EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 42007D0008

2007/8/ES,Euratom: Rozhodnutí zástupců vlád členských států Evropské unie ze dne 1. ledna 2007 o jmenování soudců Soudu prvního stupně Evropských společenství

OJ L 1, 4.1.2007, p. 19–19 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)
OJ L 4M , 8.1.2008, p. 16–16 (MT)

No longer in force

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2007/8(1)/oj

4.1.2007   

CS

Úřední věstník Evropské unie

L 1/19


ROZHODNUTÍ ZÁSTUPCŮ VLÁD ČLENSKÝCH STÁTŮ EVROPSKÉ UNIE

ze dne 1. ledna 2007

o jmenování soudců Soudu prvního stupně Evropských společenství

(2007/8/ES, Euratom)

ZÁSTUPCI VLÁD ČLENSKÝCH STÁTŮ EVROPSKÉ UNIE,

s ohledem na Smlouvu o založení Evropského společenství, a zejména na článek 224 této smlouvy,

s ohledem na Smlouvu o založení Evropského společenství pro atomovou energii, a zejména na článek 140 této smlouvy,

s ohledem na Akt o podmínkách přistoupení Bulharské republiky a Rumunska k Evropské unii a o úpravách smluv, na nichž je založena Evropská unie, a zejména na čl. 46 odst. 1 a odst. 2 druhý pododstavec tohoto aktu,

vzhledem k těmto důvodům:

(1)

Ustanovení čl. 46 odst. 1 a odst. 2 druhého pododstavce výše uvedeného aktu o přistoupení stanoví jmenování dvou soudců Soudu prvního stupně. Funkční období jednoho soudce má skončit 31. srpna 2007. Tento soudce má být vybrán losem. Funkční období druhého soudce má skončit 31. srpna 2010.

(2)

V souladu s uvedeným článkem a po losování, jež uvedený článek stanoví, by měli být jmenováni další dva soudci Soudu prvního stupně,

ROZHODLI TAKTO:

Článek 1

Pan Teodor ČIPEV je jmenován soudcem Soudu prvního stupně na období od 1. ledna 2007 do 31. srpna 2007.

Článek 2

Pan Valeriu CIUCĂ je jmenován soudcem Soudu prvního stupně na období od 1. ledna 2007 do 31. srpna 2010.

Článek 3

Toto rozhodnutí nabývá účinku dnem 1. ledna 2007.

Článek 4

Toto rozhodnutí bude zveřejněno v Úředním věstníku Evropské unie.

V Bruselu dne 1. ledna 2007.

Předseda

W. SCHÖNFELDER


Top