas įsigalioja jo paskelbimo Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje dieną.

Šis reglamentas privalomas visas ir tiesiogiai taikomas visose valstybėse narėse.

Priimta Briuselyje 2015 m. kovo 6 d.

Tarybos vardu

Pirmininkas

K. GERHARDS


(1)  OL L 16, 2012 1 19, p. 1.


PRIEDAS

Į Reglamento (ES) Nr. 36/2012 II priedo A ir B skirsniuose pateiktą fizinių ir juridinių asmenų, subjektų ar organizacijų sąrašą įtraukiami šie asmenys ir subjektai:

A.   Asmenys

 

Vardas, pavardė

Identifikavimo informacija

Įtraukimo į sąrašą priežastys

Įtraukimo į sąrašą data

199.

Bayan Bitar

(dar žinomas kaip Dr. Bayan Al-Bitar)

Adresas: PO Box 11037 Damascus, Syria

„Organisation for Technological Industries“ (OTI) (Technologijų pramonės organizacija) ir „Syrian Company for Information Technology“ (SCIT) (Sirijos informacinių technologijų bendrovė) (abi yra pavaldžios Sirijos gynybos ministerijai, kurią Taryba įtraukė į sąrašą) valdantysis direktorius.

OTI prisideda prie Sirijos režimui skirto cheminio ginklo gamybos.

Kaip OTI ir SCIT valdantysis direktorius Bayan Bitar teikia paramą Sirijos režimui. Dėl jo vaidmens cheminio ginklo gamyboje jis taip pat yra atsakingas už smurtines represijas prieš Sirijos gyventojus.

Atsižvelgiant į tai, kad jis eina vyresniojo pareigūno pareigas šiuose subjektuose, jis taip pat yra susijęs su į sąrašą įtrauktais subjektais OTI ir SCIT.

2015 3 7

200.

Brigados generolas Ghassan Abbas

Adresas: CERS, Centre d'Etude et de Recherche Scientifique;

(dar žinomas kaip SSRC, Scientific Studies and Research Center; Centre de Recherche de Kaboun Barzeh Street, PO Box 4470, Damascus)

„Syrian Scientific Studies and Research Centre“ (SSRC/CERS) (Sirijos studijų ir mokslinių tyrimų centras), kuris yra įtrauktas į sąrašą, filialo netoli Jumraya/Jmraiya direktorius.

Jis dalyvavo cheminio ginklo platinime ir organizuojant cheminio ginklo atakas, be kita ko, įvykdytas Ghouta rajone 2013 m. rugpjūčio mėn. Todėl jis taip pat yra atsakingas už smurtines represijas prieš Sirijos gyventojus.

Kaip SSRC/CERS filialo netoli Jumraya/Jmraiya direktorius Ghassan Abbas teikia paramą Sirijos režimui.

Atsižvelgiant į tai, kad jis eina vyresniojo pareigūno pareigas SSRC, jis taip pat yra susijęs su į sąrašą įtrauktu subjektu SSRC.

2015 3 7

201.

Wael Abdulkarim

(dar žinomas kaip Wael Al Karim)

Adresas: Pangates International Corp Ltd, PO Box Sharjah Airport International Free Zone, United Arab Emirates

Al Karim for Trade and Industry, PO Box 111, 5797 Damascus Syria

Morgan Additives Office No 2206, 22nd Floor, Jafza View 19, Besides Jafza View 18, Sheikh Zayed Road, Jebel Ali Free Zone Authority Dubai, UAE

Į sąrašą įtraukto subjekto „Pangates International Corp Ltd“, kuris veikia kaip tarpininkas tiekiant naftą Sirijos režimui, valdantysis direktorius.

Kaip „Pangates“ valdantysis direktorius Wael Abdulkarim teikia paramą Sirijos režimui ir gauna iš režimo naudos. Be to, jis eina vyresniojo pareigūno pareigas į sąrašą įtrauktame subjekte „Al Karim Group“, kuris yra „Pangates“ patronuojančioji bendrovė.

Atsižvelgiant į tai, kad jis eina vyresniojo pareigūno pareigas „Pangates“ ir „Al Karim Group“, jis taip pat yra susijęs su šiais į sąrašą įtrauktais subjektais.

2015 3 7

202.

Ahmad Barqawi

(dar žinomas kaip Ahmed Barqawi)

Adresas: Pangates International Corp Ltd, PO Box Sharjah Airport International Free Zone, United Arab Emirates. Al Karim for Trade and Industry, PO Box 111, 5797 Damascus, Syria

Morgan Additives Office No 2206, 22nd Floor, Jafza View 19, Besides Jafza View 18, Sheikh Zayed Road, Jebel Ali Free Zone Authority Dubai, UAE

Subjekto „Pangates International Corp Ltd“, kuris veikia kaip tarpininkas tiekiant naftą Sirijos režimui, generalinis direktorius ir „Al Karim Group“ direktorius. Taryba į sąrašą įtraukė tiek „Pangates International“, tiek „Al Karim Group“.

Kaip „Pangates“ generalinis direktorius ir „Pangates“ patronuojančiosios bendrovės „Al Karim Group“ direktorius Ahmad Barqawi teikia paramą Sirijos režimui ir gauna iš režimo naudos. Atsižvelgiant į tai, kad Ahmad Barqawi eina vyresniojo pareigūno pareigas „Pangates“ ir „Al Karim Group“, jis taip pat yra susijęs su į sąrašą įtrauktais subjektais „Pangates International“ ir „Al Karim Group“.

2015 3 7

203.

George Haswani

(dar žinomas kaip Heswani; Hasawani; Al Hasawani)

Adresas: Damascus Province, Yabroud, Al Jalaa St, Syria

Žinomas Sirijos verslininkas, „HESCO Engineering and Construction Company“ – vienos didžiausių inžinerijos ir statybos bendrovių Sirijoje – bendraturtis. Jis palaiko glaudžius ryšius su Sirijos režimu.

George Haswani, atlikdamas tarpininko vaidmenį Sirijos režimo sudaromuose naftos pirkimo iš ISIL sandoriuose, teikia paramą Sirijos režimui ir gauna iš režimo naudos.

Jis taip pat gauna naudos iš režimo naudodamasis palankiomis sąlygomis, be kita ko, sudaręs sutartį (kaip subrangovas) su viena didžiausių Rusijos naftos bendrovių „Stroytransgaz“.

2015 3 7

204.

Emad Hamsho

(dar žinomas kaip Imad Hmisho; Hamchu; Hamcho; Hamisho; Hmeisho; Hemasho)

Hamsho Building

31 Baghdad Street

Damascus,

Syria

Eina pareigas „Hamsho Trading“ vyresniojoje vadovybėje.

Atsižvelgiant į tai, kad jis eina vyresniojo pareigūno pareigas „Hamsho International“, kurią Taryba įtraukė į sąrašą, patronuojamojoje įmonėje „Hamsho Trading“, jis teikia paramą Sirijos režimui. Jis taip pat yra susijęs su į sąrašą įtrauktu subjektu „Hamsho International“.

Emad Hamsho finansuoja „Shabiha“ nereguliariąsias karines pajėgas, kurios surenka plieną iš Sirijos režimo ginkluotųjų pajėgų ir nereguliariųjų karinių pajėgų sunaikintų vietovių ir jį lydo Sirijos plieno („Hmisho Steel“) vietos gamyklose. Jis taip pat yra Sirijos geležies ir plieno tarybos, kuriai priklauso į sąrašą įtraukti režimo verslininkai, pavyzdžiui, Ayman Jaber, pirmininko pavaduotojas. Jis taip pat yra Bashar Al-Assad bendrininkas.

2015 3 7

205.

Samir Hamsho

(dar žinomas kaip Samer; Sameer; Hmisho; Hamchu; Hamcho; Hamisho; Hmeisho; Hemasho)

Hamsho Building

31 Baghdad Street

Damascus,

Syria

Samir Hamsho yra žinomas Sirijos verslininkas, gaunantis naudos iš režimo ir jį remiantis. Jis yra „Hamsho International“, kurią Taryba įtraukė į sąrašą, patronuojamosios įmonės „Hamsho Trading“ patronuojamųjų įmonių „Al Buroj“ ir „Syria Steel/Hmisho Steel“ savininkas ir pirmininkas.

2014 m. kovo mėn. pramonės ministro paskirtas į Homso prekybos rūmus.

Todėl jis teikia paramą Sirijos režimui ir gauna naudos iš su režimu susijusių ryšių.

Jis taip pat yra susijęs su į sąrašą įtrauktais subjektais „Hamsho International“, „Syria Steel SA“ ir „Al Buroj Trading“.

2015 3 7

B.   Subjektai

 

Pavadinimas

Identifikavimo informacija

Įtraukimo į sąrašą priežastys

Įtraukimo į sąrašą data

65.

Organisation for Technological Industries (Technologijų pramonės organizacija)

(dar žinoma kaip „Technical Industries Corporation“ (TIC))

Adresas: PO Box 11037 Damascus, Syria

Sirijos gynybos ministerijai, kurią Taryba įtraukė į sąrašą, pavaldi įmonė.

OTI yra susijusi su Sirijos režimui skirto cheminio ginklo gamyba.

Todėl ji yra atsakinga už smurtines represijas prieš Sirijos gyventojus.

Kaip Gynybos ministerijai pavaldi įmonė ji taip pat yra susijusi su į sąrašą įtrauktu subjektu.

2015 3 7

66.

Syrian Company for Information Technology (SCIT) (Sirijos informacinių technologijų bendrovė)

Adresas: PO Box 11037 Damascus, Syria

„Organisation for Technological Industries“ (OTI) (Technologijų pramonės organizacija) patronuojamoji įmonė ir todėl Sirijos gynybos ministerijai, kurią Taryba įtraukė į sąrašą, pavaldi įmonė. Ji taip pat bendradarbiauja su Sirijos centriniu banku, kurį Taryba įtraukė į sąrašą.

Kaip OTI patronuojamoji įmonė ir Gynybos ministerijai pavaldi įmonė SCIT yra susijusi su šiais į sąrašą įtrauktais subjektais.

2015 3 7

67.

Hamsho Trading

(dar žinoma kaip „Hamsho Group“; „Hmisho Trading Group“; „Hmisho Economic Group“)

Hamsho Building

31 Baghdad Street

Damascus,

Syria

„Hamsho International“, kurią Taryba įtraukė į sąrašą, patronuojamoji įmonė.

Kaip tokia „Hamsho Trading“ yra susijusi su į sąrašą įtrauktu subjektu „Hamsho International“.

Remia Sirijos režimą per savo patronuojamąsias įmones, įskaitant „Syria Steel“. Per savo patronuojamąsias įmones ji yra susijusi su tokiomis grupuotėmis, kaip režimą palaikančios „Shabiha“ nereguliariosios karinės pajėgos.

2015 3 7

68.

Syria Steel SA

(dar žinoma kaip „Syria Steel Co“; „Syria Steel Rolling Mill“; Hmisho Steel)

Hamsho Building

31 Baghdad Street

Damascus,

Syria

„Hamsho Trading“ patronuojamoji įmonė ir todėl „Hamsho International“, kurią Taryba įtraukė į sąrašą, patronuojamoji įmonė. Kaip tokia „Syria Steel SA“ yra susijusi su į sąrašą įtrauktu subjektu. „Syria Steel“ taip pat remia Sirijos režimą bendradarbiaudama su „Shabiha“ nereguliariosiomis karinėmis pajėgomis ir gamindama ginklus.

2015 3 7

69.

Al Buroj Trading

(dar žinoma kaip „Borouj Trading Company“)

Hamsho Building

31 Baghdad Street

Damascus,

Syria

„Hamsho Trading“ patronuojamoji įmonė ir todėl „Hamsho International“, kurią Taryba įtraukė į sąrašą, patronuojamoji įmonė.

Kaip tokia „Al Buroj Trading“ yra susijusi su į sąrašą įtrauktu subjektu „Hamsho International“.

2015 3 7

70.

DK Group

(dar žinoma kaip „DK Group Sarl“; „DK Middle-East & Africa Regional Office“)

Adresai: DK Middle-East & Africa Regional Office, Peres Lazaristes Center, No. 3, 5th Floor, Emir Bachir Street, Beirut Central District, Bachoura Sector, Beirut, Lebanon

Azarieh Building – Block 03, 5th Floor

Azarieh Street – Solidere – Downtown, PO Box 11-503, Beirut Lebanon

„DK Group“ tiekia naujus banknotus Sirijos centriniam bankui.

Todėl „DK Group“ teikia paramą režimui. Dėl šių tiekimo santykių ji taip pat yra susijusi su į sąrašą įtrauktu subjektu Sirijos centriniu banku.

2015 3 7


Top