23.11.2017   

ET

Euroopa Liidu Teataja

C 396/16


Eelteatis koondumise kohta

(juhtum M.8722 – OMERS / Thames Water)

Võimalik lihtsustatud korras menetlemine

(EMPs kohaldatav tekst)

(2017/C 396/11)

1.

16. novembril 2017 sai Euroopa Komisjon nõukogu määruse (EÜ) nr 139/2004 (1) artiklile 4 vastava teatise kavandatava koondumise kohta.

Teatis puudutab järgmisi ettevõtjaid:

Omers Administration Corporation („OMERS“, Kanada),

Thames Water (Ühendkuningriik).

OMERS omandab ettevõtja Thames Water üle täieliku kontrolli ühinemismääruse artikli 3 lõike 1 punkti b tähenduses.

Koondumine toimub aktsiate või osade ostu teel.

2.

Asjaomaste ettevõtjate majandustegevus hõlmab järgmist:

OMERS on Ontario munitsipaalteenistujate pensionisüsteemi põhipensionikava haldaja Kanadas;

Thames Water on eraõiguslik kommunaalettevõtja, kes tegeleb peamiselt integreeritud vee- ja kanalisatsiooniteenuste reguleeritud osutamisega kodutarbijatele Thames’i oru piirkonnas, mis hõlmab Londoni ja osa Kagu-Inglismaast.

3.

Komisjon leiab pärast teatise esialgset läbivaatamist, et tehing, millest teatatakse, võib kuuluda ühinemismääruse kohaldamisalasse, kuid lõplikku otsust selle kohta ei ole veel tehtud.

Tuleb märkida, et käesoleva juhtumi puhul võib olla võimalik kasutada korda, mis on esitatud komisjoni teatises lihtsustatud korra kohta teatavate koondumiste menetlemiseks vastavalt nõukogu määrusele (EÜ) nr 139/2004 (2).

4.

Komisjon kutsub huvitatud kolmandaid isikuid esitama oma võimalikke märkusi kavandatava toimingu kohta.

Komisjon peab märkused kätte saama kümne päeva jooksul pärast käesoleva dokumendi avaldamist. Märkuste juures tuleks alati kasutada järgmist viidet:

M.8722 – OMERS/Thames Water

Märkusi võib saata komisjonile elektronposti, faksi või postiga. Kontaktandmed:

e-post: COMP-MERGER-REGISTRY@ec.europa.eu

faks +32 22964301

postiaadress:

European Commission

Directorate-General for Competition

Merger Registry

1049 Bruxelles/Brussel

BELGIQUE/BELGIË


(1)  ELT L 24, 29.1.2004, lk 1 („ühinemismäärus“).

(2)  ELT C 366, 14.12.2013, lk 5.