|
1.5.2008 |
ET |
Euroopa Liidu Teataja |
C 110/29 |
Ettepanek kaebuse 2005/4347 menetlemise lõpetamiseks
(2008/C 110/13)
Komisjoni talitused on lõpetanud kollektiivse kaebuse juhtumi 2005/4347 (mis käsitleb veevarude majandamist Idro järve piirkonnas ning mis on seotud ühenduse tähtsusega alaga vastavalt nõukogu 21. mai 1992. aasta direktiivile 92/43/EMÜ looduslike elupaikade ning loodusliku loomastiku ja taimestiku kaitse kohta) uurimise.
Pärast juhtumi läbivaatamist dokumentide valguses, mille kõnealuse kaebuse esitajad ja Itaalia ametiasutused esitasid komisjoni 18. detsembril 2005. aastal algatatud (esimene ametlik kiri) ja 18. oktoobril 2006. aastal (täiendav ametlik kiri) jätkunud rikkumismenetluse raames, on komisjoni talitused jõudnud järeldusele, et käesolevas etapis ei ole kõnealuse juhtumi puhul võimalik tuvastada direktiivi 92/43/EMÜ rikkumist. Seetõttu teevad komisjoni talitused komisjonile ettepaneku kõnealuse kaebuse juhtumi lõpetamiseks.
Täiendav teave uurimise tulemuste kohta on kättesaadav järgmisel veebilehel:
http://ec.europa.eu/community_law/complaints/multiple_complaints/
Kui kaebuse esitajatel on uut teavet ühenduse eeskirjade võimaliku rikkumise kohta, tuleks see komisjonile esitada ühe kuu jooksul alates käesoleva teatise avaldamisest.
See aga ei välista, et juhtum võidakse taasavada ning menetlused taasalgatada, kui komisjonile peaksid (isegi pärast juhtumi lõpetamist) teatavaks saama uued asjaolud, mis õigustaksid uue menetluse algatamist sama küsimuse puhul.