|
1.12.2011 |
CS |
Úřední věstník Evropské unie |
L 318/20 |
PROVÁDĚCÍ ROZHODNUTÍ KOMISE
ze dne 25. listopadu 2011
o doplňkovém finančním příspěvku na programy kontroly a sledování rybolovu členských států na rok 2011 a dohledu nad ním
(oznámeno pod číslem K(2011) 8359)
(Pouze anglické, bulharské, dánské, finské, italské, litevské, lotyšské, maltské, německé, nizozemské, polské, portugalské, rumunské, řecké, španělské a švédské znění je závazné)
(2011/779/EU)
EVROPSKÁ KOMISE,
s ohledem na Smlouvu o fungování Evropské unie,
s ohledem na nařízení Rady (ES) č. 861/2006 ze dne 22. května 2006, kterým se stanoví finanční opatření Společenství pro provádění společné rybářské politiky a pro oblast mořského práva (1), a zejména na článek 21 uvedeného nařízení,
vzhledem k těmto důvodům:
|
(1) |
Na základě žádostí o spolufinancování ze strany Unie, které předložily členské státy v rámci svých programů kontroly rybolovu na rok 2011, přijala Komise prováděcí rozhodnutí 2011/431/EU ze dne 11. července 2011 o finančním příspěvku Unie na programy kontroly a sledování rybolovu členských států na rok 2011 a dohledu nad ním (2), jež ponechalo část rozpočtu k čerpání na rok 2011 nevyužitu. |
|
(2) |
(2) Nevyužitá část rozpočtu na rok 2011 by měla být nyní přidělena prostřednictvím nového rozhodnutí. |
|
(3) |
V souladu s čl. 21 odst. 2 nařízení (ES) č. 861/2006 byly členské státy požádány, aby předložily programy ve vazbě na doplňkové financování v prioritních oblastech vymezených Komisí v dopise členským státům ze dne 20. května 2011, tj. v oblastech automatizace a správy údajů, elektronických záznamových systémů a systémů podávání zpráv (systémy ERS), elektronických záznamových zařízení a zařízení pro podávání zpráv (zařízení ERS) a systémů sledování plavidel (VMS) a rovněž v oblasti sledování a kontroly výkonu motorů. |
|
(4) |
Na tomto základě a s ohledem na rozpočtová omezení byly zamítnuty požadavky uvedené v programech, aby Unie financovala opatření, jako jsou programy odborné přípravy a výměnné programy, stejně jako pilotní inspekční a pozorovatelské programy, analýza a posuzování výdajů, iniciativy ke zvyšování povědomí o pravidlech společné rybářské politiky a výroba hlídkových plavidel a letadel, neboť se nezaměřovaly na prioritní oblasti stanovené výše. |
|
(5) |
Vzhledem k rozpočtovým omezením nemohly být v prioritních oblastech stanovených Komisí v rámci programů zachovány všechny způsobilé výdaje. Komise vybrala projekty ke spolufinancování na základě nejnaléhavějších potřeb stanovených Komisí. |
|
(6) |
Žádosti týkající se opatření uvedených v čl. 8 odst. 1 písm. a) nařízení (ES) č. 861/2006 mohou být financovány Unií. |
|
(7) |
Žádosti o finanční příspěvky Unie byly posouzeny z hlediska jejich souladu s pravidly stanovenými v nařízení Komise (ES) č. 391/2007 ze dne 11. dubna 2007, kterým se stanoví prováděcí pravidla k nařízení Rady (ES) č. 861/2006, pokud jde o výdaje vzniklé členským státům při provádění monitorovacích a kontrolních systémů použitelných pro společnou rybářskou politiku (3). |
|
(8) |
Je vhodné určit maximální výši a míru finančního příspěvku Unie v rámci limitů stanovených článkem 15 nařízení (ES) č. 861/2006 a stanovit podmínky pro jeho poskytování. |
|
(9) |
S cílem podpořit investice do prioritních opatření stanovených Komisí a s ohledem na negativní dopad finanční krize na rozpočty členských států by se měla výdajům spojeným s výše uvedenými prioritními oblastmi přidělit vysoká míra spolufinancování v rámci limitů stanovených v článku 15 nařízení (ES) č. 861/2006. |
|
(10) |
Aby automatická zařízení k určování polohy byla způsobilá k poskytnutí příspěvku, měla by splňovat požadavky stanovené v prováděcím nařízení Komise (EU) č. 404/2011 ze dne 8. dubna 2011, kterým se stanoví prováděcí pravidla k nařízení Rady (ES) č. 1224/2009 o zavedení kontrolního režimu Společenství k zajištění dodržování pravidel společné rybářské politiky (4). |
|
(11) |
Aby elektronická záznamová zařízení a zařízení pro podávání zpráv na palubě rybářských plavidel byla způsobilá k poskytnutí příspěvku, měla by splňovat požadavky stanovené v prováděcím nařízení (EU) č. 404/2011. |
|
(12) |
Opatření stanovená tímto rozhodnutím jsou v souladu se stanoviskem Řídícího výboru pro rybolov a akvakulturu, |
PŘIJALA TOTO ROZHODNUTÍ:
Článek 1
Předmět
Tímto rozhodnutím se stanoví doplňkový finanční příspěvek Unie na výdaje vzniklé členským státům v roce 2011 při provádění monitorovacích a kontrolních systémů použitelných pro společnou rybářskou politiku v souladu s čl. 8 odst. 1 písm. a) nařízení Rady (ES) č. 861/2006. Rozhodnutí stanoví výši finančního příspěvku Unie pro každý členský stát, míru finančního příspěvku Unie a podmínky pro jeho poskytnutí.
Článek 2
Lhůta pro neproplacené závazky
Všechny platby, na které se vztahuje žádost o úhradu, provede dotyčný členský stát do 30. června 2015. Platby provedené členským státem po této lhůtě nejsou způsobilé k úhradě. Nevyužité rozpočtové prostředky související s tímto rozhodnutím se stornují nejpozději do 31. prosince 2016.
Článek 3
Nové technologie a sítě informačních technologií
1. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze I na vytvoření nových technologií a sítí informačních technologií určených k účinnému a bezpečnému shromažďování dat a jejich správě v souvislosti se sledováním a kontrolou rybolovných činností a dohledem nad nimi jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
2. Jakékoli jiné výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze I jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 50 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
Článek 4
Automatická zařízení k určování polohy
1. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze II na nákup automatických zařízení k určování polohy, umožňujících střediskům pro sledování rybolovu dálkové sledování plavidel prostřednictvím systému sledování plavidel (VMS), a na jejich instalaci na rybářská plavidla jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku v maximální výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
2. Finanční příspěvek uvedený v příloze 1 se vypočítá na základě ceny maximálně 2 500 EUR na plavidlo.
3. Aby automatická zařízení k určování polohy byla způsobilá k poskytnutí finančního příspěvku uvedeného v odstavci 1, musí splňovat požadavky stanovené prováděcím nařízením (EU) č. 404/2011.
Článek 5
Elektronické záznamové systémy a systémy podávání zpráv
Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze III na vývoj, nákup a instalaci součástí nutných pro elektronické záznamové systémy a systémy podávání zpráv a výdaje na technickou podporu pro tyto součásti určené k účinné a bezpečné výměně údajů v souvislosti se sledováním a kontrolou rybolovných činností a dohledem nad nimi jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
Článek 6
Elektronická záznamová zařízení a zařízení pro podávání zpráv
1. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze IV na nákup zařízení ERS, umožňujících plavidlům zaznamenávat data o rybolovných činnostech a podávat o nich elektronicky zprávy střediskům pro sledování rybolovu, a na instalaci uvedených zařízení na rybářská plavidla jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
2. Aniž je dotčen odstavec 4, finanční příspěvek uvedený v příloze 1 se vypočítá na základě ceny maximálně 3 000 EUR na plavidlo.
3. Aby zařízení ERS byla způsobilá k poskytnutí finančního příspěvku, musí splňovat požadavky stanovené prováděcím nařízením (EU) č. 404/2011.
4. V případě zařízení kombinujících funkce ERS a VMS, která splňují požadavky stanovené prováděcím nařízením (EU) č. 404/2011, se finanční příspěvek uvedený v odstavci 1 tohoto článku vypočítá na základě ceny maximálně 4 500 EUR na plavidlo.
Článek 7
Pilotní projekty
Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze V na pilotní projekty týkající se nových kontrolních technologií jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 50 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
Článek 8
Celkový maximální příspěvek Unie jednotlivým členským státům
Plánované výdaje, jejich způsobilá část a maximální příspěvek Unie jednotlivým členským státům činí:
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Bulharsko |
147 254 |
147 254 |
132 530 |
|
Kypr |
259 000 |
255 000 |
229 500 |
|
Dánsko |
2 159 798 |
1 408 564 |
1 267 708 |
|
Německo |
6 792 280 |
137 480 |
123 732 |
|
Irsko |
51 610 000 |
250 000 |
225 000 |
|
Řecko |
2 133 500 |
590 000 |
455 000 |
|
Španělsko |
4 182 697 |
2 264 977 |
2 038 480 |
|
Itálie |
4 010 000 |
1 140 000 |
1 026 000 |
|
Lotyšsko |
140 944 |
140 944 |
126 850 |
|
Litva |
207 200 |
135 313 |
121 782 |
|
Malta |
270 664 |
191 486 |
130 313 |
|
Nizozemsko |
300 000 |
0 |
0 |
|
Polsko |
386 324 |
385 360 |
343 623 |
|
Portugalsko |
2 843 921 |
2 395 200 |
2 155 680 |
|
Rumunsko |
589 000 |
85 000 |
76 500 |
|
Finsko: |
1 000 000 |
870 000 |
635 000 |
|
Spojené království: |
2 862 415 |
1 349 325 |
1 214 392 |
|
Celkem |
79 894 998 |
11 745 904 |
10 302 090 |
Článek 9
Určení
Toto rozhodnutí je určeno Bulharské republice, Dánskému království, Spolkové republice Německo, Irsku, Řecké republice, Španělskému království, Italské republice, Kyperské republice, Litevské republice, Lotyšské republice, Republice Malta, Nizozemskému království, Polské republice, Portugalské republice, Rumunsku, Finské republice a Spojenému království Velké Británie a Severního Irska.
V Bruselu dne 25. listopadu 2011.
Za Komisi
Maria DAMANAKI
členka Komise
(1) Úř. věst. L 160, 14.6.2006, s. 1.
(2) Úř. věst. L 188, 19.7.2011, s. 50.
PŘÍLOHA I
NOVÉ TECHNOLOGIE A SÍTĚ INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Bulharsko: |
|||
|
BG/11/06 |
147 255 |
147 255 |
132 530 |
|
Mezisoučet |
147 255 |
147 255 |
132 530 |
|
Kypr: |
|||
|
CY/11/09 |
4 000 |
0 |
0 |
|
CY/11/10 |
55 000 |
55 000 |
49 500 |
|
Mezisoučet |
59 000 |
55 000 |
49 500 |
|
Dánsko: |
|||
|
DK/11/16 |
100 612 |
100 612 |
90 551 |
|
DK/11/17 |
214 638 |
0 |
0 |
|
DK/11/18 |
335 372 |
335 372 |
301 835 |
|
DK/11/19 |
268 298 |
0 |
0 |
|
DK/11/20 |
268 298 |
268 298 |
241 468 |
|
DK/11/21 |
268 298 |
268 298 |
241 468 |
|
DK/11/22 |
234 761 |
234 761 |
211 285 |
|
DK/11/23 |
201 223 |
201 223 |
181 101 |
|
DK/11/24 |
268 298 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
2 159 798 |
1 408 564 |
1 267 708 |
|
Německo: |
|||
|
DE/11/31 |
18 000 |
18 000 |
16 200 |
|
DE/11/32 |
2 656 400 |
0 |
0 |
|
DE/11/33 |
63 480 |
63 480 |
57 132 |
|
DE/11/34 |
56 000 |
56 000 |
50 400 |
|
DE/11/35 |
3 998 400 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
6 792 280 |
137 480 |
123 732 |
|
Irsko: |
|||
|
IE/11/18 |
335 000 |
0 |
0 |
|
IE/11/19 |
100 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
435 000 |
0 |
0 |
|
Řecko: |
|||
|
GR/11/08 |
400 000 |
400 000 |
360 000 |
|
GR/11/09 |
283 500 |
190 000 |
95 000 |
|
Mezisoučet |
683 500 |
590 000 |
455 000 |
|
Španělsko: |
|||
|
ES/11/11 |
305 860 |
305 860 |
275 274 |
|
ES/11/14 |
253 117 |
253 117 |
227 805 |
|
Mezisoučet |
558 977 |
558 977 |
503 079 |
|
Itálie: |
|||
|
IT/11/19 |
120 000 |
120 000 |
108 000 |
|
IT/11/21 |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
IT/11/22 |
1 900 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
2 320 000 |
420 000 |
378 000 |
|
Litva: |
|||
|
LT/11/08 |
55 000 |
13 113 |
11 802 |
|
Mezisoučet |
55 000 |
13 113 |
11 802 |
|
Malta: |
|||
|
MT/11/05 |
125 165 |
73 165 |
65 848 |
|
MT/11/07 |
16 741 |
16 741 |
8 371 |
|
Mezisoučet |
141 906 |
89 906 |
74 219 |
|
Nizozemsko: |
|||
|
NL/11/05 |
300 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
300 000 |
0 |
0 |
|
Polsko: |
|||
|
PL/11/03 |
226 415 |
226 415 |
203 774 |
|
PL/11/04 |
8 964 |
8 000 |
4 000 |
|
Mezisoučet |
235 379 |
234 415 |
207 774 |
|
Portugalsko: |
|||
|
PT/11/25 |
125 000 |
125 000 |
112 500 |
|
PT/11/26 |
105 000 |
0 |
0 |
|
PT/11/27 |
98 000 |
98 000 |
88 200 |
|
PT/11/28 |
135 500 |
0 |
0 |
|
PT/11/29 |
385 000 |
385 000 |
346 500 |
|
PT/11/30 |
265 700 |
265 700 |
239 130 |
|
Mezisoučet |
1 114 200 |
873 700 |
786 330 |
|
Rumunsko: |
|||
|
RO/11/10 |
300 000 |
0 |
0 |
|
RO/11/12 |
24 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
324 000 |
0 |
0 |
|
Finsko: |
|||
|
FI/11/09 |
500 000 |
370 000 |
185 000 |
|
Mezisoučet |
500 000 |
370 000 |
185 000 |
|
Spojené království: |
|||
|
UK/11/67 |
1 153 270 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
1 153 270 |
0 |
0 |
|
Celkem |
16 979 564 |
4 898 410 |
4 174 674 |
PŘÍLOHA II
AUTOMATICKÁ ZAŘÍZENÍ K URČOVÁNÍ POLOHY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Řecko: |
|||
|
GR/11/03 |
400 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
400 000 |
0 |
0 |
|
Španělsko: |
|||
|
ES/11/12 |
996 000 |
830 000 |
747 000 |
|
Mezisoučet |
996 000 |
830 000 |
747 000 |
|
Itálie: |
|||
|
IT/11/18 |
720 000 |
720 000 |
648 000 |
|
Mezisoučet |
720 000 |
720 000 |
648 000 |
|
Celkem |
2 116 000 |
1 550 000 |
1 395 000 |
PŘÍLOHA III
ELEKTRONICKÉ ZÁZNAMOVÉ SYSTÉMY A SYSTÉMY PODÁVÁNÍ ZPRÁV
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Irsko: |
|||
|
IE/11/22 |
250 000 |
250 000 |
225 000 |
|
Mezisoučet |
250 000 |
250 000 |
225 000 |
|
Lotyšsko: |
|||
|
LV/11/02 |
140 944 |
140 944 |
126 850 |
|
Mezisoučet |
140 944 |
140 944 |
126 850 |
|
Portugalsko: |
|||
|
PT/11/21-03 |
50 000 |
50 000 |
45 000 |
|
Mezisoučet |
50 000 |
50 000 |
45 000 |
|
Rumunsko: |
|||
|
PL/11/03 |
85 000 |
85 000 |
76 500 |
|
Mezisoučet |
85 000 |
85 000 |
76 500 |
|
Finsko: |
|||
|
FI/11/10 |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Mezisoučet |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Spojené království: |
|||
|
UK/11/69 |
172 990 |
172 990 |
155 691 |
|
Mezisoučet |
172 990 |
172 990 |
155 691 |
|
Celkem |
1 198 935 |
1 198 935 |
1 079 041 |
PŘÍLOHA IV
ELEKTRONICKÁ ZÁZNAMOVÁ ZAŘÍZENÍ A ZAŘÍZENÍ PRO PODÁVÁNÍ ZPRÁV
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Kypr: |
|||
|
CY/11/11 |
200 000 |
200 000 |
180 000 |
|
Mezisoučet |
200 000 |
200 000 |
180 000 |
|
Španělsko: |
|||
|
ES/11/13 |
1 022 000 |
876 000 |
788 400 |
|
Mezisoučet |
1 022 000 |
876 000 |
788 400 |
|
Litva: |
|||
|
LT/11/09 |
152 200 |
122 200 |
109 980 |
|
Mezisoučet |
152 200 |
122 200 |
109 980 |
|
Malta: |
|||
|
MT/11/09 |
7 693 |
7 693 |
6 924 |
|
MT/11/10 |
5 567 |
5 567 |
5 010 |
|
Mezisoučet |
13 260 |
13 260 |
11 934 |
|
Polsko: |
|||
|
PL/11/05 |
100 630 |
100 630 |
90 567 |
|
PL/11/06 |
50 314 |
50 314 |
45 283 |
|
Mezisoučet |
150 944 |
150 944 |
135 850 |
|
Portugalsko: |
|||
|
PT/11/21-01 |
1 228 500 |
1 228 500 |
1 105 650 |
|
PT/11/21-02 |
243 000 |
243 000 |
218 700 |
|
Mezisoučet |
1 471 500 |
1 471 500 |
1 324 350 |
|
Spojené království: |
|||
|
UK/11/68 |
1 176 335 |
1 176 335 |
1 058 701 |
|
Mezisoučet |
1 176 335 |
1 176 335 |
1 058 701 |
|
Celkem |
4 186 239 |
4 010 239 |
3 609 215 |
PŘÍLOHA V
PILOTNÍ PROJEKTY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Itálie: |
|||
|
IT/11/20 |
750 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
750 000 |
0 |
0 |
|
Malta: |
|||
|
MT/11/06 |
88 320 |
88 320 |
44 160 |
|
MT/11/08 |
3 447 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
91 767 |
88 320 |
44 160 |
|
Spojené království: |
|||
|
UK/11/66 |
359 820 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
359 820 |
0 |
0 |
|
Celkem |
1 201 587 |
88 320 |
44 160 |
PŘÍLOHA VI
PROGRAMY ODBORNÉ PŘÍPRAVY A VÝMĚNNÉ PROGRAMY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Irsko: |
|||
|
IE/11/20 |
25 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
25 000 |
0 |
0 |
|
Malta: |
|||
|
MT/11/11 |
12 731 |
0 |
0 |
|
MT/11/12 |
11 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
23 731 |
0 |
0 |
|
Portugalsko: |
|||
|
PT/11/23 |
100 226 |
0 |
0 |
|
PT/11/24 |
15 995 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
116 221 |
0 |
0 |
|
Celkem |
164 952 |
0 |
0 |
PŘÍLOHA VII
PILOTNÍ INSPEKČNÍ A POZOROVATELSKÉ PROGRAMY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Rumunsko: |
|||
|
RO/11/11 |
180 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
180 000 |
0 |
0 |
|
Celkem |
180 000 |
0 |
0 |
PŘÍLOHA VIII
ANALÝZA A POSUZOVÁNÍ VÝDAJŮ
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Portugalsko: |
|||
|
PT/11/21-04 |
50 000 |
0 |
0 |
|
PT/11/21-05 |
42 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
92 000 |
0 |
0 |
|
Celkem |
92 000 |
0 |
0 |
PŘÍLOHA IX
INICIATIVY NA ZVYŠOVÁNÍ POVĚDOMÍ O PRAVIDLECH SPOLEČNÉ RYBÁŘSKÉ POLITIKY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Itálie: |
|||
|
IT/11/16 |
110 000 |
0 |
0 |
|
IT/11/17 |
110 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
220 000 |
0 |
0 |
|
Celkem |
220 000 |
0 |
0 |
PŘÍLOHA X
HLÍDKOVACÍ PLAVIDLA A LETADLA
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát & kód projektu |
Výdaje plánované ve vnitrostátním doplňkovém programu kontroly rybolovu |
Výdaje na projekty podle tohoto rozhodnutí |
Maximální příspěvek Unie |
|
Irsko: |
|||
|
IE/11/21 |
50 900 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
50 900 000 |
0 |
0 |
|
Řecko: |
|||
|
GR/11/02 |
1 050 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
1 050 000 |
0 |
0 |
|
Španělsko: |
|||
|
ES/11/10 |
785 600 |
0 |
0 |
|
ES/11/15 |
820 120 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
1 605 720 |
0 |
0 |
|
Celkem |
53 555 720 |
0 |
0 |