Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 62014TB0413

Byla T-413/14: 2015 m. spalio 5 d. Bendrojo Teismo nutartis byloje Grigoriadis ir kt./Parlamentas ir kt. (Ieškinys dėl neveikimo ir dėl žalos atlyginimo — Graikijos valstybės skolos pertvarkymas — Privataus sektoriaus įtraukimas — Žala dėl skolos mažinimo — Euro zonos valstybių ar vyriausybių vadovų ir Sąjungos institucijų pareiškimai — Euro grupės deklaracija — Priežastinio ryšio su nurodoma žala neįvardijimas — Nepriimtinumas)

OJ C 389, 23.11.2015, p. 57–58 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

23.11.2015   

LT

Europos Sąjungos oficialusis leidinys

C 389/57


2015 m. spalio 5 d. Bendrojo Teismo nutartis byloje Grigoriadis ir kt./Parlamentas ir kt.

(Byla T-413/14) (1)

((Ieškinys dėl neveikimo ir dėl žalos atlyginimo - Graikijos valstybės skolos pertvarkymas - Privataus sektoriaus įtraukimas - Žala dėl skolos mažinimo - Euro zonos valstybių ar vyriausybių vadovų ir Sąjungos institucijų pareiškimai - Euro grupės deklaracija - Priežastinio ryšio su nurodoma žala neįvardijimas - Nepriimtinumas))

(2015/C 389/65)

Proceso kalba: graikų

Šalys

Ieškovai: Grigoris Grigoriadis (Atėnai, Graikija), Faidra Grigoriadou, (Atėnai), Ioannis Tsolias (Tesalonikai, Graikija), Dimitrios Alexopoulos (Tesalonikai), Nikolaos Papageorgiou (Atėnai) ir Ioannis Marinopoulos, (Atėnai), atstovaujami advokato C. Papadimitriou

Atsakovai: Europos Parlamentas, atstovaujamas A. Troupiotis ir L. Visaggio, Europos Vadovų Taryba, Euro grupė, Europos Sąjungos Taryba, atstovaujamos A. de Gregorio Merino ir M. Balta, Europos Komisija, atstovaujama J.-P. Keppenne ir M. Konstantinidis, ir Europos Centrinis Bankas (ECB), atstovaujamas P. Papapaschalis ir P. Senkovic

Dalykas

Pirma, ieškinys, kuriuo prašoma konstatuoti, kad atsakovai neteisėtai nepriėmė reikalingų teisės aktų, kad ieškovų turimoms obligacijoms nebūtų taikoma privataus sektoriaus dalyvavimo mažinant skolą programa (PSI) sumažinanti Graikijos valstybės skolos vertę, ir antra, ieškinys, kuriuo prašoma atlyginti ieškovų dėl šio neveikimo patirtą žalą.

Rezoliucinė dalis

1.

Atmesti ieškinį.

2.

Priteisti iš Grigoris Grigoriadis, Faidra Grigoriadou, Ioannis Tsolias, Dimitrios Alexopoulos, Nikolaos Papageorgiou ir Ioannis Marinopoulos bylinėjimosi išlaidas.


(1)  OL C 439, 2014 12 8.


Top