7.10.2014   

CS

Úřední věstník Evropské unie

C 352/15


Předběžné oznámení o spojení podniků

(Věc M.7423 – VINCI/Imtech ICT)

Věc, která může být posouzena zjednodušeným postupem

(Text s významem pro EHP)

2014/C 352/08

1.

Evropská komise dne 30. září 2014 obdržela oznámení o navrhovaném spojení podle článku 4 nařízení Rady (ES) č. 139/2004 (1), kterým podnik VINCI Energies SA, člen skupiny VINCI („VINCI Group“, Francie), získává ve smyslu čl. 3 odst. 1 písm. b) nařízení o spojování nákupem akcií a aktiv kontrolu nad celým podnikem Imtech ICT Group („Imtech ICT“, Nizozemsko).

2.

Předmětem podnikání příslušných podniků je:

—   skupiny VINCI Group: energetické služby a služby informačních technologií, stavebnictví, veřejné zakázky na stavební práce a stavební inženýrství, koncese a infrastruktura, silniční práce,

—   podniku Imtech ICT: poskytování služeb informačních technologií.

3.

Evropská komise po předběžném posouzení zjistila, že by oznamovaná transakce mohla spadat do působnosti nařízení o spojování. Konečné rozhodnutí v tomto ohledu však zůstává vyhrazeno. V souladu se sdělením Komise o zjednodušeném postupu ohledně některých spojování podle nařízení Rady (ES) č. 139/2004 (2) je třeba uvést, že tato věc může být posouzena podle postupu stanoveného sdělením.

4.

Evropská komise vyzývá zúčastněné třetí strany, aby jí k navrhované transakci předložily své případné připomínky.

Připomínky musí být Evropské komisi doručeny nejpozději do deseti dnů po zveřejnění tohoto oznámení. Připomínky s uvedením čísla jednacího M.7423 – VINCI/Imtech ICT lze Evropské komisi zaslat faxem (+32 22964301), e-mailem na adresu COMP-MERGER-REGISTRY@ec.europa.eu nebo poštou na adresu Generálního ředitelství pro hospodářskou soutěž Evropské komise:

Commission européenne/Europese Commissie

Direction générale de la concurrence

Greffe des concentrations

1049 Bruxelles/Brussel

BELGIQUE/BELGIË


(1)  Úř. věst. L 24, 29.1.2004, s. 1 („nařízení o spojování“).

(2)  Úř. věst. C 366, 14.12.2013, s. 5.