EUR-Lex Access to European Union law
This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 32006D0674
2006/674/EC: Commission Decision of 6 October 2006 amending Annexes I and II to Decision 2002/308/EC establishing lists of approved zones and approved farms with regard to one or more of the fish diseases viral haemorrhagic septicaemia (VHS) and infectious haematopoietic necrosis (IHN) (notified under document number C(2006) 4362) (Text with EEA relevance)
2006/674/EK: A Bizottság határozata ( 2006. október 6. ) a pisztrángok vírusos vérfertőzése (VHS) és a pisztrángfélék fertőző vérképzőszervi elhalása (IHN) nevű halbetegségek közül egy vagy több tekintetében mentes övezetek és mentes halgazdaságok jegyzékének létrehozásáról szóló 2002/308/EK határozat I. és II. mellékletének módosításáról (az értesítés a C(2006) 4362. számú dokumentummal történt) (EGT vonatkozású szöveg)
2006/674/EK: A Bizottság határozata ( 2006. október 6. ) a pisztrángok vírusos vérfertőzése (VHS) és a pisztrángfélék fertőző vérképzőszervi elhalása (IHN) nevű halbetegségek közül egy vagy több tekintetében mentes övezetek és mentes halgazdaságok jegyzékének létrehozásáról szóló 2002/308/EK határozat I. és II. mellékletének módosításáról (az értesítés a C(2006) 4362. számú dokumentummal történt) (EGT vonatkozású szöveg)
HL L 276., 2006.10.7, p. 80–108
(ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV) A dokumentum különkiadás(ok)ban jelent meg.
(BG, RO)
HL L 142M., 2007.6.5, p. 230–258
(MT)
No longer in force, Date of end of validity: 31/07/2009; közvetve hatályon kívül helyezte: 32009D0177
7.10.2006 |
HU |
Az Európai Unió Hivatalos Lapja |
L 276/80 |
A BIZOTTSÁG HATÁROZATA
(2006. október 6.)
a pisztrángok vírusos vérfertőzése (VHS) és a pisztrángfélék fertőző vérképzőszervi elhalása (IHN) nevű halbetegségek közül egy vagy több tekintetében mentes övezetek és mentes halgazdaságok jegyzékének létrehozásáról szóló 2002/308/EK határozat I. és II. mellékletének módosításáról
(az értesítés a C(2006) 4362. számú dokumentummal történt)
(EGT vonatkozású szöveg)
(2006/674/EK)
AZ EURÓPAI KÖZÖSSÉGEK BIZOTTSÁGA,
tekintettel az Európai Közösséget létrehozó szerződésre,
tekintettel a tenyésztett víziállatok és az akvakultúra-termékek forgalomba hozatalára irányadó állat-egészségügyi feltételekről szóló, 1991. január 28-i 91/67/EGK tanácsi irányelvre (1) és különösen annak 5. és 6. cikkére,
mivel:
(1) |
A 2002/308/EK bizottsági határozat (2) bizonyos halbetegségekre vonatkozóan meghatározza a mentes övezetek, valamint a nem mentes övezetekben lévő mentes halgazdaságok listáját. |
(2) |
Dánia, Németország és Olaszország egyes, a területén lévő halgazdaságok esetében benyújtotta a nem mentes övezetekben található mentes halgazdaságok státusa megszerzéséhez szükséges, a pisztrángok vírusos vérfertőzésére (VHS) és a pisztrángfélék fertőző vérképzőszervi elhalására (IHN) vonatkozó indoklásokat. A beadott dokumentáció tanúsítja, hogy ezek a halgazdaságok megfelelnek a 91/67/EGK irányelv 6. cikke követelményeinek. Ennélfogva jogot nyertek a nem mentes övezetben található mentes gazdaság minősítésre, és fel kell őket venni a mentes gazdaságok jegyzékébe. |
(3) |
Olaszország és az Egyesült Királyság értesítést küldött a VHS előfordulásáról olyan övezetekben, amelyeket korábban e betegségtől mentesnek tekintettek. Az övezetek azonban továbbra is IHN-mentesek. Ezért ezek az övezetek többé nem szerepelhetnek a 2002/308/EK határozatban, mint VHS-től mentes övezetek. |
(4) |
Németország és Olaszország értesítést küldött a VHS, illetve az IHN előfordulásáról olyan gazdaságokban, amelyeket korábban a betegségektől mentesnek tekintettek. Ezért e halgazdaságok többé nem szerepelhetnek a 2002/308/EK határozatban, mint a szóban forgó betegségtől mentes gazdaságok. |
(5) |
Németország értesítést küldött, hogy egy – Schleswig-Holsteinben található – gazdaság megszüntette tevékenységét. Ezért e halgazdaság már nem szerepelhet a 2002/308/EK határozat II. mellékletében. |
(6) |
A 2003/634/EK bizottsági határozat (3) jóváhagyja és felsorolja a VHS, illetve az IHN tekintetében a mentes övezet vagy nem mentes övezetben lévő mentes halgazdaság minősítés megszerzésének céljából a tagállamok által benyújtott programokat. |
(7) |
Ciprus és Olaszország értesítést küldött, hogy egyes, a 2003/634/EK határozattal jóváhagyott programokat véglegesítettek. A Ciprus által benyújtott dokumentáció azt mutatja, hogy az ország területén található összes kontinentális övezet megfelel a mentes övezetek státusára vonatkozó követelményeknek, ezért fel kell őket venni a mentes övezetek jegyzékébe. Az Olaszország által benyújtott dokumentáció szerint a területén található egyik halgazdaság megfelel a nem mentes övezetben lévő mentes halgazdaság státusára vonatkozó követelményeknek, és ezért azt fel kell venni a nem mentes övezetekben lévő mentes halgazdaságok jegyzékébe. |
(8) |
A 2002/308/EK határozatot ezért ennek megfelelően módosítani kell. |
(9) |
Az e határozatban előírt intézkedések összhangban vannak az Élelmiszerlánc- és Állat-egészségügyi Állandó Bizottság véleményével, |
ELFOGADTA EZT A HATÁROZATOT:
1. cikk
A 2002/308/EK határozat a következőképpen módosul:
1. |
Az I. melléklet helyébe e határozat I. melléklete lép. |
2. |
A II. melléklet helyébe e határozat II. melléklete lép. |
2. cikk
E határozatnak a tagállamok a címzettjei.
Kelt Brüsszelben, 2006. október 6-án.
a Bizottság részéről
Markos KYPRIANOU
a Bizottság tagja
(1) HL L 46., 1991.2.19., 1. o. A legutóbb a 806/2003/EK rendelettel (HL L 122., 2003.5.16., 1. o.) módosított irányelv.
(2) HL L 106., 2002.4.23., 28. o. A legutóbb a 2006/214/EK határozattal (HL L 80., 2006.3.17., 46. o.) módosított határozat.
(3) HL L 220., 2003.9.3., 8. o. A legutóbb a 2005/770/EK határozattal (HL L 291., 2005.11.5., 33. o.) módosított határozat.
I. MELLÉKLET
„I. MELLÉKLET
A PISZTRÁNGOK VÍRUSOS VÉRFERTŐZÉSE (VHS) ÉS A PISZTRÁNGFÉLÉK FERTŐZŐ VÉRKÉPZŐSZERVI ELHALÁSA (IHN) NEVŰ HALBETEGSÉGEK VONATKOZÁSÁBAN MENTES ÖVEZETEK
1.A. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES DÁNIAI ÖVEZETEK
A következő övezetekhez tartozó vízgyűjtő területek és (a hozzájuk tartozó) part menti területek:
— |
Hansted Å |
— |
Hovmølle Å |
— |
Grenå |
— |
Treå |
— |
Alling Å |
— |
Kastbjerg |
— |
Villestrup Å |
— |
Korup Å |
— |
Sæby Å |
— |
Elling Å |
— |
Uggerby Å |
— |
Lindenborg Å |
— |
Øster Å |
— |
Hasseris Å |
— |
Binderup Å |
— |
Vidkær Å |
— |
Dybvad Å |
— |
Bjørnsholm Å |
— |
Trend Å |
— |
Lerkenfeld Å |
— |
Vester Å |
— |
Lønnerup med tilløb |
— |
Slette Å |
— |
Bredkær Bæk |
— |
Vandløb til Kilen |
— |
Resenkær Å |
— |
Klostermølle Å |
— |
Hvidbjerg Å |
— |
Knidals Å |
— |
Spang Å |
— |
Simested Å |
— |
Skals Å |
— |
Jordbro Å |
— |
Fåremølle Å |
— |
Flynder Å |
— |
Damhus Å |
— |
Karup Å |
— |
Gudenåen |
— |
Halkær Å |
— |
Storåen |
— |
Århus Å |
— |
Bygholm Å |
— |
Grejs Å |
— |
Ørum Å |
1.B. AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES DÁNIAI ÖVEZETEK
— |
Dánia területén található valamennyi kontinentális és part menti terület. |
2.A. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES NÉMETORSZÁGI ÖVEZETEK
2.A.1. BADEN-WÜRTTEMBERG
— |
Az Isenburger Tal vízgyűjtő területe a forrásától a Falkenstein halgazdaság vízkibocsátásáig, |
— |
az Eyach és mellékfolyóinak vízgyűjtő területe a forrásoktól a Haigerloch város melletti folyásirányban első duzzasztóműig, |
— |
a Lauchert és mellékfolyóinak vízgyűjtő területe a forrásoktól a Sigmaringendorf város melletti turbináig, |
— |
a Grosse Lauter és mellékfolyóinak vízgyűjtő területe a forrásoktól a Lauterach város melletti vízesésig, |
— |
a Wolfegger Ach és mellékfolyóinak vízgyűjtő területe a forrásoktól a Lauterach város melletti vízesésig, |
— |
az ENZ vízgyűjtő területe, amely a Grosse Enzből, a Kleine Enzből és az Eyachból áll a forrásoktól a Neuenbürg város központjában lévő duzzasztóműig, |
— |
az Erms folyó vízgyűjtő területe a forrástól az Anlage Seeburg-i Strobel halgazdaságtól folyásirányban 200 méterre található duzzasztóműig, |
— |
az Obere Nagold vízgyűjtő területe a forrástól a Neumühle mellett található duzzasztóműig. |
2.B. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES NÉMETORSZÁGI ÖVEZETEK
2.B.1. BADEN-WÜRTTEMBERG
— |
Az Andelsbach és mellékfolyóinak vízgyűjtő területe a forrásoktól a Krauchenwies város melletti turbináig. |
3. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES SPANYOLORSZÁGI ÖVEZETEK
3.1. RÉGIÓ: ASZTÚRIA AUTONÓM KÖRZET
Kontinentális övezetek
— |
Asztúria valamennyi vízgyűjtő területe. |
Part menti területek
— |
Asztúria part menti szakasza teljes hosszúságban. |
3.2. RÉGIÓ: GALÍCIA AUTONÓM KÖRZET
Kontinentális övezetek
— |
Galícia vízgyűjtő területei:
|
Part menti területek
— |
Galícia part menti területe az Eo folyó torkolatától (Isla Pancha) a Punta Picosig (a Miño folyó torkolata). |
3.3. RÉGIÓ: ARAGÓNIA AUTONÓM KÖRZET
Kontinentális övezetek
— |
Az Ebro folyó vízgyűjtő területe a forrástól az Aragónia körzetben lévő Mequinenza duzzasztóműig, |
— |
az Isuela folyó a forrásától az arguisi duzzasztóműig, |
— |
a Flúmen folyó a forrásától a Santa María de Belsue-i duzzasztóműig, |
— |
a Guatizalema folyó a forrásától a vadiellói duzzasztóműig, |
— |
a Cinca folyó a forrásától a gradói duzzasztóműig, |
— |
az Esera folyó a forrásától a barasonai duzzasztóműig, |
— |
a Noguera-Ribagorzana folyó a forrásától a Santa Ana-i duzzasztóműig, |
— |
a Matarraña folyó a forrásától az Aguas de Pena-i duzzasztóműig, |
— |
a Pena folyó a forrásától a penai duzzasztóműig, |
— |
a Guadalaviar-Turia folyó a forrástól a Valencia tartományban lévő Generalísimo duzzasztóműig, |
— |
a Mijares folyó a forrásától a Castellón tartományban lévő arenósi duzzasztóműig. |
Az Aragónia körzet többi vízfolyása pufferzónának számít.
3.4. RÉGIÓ: NAVARRA AUTONÓM KÖRZET
Kontinentális övezetek
— |
Az Ebro folyó vízgyűjtő területe a forrástól az Aragónia körzetben lévő Mequinenza gátig, |
— |
a Bidasoa folyó a forrásától a torkolatáig, |
— |
a Leizarán folyó a forrásától a leizaráni (Muga) gátig. |
A Navarra körzet többi vízfolyása pufferzónának számít.
3.5. RÉGIÓ: KASZTÍLIA ÉS LEÓN AUTONÓM KÖRZET
Kontinentális övezetek
— |
Az Ebro folyó vízgyűjtő területe a forrástól az Aragón körzetben lévő mequinenzai duzzasztóműig, |
— |
a Duero folyó a forrásától az aldeávilai duzzasztóműig, |
— |
a Sil folyó, |
— |
a Tiétar folyó a forrásától a rosaritói duzzasztóműig, |
— |
az Alberche folyó a forrásától a burguillói duzzasztóműig. |
A Kasztília és León autonóm körzet többi vízfolyása pufferzónának számít.
3.6. RÉGIÓ: KANTÁBRIA AUTONÓM KÖRZET
Kontinentális övezetek
— |
Az Ebro folyó vízgyűjtő területe a forrástól az Aragónia körzetben lévő Mequinenza gátig, |
— |
a következő folyók vízgyűjtő területei, forrásuktól a tengerig: |
— |
Deva folyó, |
— |
Nansa folyó, |
— |
Saja-Besaya folyó, |
— |
Pas-Pisueña folyó, |
— |
Asón folyó, |
— |
Agüera folyó. |
A Gandarillas, Escudo és Miera y Campiazo folyók vízgyűjtő területei pufferzónának számítanak.
Part menti területek
— |
Kantábria egész tengerpartja a Deva folyó torkolatától az Ontón patakig. |
3.7. RÉGIÓ: LA RIOJA AUTONÓM KÖRZET
Kontinentális övezetek
Az Ebro folyó vízgyűjtő területe a forrástól az Aragónia autonóm körzetben található Mequinenza gátjáig.
3.8. RÉGIÓ: KASZTÍLIA–LA-MANCHA AUTONÓM KÖRZET
Kontinentális övezetek
— |
A Río Tajo folyó vízgyűjtő területe a forrásoktól az estremerai gátig, |
— |
a Río Tajuña folyó vízgyűjtő területe a forrásoktól a La Tajera-i gátig, |
— |
a Río Júcar folyó vízgyűjtő területe a forrásoktól a La Toba-i gátig, |
— |
a Río Cabriel folyó vízgyűjtő területe a forrásoktól a bujiosói gátig. |
4.A. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES FRANCIAORSZÁGI ÖVEZETEK
4.A.1. ADOUR-GARONNE
Vízgyűjtő területek
— |
A Charente-medence, |
— |
a Seudre-medence, |
— |
a Gironde tölcsértorkolatánál levő part menti folyók medencéi Charente-Maritime megyében, |
— |
a Nive és a Nivelles (Pyrénées Atlantiques) vízgyűjtő területei, |
— |
a Forges-medence (Landes), |
— |
a Dronne (Dordogne) vízgyűjtő területe a forrástól a monfourat-i Eglisottes gátig, |
— |
a Beauronne (Dordogne) vízgyűjtő területe a forrástól a faye-i gátig, |
— |
a Valouse (Dordogne) vízgyűjtő területe a forrástól az Etang des Roches Noires-i gátig, |
— |
a Paillasse (Gironde) vízgyűjtő területe a forrástól a Grand Forge-i gátig, |
— |
a Ciron (Lot et Garonne, Gironde) vízgyűjtő területe a forrástól a Moulin de Castaing-i gátig, |
— |
a Petite Leyre (Landes) vízgyűjtő területe a forrástól az argelouse-i Pont de l’Espine-i gátig, |
— |
a Pave (Landes) vízgyűjtő területe a forrástól a pave-i gátig, |
— |
az Escource (Landes) vízgyűjtő területe a forrástól a Moulin de Barbe-i gátig, |
— |
a Geloux (Landes) vízgyűjtő területe a forrástól a Saint Martin d’Oney-i D38 gátig, |
— |
az Estrigon (Landes) vízgyűjtő területe a forrástól a Campet et Lamolère gátig, |
— |
az Estampon (Landes) vízgyűjtő területe a forrástól a roquefort-i Ancienne Minoterie gátig, |
— |
a Gélise (Landes, Lot et Garonne) vízgyűjtő területe a forrástól a Gélise és az Osse összefolyása alatt lévő gátig, |
— |
a Magescq (Landes) vízgyűjtő területe a forrástól a torkolatig, |
— |
a Luys (Pyrénées Atlantiques) vízgyűjtő területe a forrástól a Moulin d’Oro-i gátig, |
— |
a Neez (Pyrénées Atlantiques) vízgyűjtő területe a forrástól a jurançoni gátig, |
— |
a Beez (Pyrénées Atlantiques) vízgyűjtő területe a forrástól a nayi gátig, |
— |
a Gave de Cauterets (Hautes Pyrénées) vízgyűjtő területe a forrástól a soulomi vízerőmű Calypso gátjáig. |
Part menti területek
— |
A teljes atlanti-óceáni part Vendée megye északi határa és Charente-Maritime megye déli határa között. |
4.A.2. LOIRE-BRETAGNE
Kontinentális övezetek
— |
Bretagne térségének összes vízgyűjtő területe a következő vízgyűjtő területek kivételével:
|
— |
a Sèvre Niortaise-medence, |
— |
a Lay-medence, |
— |
a Vienne-medence következő vízgyűjtő területei:
|
Part menti területek
— |
Bretagne teljes part menti szakasza, a következő részek kivételével:
|
4.A.3. SZAJNA-NORMANDIA
Kontinentális övezetek
— |
A Sélune-medence. |
4.A.4. AQUITÁNIA RÉGIÓ
Vízgyűjtő területek
— |
A Vignac folyó vízgyűjtő területe a forrástól a la Forge duzzasztóműig, |
— |
a Gouaneyre folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Maillières duzzasztóműig, |
— |
a Susselgue folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Susselgue duzzasztóműig, |
— |
a Luzou folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Laluque halgazdaságnál lévő duzzasztóműig, |
— |
a Gouadas folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Saint-Vincent-de-Paul-i Etang de la Glacière duzzasztóműig, |
— |
a Bayse folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Moulin de Lartia et de Manobre-i duzzasztóműig, |
— |
a Rancez folyó vízgyűjtő területe a forrástól Rancez-nél lévő duzzasztóműig, |
— |
az Eyre folyó vízgyűjtő területe a forrástól az arcachoni tölcsértorkolatig, |
— |
az Onesse folyó vízgyűjtő területe a forrásoktól a Courant de Contis-i tölcsértorkolatig. |
4.A.5. MIDI-PYRÉNÉES
Vízgyűjtő területek
— |
A Cernon folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Saint George de Luzençonnál lévő duzzasztóműig, |
— |
a Dourdou folyó a Dourdou és a Grauzon folyó forrásától a Vabres-l’Abbaye-nél lévő duzzasztóműig. |
4.A.6. L’AIN
— |
A Dombe-tó kontinentális övezete. |
4.A.7. ARTOIS-PICARDIE
— |
A Selle folyó vízgyűjtő területének kontinentális övezete a Poix folyónál lévő forrásától addig a szakaszig, ahol ez a folyó az Evoissons folyóval találkozik. |
4.A.8. AUVERGNE
— |
A Couze Pavin kontinentális övezete, forrásaitól a Besse-en-Chandesse-nél lévő duzzasztóműig. |
4.B. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES FRANCIAORSZÁGI ÖVEZETEK
4.B.1. LOIRE-BRETAGNE
Kontinentális övezetek
— |
A Loire-medencének az Huisne vízgyűjtőjének a vízfolyások forrásától a Ferté-Bernard gátig tartó felső folyásából álló része. |
4.C. AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES FRANCIAORSZÁGI ÖVEZETEK
4.C.1. LOIRE-BRETAGNE
Kontinentális övezetek
— |
A Vienne-medence következő vízgyűjtő területe:
|
5.A. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES ÍRORSZÁGI ÖVEZETEK
— |
Írország valamennyi kontinentális és partvidéki területe, kivéve Cape Clear Island. |
5.B. AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES ÍRORSZÁGI ÖVEZETEK
— |
Írország területén található valamennyi kontinentális és part menti terület. |
6.A. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES OLASZORSZÁGI ÖVEZETEK
6.A.1. TRENTINO ALTO ADIGE RÉGIÓ, TRENTO AUTONÓM TARTOMÁNY
Kontinentális övezetek
— |
Zona Val di Fiemme, Fassa e Cembra: az Avisio folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Giovo településnél lévő Serra San Giorgio duzzasztóműig, |
— |
Zona Valle della Sorna: a Sorna folyó vízgyűjtő területe a forrástól a chizzolai (Ala) vízerőmű által képzett gátig, mielőtt beletorkollik az Adige folyóba, |
— |
Zona Rio Manes: a Rio Manes folyó vizét összegyűjtő övezet a La Zinquantina településen lévő Troticoltura Giovanelli halgazdaságtól 200 méterrel lefelé található duzzasztóműig, |
— |
Zona Val di Ledro: a Massangla és Ponale folyók vízgyűjtő területe a forrásuktól a Molina di Ledro-i Centralenál található vízerőmű által képzett gátig, |
— |
Zona Valsugana: a Brenta folyó vízgyűjtő területe a forrásaitól a Marzotto gátig a grignoi Manticelliben, |
— |
Zona Val del Fersina: a Fersina folyó vízgyűjtő területe a forrásaitól a Ponte Altó-i gátig. |
6.A.2. LOMBARDIA RÉGIÓ, BRESCIA TARTOMÁNY
Kontinentális övezetek
— |
Zona Ogliolo: a vízgyűjtő terület az Ogliolo patak forrásától az adamellói halgazdaságtól a folyásirányban található duzzasztóműig, ahol az Ogliolo patak belefolyik az Oglio folyóba, |
— |
Zona Fiume Caffaro: a Caffaro patak forrásától a halgazdaságtól folyásirányban egy kilométerre lévő duzzasztóműig tartó vízgyűjtő terület, |
— |
Zona Val Brembana: a Brembo folyó vízgyűjtő területe a forrásától a Ponte S. Pietro-i duzzasztóműig. |
6.A.3. UMBRIA RÉGIÓ
Kontinentális övezetek
— |
Fosso di Terrìa: a Terrìa folyó vízgyűjtő területe a forrásoktól a Ditta Mountain Fish halgazdaságtól folyásirányban lévő duzzasztóműig, ahol a Terrìa folyó egyesül a Nera folyóval. |
6.A.4. VENETO RÉGIÓ
Kontinentális övezetek
— |
Zona Belluno: a Belluno tartományban lévő vízgyűjtő terület az Ardo patak forrásától a Centro Sperimentale di Acquacoltura, Valli di Bolzano Bellunese, Belluno halgazdaságtól folyásirányban lévő duzzasztóműig (az Ardo patak és a Piave folyó összefolyása előtt), |
— |
Bacino del torrente Tegorzo: a Tegorzo vízgyűjtő területe a folyó forrásaitól a Tegorzo hídjánál Faveri községben található duzzasztóműig. |
6.A.5. TOSCANA RÉGIÓ
Kontinentális övezetek
— |
Zona Valle del fiume Serchio: a Serchio folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Piaggione gátig, |
— |
Bacino del torrente Lucido: a Lucido folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Ponte del Bertoli gátig, |
— |
Bacino del torrente Osca: az Osca folyó vízgyűjtő területe a forrástól az Il Giardino halgazdaságtól folyásirányban található duzzasztóműig, |
— |
Bacino del fiume Staggia: a Staggia vízgyűjtő területe a folyó forrásaitól a calcinaiai duzzasztóműig. |
6.A.6. PIEMONTE RÉGIÓ
Kontinentális övezetek
— |
Sorgenti della Gerbola: a Grana folyó vízgyűjtő területének egy része a Cavo C és a Canale del Molino della Gerbala forrástól az Azienda Agricola Canali Cavour S.S. halgazdaság alatt lévő duzzasztóműig, |
— |
Bacino del Besante: a Besante folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Pastorino Giovanni halgazdaságtól folyásirányban 500 méterre található duzzasztóműig, |
— |
Valle di Duggia: a Duggia folyó vízgyűjtő területe a forrástól a Varallo és Locarno közötti út folyón átívelő hídja előtt 100 méterre lévő duzzasztóműig, |
— |
Zona del Rio Valdigoja: a Valdigoja patak a forrásaitól addig a pontig, ahol a patak a Valle di Duggia mentes övezet duzzasztóműve előtt belefolyik a Duggia folyóba, |
— |
Zona Sorgente dei Paschi: a Pesio folyó vízgyűjtő területe a forrásaitól az Azienda dei Paschi halgazdaságtól folyásirányban található duzzasztóműig, |
— |
Zona Stura Valgrande: a Stura Valgrande folyó vízgyűjtő területe a forrásaitól a Troticoltura delle Sorgenti halgazdaságtól folyásirányban lévő duzzasztóműig, |
— |
Valle Elvo: az Elvo folyó vízgyűjtő területe a forrásaitól az Occhieppo Inferiore településen található Tintoria Europa gátig, |
— |
Valle Strona: a Strona vízgyűjtő területe a folyónak a Camandona településnél lévő forrásaitól a Rovella településen lévő Vallemoso közelében található duzzasztóműig, |
— |
Valle Cervo: a Cervo vízgyűjtő területe a folyónak a Sagliano Micca településnél lévő forrásaitól a Biella településnél az SS 142 sz. főút hídja közelében található duzzasztóműig, |
— |
Zona Lanca del Boschetto: a Toce folyó a Mittage Feerico halgazdaság területén eredő forrásaitól a folyásirányban lévő Moretti Renzo halgazdaságnál található duzzasztóműig. |
6.A.7. EMILIA ROMAGNA RÉGIÓ
Kontinentális övezetek
— |
Bacino Fontanacce-Valdarno: a Fontanacce és a Valdarno folyók vízgyűjtő területe a forrásaiktól az S.V.A. s.r.l. halgazdaságtól folyásirányban 100 méterre található duzzasztóműig. |
6.A.8. LIGURIA RÉGIÓ
Kontinentális övezetek
— |
A Penna vízgyűjtő területe a folyó forrásaitól a Penna és a Borzone folyó találkozásánál található duzzasztóműig. |
6.B. A VHS vonatkozásában mentes olaszországi övezetek
6.B.1. TRENTINO ALTO ADIGE RÉGIÓ, TRENTO AUTONÓM TARTOMÁNY
Kontinentális övezetek
— |
Zona Valle dei Laghi: a San Massenza, Toblino és Cavedine tavak vízgyűjtő területe a Cavedine tó déli részén lévő, a Torbole tartományban lévő vízi erőműhöz vezető lefolyásánál lévő duzzasztóműig. |
6.C. AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES OLASZORSZÁGI ÖVEZETEK
6.C.1. UMBRIA RÉGIÓ, PERUGIA TARTOMÁNY
— |
Zona Lago Trasimeno: a Trasimeno-tó. |
6.C.2. TRENTINO ALTO ADIGE RÉGIÓ, TRENTO AUTONÓM TARTOMÁNY
— |
Zona Val Rendena: a Sarca folyó forrásától a Villa Rendena-i Oltresarcában található gátig tartó vízgyűjtő terület. |
6.C.3. TRENTINO ALTO ADIGE RÉGIÓ, TRENTO AUTONÓM TARTOMÁNY
— |
Zona Torrente Adanà: az Adanà folyó vízgyűjtő területe a forrástól az Armani Cornelio-Lardaro halgazdaságtól lefelé található gátsorig. |
7.A. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES SVÉDORSZÁGI ÖVEZETEK
— |
Svédország területén található valamennyi kontinentális és part menti terület:
|
7.B. AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES SVÉDORSZÁGI ÖVEZETEK
— |
Svédország területén található valamennyi kontinentális és part menti terület. |
8.A. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES EGYESÜLT KIRÁLYSÁGI, CSATORNA-SZIGETEKI ÉS MAN-SZIGETI ÖVEZETEK
— |
Az Egyesült Királyság területén található valamennyi kontinentális és part menti terület, kivéve:
|
— |
Észak-Írország területén található valamennyi kontinentális és part menti terület, |
— |
Guernsey területén található valamennyi kontinentális és part menti terület, |
— |
a Man-sziget területén található valamennyi kontinentális és part menti terület. |
8.B. AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES EGYESÜLT KIRÁLYSÁGI, CSATORNA-SZIGETEKI ÉS MAN-SZIGETI ÖVEZETEK
— |
Az Egyesült Királyság területén található valamennyi kontinentális és part menti terület, |
— |
Észak-Írország területén található valamennyi kontinentális és part menti terület, |
— |
Guernsey területén található valamennyi kontinentális és part menti terület, |
— |
a Man-sziget területén található valamennyi kontinentális és part menti terület. |
9.A. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES FINNORSZÁGI ÖVEZETEK
— |
A területén található valamennyi kontinentális terület. |
9.B. AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES FINNORSZÁGI ÖVEZETEK
— |
A területén található valamennyi kontinentális és part menti terület. |
10. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES CIPRUSI ÖVEZETEK
— |
A területén található valamennyi kontinentális övezet.” |
II. MELLÉKLET
„II. MELLÉKLET
A PISZTRÁNGOK VÍRUSOS VÉRFERTŐZÉSE (VHS) ÉS A PISZTRÁNGFÉLÉK FERTŐZŐ VÉRKÉPZŐSZERVI ELHALÁSA (IHN) NEVŰ HALBETEGSÉGEK VONATKOZÁSÁBAN MENTES HALGAZDASÁGOK
1. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES BELGIUMI HALGAZDASÁGOK
1. |
La Fontaine aux truites |
B-6769 Gérouville |
2. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES DÁNIAI HALGAZDASÁGOK
1. |
Vork Dambrug |
DK-6040 Egtved |
2. |
Egebæk Dambrug |
DK-6880 Tarm |
3. |
Bækkelund Dambrug |
DK-6950 Ringkøbing |
4. |
Borups Geddeoprdræt |
DK-6950 Ringkøbing |
5. |
Bornholms Lakseklækkeri |
DK-3730 Nexø |
6. |
Langes Dambrug |
DK-6940 Lem St. |
7. |
Brænderigårdens Dambrug |
DK-6971 Spjald |
8. |
Siglund Fiskeopdræt |
DK-4780 Stege |
9. |
Ravning Fiskeri |
DK-7182 Bredsten |
10. |
Ravnkær Dambrug |
DK-7182 Bredsten |
11. |
Hulsig Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
12. |
Ligård Fiskeri |
DK-7183 Randbøl |
13. |
Grønbjerglund Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
14. |
Danish Aquaculture |
DK-6040 Egtved |
15. |
Abild Dambrug |
DK-6920 Videbæk |
16. |
Tvilho Fiskeri |
DK-6800 Varde |
3.A. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES NÉMETORSZÁGI HALGAZDASÁGOK
3.A.1. ALSÓ-SZÁSZORSZÁG
1. |
Jochen Moeller |
|
|||
2. |
Versuchsgut Relliehausen der Universität Göttingen |
(hatchery only) D-37586 Dassel |
|||
3. |
Dr. R. Rosengarten |
|
|||
4. |
Klaus Kröger |
|
|||
5. |
Ingeborg Riggert-Schlumbohm |
|
|||
6. |
Volker Buchtmann |
|
|||
7. |
Sven Kramer |
|
|||
8. |
Hans-Peter Klusak |
|
|||
9. |
F. Feuerhake |
|
|||
10. |
Horst Pöpke |
|
3.A.2. TÜRINGIA
1. |
Firma Tautenhahn |
D-98646 Trostadt |
||
2. |
Fischzucht Salza GmbH |
D-99734 Nordhausen-Salza |
||
3. |
Fischzucht Kindelbrück GmbH |
D-99638 Kindelbrück |
||
4. |
Reinhardt Strecker |
|
3.A.3. BADEN-WÜRTTEMBERG
1. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
2. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
3. |
Oliver Fricke |
|
||||||
4. |
Peter Schmaus |
|
||||||
5. |
Josef Schnetz |
|
||||||
6. |
Falko Steinhart |
|
||||||
7. |
Hugo Strobel |
|
||||||
8. |
Reinhard Lenz |
|
||||||
9. |
Stephan Hofer |
|
||||||
10. |
Stephan Hofer |
|
||||||
11. |
Stephan Hofer |
|
||||||
12. |
Stephan Hofer |
|
||||||
13. |
Stephan Schuppert |
|
||||||
14. |
Anton Jung |
|
||||||
15. |
Peter Störk |
|
||||||
16. |
Erwin Steinhart |
|
||||||
17. |
Joachim Schindler |
|
||||||
18. |
Georg Sohnius |
|
||||||
19. |
Claus Lehr |
|
||||||
20. |
Hugo Hager |
|
||||||
21. |
Hugo Hager |
|
||||||
22. |
Gumpper und Stoll GmbH |
|
||||||
23. |
Hans Schmutz |
|
||||||
24. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
25. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
26. |
Franz Schwarz |
|
||||||
27. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
28. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
29. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Würtemberg |
|
||||||
30. |
Kreissportfischereiverein Biberach |
|
||||||
31. |
Hans Schmutz |
|
||||||
32. |
Reinhard Rösch |
|
||||||
33. |
Rainer Tress |
|
||||||
34. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
35. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
36. |
Stephan Hofer |
|
||||||
37. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
38. |
Andreas Zordel |
|
||||||
39. |
Thomas Fischböck |
|
||||||
40. |
Reinhold Bihler |
|
||||||
41. |
Josef Dürr |
|
||||||
42. |
Andreas Zordel |
|
||||||
43. |
Fischzucht Anton Jung |
|
||||||
44. |
Staatliches Forstamt Ravensburg |
|
||||||
45. |
Simon Phillipson |
|
||||||
46. |
Hans Klaiber |
|
||||||
47. |
Josef Hönig |
|
||||||
48. |
Werner Baur |
|
||||||
49. |
Gerhard Weihmann |
|
||||||
50. |
Hubert Belser GBR |
|
||||||
51. |
Staatliche Forstämter Ravensburg und Wangen |
|
||||||
52. |
Anton Jung |
|
||||||
53. |
Hildegart Litke |
|
||||||
54. |
Werner Wägele |
|
||||||
55. |
Ernst Graf |
|
||||||
56. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
|
||||||
57. |
Forellenzucht Kunzmann |
|
||||||
58. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
59. |
Bezirksfischereiverein Nagoldtal e.V. |
|
||||||
60. |
Bernd und Volker Fähnrich |
|
||||||
61. |
Klaiber „An der Tierwiese“ |
|
||||||
62. |
Parey Bittigkoffer — Unterreichenbach |
|
||||||
63. |
Farm Sauter Anlage Pflegelberg |
|
||||||
64. |
Krattenmacher Anlage Osterhofen |
|
||||||
65. |
|
|
||||||
66. |
Gumpper und Stoll Anlage Unterhausen |
|
||||||
67. |
Durach Anlage Altann |
|
||||||
68. |
Städler Anlage Raunsmühle |
|
||||||
69. |
König Anlage Erisdorf |
|
||||||
70. |
Forellenzucht Drafehn Anlage Wittelbach |
|
||||||
71. |
Wirth Anlage Dengelshofen |
|
||||||
72. |
Krämer, Bad Teinach |
|
||||||
73. |
Muffler Anlage Eigeltingen |
|
||||||
74. |
Karpfenteichwirtschaft Mönchsroth |
|
||||||
75. |
Krattenmacher Anlage Dietmans |
|
||||||
76. |
Bruthaus Fischzucht Anselm-Schneider |
|
||||||
77. |
Matthias Grassmann |
|
||||||
78. |
Forellenzucht Hurrle |
|
3.A.4. ÉSZAK-RAJNA-VESZTFÁLIA
1. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
2. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
3. |
Hugo Rameil und Söhne |
|
|||
4. |
Peter Horres |
|
|||
5. |
Wolfgang Middendorf |
|
|||
6. |
Michael und Guido Kamp |
|
|||
7. |
Thomas Rameil |
|
|||
8. |
Ignaz Brands |
|
3.A.5. BAJORORSZÁG
1. |
Werner Ruf |
|
|||||
2. |
Rogg |
|
|||||
3. |
|
|
|||||
4. |
|
|
|||||
5. |
|
|
|||||
6. |
|
|
|||||
7. |
|
|
|||||
8. |
|
|
|||||
9. |
|
|
|||||
10. |
Fischzucht Grünmühl Anlage D-94379 |
|
3.A.6. SZÁSZORSZÁG
1. |
Anglerverband Südsachsen „Mulde/Elster“ e.V. |
|
|||
2. |
H. und G. Ermisch GbR |
|
|||
3. |
Teichwirtschaft Weissig |
|
|||
4. |
Teichwirtschaft Zeisholz |
|
3.A.7. HESSEN
1. |
Hermann Rameil |
|
3.B. AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES NÉMETORSZÁGI HALGAZDASÁGOK
3.B.1. TÜRINGIA
1. |
Thüringer Forstamt Leinefelde |
|
3.C. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES NÉMETORSZÁGI HALGAZDASÁGOK
3.C.1. BADEN-WÜRTTEMBERG
1. |
Heiner Feldmann |
|
||
2. |
Heiner Feldmann |
|
4. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES SPANYOLORSZÁGI HALGAZDASÁGOK
4.1. RÉGIÓ: ARAGÓN AUTONÓM KÖRZET
1. |
Truchas del Prado |
Alcalá de Ebro, Provincia de Zaragoza (Aragón). |
4.2. RÉGIÓ: ANDALÚZIA AUTONÓM KÖRZET
1. |
Piscifactoría de Riodulce |
D. Julio Domezáin Fran. »Piscifactoria de Sierra Nevada S.L.” Camino de La Piscifactoria no 2, Loja-Granada. E-18313 |
2. |
Piscifactoria Manzanil |
D. Julio Domezáin Fran. »Piscifactoria de Sierra Nevada S.L.” Camino de La Piscifactoria no 2, Loja-Granada. E-18313 |
4.3. RÉGIÓ: KASZTÍLIA–LA-MANCHA AUTONÓM KÖRZET
1. |
Piscifactoria Rincón de Uña |
|
5.A. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES FRANCIAORSZÁGI HALGAZDASÁGOK
5.A.1. ADOUR-GARONNE
1. |
Pisciculture de Sarrance |
F-64490 Sarrance (Pyrénées-Atlantiques) |
2. |
Pisciculture des Sources |
F-12540 Cornus (Aveyron) |
3. |
Pisciculture de Pissos |
F-40410 Pissos (Landes) |
4. |
Pisciculture de Tambareau |
F-40000 Mont-de-Marsan (Landes) |
5. |
Pisciculture «Les Fontaines d’Escot» |
F-64490 Escot (Pyrénées Atlantiques) |
6. |
Pisciculture de la Forge |
F-47700 Casteljaloux (Lot-et-Garonne) |
5.A.2. ARTOIS-PICARDIE
1. |
Pisciculture du Moulin du Roy |
F-62156 Rémy (Pas-de-Calais) |
||||
2. |
Pisciculture du Bléquin |
F-62380 Séninghem (Pas-de-Calais) |
||||
3. |
Pisciculture de Earls Feldmann 76340 Hodeng-Au-Bosc |
F-80580 Bray-Les-Mareuil |
||||
4. |
Pisciculture Bonnelle, à Ponthoile |
|
||||
5. |
Pisciculture Bretel, à Gezaincourt |
|
||||
6. |
Pisciculture de Moulin Est |
|
5.A.3. AQUITÁNIA
1. |
SARL Salmoniculture de la Ponte — Station d’Alevinage du Ruisseau Blanc |
|
||||||
2. |
L’EPST-INRA Pisciculture à Lées-Athas |
|
||||||
3. |
|
|
5.A.4. DRÔME
1. |
Pisciculture «Sources de la Fabrique» |
|
|||
2. |
Pisciculture Font Rome F-26400 Beaufort-sur-Gervanne |
|
5.A.5. HAUTE-NORMANDIE
1. |
Pisciculture des Godeliers |
F-27210 Le Torpt |
||||
2. |
|
|
5.A.6. LOIRE-BRETAGNE
1. |
SCEA «Truites du lac de Cartravers» |
|
||||||
2. |
Pisciculture du Thélohier |
F-35190 Cardroc (Ille-et-Vilaine) |
||||||
3. |
Pisciculture de Plainville |
F-28400 Marolles les Buis (Eure et Loir) |
||||||
4. |
Pisciculture Rémon, à Parné-sur-Roc |
|
||||||
5. |
|
|
5.A.7. RAJNA-MEUSE
1. |
Pisciculture du ruisseau de Dompierre |
F-55300 Lacroix-sur-Meuse (Meuse) |
2. |
Pisciculture de la source de la Deüe |
F-55500 Cousances-aux-Bois (Meuse), Cousances-les-Triconville |
5.A.8. RHÔNE-MEDITERRANÉE – KORZIKA
1. |
Pisciculture Charles Murgat |
|
5.A.9. SZAJNA-NORMANDIA
1. |
Pisciculture du Vaucheron |
F-55130 Gondrecourt-le-Château (Meuse) |
5.A.10. LANGUEDOC ROUSSILLON
1. |
|
|
5.A.11. MIDI-PYRÉNÉES
1. |
Pisciculture de la source du Durzon |
|
5.A.12. ALPES MARITIMES
1. |
|
|
5.A.13. HAUTES ALPES
1. |
Pisciculture Fédérale de la-Roche-de-Rame |
|
5.A.14. RHÔNE-ALPES
1. |
Pisciculture Petit Ronjon |
|
|||
2. |
Gaec Piscicole de Teppe |
|
5.A.15. LOZERE
1. |
|
Lycée d’enseignement général et technologique agricole-Ministère de l’agriculture de la pêche et de l’alimentation |
5.A.16. ARDECHE
1. |
|
|
5.B. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES FRANCIAORSZÁGI HALGAZDASÁGOK
5.B.1. ARTOIS-PICARDIE
1. |
Pisciculture de Sangheen |
F-62102 Calais (Pas-de-Calais) |
6.A. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES OLASZORSZÁGI HALGAZDASÁGOK
6.A.1. RÉGIÓ: FRIULI VENEZIA GIULIA
1. |
Azienda ittica agricola Collavini Mario n. I096UD005 |
|
|||
2. |
Impianto ittiogenico di Flambro (Talmassons) |
|
|||
3. |
Impianto ittiogenico di Forni di Sotto |
|
|||
4. |
Impianto di Grauzaria di Moggio Udinese |
|
|||
5. |
Impianto ittiogenico di Amaro |
|
|||
6. |
Impianto ittiogenico di Somplago Mena di Cavazzo Carnico |
|
|||
7. |
S.A.I.S. Srl Loc. Blasis Codropio (UD) Cod I027UD001 |
|
|||
8. |
S.A.I.S. Srl Poffabro-Frisanco (PN) |
|
|||
9. |
Avanotteria Valbruna Loc. Valbruna I022PN002 |
|
6.A.2. AUTONÓM TARTOMÁNY: TRENTO AUTONÓM TARTOMÁNY
1. |
Ass. Pescatori Solandri (Loc. Fucine) |
Cavizzana |
|||
2. |
Troticoltura di Grossi Roberto n. 121TN010 |
|
|||
3. |
Campestrin Giovanni |
Telve Valsugana (Fontane) |
|||
4. |
Ittica Resenzola Serafini |
Grigno |
|||
5. |
Ittica Resenzola Selva |
Grigno |
|||
6. |
Leonardi F.lli |
Levico Terme (S. Giuliana) |
|||
7. |
Dellai Giuseppe-Trot. Valsugana |
Grigno (Fontana Secca, Maso Puele) |
|||
8. |
Cappello Paolo |
|
|||
9. |
Celva Remo |
Pomarolo |
|||
10. |
Margonar Domenico |
Ala (Pilcante) |
|||
11. |
Degiuli Pasquale |
Mattarello (Regole) |
|||
12. |
Tamanini Livio |
Vigolo Vattaro |
|||
13. |
Troticultura Istituto Agrario di S. Michele a/A. |
S. Michele all’Adige |
|||
14. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Ragoli (Pez) |
|||
15. |
Stab. Giudicariese La Mola |
Tione (Delizia d’Ombra) |
|||
16. |
Azienda Agricola La Sorgente s.s. |
Tione (Saone) |
|||
17. |
Fonti del Dal s.s. |
Lomaso (Dasindo) |
|||
18. |
Comfish S.r.l. (ex. Paletti) |
Preore (Molina) |
|||
19. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Tenno (Pranzo) |
|||
20. |
Troticultura »La Fiana” |
Di Valenti Claudio (Bondo) |
6.A.3. RÉGIÓ: UMBRIA
1. |
Centro ittiogenico di Borgo Cerreto |
Impianto ittiogenico della provincia di Perugia Borgo Cerreto (Loc. Ponte) Cerreto di Spoleto (PG) |
||
2. |
Ittica Tranquilli S.r.l. Cod. IT 035 PG 175 |
|
6.A.4. RÉGIÓ: VENETO
1. |
Centro Ittico Valdastico |
Valdastico (Veneto, Provincia Vicenza) |
|||||||
2. |
Azienda Agricola Lietta Srl n. 052TV074 |
|
|||||||
3. |
Azienda Agricola Troticoltura Grosselle Massimo n. 091VI831 |
|
|||||||
4. |
|
|
|||||||
5. |
Piscicoltura Menozzi di Franco e Davide Menozzi S.S. |
|
|||||||
6. |
Stanzial Eneide Loc. Casotto |
|
|||||||
7. |
Vincheto di Celarda 021 BL 282 |
|
|||||||
8. |
Azienda Agricoltura Troticoltura Rio Molini |
|
|||||||
9. |
Azienda agricola Bassan Antonio |
|
6.A.5. RÉGIÓ: VALLE D’AOSTA
1. |
Stabilimento ittiogenico regionale |
|
6.A.6. RÉGIÓ: LOMBARDIA
1. |
Azienda Troticoltura Foglio A.s.s. |
|
|||
2. |
Azienda Agricola Pisani Dossi Cascina Oldani, Cisliano (MI) |
|
|||
3. |
Centro ittiogenico Unione Pesca Sportiva della Provincia di Sondrio |
|
|||
4. |
Ittica Acquasarga Allevamento Piscicoltura Valsassinese IT070LC087 |
|
|||
5. |
Incubatoio Ittico U.P.S.L.I 010BS070/l |
|
|||
6. |
Azienda agricola allevamento e commercio pesci 113PV03 |
|
6.A.7. RÉGIÓ: TOSCANA
1. |
Allevamento trote di Petrolini Marcello |
|
|||
2. |
Azienda agricola Fratelli Mascalchi Loc. Carda, Castel Focognano (AR) Cod. IT008AR003 |
|
6.A.8. RÉGIÓ: LIGURIA
1. |
Incubatoio ittico provinciale Masone — Loc. Rio Freddo |
|
6.A.9. RÉGIÓ: PIEMONTE
1. |
Incubatoio ittico di valle di Peleussieres Oulx (TO) Cod. 175 TO 802 |
|
|||||||
2. |
Azienda agricola Canali Cavour di Lucio Fariano |
|
|||||||
3. |
Troticoltura Marco Borroni Loc. Gerb Valdieri (CN) Cod. 233 CN 800 |
|
|||||||
4. |
Incubatoio ittico di valle Loc. Cascina Prelle Traversella (TO) 278 TO 802 |
|
|||||||
5. |
Cod 130 CN 801 |
|
|||||||
6. |
Azienda Agricola Ossolana Acque IT-051-VB-801 |
|
|||||||
7. |
IT144CN802 |
|
6.A.10. RÉGIÓ: ABRUZZO
1. |
Impianti ittiogenici di Popoli (PE) Loc. S. Callisto |
|
|||
2. |
Centro Ittiogenico Sperimentale e di Idrobiologia (CISI) Cod. IT 049 AQ I01 |
|
6.A.11. RÉGIÓ: EMILIO-ROMAGNA
1. |
Cod. 019RE050 |
|
6.A.12. RÉGIÓ: BASILICATA
1. |
Cod. IT089PZ185/I |
|
6.A.13. RÉGIÓ: CAMPANIA
1. |
Ittica Fasanella Sant’Angelo a Fasanella Loc. Fiume (SA) Cod. 128SA077 |
Società cooperativa Ittica Fasanella Sant’Angelo a Fasanella Loc. Fiume (SA) |
|||
2. |
Ittico Tammaro S.a.s. di Silvana Di Mella ISTAT 044BN001 |
|
6.A.14. RÉGIÓ: MARCHE
1. |
Troticoltura Cherubini Snc IT010MC019 |
Troticoltura Cherubini Snc Valle di Castel Sant’Angelo sul Nera (MC) |
6.B. A VHS VONATKOZÁSÁBAN MENTES OLASZORSZÁGI HALGAZDASÁGOK
6.B.1. RÉGIÓ: FRIULI VENEZIA GIULIA
1. |
SGM Srl |
|
6.B.2. RÉGIÓ: VENETO
1. |
Cod. 064TV015 |
|
|||||
2. |
Biasia Luigi n. 013VI831 |
|
7. A VHS ÉS AZ IHN VONATKOZÁSÁBAN MENTES AUSZTRIAI HALGAZDASÁGOK
1. |
Alois Köttl |
|
|||
2. |
Herbert Böck |
|
|||
3. |
Forellenzucht Glück |
|
|||
4. |
Forellenzuchbetrieb St. Florian |
|
|||
5. |
Forellenzucht Jobst |
|
|||
6. |
Fischzuchtbetrieb Kölbl |
|
|||
7. |
Forellenzucht Hartl Teichanlage Nöfing |
|