Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 52007XC1222(02)

Prantsusmaa-poolne avaliku teenindamise kohustuse muutmine regulaarlennuliinidel ühelt poolt Ajaccio, Bastia, Calvi ja Figari ning teiselt poolt Marseille', Nice'i ja Pariisi (Orly) vahel (EMPs kohaldatav tekst )

OJ C 314, 22.12.2007, p. 36–36 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

22.12.2007   

ET

Euroopa Liidu Teataja

C 314/36


Prantsusmaa-poolne avaliku teenindamise kohustuse muutmine regulaarlennuliinidel ühelt poolt Ajaccio, Bastia, Calvi ja Figari ning teiselt poolt Marseille', Nice'i ja Pariisi (Orly) vahel

(EMPs kohaldatav tekst)

(2007/C 314/10)

1.

Vastavalt nõukogu 23. juuli 1992. aasta määruse (EMÜ) nr 2408/92 (ühenduse lennuettevõtjate juurdepääsu kohta ühendusesisestele lennuliinidele) artikli 4 lõike 1 punktile a on kehtestatud avaliku teenindamise kohustus järgmistel regulaarlennuliinidel:

ühelt poolt Ajaccio, Bastia, Calvi ja Figari ning teiselt poolt Marseille' ja Nice'i vahel, avaldatud Euroopa Liidu Teatajas C 149, 21. juuni 2005, lk 7;

ühelt poolt Ajaccio, Bastia, Calvi ja Figari ning teiselt poolt Pariisi (Orly) vahel, avaldatud Euroopa Liidu Teatajas C 149, 21. juuni 2005, lk 12.

Kõnealuses avaliku teenindamise kohustusega on ette nähtud, et juhul kui lennuliini teenindamisega seotud kulud transpordiettevõtja jaoks ettenägematult ja tavapäratult suurenevad, võib punktis 2.2 kindlaks määratud hinna ülemmäära suurendada vastavalt kulude täheldatud suurenemisele.

2.

Kõnealuse sätte kohaselt muudetakse alates 1. detsembrist 2007 avaliku teenindamise kohustust järgmiselt.

 

Eespool nimetatud avaliku teenindamise kohustuse punktis 2.2 osutatud Marseille' ja Nice'i ning Korsika vaheliste lennuliinide hinna ülemmäära suurendatakse järgmiselt:

4 EUR võrra ühe suuna pileti tavahinna puhul;

3 EUR võrra edasi-tagasi pileti hinna puhul, mida kohaldatakse Korsika elanike suhtes;

2 EUR võrra ühe suuna pileti hinna puhul, mida kohaldatakse eespool nimetatud avaliku teenindamise kohustuses määratletud reisijarühmade suhtes (noored, vanurid, üliõpilased, pered, invaliidid).

 

Eespool nimetatud avaliku teenindamise kohustuse punktis 2.2 osutatud Pariisi (Orly) ja Korsika vaheliste lennuliinide hinna ülemmäära suurendatakse järgmiselt:

5 EUR võrra ühe suuna pileti tavahinna puhul;

5 EUR võrra edasi-tagasi pileti hinna puhul, mida kohaldatakse Korsika elanike suhtes;

3 EUR võrra ühe suuna pileti hinna puhul, mida kohaldatakse eespool nimetatud avaliku teenindamise kohustuses määratletud reisijarühmade suhtes (noored, vanurid, üliõpilased, pered, invaliidid).


Top