EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32005D0368

2005/368/ES: Rozhodnutí Rady ze dne 26. dubna 2005 o jmenování tří lotyšských členů Výboru regionů

OJ L 119, 11.5.2005, p. 11–12 (ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV)
OJ L 164M , 16.6.2006, p. 15–16 (MT)

No longer in force, Date of end of validity: 25/01/2006

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2005/368/oj

11.5.2005   

CS

Úřední věstník Evropské unie

L 119/11


ROZHODNUTÍ RADY

ze dne 26. dubna 2005

o jmenování tří lotyšských členů Výboru regionů

(2005/368/ES)

RADA EVROPSKÉ UNIE,

s ohledem na Smlouvu o založení Evropského společenství, a zejména na článek 263 této smlouvy,

s ohledem na návrh lotyšské vlády,

vzhledem k těmto důvodům:

(1)

Dne 22. ledna 2002 vydala Rada rozhodnutí 2002/60/ES o jmenování členů a náhradníků Výboru regionů pro období od 26. ledna 2002 do 25. ledna 2006 (1).

(2)

Po skončení funkčního období Andrise JAUNSLEINISE, Jānise KALNAČSE a Arvīdse KUCINSE, které bylo Radě oznámeno dne 6. dubna 2005, se uvolnila tři místa členů Výboru regionů,

ROZHODLA TAKTO:

Článek 1

Do Výboru regionů jsou jmenováni členy pro zbývající část funkčního období, tedy do 25. ledna 2006:

pan Andris ELKSNĪTIS

Dobeles pilsētas Domes priekšsēdētājs

(předseda Městské rady Dobele),

pan Edmunds KRASTIŅŠ

Rīgas domes deputāts

(člen Městské rady Rigy),

pan Tālis PUĶĪTIS

Siguldas novada domes priekšsēdētājs

(předseda Siguldského svazu obcí).

Článek 2

Toto rozhodnutí bude zveřejněno v Úředním věstníku Evropské unie.

Nabývá účinku dnem přijetí.

V Lucemburku dne 26. dubna 2005.

Za Radu

F. BODEN

předseda


(1)  Úř. věst. L 24, 26.1.2002, s. 38.


Top