Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32007D0714(01)

2007/714/EÜ: Nõukogu otsus, 30. oktoober 2007 , Regioonide Komitee ühe Itaalia liikme ja ühe Itaalia asendusliikme ametisse nimetamise kohta

OJ L 289, 7.11.2007, p. 12–12 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

No longer in force, Date of end of validity: 25/01/2010

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2007/714(2)/oj

7.11.2007   

ET

Euroopa Liidu Teataja

L 289/12


NÕUKOGU OTSUS,

30. oktoober 2007,

Regioonide Komitee ühe Itaalia liikme ja ühe Itaalia asendusliikme ametisse nimetamise kohta

(2007/714/EÜ)

EUROOPA LIIDU NÕUKOGU,

võttes arvesse Euroopa Ühenduse asutamislepingut, eriti selle artiklit 263,

võttes arvesse Itaalia valitsuse ettepanekut,

ning arvestades järgmist:

(1)

Nõukogu võttis 24. jaanuaril 2006 vastu otsuse 2006/116/EÜ Regioonide Komitee liikmete ja asendusliikmete ametisse nimetamise kohta ajavahemikuks 26. jaanuarist 2006 kuni 25. jaanuarini 2010. (1)

(2)

Regioonide Komitees on vabanenud üks liikmekoht seoses Mara Enrica SCAGNI ametiaja lõppemisega. Üks asendusliikme koht on vabanenud seoses Raffaele TECCE ametiaja lõppemisega,

ON TEINUD JÄRGMISE OTSUSE:

Artikkel 1

Regioonide Komiteesse nimetatakse järelejäänud ametiajaks kuni 25. jaanuarini 2010 ametisse järgmised isikud:

a)

liikmena:

Marta VINCENZI, sindaco del comune di Genova;

b)

asendusliikmena:

Paolo CARRAZZA, consigliere comunale del comune di Roma.

Artikkel 2

Käesolev otsus jõustub selle vastuvõtmise päeval.

Luxembourg, 30. oktoober 2007

Nõukogu nimel

eesistuja

F. NUNES CORREIA


(1)  ELT L 56, 25.2.2006, lk 75.


Top