03/ 36 |
BG |
Официален вестник на Европейския съюз |
205 |
32001D0177
L 068/1 |
ОФИЦИАЛЕН ВЕСТНИК НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ |
РЕШЕНИЕ НА КОМИСИЯТА
от 15 февруари 2001 година
за изменение на Решение 97/252/ЕО относно изготвяне на временни списъци на предприятия от трети страни, от които е разрешен вносът в държавите-членки на мляко и млечни продукти за консумация от човека
(нотифицирано под номер С(2001) 378)
(текст от значение за ЕИП)
(2001/177/ЕО)
КОМИСИЯТА НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ОБЩНОСТИ,
като взе предвид Договора за създаване на Европейската общност,
като взе предвид Решение 95/408/ЕO на Съвета от 22 юни 1995 г. относно условията за изготвяне за преходен период на временни списъци на предприятия от трети страни, на които е разрешено да внасят в държавите-членки определени продукти от животински произход, риба и рибни продукти или живи двучерупчести мекотели (1), последно изменено с Решение 98/603/ЕО на Съвета (2), и по-специално член 5 от него,
като има предвид, че:
(1) |
Решение 95/340/ЕО на Комисията (3), последно изменено с Решение 96/584/ЕО (4) съдържа списъка на страните, които не са членки, от които държавите-членки разрешават вноса на мляко и млечни продукти. |
(2) |
Здравните и ветеринарните условия за внос, както и изискванията за сертифициране при вноса на мляко и млечни продукти, предназначени за консумация от човека, от страни, които фигурират в този списък, са установени съответно с Решения 95/342/ЕО (5) и 95/343/ЕО (6) на Комисията, последно изменени с Решение 97/115/ЕО (7). |
(3) |
Комисията е получила от определени страни, които не са членки, списък на предприятията, с гаранции, че отговарят изцяло на здравните изисквания на Общността и уверения, че ако дадено предприятие не ги спазва, неговата експортна дейност ще бъде прекратена. |
(4) |
Комисията е получила от определени страни, които не са членки, съответните план и програма за мониторинг на остатъчните продукти в млякото и млечните продукти, предназначени за консумация от човека, съгласно изискванията на Директива 96/23/ЕО (8). |
(5) |
Решение 97/252/ЕО на Комисията (9), последно изменено с Решение 1999/52/ЕО (10), изготви списък на страните, които не са членки, от които е разрешен вноса в държавите-членки на мляко и млечни продукти за консумация от човека. |
(6) |
Определени страни, които не са членки, са уведомили Комисията за изменения в списъците на предприятията, фигуриращи в Решение 97/252/ЕО, и са ѝ предоставили удовлетворителни гаранции, че те отговарят на съответните здравни изисквания на Общността за износ в Общността. |
(7) |
Държавите-членки са информирани за тези изменения, посредством процедурата, определена в член 5 от Решение 95/408/ЕО. |
(8) |
Хранителната и ветеринарна служба извърши инспекции в повечето от страните, посочени в тези списъци и посети определени предприятия, за да се увери, че те са в съответствие с изискванията на Общността по отношение на валидността на гаранциите, предоставени от компетентните органи на страните. |
(9) |
Съгласно член 2, параграф 4 от Решение 95/408/ЕО, предприятията на страните, които не са членки, в които не са били проведени проверки на място от Комисията, но които са отговаряли на всички други условия съгласно член 2, параграф 1, могат да бъдат включени в списъците. Въпреки това вносът от тези предприятия не се ползва от намалени физически проверки. |
(10) |
Съгласно член 5, параграф 4 от Решение 95/408/ЕО Комисията редовно приема решения, необходими за актуализирането на списъците на предприятията и ги публикува в Официален вестник на Европейските общности. |
(11) |
Мерките, предвидени в настоящото решение, са в съответствие със становището на Постоянния ветеринарен комитет, |
ПРИЕ НАСТОЯЩОТО РЕШЕНИЕ:
Член 1
Приложението към Решение 97/252/ЕО се заменя от приложението към настоящото решение.
Член 2
Адресати на настоящото решение са държавите-членки.
Съставено в Брюксел на 15 февруари 2001 година.
За Комисията
David BYRNE
Член на Комисията
(1) ОВ L 243, 11.10.1995 г., стр. 17.
(2) ОВ L 289, 28.10.1998 г., стр. 36.
(3) ОВ L 200, 24.8.1995 г., стр. 38.
(4) ОВ L 255, 9.10.1996 г., стр. 20.
(5) ОВ L 200, 24.8.1995 г., стр. 50.
(6) ОВ L 200, 24.8.1995 г., стр. 52.
(7) ОВ L 42, 13.2.1997 г., стр. 16.
(8) ОВ L 125, 23.5.1996 г., стр. 10.
(9) ОВ L 101, 18.4.1997 г., стр. 46.
(10) ОВ L 17, 22.1.1999 г., стр. 51.
ANEXOBILAGANHANGΠΑΡΑΡΤΗΜΑANNEXANNEXEALLEGATOBIJLAGEANEXOLIITEBILAGA
LISTA DE LOS ESTABLECIMIENTOSLISTE OVER VIRKSOMHEDERVERZEICHNIS DER BETRIEBEΠΙΝΑΚΑΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝLIST OF ESTABLISHMENTSLISTE DES ÉTABLISSEMENTSELENCO DEGLI STABILIMENTILIJST VAN BEDRIJVENLISTA DOS ESTABELECIMENTOSLUETTELO LAITOKSISTAFÖRTECKNING ÖVER ANLÄGGNINGAR
Producto: leche y productos lácteosProdukt: mælk og mejeriprodukterErzeugnis: Milch und MilcherzeugnisseΠροϊόν: γάλα και γαλακτοκομικά προϊόνταProduct: milk and milk productsProduit: lait et produits laitiersProdotto: latte e prodotti lattiero-caseariProduct: melk en zuivelproductenProduto: leite e produtos lácteosTuote: maito ja maitotuotteetVaruslag: mjölk och mjölkprodukter
1=
2=
3=
4=
5=
6=
o
o
AR — País: ARGENTINALand: ARGENTINALand: ARGENTINIENΧώρα: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗCountry: ARGENTINAPays: ARGENTINEPaese: ARGENTINALand: ARGENTINIËPaís: ARGENTINAMaa: ARGENTIINALand: ARGENTINA
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
B-I-00112 |
Parmalat Argentina SA |
CHASCOMÚS |
BUENOS AIRES |
|
|
B-I-00554 |
Lácteos Longchamps SA |
LONGCHAMPS |
BUENOS AIRES |
|
|
B-I-01692 |
Mastellone Hermanos SA |
GENERAL RODRÍGUEZ |
BUENOS AIRES |
|
|
B-I-05056 |
Andycon SCA |
EXALTACIÓN DE LA CRUZ |
BUENOS AIRES |
|
|
B-I-05184 |
Mastellone Hnos. SA |
TRENQUE LAUQUEN |
BUENOS AIRES |
|
|
S-I-00009 |
Sancor CUL |
SUNCHALES |
SANTA FE |
|
|
S-I-04077 |
Establecimientos San Ignacio SA |
SAUCE VIEJO |
SANTA FE |
|
|
S-I-04866 |
Milkaut SA |
PROGRESO |
SANTA FE |
|
|
X-I-00181 |
Sancor CUL |
DEVOTO |
CÓRDOBA |
|
|
X-I-02196 |
Nestlé Argentina SA |
VILLA NUEVA |
CÓRDOBA (FÁBRICA VILLA NUEVA I) |
|
|
X-I-03826 |
Sancor CUL |
MORTEROS |
CÓRDOBA |
|
|
X-I-04816 |
Sancor CUL |
LA CARLOTA |
CÓRDOBA |
|
|
X-I-05028 |
Nestlé Argentina SA |
VILLA NUEVA |
CÓRDOBA (FÁBRICA VILLA NUEVA II) |
|
|
AU — País: AUSTRALIALand: AUSTRALIENLand: AUSTRALIENΧώρα: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑCountry: AUSTRALIAPays: AUSTRALIEPaese: AUSTRALIALand: AUSTRALIËPaís: AUSTRÁLIAMaa: AUSTRALIALand: AUSTRALIEN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
1 |
Malanda Dairyfoods Ltd |
MALANDA |
QUEENSLAND |
|
|
14 |
Queensco Unity Dairyfoods Cooperative Association Ltd |
TOOWOOMBA |
QUEENSLAND |
|
|
36 |
Port Curtis Dairy Ltd |
MONTO |
QUEENSLAND |
|
|
45 |
Corio Bay Freezers Pty Ltd |
NORTH GEELONG |
VICTORIA |
|
|
47 |
Watson and Son Pty Ltd |
MORNINGSIDE |
QUEENSLAND |
|
|
56 |
Bonlac Foods Ltd |
DARNUM |
VICTORIA |
|
|
61 |
Butter Producers Cooperative Federation Ltd |
HAMILTON |
QUEENSLAND |
|
|
66 |
H.J. Heinz Company Australia Ltd |
DANDENONG |
VICTORIA |
|
|
71 |
Campbell's Australasia Pty Ltd (Campbell's Soups Australia) |
LEMNOS |
VICTORIA |
|
|
72 |
Frosty Boy Pty Ltd |
SLACKS CREEK |
QUEENSLAND |
|
|
100 |
Marathon Food Industries Pty Ltd |
KENSINGTON |
VICTORIA |
|
|
103 |
Murray Goulburn Cooperative Co. Ltd |
ROCHESTER |
VICTORIA |
|
|
109 |
Interport Cargo Services (Brisbane) Pty Ltd |
HAMILTON |
QUEENSLAND |
|
|
113 |
Kenilworth Country Foods Pty Ltd |
KENILWORTH |
QUEENSLAND |
|
|
116 |
Hans Continental Smallgoods Pty Ltd |
WEST GOSFORD |
NEW SOUTH WALES |
|
|
117 |
TDG Logistics Ltd |
MORNINGSIDE |
QUEENSLAND |
|
|
118 |
Davids Distribution Pty Ltd |
BLACKTOWN |
NEW SOUTH WALES |
|
|
130 |
Astron (WA) Pty Ltd |
MAIDA VALE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
132 |
P and O Australia Ltd (P and O Cold Storage) |
HAMILTON |
QUEENSLAND |
|
|
146 |
W. Woodmason Cold Storage Pty Ltd |
DOVETON |
VICTORIA |
|
|
149 |
P and O Cold Storage Ltd |
FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
198 |
A.B. Oxford Pty Ltd |
BROOKLYN |
VICTORIA |
|
|
202 |
Austco Enterprises Pty Ltd (Polar Cold Storage) |
LAVERTON NORTH |
VICTORIA |
|
|
207 |
Frigmobile Pty Ltd |
HEMMANT |
QUEENSLAND |
|
|
214 |
R Hoffman and Co. Proprietary Ltd (Hoffman Transport) |
NEWPORT |
VICTORIA |
|
|
215 |
Vikmoi Pty Ltd (Inna City Cold Stores) |
FLEMINGTON |
VICTORIA |
|
|
233 |
Industry Park Pty Ltd (Westgate Cold Stores, Brooklyn Consolidated Industries) |
BROOKLYN |
VICTORIA |
|
|
253 |
Australian Service Cold Storage NSW Pty Ltd |
LIDCOMBE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
254 |
The Bega Cooperative Society Ltd |
NORTH BEGA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
263 |
South Australian Cold Stores Pty Ltd |
MILE END SOUTH |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
266 |
Norco Cooperative Ltd (Fast Freeze Australia) |
CASINO |
NEW SOUTH WALES |
|
|
273 |
Attiki Holdings Pty Ltd |
COMBOYNE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
287 |
Piam Pty Ltd (Unicorn Cheese) |
NOWRA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
292 |
Montagues Western District Cold Storage Pty Ltd |
PORTLAND |
VICTORIA |
|
|
314 |
C. T. Freight Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
317 |
Newland Food Company Pty Ltd |
ERNEST JUNCTION |
QUEENSLAND |
|
|
321 |
Norco Cooperative Ltd |
SOUTH LISMORE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
336 |
Australian Cooperative Foods Ltd (Dairy Farmers) |
HEXHAM |
NEW SOUTH WALES |
|
|
346 |
National Foods Milk Ltd |
NORTH PARRAMATTA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
362 |
National Foods Milk Ltd |
TAREE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
365 |
Minad Pty Ltd |
BOMADERRY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
371 |
Australian Cooperative Foods Pty Ltd |
LIDCOMBE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
376 |
Wyeth Australia Pty Ltd |
PARRAMATTA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
400 |
Murrumbidgee Dairy Products Pty Ltd |
WAGGA WAGGA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
401 |
ABC Cheese Factory Pty Ltd |
CENTRAL TILBA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
403 |
Parmalat Foods Australia Pty Ltd |
ALBURY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
441 |
Australian Bakels (Pty) Ltd |
SILVERWATER |
NEW SOUTH WALES |
|
|
470 |
Nestlé Australia Ltd (Nestlé Foods) |
SMITHTOWN |
NEW SOUTH WALES |
|
|
492 |
W. Woodmason Cold Storage Pty Ltd |
LIDCOMBE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
503 |
Roadmaster Haulage Pty Ltd |
RIVERSTONE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
510 |
Ensign Laboratories Pty Ltd |
MULGRAVE |
VICTORIA |
|
|
513 |
Campbellfield Coldstore Pty Ltd (Northbourne Cold Storage) |
CAMPBELLFIELD |
VICTORIA |
|
|
523 |
Bonlac Foods Ltd |
CAMPERDOWN |
VICTORIA |
|
|
528 |
Bonlac Foods Ltd |
COBDEN |
VICTORIA |
|
|
534 |
Bonlac Foods Ltd |
COROROOKE |
VICTORIA |
|
|
541 |
Bonlac Foods Ltd |
DROUIN |
VICTORIA |
|
|
550 |
Favourite Foods Pty Ltd |
BAYSWATER |
VICTORIA |
|
|
566 |
Murray Goulburn Cooperative Co. Ltd |
TANGAMBALANGA |
VICTORIA |
|
|
568 |
Browns Cheltenham Road Pty Ltd (South Gippsland Ice Supply) |
DANDENONG |
VICTORIA |
|
|
570 |
Murray Goulburn Cooperative Co. Ltd |
KOROIT |
VICTORIA |
|
|
575 |
Kraft Foods Ltd |
STRATHMERTON |
VICTORIA |
|
|
576 |
Kraft Foods Ltd |
LEITCHVILLE |
VICTORIA |
|
|
578 |
Bonlac Foods Ltd |
LONGWARRY |
VICTORIA |
|
|
581 |
Murray Goulburn Cooperative Co. Ltd |
MAFFRA |
VICTORIA |
|
|
594 |
Nestlé Australia Ltd (Nestlé Foods) |
DENNINGTON |
VICTORIA |
|
|
604 |
ARG Proprietary Ltd (Crystal Ice and Cool Stores Co.) |
BENDIGO |
VICTORIA |
|
|
619 |
Port Botany Container Park Pty Ltd |
BANKSMEADOW |
NEW SOUTH WALES |
|
|
621 |
Tatura Milk Industries Ltd |
TATURA |
VICTORIA |
|
|
626 |
Regal Cream Products Pty Ltd |
NORTH MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
631 |
McCain Foods (Aust) Pty Ltd |
WALLACE |
VICTORIA |
|
|
644 |
K. L. Ballantyne Pty Ltd |
SOUTH MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
646 |
Australian Cooperative Foods Ltd |
WETHERHILL PARK |
NEW SOUTH WALES |
|
|
649 |
Kraft Foods Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
650 |
McCain Foods (Aust) Pty Ltd |
WENDOUREE |
VICTORIA |
|
|
651 |
Seapower Resources Gosford Pty Ltd (Central Coast Cold Stores) |
GOSFORD |
NEW SOUTH WALES |
|
|
653 |
Bonlac Foods Ltd |
DANDENONG |
VICTORIA |
|
|
654 |
Australia Meat Holdings Pty Ltd (Foodpartners) |
DINMORE |
QUEENSLAND |
|
|
659 |
Murray Goulburn Cooperative Co. Ltd |
COBRAM |
VICTORIA |
|
|
668 |
Suncoast Milk Pty Ltd |
NAMBOUR |
QUEENSLAND |
|
|
677 |
Pauls Ltd (Sandhurst Dairies, Sandhurst Foods, Sandhurst Farms) |
BENDIGO |
VICTORIA |
|
|
680 |
De Cicco Industries Pty Ltd (Siracusa Cheese, Corvic) |
NORTH COBURG |
VICTORIA |
|
|
689 |
Australian Lamb Company Pty Ltd |
SUNSHINE |
VICTORIA |
|
|
696 |
Nestlé Echuca Pty Ltd (Yoplait Australia) |
ECHUCA |
VICTORIA |
|
|
698 |
Fresh Cheese Co. (Aust) Pty Ltd (Puglia Cheese) |
THOMASTOWN |
VICTORIA |
|
|
710 |
Bonlac Foods Ltd |
STANHOPE |
VICTORIA |
|
|
718 |
Herman Carl and Marlis Schulz (Timboon Farmhouse Cheese) |
TIMBOON |
VICTORIA |
|
|
726 |
Australian Cooperative Foods Ltd |
ALLANSFORD |
VICTORIA |
|
|
735 |
Nestlé Australia Ltd (Carnation) |
TONGALA |
VICTORIA |
|
|
758 |
Everest Colonial Pty Ltd (Everest Foods) |
RESERVOIR |
VICTORIA |
|
|
768 |
Wynne Meat Industries Ltd (Clover Meats, Waroona Abattoir, Clover Smallgoods) |
WAROONA |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
788 |
Richard Allen Guy (Crystal Ice and Cool Stores Co.) |
BENDIGO |
VICTORIA |
|
|
815 |
National Foods Dairy Foods Group Ltd |
MURRAY BRIDGE |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
848 |
DP Exports Pty Ltd |
POORAKA |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
853 |
Kailis and France Foods Pty Ltd |
OSBORNE PARK |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
858 |
Dairy Vale Foods Ltd |
MOUNT GAMBIER |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
867 |
Kraft Foods Ltd |
SUTTONTOWN |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
872 |
Dairy Vale Foods Ltd |
JERVOIS |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
884 |
Davids Distribution Pty Ltd |
LOGANLEA |
QUEENSLAND |
|
|
901 |
National Foods Milk (WA) Ltd (Masters Dairy) |
BOYANUP |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
902 |
PB Foods Ltd |
BRUNSWICK JUNCTION |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
903 |
George Weston Foods Ltd (Capel Dairy Co (WA)) |
CAPEL |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
916 |
George Weston Foods Ltd (Capel Dairy Co (WA)) |
SPEARWOOD |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
922 |
PB Foods Ltd (Peters and Browns Group) |
BALCATTA |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
948 |
Mundella Foods Pty Ltd |
MARDELLA |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
980 |
National Foods Milk (WA) Ltd (Masters Dairy) |
BENTLEY |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
1001 |
Northfield Laboratories Pty Ltd |
OAKDEN |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
1007 |
King Island Dairies Pty Ltd |
KING ISLAND |
TASMANIA |
|
|
1012 |
United Milk Tasmania Ltd (Bonlac Foods) |
SPREYTON |
TASMANIA |
|
|
1013 |
P and O Cold Storage Ltd |
SPEARWOOD |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
1020 |
United Milk Tasmania Ltd |
EAST WYNYARD |
TASMANIA |
|
|
1025 |
Port of Devonport Corporation Proprietary Ltd |
EAST DEVONPORT |
TASMANIA |
|
|
1028 |
Cadbury Schweppes Pty Ltd |
CLAREMONT |
TASMANIA |
|
|
1029 |
Classic Foods Pty Ltd |
EDITH CREEK |
TASMANIA |
|
|
1041 |
Port Curtis Dairy Ltd |
ROCKHAMPTON |
QUEENSLAND |
|
|
1057 |
Danzas Pty Ltd |
HENDRA |
QUEENSLAND |
|
|
1060 |
South Australian Cold Stores Pty Ltd |
PORT ADELAIDE |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
1062 |
Lactos Cheese Pty Ltd |
BURNIE |
TASMANIA |
|
|
1081 |
Racovolis Amalgamated Fish Agents Pty Ltd |
FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
1123 |
WDM Seeley International Pty Ltd |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
1150 |
A. Hartrodt Australia Pty Ltd |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1153 |
Lactos Pty Ltd |
DINGLEY |
VICTORIA |
|
|
1168 |
Frigmobile Pty Ltd |
TOWNSVILLE |
QUEENSLAND |
|
|
1190 |
Scoresby Transport Pty Ltd |
KNOXFIELD |
VICTORIA |
|
|
1210 |
Harvey Fresh (1994) Ltd |
HARVEY |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
1239 |
BOC Cargo Services Australia Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
1241 |
JAS International (Australia) Pty Ltd |
ALEXANDRIA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1254 |
Simplot Australia Pty Ltd |
ECHUCA |
VICTORIA |
|
|
1271 |
Butterfields Cheese Factors Pty Ltd |
ABBOTSFORD |
VICTORIA |
|
|
1277 |
Rigmar Pty Ltd (Magdem Enterprises) |
GLENORCHY |
TASMANIA |
|
|
1281 |
Queensco Unity Dairyfoods Cooperative Association Ltd (Dairy Farmers BN.NO.6139267) |
CABOOLTURE |
QUEENSLAND |
|
|
1282 |
Queensco Unity Dairyfoods Cooperative Association Ltd |
BOOVAL |
QUEENSLAND |
|
|
1290 |
Dairyfields Ltd |
WARWICK |
QUEENSLAND |
|
|
1329 |
Australian Cooperative Foods Ltd (Dairy Farmers) |
GLOUCESTER |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1331 |
Balhannah Cooperative Society Ltd |
BALHANNAH |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
1339 |
Warrnambool Cheese and Butter Factory Company Ltd |
ALLANSFORD |
VICTORIA |
|
|
1341 |
D'Orsogna Coldstores (WA) Pty Ltd |
HAMILTON HILL |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
1347 |
Peters (WA) Ltd |
BALCATTA |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
1349 |
Australian Cooperative Foods Ltd |
SIMPSON |
VICTORIA |
|
|
1359 |
Mansfields Pty Ltd |
KEYSBOROUGH |
VICTORIA |
|
|
1376 |
Bonlac Foods Ltd |
TOORA |
VICTORIA |
|
|
1380 |
Port of Devonport Corporation Proprietary Ltd |
PORT OF DEVONPORT |
TASMANIA |
|
|
1390 |
Bonlac Foods Ltd |
SOUTH MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
1391 |
Australia Meat Holdings Pty Ltd (FJ Walker Foods) |
BLACKTOWN |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1416 |
Regal Cream Products Pty Ltd (Bulla) |
COLAC |
VICTORIA |
|
|
1417 |
Pauls Ltd |
SOUTH BRISBANE |
QUEENSLAND |
|
|
1425 |
Frigmobile Pty Ltd |
HEMMANT |
QUEENSLAND |
|
|
1426 |
Australian Independent Wholesalers Pty Ltd |
ACACIA RIDGE |
QUEENSLAND |
|
|
1429 |
DAS Operations Pty Ltd |
VILLAWOOD |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1433 |
The Yarra Valley Dairy Pty Ltd |
YERING |
VICTORIA |
|
|
1439 |
P and O Australia Ltd (P and O Cold Storage) |
MURARRIE |
QUEENSLAND |
|
|
1466 |
Kühne and Nagel (Aust) Pty Ltd |
ALEXANDRIA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1470 |
Craig Mostyn and Co. Pty Ltd |
LIDCOMBE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1485 |
GC Hahn and Co. (Australia) Pty Ltd |
SUMNER PARK |
QUEENSLAND |
|
|
1487 |
P and O Cold Storage Ltd |
NORTH FREMANTLE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
1565 |
Tony and Judith Mantach |
SPREYTON |
TASMANIA |
|
|
1589 |
Qantas Airways Ltd |
MELBOURNE AIRPORT |
VICTORIA |
|
|
1604 |
Airport Fine Foods Pty Ltd (Australian Produce Shop) |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1609 |
Coastal Cold Stores Pty Ltd (Coastal Cold Stores) |
NORTH GEELONG |
VICTORIA |
|
|
1644 |
Nestlé Australia Ltd (Nestlé Beverages) |
WARRNAMBOOL |
VICTORIA |
|
|
1662 |
A.B. Oxford Cold Storage Co. Pty Ltd |
LAVERTON NORTH |
VICTORIA |
|
|
1676 |
Ascot Freightlines Pty Ltd |
TOTTENHAM |
VICTORIA |
|
|
1692 |
Burnie Port Corporation Propietary Ltd |
BURNIE |
TASMANIA |
|
|
1711 |
Merrigum Cold Storage Pty Ltd |
MERRIGUM |
VICTORIA |
|
|
1730 |
Clelands Cold Stores (Aust) Pty Ltd |
CLAYTON |
VICTORIA |
|
|
1823 |
Queensland Independent Wholesalers Ltd (John Lewis Foodservice Queensland) |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
1834 |
Associated Freezers of Australia Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
1841 |
Finemores Pty Ltd |
ALTONA |
VICTORIA |
|
|
1867 |
Murray Goulburn Cooperative Co. Ltd |
LEONGATHA |
VICTORIA |
|
|
1879 |
Poseidon Tarama Pty Ltd (Caviar Salad, Southern Star Foods, Greca Tarama, Black Swan Dips, Poseidon Dips) |
CLAYTON |
VICTORIA |
|
|
1903 |
Pauls Ltd (QUF Industries Ltd) |
HEMMANT |
QUEENSLAND |
|
|
1913 |
Clelands Cold Stores (Aust) Pty Ltd |
HENDRA |
QUEENSLAND |
|
|
1914 |
Lockley Tower Pty Ltd (Jenkins Cool Stores) |
WANTIRNA SOUTH |
VICTORIA |
|
|
1916 |
Kuehne and Nagel (Australia) Pty Ltd |
EAGLE FARM |
QUEENSLAND |
|
|
1919 |
Steritech Pty Ltd |
WETHERILL PARK |
NEW SOUTH WALES |
|
|
1926 |
Air Express International (Australia) Pty Ltd (AEI/Pace Express Pty Ltd) |
EAGLE FARM |
QUEENSLAND |
|
|
1939 |
R C Sadleir Pty Ltd (Kewdale Container Terminal) |
KEWDALE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
1950 |
Kagan Bros Consolidated Pty Ltd |
LAVERTON NORTH |
VICTORIA |
|
|
1975 |
Jindi Cheese Pty Ltd |
JINDIVICK |
VICTORIA |
|
|
1977 |
Wheylite Australia Pty Ltd (Weighright Packers) |
MANSFIELD |
QUEENSLAND |
|
|
1984 |
Pauls Victoria Ltd |
ROWVILLE |
VICTORIA |
|
|
2011 |
Biostarch Pty Ltd |
BALLARAT |
VICTORIA |
|
|
2012 |
Norco Cooperative Ltd |
SALISBURY NORTH |
QUEENSLAND |
|
|
2028 |
Manassen Foods Australia Pty Ltd |
ARCHERFIELD |
QUEENSLAND |
|
|
2032 |
Top Transport Group Pty Ltd (Kandra Car Carrying) |
ENFIELD |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2034 |
Bonlac Foods Ltd |
DANDENONG |
VICTORIA |
|
|
2036 |
Norco Cooperative Ltd |
LISMORE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2043 |
D.F.C. Thompson Pty Ltd |
THORNLEIGH |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2046 |
Oswalds Bonded and Free Stores Pty Ltd (Oswalds Total Cargo Management) |
SOUTH MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
2050 |
IEC Express (Australia) Pty Ltd |
ALEXANDRIA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2066 |
Kraft Foods Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
2076 |
Anspac Cold Storage Pty Ltd |
SHEPPARTON |
VICTORIA |
|
|
2085 |
Danpark Pty Ltd |
YENNORA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2109 |
Langworthy Pty Ltd (R and G Langworthy) |
SPREYTON |
TASMANIA |
|
|
2134 |
Ace Packwell Pty Ltd |
BELROSE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2136 |
Valley Pack Pty Ltd |
MOOROOPNA |
VICTORIA |
|
|
2145 |
PFD Food Services (Melb) Pty Ltd |
KNOXFIELD |
VICTORIA |
|
|
2149 |
Frigmobile Tas Pty Ltd |
LEGANA |
TASMANIA |
|
|
2157 |
A. J. Mills and Sons Pty Ltd |
ACACIA RIDGE |
QUEENSLAND |
|
|
2161 |
Attiki Pty Ltd |
MARRICKVILLE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2177 |
Australian Natural Foods Holdings Ltd |
TAREN POINT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2181 |
Tarago River Cheese Co. Pty Ltd |
NEERIM SOUTH |
VICTORIA |
|
|
2213 |
Friedhelm, Ulrike, Tobias and Lynette June Leppin (Top Paddock Cheeses) |
BENA |
VICTORIA |
|
|
2215 |
Cleland Cold Stores (Aust.) Pty Ltd |
EAST BRUNSWICK |
VICTORIA |
|
|
2217 |
Boylan Distribution Services Pty Ltd (Boylan Group) |
LAVERTON NORTH |
VICTORIA |
|
|
2234 |
Ostindo International Pty Ltd |
HALLAM |
VICTORIA |
|
|
2235 |
J G Broun Propietary Ltd |
SPREYTON |
TASMANIA |
|
|
2240 |
Burra Foods Pty Ltd (Burra Foods Australia) |
KORUMBURRA |
VICTORIA |
|
|
2247 |
Queensland Independent Wholesalers Ltd |
GARBUTT |
QUEENSLAND |
|
|
2257 |
Tatura Milk Industries Ltd |
TATURA |
VICTORIA |
|
|
2263 |
Ascot Freightlines Pty Ltd |
SHEPPARTON |
VICTORIA |
|
|
2268 |
Mayne Nickless Ltd |
FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
2271 |
W. F. Montague Pty Ltd |
NARRE WARREN NORTH |
VICTORIA |
|
|
2275 |
Finemores Pty Ltd |
BROOKLYN |
VICTORIA |
|
|
2277 |
Air Express International (Australia) Pty Ltd |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
2278 |
KB Storage Pty Ltd |
LEMNOS |
VICTORIA |
|
|
2285 |
Queensland Fruitgrowers Cooperative Society Ltd |
ROCKLEA |
QUEENSLAND |
|
|
2297 |
The Bega Cooperative Society Ltd |
NORTH BEGA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2316 |
Pincott Pty Ltd (Powder Blenders Aust) |
FERNTREE GULLY |
VICTORIA |
|
|
2325 |
South Australian Cold Stores Pty Ltd |
NORTH CAVAN |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
2329 |
Ansett Australia Ltd (Ansett International Airfreight) |
EAGLE FARM |
QUEENSLAND |
|
|
2334 |
Keith and Shirley Dibb (A C and K Dibb Bond and Free Stores) |
LAVERTON NORTH |
VICTORIA |
|
|
2361 |
Brancourts Manufacturing Pty Ltd |
YAGOONA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2371 |
Vision International Forwarding Pty Ltd |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
2376 |
Pauls Ltd |
MORNINGSIDE |
QUEENSLAND |
|
|
2387 |
Ashgrove Farms |
ELIZABETH TOWN |
TASMANIA |
|
|
2408 |
Fresha Products (FNQ) Pty Ltd |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
2445 |
A. Hartrodt (Australia) Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
2450 |
Wesmilk Pty Ltd |
CAPEL |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
2452 |
United Milk Tasmania Ltd |
WYNYARD |
TASMANIA |
|
|
2455 |
United Milk Tasmania Ltd |
LEGERWOOD |
TASMANIA |
|
|
2478 |
Knispel Packing Pty Ltd (Knispel Bros) |
MOOROOK |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
2482 |
Qantas Airways Ltd |
EAGLE FARM |
QUEENSLAND |
|
|
2489 |
Portside United Pty Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
2513 |
Westgate Transport Industries (VIC) Pty Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
2515 |
Shepparton Cold Storage Pty Ltd |
SHEPPARTON |
VICTORIA |
|
|
2546 |
Farm Fresh Distribution Pty Ltd |
FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
2572 |
Yusen Air and Sea Service (Australia) Pty Ltd (Yusen Air Cargo) |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2577 |
Malanda Dairyfoods Ltd (Malanda Milk Dairy Company) |
TOWNSVILLE |
QUEENSLAND |
|
|
2586 |
Nestlé Australia Ltd |
ALTONA NORTH |
VICTORIA |
|
|
2598 |
ITQ Packaging Pty Ltd |
MOOROOKA |
QUEENSLAND |
|
|
2610 |
Ferrari Transport Management Pty Ltd (Son of Ferrari Transport) |
WEST MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
2617 |
Austpac Transportation Services (Victoria) Pty Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
2635 |
F. Mayer (Imports) Pty Ltd |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2642 |
Dairy Vale Foods Ltd |
EDWARDSTOWN |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
2643 |
Dairyfields Ltd (Dairyfields Milk) |
LABRADOR |
QUEENSLAND |
|
|
2647 |
CT Freight Pty Ltd |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
2679 |
Tatefield Pty Ltd (Icing Sugar Millers) |
CROYDON SOUTH |
VICTORIA |
|
|
2682 |
McCormick Foods Australia Pty Ltd |
CLAYTON SOUTH |
VICTORIA |
|
|
2722 |
Owens Refrigerated Freight Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
2728 |
Danzas Pty Ltd |
ALEXANDRIA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2751 |
Pillirone and Sons Pty Ltd (Sudano Cheese Co.) |
HOPPERS CROSSING |
VICTORIA |
|
|
2754 |
Malanda Dairyfoods Ltd |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
2766 |
Poseidon Tarama Pty Ltd (Caviar Salad, Greca Tarama, Southern Star Foods, Black Swan) |
CLAYTON |
VICTORIA |
|
|
2784 |
Lago Coldstores Pty Ltd |
HEMMANT |
QUEENSLAND |
|
|
2785 |
Carpentaria Transport Pty Ltd (Total Transport Service) |
MOOROOKA |
QUEENSLAND |
|
|
2787 |
South Australian Cold Stores Pty Ltd |
RIDLEYTON |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
2790 |
Allied Seafreight and General Distribution Pty Ltd |
BROOKLYN |
VICTORIA |
|
|
2794 |
C. and K. Fairless Holdings Pty Ltd |
SHEPPARTON EAST |
VICTORIA |
|
|
2823 |
Cadbury Schweppes Pty Ltd |
COOEE |
TASMANIA |
|
|
2826 |
Pauls Ltd (Coca Cola Bottlers Darwin) |
DARWIN |
NORTHERN TERRITORY |
|
|
2835 |
Neil Malcolm and Heather Margaret Bullen (N and H Bullen and Son) |
DROUIN |
VICTORIA |
|
|
2845 |
The Lockwood Family Pty Ltd |
DROUIN |
VICTORIA |
|
|
2860 |
Warren Done International Pty Ltd (WDM International) |
BRISBANE AIRPORT |
QUEENSLAND |
|
|
2867 |
Lovatt Transport Pty Ltd (Botany Bay Bond Store, Lovatt Logistics, Lovatt Transport) |
BOTANY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2871 |
Australian Dairy Products Pty Ltd |
ALLONSFORD |
VICTORIA |
|
|
2897 |
Lacrum (Cheese) Pty Ltd |
MELLA |
TASMANIA |
|
|
2903 |
Boylan Freightline Pty Ltd |
MOAMA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2906 |
Port Melbourne Cold Stores Pty Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
2921 |
Connaught Pacific Ltd |
CHESTER HILL |
NEW SOUTH WALES |
|
|
2930 |
Qantas Airways Ltd |
PERTH AIRPORT |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
2944 |
Total Freight Agencies Pty Ltd |
MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
2946 |
Vision International Forwarding Pty Ltd |
BRISBANE AIRPORT |
QUEENSLAND |
|
|
2994 |
Westvic Container Export Pty Ltd |
WARRNAMBOOL |
VICTORIA |
|
|
3001 |
W. Woodmason Cold Storage Pty Ltd |
CLAYTON |
VICTORIA |
|
|
3004 |
TDG Logistic Pty Ltd (TDG Cold Storage) |
BLACKTOWN |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3006 |
Qantas Airways Ltd |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3020 |
P and O Cold Storage Ltd |
LAVERTON NORTH |
VICTORIA |
|
|
3030 |
Lep International Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
3063 |
Techniques Incorporated Pty Ltd |
CLAYTON |
VICTORIA |
|
|
3065 |
Lep International Pty Ltd |
EAST BOTANY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3066 |
Ansett Transport Industries Operations Pty Ltd (Ansett International Air Freight) |
PERTH |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
3082 |
Jack Seatons Transport Pty Ltd |
WEST FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
3088 |
Freight Management International Pty Ltd (Union Transport-FMI) |
ALEXANDRIA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3091 |
P and O Ports Ltd |
FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
3097 |
Hellmann International Forwarders Pty Ltd (Hellmann Perishable Logistics) |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
3126 |
Fremantle Terminals Ltd |
FREMANTLE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
3131 |
MacPak Pty Ltd |
HEMMANT |
QUEENSLAND |
|
|
3134 |
Josephine La Gourmet Pty Ltd |
MOORABBIN |
VICTORIA |
|
|
3151 |
Davids Distribution Pty Ltd |
SILVERWATER |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3164 |
Hellmann Worldwide Logistics Pty Ltd |
BOTANY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3172 |
De Bruyn and Sons Pty Ltd |
WIVENHOE |
TASMANIA |
|
|
3184 |
Air Express International (Australia) Pty Ltd |
KEWDALE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
3193 |
Patrick Stevedores No 1 Ltd |
NORTH FREMANTLE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
3216 |
Cook Freeze Pty Ltd (P and O Prepared Foods) |
WACOL |
QUEENSLAND |
|
|
3227 |
Baycliff Marine Trading Pty Ltd (Intex International Exports) |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
3246 |
Cargo Distributors Pty Ltd |
FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
3260 |
Food Spectrum Pty Ltd |
CAROLE PARK |
QUEENSLAND |
|
|
3295 |
National Foods Dairy Foods Ltd |
MORWELL |
VICTORIA |
|
|
3338 |
Australian Cooperative Foods Ltd |
BOMADERRY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3349 |
Wyeth Australia Pty Ltd |
BAULKHAM HILLS |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3379 |
Secon Carriers Pty Ltd |
ALTONA NORTH |
VICTORIA |
|
|
3381 |
Montague Cold Storage Pty Ltd |
MOUNT WAVERLY |
VICTORIA |
|
|
3390 |
Toll Transport Pty Ltd (Toll Tasmania) |
HOBART |
TASMANIA |
|
|
3391 |
Toll Transport Pty Ltd (Toll Tasmania) |
EAST DEVONPORT |
TASMANIA |
|
|
3396 |
Maritime Container Services Pty Ltd |
BANKSMEADOW |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3399 |
Protein Technology Victoria Pty Ltd |
ALLANSFORD |
VICTORIA |
|
|
3400 |
Kerry Ingredients Australia Pty Ltd |
ARCHERFIELD |
QUEENSLAND |
|
|
3405 |
Warrnambool Milk Products Pty Ltd |
ALLANSFORD |
VICTORIA |
|
|
3418 |
Fleetlink Management Pty Ltd (Oceanlink) |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
3425 |
Bush Boake Allen Australia Ltd |
DANDENONG |
VICTORIA |
|
|
3426 |
Fresh Cheese Co. (Aust) Pty Ltd (Mamma Lucia Cheese) |
BRUNSWICK |
VICTORIA |
|
|
3448 |
Ansett Transport Industries (Operations) Pty Ltd (Ansett Airport Terminal Services) |
TULLAMARINE AIRPORT |
VICTORIA |
|
|
3459 |
Seatons Container Freight Station Pty Ltd |
CAMELLIA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3465 |
Fritz-Fliway Pty Ltd |
BOTANY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3468 |
Roger Adrian and Lynda Dawn Lenne (Calimna Orchard) |
TATURA |
VICTORIA |
|
|
3483 |
Matraville Transport Terminal Pty Ltd (Port Botany Packing Depot) |
PORT BOTANY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3485 |
Kyabram Cold Storage Pty Ltd |
KYABRAM |
VICTORIA |
|
|
3493 |
Port of Launceston Propietary Ltd |
BELL BAY |
TASMANIA |
|
|
3500 |
Montague Bros Pty Ltd |
SOUTH MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
3502 |
Fox Forwarding International Pty Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
3506 |
Jupiter Air Oceania Ltd |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3520 |
Ascot Freightlines Pty Ltd |
SHEPPARTON |
VICTORIA |
|
|
3521 |
CT Freight Pty Ltd |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3522 |
Spiral Pty Ltd |
HEMMANT |
QUEENSLAND |
|
|
3536 |
Port Geelong Cold Storage Pty Ltd |
NORTH GEELONG |
VICTORIA |
|
|
3546 |
Westvic Container Export Pty Ltd |
WARRNAMBOOL |
VICTORIA |
|
|
3583 |
Christopher and Wendy Anne Robinson |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
3586 |
Bankwell Pty Ltd (Pakenham Cold Storage) |
PAKENHAM |
VICTORIA |
|
|
3588 |
L.Z. Enterprises Pty Ltd |
CLAYTON |
VICTORIA |
|
|
3608 |
Packcentre Marketing Services Pty Ltd |
HALLAM |
VICTORIA |
|
|
3617 |
Deldi Holdings Pty Ltd (Ferrero Dairy Foods) |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
3618 |
Finishing Services Pty Ltd |
CHELTENHAM |
VICTORIA |
|
|
3629 |
Hellmann International Forwarders Pty Ltd (Hellmann Perishable Logistics) |
BANYO |
QUEENSLAND |
|
|
3648 |
ACN 065 021 490 Pty Ltd (ML Import Export Channel Packers) |
GLENORCHY |
TASMANIA |
|
|
3651 |
ANC Powder Makers Pty Ltd |
DANDENONG |
VICTORIA |
|
|
3654 |
Australian Cooperative Foods Ltd |
SOUTH NOWRA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3661 |
Kyabram Coldstorage Pty Ltd |
KYABRAM |
VICTORIA |
|
|
3674 |
United Network Supplies Pty Ltd |
VILLAWOOD |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3707 |
Parmalat Foods Australia Pty Ltd |
WODONGA |
VICTORIA |
|
|
3714 |
Perkins Shipping Pty Ltd |
DARWIN |
NORTHERN TERRITORY |
|
|
3720 |
Novartis Consumer Health Australasia Pty Ltd |
ROWVILLE |
VICTORIA |
|
|
3725 |
PGA (Logistics) Pty Ltd |
MULGRAVE |
VICTORIA |
|
|
3726 |
Hillwood Cheeses |
HILLWOOD |
TASMANIA |
|
|
3773 |
Milk Products Holdings (Australia) Pty Ltd |
MULGRAVE |
VICTORIA |
|
|
3781 |
Omegatrend Australia Pty Ltd |
SMITHFIELD |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3793 |
Produce Management Services Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
3800 |
Food Spectrum Pty Ltd |
CAROLE PARK |
QUEENSLAND |
|
|
3801 |
Sealanes (1985) Pty Ltd (Sealanes) |
SOUTH FREMANTLE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
3815 |
Antico International Pty Ltd |
FLEMINGTON MARKETS |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3838 |
Air Express International (Australia) Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
3894 |
Fresh Produce Exports of Australia Pty Ltd (Terry's Export Produce) |
FLEMINGTON MARKETS |
NEW SOUTH WALES |
|
|
3930 |
Australian Cooperative Foods Ltd |
BAYSWATER |
VICTORIA |
|
|
3941 |
Foodland Associated Ltd (Fal Coldstores) |
CANNING VALE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
3993 |
Rosankim Holdings Pty Ltd (Capel Storage) |
CAPEL |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
4031 |
Valley Star Pty Ltd |
ARDMONA |
VICTORIA |
|
|
4041 |
K and S Integrated Distribution Pty Ltd |
CLAYTON |
VICTORIA |
|
|
4158 |
Scotts Refrigerated Freightways Pty Ltd |
PRESTONS |
NEW SOUTH WALES |
|
|
4163 |
Norco Cooperative Ltd |
EAST LISMORE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
4210 |
Pantalica Ricotta and Cheese Co. Pty Ltd |
THOMASTOWN |
VICTORIA |
|
|
4211 |
Musashi Pty Ltd |
NOTTING HILL |
VICTORIA |
|
|
4273 |
P. Pullar and Co. (Cobram) Pty Ltd |
COBRAM |
VICTORIA |
|
|
4301 |
Westernport Coolstores Pty Ltd (Westernport Coolstores, Fantasia Produce) |
TYABB |
VICTORIA |
|
|
4316 |
Weis Australia Pty Ltd |
TOOWOOMBA |
QUEENSLAND |
|
|
4329 |
Nestlé Australia Ltd |
ARNDELL PARK |
NEW SOUTH WALES |
|
|
4363 |
Port Link International Pty Ltd (Portlink Logistics) |
BROOKLYN |
VICTORIA |
|
|
4374 |
RFL Australia Ltd |
EAST DEVONPORT |
TASMANIA |
|
|
4378 |
EC Phillips Properties Pty Ltd |
SHEPPARTON |
VICTORIA |
|
|
4400 |
RFL Australia Ltd |
LAVERTON |
VICTORIA |
|
|
4411 |
Pyrenees Fine Foods Pty Ltd |
AMPHITHEATRE |
VICTORIA |
|
|
4455 |
TDG Logistics Ltd |
MURARRIE |
QUEENSLAND |
|
|
4537 |
Jepton Pty Ltd (Freezer Freight Services) |
ROCKLEA |
QUEENSLAND |
|
|
4662 |
Durhams Orchards Pty Ltd |
BACCHUS MARSH |
VICTORIA |
|
|
4856 |
Kühne and Nagel (Aust) Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
4919 |
K. L. Ballantyne Pty Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
4971 |
Marsh Dairy Products Pty Ltd |
PORT MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
5007 |
Murray Goulburn Cooperative Co. Ltd |
FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
5026 |
N. and D. Fairless Pty Ltd |
LEMNOS |
VICTORIA |
|
|
5035 |
South Gippsland Catering Supplies Pty Ltd (Gippy Coldstore) |
KORUMBURRA |
VICTORIA |
|
|
5069 |
Lloyd A Cooper Pty Ltd |
AUBURN |
NEW SOUTH WALES |
|
|
5096 |
Bush Boake Allen Australia Ltd (Grundy Thompson) |
CASTLE HILL |
NEW SOUTH WALES |
|
|
5153 |
Harbourside Services Pty Ltd (Harbourside Coldstores) |
TOWNSVILLE |
QUEENSLAND |
|
|
5167 |
Foodlink Food Service Pty Ltd |
WELSHPOOL |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
5253 |
Clelands Cold Stores (Aust) Pty Ltd |
PALMYRA |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
5267 |
Milk Products Holdings (Australia) Pty Ltd |
ROWVILLE |
VICTORIA |
|
|
5276 |
Yusen Air and Sea Service (Australia) Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
5308 |
WF Montague Pty Ltd (Montague's Western District Cold Storage) |
ALLANSFORD |
VICTORIA |
|
|
5399 |
Toll Transport Pty Ltd (Toll Tasmania) |
WIVENHOE |
TASMANIA |
|
|
5424 |
Dockside Coldstore Pty Ltd |
FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
5467 |
Foodlife Australia Pty Ltd |
EXPORT PARK |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
5568 |
Warren Done International Pty Ltd |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
5613 |
Airport Fine Foods Pty Ltd |
EAGLE FARM |
QUEENSLAND |
|
|
5628 |
Melbourne Warehouse Company Pty Ltd |
SUNSHINE |
VICTORIA |
|
|
5740 |
McDonald (Meat Exports) Pty Ltd (Bankstown Cold Stores) |
BANKSTOWN |
NEW SOUTH WALES |
|
|
5779 |
Coulson Transport (Victoria) Pty Ltd |
WEST MELBOURNE |
VICTORIA |
|
|
5788 |
Chippy's Food Distributors Pty Ltd |
MARRICKVILLE |
NEW SOUTH WALES |
|
|
5797 |
IACS Pty Ltd (International Air Cargo Services) |
NEWBURN |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
5853 |
CT Freight Pty Ltd |
EAGLE FARM |
QUEENSLAND |
|
|
5876 |
Australian Freight Services Ltd (Bond Transport Container Depot) |
EAGLE FARM AIRPORT |
QUEENSLAND |
|
|
5943 |
Intermix Australia Pty Ltd |
BEENLEIGH |
QUEENSLAND |
|
|
6082 |
Snow Brand Australia Pty Ltd |
TATURA |
VICTORIA |
|
|
6102 |
Grant John Seeley (World Freight International) |
STRATFORD |
QUEENSLAND |
|
|
6179 |
Berrivale Orchards Ltd |
BERRI |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
6184 |
IEC Express (Australia) Pty Ltd |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
6209 |
Bakers Container Services Pty Ltd |
WEST FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
6216 |
Danzas Pty Ltd |
NEWBURN |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
6219 |
Asia-Pacific Blending Corporation Pty Ltd |
KILSYTH |
VICTORIA |
|
|
6244 |
TDG Distribution Pty Ltd |
KEYSBOROUGH |
VICTORIA |
|
|
6256 |
Bulmer Australia Ltd |
CANNING VALE |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
6332 |
Trounsons Pty Ltd (Filpac) |
CASTLE HILL |
NEW SOUTH WALES |
|
|
6345 |
VIP Airfreight Pty Ltd |
BOTANY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
6351 |
Cargo Distributors Pty Ltd |
WEST FOOTSCRAY |
VICTORIA |
|
|
6359 |
Hobart Ports Corporation Proprietary Ltd (Hobart Cold Storage Centre) |
HOBART |
TASMANIA |
|
|
6374 |
Garozzo Agencies Pty Ltd |
CAIRNS |
QUEENSLAND |
|
|
6377 |
AEI Pace Pty Ltd |
ALEXANDRIA |
NEW SOUTH WALES |
|
|
6392 |
Allied Freight Corporation Pty Ltd |
PERTH |
WESTERN AUSTRALIA |
|
|
6396 |
Manildra Starches Pty Ltd (Manildra Starches) |
AUBURN |
NEW SOUTH WALES |
|
|
6400 |
Murray Goulburn Cooperative Co. Ltd |
COBRAM |
VICTORIA |
|
|
6402 |
Dairy Vale Foods Ltd |
MILE END |
SOUTH AUSTRALIA |
|
|
6405 |
Argus Storage Pty Ltd |
FOOTSCRAY WEST |
VICTORIA |
|
|
6410 |
Parmalat Foods Australia Pty Ltd |
NORTH ALBURY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
6411 |
Pacific Gem Pty Ltd (Specific Freight Services) |
TULLAMARINE |
VICTORIA |
|
|
6423 |
Clarke's Distribution Pty Ltd (John G. Clarke's Distribution) |
GLENDENNING |
NEW SOUTH WALES |
|
|
6429 |
Fresco Cheese Co. Pty Ltd |
BURLEIGH HEADS |
QUEENSLAND |
|
|
6431 |
Germantown International Ltd (Germantown (Australia) Company) |
BOTANY |
NEW SOUTH WALES |
|
|
6434 |
LEP International Pty Ltd |
MASCOT |
NEW SOUTH WALES |
|
|
6438 |
Queensland Independent Wholesalers Ltd (John Lewis Foodservice Queensland) |
ROCKLEA |
QUEENSLAND |
|
|
6439 |
Meiji-MGC Dairy Co. Pty Ltd |
COBRAM |
VICTORIA |
|
|
6445 |
Queensco Unity Dairyfoods Cooperative Association Ltd |
TINGALPA |
QUEENSLAND |
|
|
6452 |
Optone Pty Ltd (Rizzi Cold Storage) |
HEMMANT |
QUEENSLAND |
|
|
6467 |
Port Cartage Pty Ltd |
SYDENHAM |
NEW SOUTH WALES |
|
|
9133 |
Robert Babington Christie (Ballarat Cool Stores) |
BALLARAT |
VICTORIA |
|
|
BU — País: BULGARIALand: BULGARIENLand: BULGARIENΧώρα: ΒΟΥΛΓΑΡΙΑCountry: BULGARIAPays: BULGARIEPaese: BULGARIALand: BULGARIJEPaís: BULGÁRIAMaa: BULGARIALand: BULGARIEN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
11-06 |
Kondov Ecoproductia |
STARO SELO |
LOVECH |
|
|
13-14 |
BG Fabrica |
|
PAZARDJIK |
|
|
16-37 |
Philipopolis |
PLOVDIV |
PLOVDIV |
|
|
BG 1312015 |
Mlechna Promishlenost Ltd |
VELINGRAD |
PAZARDJIK |
|
|
CA — País: CANADÁLand: CANADALand: KANADAΧώρα: ΚΑΝΑΔΑΣCountry: CANADAPays: CANADAPaese: CANADALand: CANADAPaís: CANADÁMaa: KANADALand: KANADA
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
0016 |
Uniondale Cheese Factory Inc. |
LAKESIDE |
ONTARIO |
|
|
0037 |
Parmalat Canada |
WINCHESTER |
ONTARIO |
|
|
0044 |
Kraft Canada Inc. |
INGLESIDE |
ONTARIO |
|
|
0062 |
Griffith Laboratories Ltd |
SCARBOROUGH |
ONTARIO |
|
|
0076 |
Bright Cheese and Butter Mfg Co. Ltd |
BRIGHT |
ONTARIO |
|
|
0086 |
The Teeswater Creamery |
TEESWATER |
ONTARIO |
|
|
0092 |
Parmalat Canada |
MITCHELL |
ONTARIO |
|
|
0109 |
Parmalat Canada |
ST. GEORGE |
ONTARIO |
|
|
0149 |
Parmalat Canada |
MILLBANK |
ONTARIO |
|
|
0175 |
The Black River Cheese Co. Ltd |
MILFORD |
ONTARIO |
|
|
0215 |
Oak Grove Cheese Factory Ltd |
NEW HAMBURG |
ONTARIO |
|
|
0267 |
Eldorado Cheese Ltd |
ELDORADO |
ONTARIO |
|
|
0277 |
Parmalat Canada |
NIAGARA-ON-THE-LAKE |
ONTARIO |
|
|
0291 |
Gay Lea Foods Cooperative Ltd |
BADEN |
ONTARIO |
|
|
0328 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
DELTA |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
0402 |
Baskin-Robbins Ice Cream Canada |
PETERBOROUGH |
ONTARIO |
|
|
0441 |
Gay Lea Foods Cooperative Ltd |
WESTON |
ONTARIO |
|
|
0511 |
Armstrong Cheese Co. Ltd |
TAVISTOCK |
ONTARIO |
|
|
0512 |
The Stirling Creamery Ltd |
STIRLING |
ONTARIO |
|
|
0524 |
Gay Lea Foods Cooperative Ltd |
GUELPH |
ONTARIO |
|
|
0541 |
The Alliston Creamery and Dairy Ltd |
ALLISTON |
ONTARIO |
|
|
0542 |
Parmalat Canada |
NEW DUNDEE |
ONTARIO |
|
|
0553 |
Nestle Canada Inc. |
ALEXANDRIA |
ONTARIO |
|
|
0578 |
Pine River Cheese and Butter Cooperative |
RIPLEY |
ONTARIO |
|
|
0585 |
Wilton Cheese Factory |
ODESSA |
ONTARIO |
|
|
0614 |
Chocolate Products Co. Ltd |
ETOBICOKE |
ONTARIO |
|
|
0660 |
Champlain Industries Ltd |
TARA |
ONTARIO |
|
|
0670 |
Nutrablend Foods |
CAMBRIDGE |
ONTARIO |
|
|
0672 |
Kraft Canada Inc. |
WOLFE ISLAND |
ONTARIO |
|
|
0743 |
The St Albert Cooperative |
ST. ALBERT |
ONTARIO |
|
|
0751 |
Kraft Canada Inc. |
WILLIAMSTOWN |
ONTARIO |
|
|
0764 |
Forfar Dairy Ltd |
PORTLAND |
ONTARIO |
|
|
0839 |
Atwood Cheese Co. Ltd |
ATWOOD |
ONTARIO |
|
|
0867 |
Armstrong Cheese Co. Ltd |
OAKVILLE |
ONTARIO |
|
|
0913 |
Henry Foods Inc. |
PLAINFIELD |
ONTARIO |
|
|
0961 |
Ivanhoe Cheese Inc. |
MADOC |
ONTARIO |
|
|
0970 |
Empire Cheese and Butter Cooperative |
CAMPBELLFORD |
ONTARIO |
|
|
1003 |
Gelato Fresco |
TORONTO |
ONTARIO |
|
|
1008 |
Holly Foods Corporation |
SMITHS FALLS |
ONTARIO |
|
|
1009 |
Farquhar Dairies Ltd |
MINDEMOYA |
ONTARIO |
|
|
1018 |
Mariposa Dairy |
OAKWOOD |
ONTARIO |
|
|
1021 |
Grande Cheese Company Ltd |
WOODBRIDGE |
ONTARIO |
|
|
1022 |
Hans Bollinger and Sons |
NORTH GOWER |
ONTARIO |
|
|
1023 |
David Chapman's Ice Cream Ltd |
MARKDALE |
ONTARIO |
|
|
1026 |
Venture Foods Packing Co. |
BALDERSON |
ONTARIO |
|
|
1031 |
London Ice Cream Co. Ltd |
LONDON |
ONTARIO |
|
|
1033 |
Gelda Scientific and Industrial Development Corp. |
MISSISSAUGA |
ONTARIO |
|
|
1035 |
Triple „A“ Cheese Co. Ltd |
GUELPH |
ONTARIO |
|
|
1038 |
Quality Jersey Products Ltd |
SCARFORTH |
ONTARIO |
|
|
1040 |
Multi-Circle Investment Inc. (King's Dairy) |
MARKHAM |
ONTARIO |
|
|
1041 |
Linsey Foods Ltd |
MARKHAM |
ONTARIO |
|
|
1042 |
Bella International Food Brokers Inc. |
BURLINGTON |
ONTARIO |
|
|
1043 |
Carole's Cheesecake Company Ltd |
TORONTO |
ONTARIO |
|
|
1100 |
Armstrong Cheese Co. Ltd |
HARROWSMITH |
ONTARIO |
|
|
1157 |
Mildmay Creamery Ltd |
MILDMAY |
ONTARIO |
|
|
1165 |
Riverside Cheese and Butter Inc. |
TRENTON |
ONTARIO |
|
|
1291 |
Parmalat Canada |
THORNLOE |
ONTARIO |
|
|
1400 |
National Cheese Co. Ltd |
CONCORD |
ONTARIO |
|
|
1401 |
Grande Cheese Co. Ltd |
WESTON |
ONTARIO |
|
|
1402 |
International Cheese Co. |
TORONTO |
ONTARIO |
|
|
1403 |
Portuguese Cheese Co. Ltd |
MIMICO |
ONTARIO |
|
|
1405 |
Silani Sweet Cheese Ltd |
SCHOMBERG |
ONTARIO |
|
|
1407 |
Gos And Gris Cheese Ltd |
HANNON |
ONTARIO |
|
|
1408 |
Paron Cheese Company Ltd |
HANNON |
ONTARIO |
|
|
1409 |
Roman Cheese Products Ltd |
NIAGARA FALLS |
ONTARIO |
|
|
1410 |
Salerno Dairy Products Ltd |
HAMILTON |
ONTARIO |
|
|
1411 |
Parmalat Canada |
BELLEVILLE |
ONTARIO |
|
|
1412 |
Saputo Cheese Ltd |
COOKSTOWN |
ONTARIO |
|
|
1414 |
Mannina Cheese Co. Ltd |
WINDSOR |
ONTARIO |
|
|
1418 |
Stoney Creek Dairies Ltd |
STONEY CREEK |
ONTARIO |
|
|
1422 |
Good Humor Breyers, Division of UL Canada Inc. |
SIMCOE |
ONTARIO |
|
|
1427 |
Kawartha Dairy Ltd |
BOBCAYGEON |
ONTARIO |
|
|
1429 |
Central Smith Dairy |
PETERBOROUG |
ONTARIO |
|
|
1431 |
Hewitt's Dairy Ltd |
HAGERSVILLE |
ONTARIO |
|
|
1432 |
Hewitt's Dairy Ltd |
HAGERSVILLE |
ONTARIO |
|
|
1438 |
Nestle Canada Inc. |
LONDON |
ONTARIO |
|
|
1439 |
Silcorp Ltd |
ST. THOMAS |
ONTARIO |
|
|
1452 |
Centreside Dairy 80 |
RENFREW |
ONTARIO |
|
|
1454 |
Silcorp Ltd |
SCARBOROUGH |
ONTARIO |
|
|
1457 |
St Clair Ice Cream Ltd |
TORONTO |
ONTARIO |
|
|
1460 |
Maypole Dairy Products Ltd |
TORONTO |
ONTARIO |
|
|
1471 |
Natrel (Ontario) Inc. |
LONDON |
ONTARIO |
|
|
1475 |
Archers Dairy Ltd |
KIRKLAND LAKE |
ONTARIO |
|
|
1478 |
Natrel (Ontario) Inc. |
DON MILLS |
ONTARIO |
|
|
1490 |
Natrel (Ontario) Inc. |
ORLEANS |
ONTARIO |
|
|
1496 |
Agri-Foods International Cooperative Ltd |
BRAMPTON |
ONTARIO |
|
|
1513 |
Longlife of Canada Ltd |
WESTON |
ONTARIO |
|
|
1517 |
Parmalat Canada |
SUDBURY |
ONTARIO |
|
|
1519 |
The Reid's Dairy Co. Ltd |
BELLEVILLE |
ONTARIO |
|
|
1539 |
Westhill Dairy Inc. |
DOWNSVIEW |
ONTARIO |
|
|
1545 |
Astro Dairy Products Ltd |
ETOBICOKE |
ONTARIO |
|
|
1552 |
Sicilian Ice Cream Company Ltd |
TORONTO |
ONTARIO |
|
|
1555 |
292806 Ontario Ltd Bright Cheese House |
WOODSTOCK |
ONTARIO |
|
|
1559 |
Local Dairy Products Ltd |
KITCHENER |
ONTARIO |
|
|
1560 |
Nabisco Ltd |
WESTON |
ONTARIO |
|
|
1571 |
Kerry Canada Inc. |
WOODSTOCK |
ONTARIO |
|
|
1573 |
Parmalat Canada |
BRAMPTON |
ONTARIO |
|
|
1582 |
Skotidakis Goat Farm |
ST. EUGENE |
ONTARIO |
|
|
1585 |
Rex Pak Ltd |
SCARBOROUGH |
ONTARIO |
|
|
1588 |
Dorgel Ltd |
DOWNSVIEW |
ONTARIO |
|
|
1593 |
Nova Cheese |
ARISS |
ONTARIO |
|
|
1598 |
Springbank Cheese Company Ltd |
WOODSTOCK |
ONTARIO |
|
|
1604 |
Natrel Inc. |
AMQUI |
QUÉBEC |
|
|
1606 |
Parmalat Canada |
MONTRÉAL |
QUÉBEC |
|
|
1611 |
SCA de l'Île-aux-grues |
ÎLE-AUX-GRUES |
QUÉBEC |
|
|
1619 |
Agropur Coopérative agroalimentaire |
SAINT-HYANCINTHE |
QUÉBEC |
|
|
1628 |
Fromagerie Tournevent Inc. |
CHESTERVILLE |
QUÉBEC |
|
|
1633 |
Laiterie Dallaire |
ROUYN-NORANDA |
QUÉBEC |
|
|
1638 |
Groupe Lactel |
SAINTE-CLAIRE |
QUÉBEC |
|
|
1642 |
La Compagnie Borden Limitée |
MONTRÉAL |
QUÉBEC |
|
|
1644 |
Fromagerie Cayer Inc. |
SAINT-RAYMOND |
QUÉBEC |
|
|
1646 |
Laiterie Coaticook Limitée |
COATICOOK |
QUÉBEC |
|
|
1649 |
Agropur Coopérative agroalimentaire |
NOTRE-DAME-DU-BON-CONSEIL |
QUÉBEC |
|
|
1665 |
Distributions De Tilly Inc. |
SAINT-NICHOLAS |
QUÉBEC |
|
|
1666 |
Les Fromages Saputo Limitée |
SAINT-HYACINTHE |
QUÉBEC |
|
|
1673 |
Fromagerie Fritz Kaiser Inc. |
NOYAN |
QUÉBEC |
|
|
1680 |
Les Fromages Saputo Limitée |
MONT-LAURIER |
QUÉBEC |
|
|
1704 |
Fromagerie Princesse Inc. |
PLESSISVILLE |
QUÉBEC |
|
|
1708 |
Lyo-San Inc. |
LACHUTE |
QUÉBEC |
|
|
1711 |
Fromagrie Clément Inc. |
SAINT-DAMASE |
QUÉBEC |
|
|
1718 |
La Biquetterie |
VINOY |
QUÉBEC |
|
|
1720 |
Natrel Inc. |
QUÉBEC |
QUÉBEC |
|
|
1730 |
Fromagerie Mirabel (1985) Inc. |
SAINT-ANTOINE |
QUÉBEC |
|
|
1743 |
Crème glacée Ital Gelati Inc. |
SAINT-LÉONARD |
QUÉBEC |
|
|
1770 |
Fromagerie Albert Perron Inc. |
SAINT-PRIME |
QUÉBEC |
|
|
1771 |
Fromagerie Actrinei Inc. |
PLAISANCE |
QUÉBEC |
|
|
1773 |
Délices Ugarit |
PIERREFONDS |
QUÉBEC |
|
|
1779 |
Ferme Floralpe Enr. |
PAPINEAUVILLE |
QUÉBEC |
|
|
1782 |
Fabrique Bergeron Inc. |
SAINT-ANTOINE-DE-TILLY |
QUÉBEC |
|
|
1784 |
La Fromagerie Polyethnique Inc. |
ST-ROBERT |
QUÉBEC |
|
|
1807 |
Agropur Coopérative agroalimentaire |
OKA |
QUÉBEC |
|
|
1817 |
Fromagerie Belchèvre Inc. |
ST-PLACIDE |
QUÉBEC |
|
|
1821 |
Fromagerie L'Ancêtre Inc. |
ST-GRÉGOIRE |
QUÉBEC |
|
|
1826 |
Fromage Kingsey Limitée |
BOUCHERVILLE |
QUÉBEC |
|
|
1827 |
Le Grand Québecois Inc. |
QUÉBEC |
QUÉBEC |
|
|
1846 |
Les Aliments Karnie Inc. |
MONTRÉAL |
QUÉBEC |
|
|
1851 |
Pascobel Inc. |
LONGEUIL |
QUÉBEC |
|
|
1863 |
Beurrerie Lafrenière |
LAVERLOCHÈRE |
QUÉBEC |
|
|
1886 |
Fromagerie L'Étoile Inc. |
SAINT-FRANÇOIS-XAVIER |
QUÉBEC |
|
|
1900 |
Les Fromages Saputo Limitée |
SAINT-LÉONARD |
QUÉBEC |
|
|
1970 |
Les Produits de marque Liberté Inc. |
BROSSARD |
QUÉBEC |
|
|
1976 |
Fromagerie de Plaisance |
PLAISANCE |
QUÉBEC |
|
|
1980 |
Fromagerie Lemaire Limitée |
SAINT-CYRILLE |
QUÉBEC |
|
|
2000 |
Agropur Coopérative agroalimentaire |
GRANBY |
QUÉBEC |
|
|
2047 |
Groupe Lactel |
BEAUCEVILLE |
QUÉBEC |
|
|
2194 |
Laiterie Chalifoux Inc. |
SOREL |
QUÉBEC |
|
|
2250 |
Groupe Lactel |
ST-CLAIRE |
QUÉBEC |
|
|
2286 |
Groupe Lactel |
SAINT-FIDÈLE |
QUÉBEC |
|
|
2295 |
Fromages La Chaudière Inc. |
LAC-MÉGANTIC |
QUÉBEC |
|
|
2369 |
Fromagerie Crémerie St-Jacques International Inc. |
SAINT-JACQUES-DE-MONTCALM |
QUÉBEC |
|
|
2408 |
Groupe Lactel |
SAINT-ALEXANDRE |
QUÉBEC |
|
|
2413 |
Aliments Ultima Inc./Ultima Foods Inc. |
GRANBY |
QUÉBEC |
|
|
2577 |
Groupe Lactel |
NORMADIN |
QUÉBEC |
|
|
2662 |
Fromage Côté Inc. |
WARWICK |
QUÉBEC |
|
|
2702 |
La Fromagerie Boivin Enr. |
VILLE-DE-LA-BAIE |
QUÉBEC |
|
|
2751 |
Lactantia Limitée |
VICTORIA-VILLE |
QUÉBEC |
|
|
2849 |
Laiterie de la Baie Limitée |
VILLE-DE-LA-BAIE |
QUÉBEC |
|
|
2982 |
Maurice Saint-Laurent Limitée |
SAINT-BRUNO |
QUÉBEC |
|
|
3025 |
Agropur Coopérative agroalimentaire |
PLESSISVILLE |
QUÉBEC |
|
|
3030 |
Crémerie des Trois-Rivières Limitée |
TROIS-RIVIÈRES |
QUÉBEC |
|
|
3103 |
Fromages Béatrice |
MARIEVILLE |
QUÉBEC |
|
|
3140 |
Agrilait |
YAMASKA |
QUÉBEC |
|
|
3300 |
Bariatrix International Inc. |
QUÉBEC |
QUÉBEC |
|
|
3301 |
Pro-Amino International Inc. |
SAINT-EUSTACHE |
QUÉBEC |
|
|
3302 |
Bariatrix International Inc. |
LACHINE |
QUÉBEC |
|
|
3400 |
Froma-Dar Inc. |
SAINT-BONIFACE |
QUÉBEC |
|
|
3451 |
Nestlé Canada Inc. (Carnation) |
SHERBROOKE |
QUÉBEC |
|
|
3460 |
L'Abbaye de Saint-Benoît-du-Lac |
SAINT-BENOÎT-DU-LAC |
QUÉBEC |
|
|
3477 |
Groupe Lactel |
LAC-ETCHEMIN |
QUÉBEC |
|
|
3495 |
Parmalat Canada |
SAINT-HYACINTHE |
QUÉBEC |
|
|
3504 |
Québon Good Humor Breyers |
MONTRÉAL NORD |
QUÉBEC |
|
|
3506 |
Kraft Canada Inc. |
VILLE MONT-ROYAL |
QUÉBEC |
|
|
3514 |
Aliments Delisle Limitée |
BOUCHERVILLE |
QUÉBEC |
|
|
3518 |
Natrel Inc. |
SAINT-BRUNO |
QUÉBEC |
|
|
3533 |
Groupe Lactel |
CHAMBORD |
QUÉBEC |
|
|
3536 |
Laiterie Lamothe et Frère Limitée |
DRUMMONDVILLE |
QUÉBEC |
|
|
3610 |
Amalgamated Dairies Ltd |
SUMMERSIDE |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3612 |
2718073 Canada Inc. (Perfection Foods (1991) Ltd) |
CHARLOTTETOWN |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3614 |
Island Farmhouse Gouda Inc. |
WINSLOE |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3616 |
Cow's Ice Cream Inc. |
CHARLOTTETOWN |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3628 |
Amalgamated Dairies Ltd |
O'LEARY |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3635 |
The Wiltshire Dairying Co. Ltd |
NORTH WILTSHIRE |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3637 |
Amalgamated Dairies Ltd |
CHARLOTTETOWN |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3642 |
Amalgamated Dairies Ltd |
SUMMERSIDE |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3644 |
Health Pasteurised Milk Co. Ltd |
HUNTER RIVER |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3645 |
Montague Dairy Ltd |
MONTAGUE |
PRINCE EDWARD ISLAND |
|
|
3702 |
Farmers Cooperative Dairy Ltd |
HALIFAX |
NOVA SCOTIA |
|
|
3703 |
Scotsburn Cooperative Services Ltd |
TRURO |
NOVA SCOTIA |
|
|
3705 |
Holmestead Cheese Sales Inc. |
KINGS COUNTY |
NOVA SCOTIA |
|
|
3706 |
Scotsburn Cooperative Services Ltd |
AMHERST |
NOVA SCOTIA |
|
|
3710 |
Farmers Cooperative Dairy Ltd |
TRURO |
NOVA SCOTIA |
|
|
3715 |
Farmers Cooperative Dairy Ltd |
TRURO |
NOVA SCOTIA |
|
|
3720 |
Scotsburn Cooperative Services Ltd |
SCOTSBURN |
NOVA SCOTIA |
|
|
3741 |
Scotsburn Cooperative Services Ltd |
SYDNEY |
NOVA SCOTIA |
|
|
3747 |
Baxter Foods Ltd |
DARMOUTH |
NOVA SCOTIA |
|
|
3801 |
Baxter Foods Ltd |
SAINT-JOHN |
NEW BRUNSWICK |
|
|
3804 |
G.E. Barbour Inc. |
SUSSEX |
NEW BRUNSWICK |
|
|
3808 |
Dairytown Products Ltd |
SUSSEX KING'S COUNTY |
NEW BRUNSWICK |
|
|
3814 |
Braxco Ltd |
SAINT JOHN |
NEW BRUNSWICK |
|
|
3847 |
Northumberland Cooperative Ltd |
MIRAMICHI |
NEW BRUNSWICK |
|
|
3904 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
BRANDON |
MANITOBA |
|
|
3906 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
DAUPHIN |
MANITOBA |
|
|
3907 |
Parmalat Canada |
WINNIPEG |
MANITOBA |
|
|
3910 |
Lucerne Foods |
WINNIPEG |
MANITOBA |
|
|
3913 |
Saputo Foods Ltd |
SOURIS |
MANITOBA |
|
|
3917 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
WINKLER |
MANITOBA |
|
|
3921 |
Schwan's Canada Ltd |
NEEPAWA |
MANITOBA |
|
|
3928 |
Les Cisterciens Réformés of the Monastery of Holland |
HOLLAND |
MANITOBA |
|
|
3929 |
Parmalat Canada |
ST. CLAUDE |
MANITOBA |
|
|
3930 |
Crémerie Notre-Dame Ltd |
NOTRE DAME |
MANITOBA |
|
|
3949 |
Lucerne Foods |
WINNIPEG |
MANITOBA |
|
|
3955 |
University of Manitoba Food Science Dept Fort Garry Campus |
WINNIPEG |
MANITOBA |
|
|
3976 |
The Bothwell Cooperative Dairy Society Ltd |
NEW BOTHWELL |
MANITOBA |
|
|
3977 |
Parmalat Canada |
GRUNTHAL |
MANITOBA |
|
|
3991 |
Parmalat Canada |
WINNIPEG |
MANITOBA |
|
|
3992 |
Lucerne Foods |
WINNIPEG |
MANITOBA |
|
|
3999 |
Medaillon Milk Co. Ltd |
WINNIPEG |
MANITOBA |
|
|
4015 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
SASKATOON |
SASKATCHEWAN |
|
|
4044 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
YORKTON |
SASKATCHEWAN |
|
|
4056 |
Parmalat Canada |
SASKATOON |
SASKATCHEWAN |
|
|
4202 |
Alberta Cheese Company Ltd |
CALGARY |
ALBERTA |
|
|
4203 |
Lucerne Foods Ltd |
EDMONTON |
ALBERTA |
|
|
4208 |
Sunnyrose Cheese Ltd |
LETHBRIDGE |
ALBERTA |
|
|
4209 |
Neopolis Dairy Products Ltd |
DIDSBURY |
ALBERTA |
|
|
4214 |
Armstrong Cheese Company Ltd |
CALGARY |
ALBERTA |
|
|
4230 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
CAMROSE |
ALBERTA |
|
|
4268 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
RED DEER |
ALBERTA |
|
|
4270 |
Lone Ridge Dairy Ltd |
WETASKIWIN |
ALBERTA |
|
|
4272 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
CALGARY |
ALBERTA |
|
|
4282 |
Pinocchio Italian Ice Cream Co. Ltd |
EDMONTON |
ALBERTA |
|
|
4285 |
Foothills Creamery Ltd |
CALGARY |
ALBERTA |
|
|
4289 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
EDMONTON |
ALBERTA |
|
|
4332 |
Parmalat Canada |
LETHBRIDGE |
ALBERTA |
|
|
4337 |
Parmalat Canada |
CALGARY |
ALBERTA |
|
|
4338 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
GRANDE PRAIRIE |
ALBERTA |
|
|
4339 |
Eagleview Dairies |
STRATHMORE |
ALBERTA |
|
|
4352 |
Armstrong Cheese Co. Ltd |
GLENWOOD |
ALBERTA |
|
|
4355 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
WETASKIWIN |
ALBERTA |
|
|
4358 |
Clover Leaf Cheese (1978) Ltd |
CALGARY |
ALBERTA |
|
|
4360 |
Lucerne Foods Ltd |
EDMONTON |
ALBERTA |
|
|
4365 |
Mackay's Cochrane Ice Cream Ltd |
COCHRANE |
ALBERTA |
|
|
4367 |
Armstrong Cheese Co. Ltd |
BASHAW |
ALBERTA |
|
|
4375 |
Lone Pine Sales Inc. |
DIDSBURY |
ALBERTA |
|
|
4377 |
Crystal Springs Cheese Farms |
BLUFFTON |
ALBERTA |
|
|
4380 |
Parmx Cheese Co. Ltd |
CALGARY |
ALBERTA |
|
|
4388 |
Canadian Dairies and Food Processing Inc. |
SMOKEY LAKE |
ALBERTA |
|
|
4391 |
Alberta Department of Agriculture |
LEDUC |
ALBERTA |
|
|
4392 |
Nestle Canada Inc. |
EDMONTON |
ALBERTA |
|
|
4393 |
New Sunrise Dairy Products |
TOFIELD |
ALBERTA |
|
|
4401 |
Bari Cheese Ltd |
VANCOUVER |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4413 |
Bendick Ice Cream Factory Ltd |
VANCOUVER |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4415 |
Island Farms Dairies Cooperative Association |
VICTORIA |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4416 |
Ashley-Koffman Foods |
RICHMOND |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4419 |
„D“ Dutchmen Dairy Ltd |
SICAMOUS |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4423 |
Hedway Sales Ltd |
VERNON |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4425 |
Grace-Mar Dairy Inc. |
CHILLIWACK |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4429 |
Canadian Innovatech |
ABBOTSFORD |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4430 |
A and R Manufacturing Ltd |
PORT COQUITLAM |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4435 |
Jersey Farm (Alamer Farms Ltd) |
DELTA |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4451 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
BURNABY |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4455 |
International Ice Cream Co. Inc. |
VANCOUVER |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4458 |
Coast Mountain Dairy Ltd |
ABBOTSFORD |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4460 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
ARMSTRONG |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4461 |
Indal Holsteins Ltd |
VANDERHOOF |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4465 |
Flamingo Foods Ltd |
BURNABY |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4468 |
Lucerne Foods Ltd |
NEW WESTMINSTER |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4474 |
Agrifoods International Cooperative Ltd |
ABBOTSFORD |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4475 |
Western Cheese Ltd |
VANCOUVER |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4476 |
Happy Days Goat Dairy |
SALMON ARM |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4477 |
Paradise Island Sales Inc. |
NANAIMO |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4478 |
Gort's Gouda Cheese Farm |
SALMON ARM |
BRITISH COLUMBIA |
|
|
4601 |
Brookfield Ice Cream Ltd |
ST. JOHN'S |
NEWFOUNDLAND |
|
|
4603 |
Ship Cove Creamery Ltd |
SHIP COVE |
NEWFOUNDLAND |
|
|
4605 |
Farmers Cooperative Dairy Ltd |
ST. JOHN'S |
NEWFOUNDLAND |
|
|
CH — País: SUIZALand: SCHWEIZLand: SCHWEIZΧώρα: ΕΛΒΕΤΙΑCountry: SWITZERLANDPays: SUISSEPaese: SVIZZERALand: ZWITSERLANDPaís: SUÍÇAMaa: SVEITSILand: SCHWEIZ
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
224 |
Hilcona AG |
SCHAAN |
|
|
|
288 |
Frigemo Produktion Chur AG |
CHUR |
GR |
|
|
317 |
Hilcona Gourmet SA |
ORBE |
|
|
|
2000 |
Winkler Käse- und Molkereiprodukte AG |
CHUR |
GR |
|
|
2001 |
Baumann Käse AG |
ZOLLIKOFEN |
BE |
|
|
2002 |
Rutz Käse AG |
WITTENBACH |
|
|
|
2003 |
Käsereifungslager Saanenland AG |
GRUND b. GSTAAD |
BE |
|
|
2004 |
Käsehandlung |
KONOLFINGEN |
BE |
|
|
2011 |
Käsehandel E Dorig AG |
URNÄSCH |
|
|
|
2012 |
Käsehandlung Kurt Wehrli |
HEIDEN |
|
|
|
2013 |
Alois Koch AG |
GONTEN |
|
|
|
2014 |
Sutter-Fuster AG |
APPENZELL |
|
|
|
2015 |
Züger AG |
APPENZELL |
|
|
|
2016 |
Swiss Dairy Food AG |
BASEL |
BS |
|
|
2022 |
Swiss Dairy Food AG |
OSTERMUNDIGEN |
BE |
|
|
2025 |
Emmi Käse AG, Affinage Langnau |
LANGNAU I/E |
|
|
|
2026 |
Milka Käse AG, Affinage Burgdorf |
BURGDORF |
BE |
|
|
2029 |
Goldbach & Roth AG |
LÜTZELFLÜH-GOLDBACH |
|
|
|
2031 |
Roethlisberger AG |
HERZOGENBUCHSEE |
|
|
|
2033 |
Emmi Käse AG, Affinage Langenthal |
LANGENTHAL |
|
|
|
2036 |
Emmi Käse AG, Affinage Bern |
BERN 14 |
|
|
|
2038 |
Emmi Käse AG, Affinage Kirchberg |
KIRCHBERG |
|
|
|
2040 |
Emmental AG |
ZOLLIKOFEN |
|
|
|
2041 |
Probst |
LANGNAU I/E |
|
|
|
2045 |
Emmi Käse AG, Affinage Thun |
THUN |
|
|
|
2047 |
Casexpack AG |
BURGDORF |
|
|
|
2049 |
Mifroma SA |
URSY |
|
|
|
2050 |
Von Mühlenen AG |
DÜDINGEN |
|
|
|
2052 |
Magnenat & Cie SA |
FROIDEVILLE |
VD |
|
|
2054 |
Fromage Gruyère SA |
BULLE |
|
|
|
2061 |
Swiss Dairy Food AG, Lager Glarus |
GLARUS |
GL |
|
|
2064 |
Swiss Dairy Food AG, Lager Luzern |
LUZERN |
LU |
|
|
2067 |
Emmental AG |
LUZERN |
|
|
|
2068 |
Refa Weichkäse AG |
KALTBACH |
|
|
|
2072 |
Lütolf AG |
NEBIKON |
|
|
|
2075 |
Mathis & Thürig AG |
HILDISRIEDEN |
|
|
|
2089 |
Hardegger J |
JONSCHWIL |
|
|
|
2091 |
Swiss Dairy Food AG |
GOSSAU |
SG |
|
|
2093 |
Traber Käse AG |
KIRCHBERG |
|
|
|
2099 |
Schmitt Walter AG |
MÄRWIL |
|
|
|
2105 |
Valcrème SA |
SIERRE |
|
|
|
2106 |
Coopérative Alpgold |
SIERRE |
|
|
|
2108 |
C. Golay; affinage VMO |
LES CHARBONNIÈRES |
|
|
|
2111 |
Fromco SA Moudon |
MOUDON |
|
|
|
2113 |
SPL Damalp SA |
L'AUBERSON |
|
|
|
2114 |
Margot Fromages SA |
YVERDON-LES-BAINS |
|
|
|
2115 |
Lustenberger & Dürst AG |
CHAM |
|
|
|
2116 |
Josef Gander & Söhne AG |
CHAM |
|
|
|
2118 |
Swiss Dairy Food AG (Sparte Käse) |
ZÜRICH |
ZH |
|
|
2127 |
Swiss Dairy Food AG (Käsespezialitäten) |
ZÜRICH |
ZH |
|
|
2132 |
Chäs Vreneli AG |
ZÜRICH |
|
|
|
2134 |
Vacherin Fribourgeois SA |
BULLE |
|
|
|
2137 |
Zingg & Co. AG |
BURGDORF |
|
|
|
2138 |
Emmental AG |
BASEL 2 |
|
|
|
2139 |
Käsereifungslager Weinfelden |
WEINFELDEN |
|
|
|
2140 |
Bündner Bergkäse |
LANDQUART |
GR |
|
|
2142 |
Cetra Asset-Line SA |
LUGANO |
|
|
|
2143 |
L'Etivaz |
L'ETIVAZ |
|
|
|
2144 |
Sprecher Theo |
GOSSAU |
|
|
|
2145 |
Käsespezialitäten AG |
UTZENSTORF |
|
|
|
2146 |
Fromages Chaudron SA |
MURAZ |
|
|
|
2147 |
Le Moléson SA |
ORSONNENS |
|
|
|
2148 |
Ditta Rapelli SA |
STABIO |
|
|
|
2150 |
Fromalp |
VUISTERNENS-EN-OGOZ |
|
|
|
2151 |
W. Ottiger AG |
DIETIKON |
ZH |
|
|
2152 |
Fromajoie SA |
ALLE |
JU |
|
|
2153 |
Biffi Eraldo e Severina |
SAGNO |
TI |
|
|
2154 |
Barelli Monaco |
MENDRISIO |
TI |
|
|
2155 |
Ambrosecchia Antonio |
BARBENGO |
TI |
|
|
2156 |
Resinelli Augusto SA |
CASTIONE |
TI |
|
|
2157 |
Sargenti Aldo SA |
MAGADINO |
TI |
|
|
2158 |
Best Gourmet |
GRAVESANO |
TI |
|
|
2159 |
Ghioldi Luigi SA |
STABIO |
TI |
|
|
2160 |
Pipe Gastronomia |
RIVERA |
TI |
|
|
2161 |
Hértier Fromages SA |
SION |
VS |
|
|
2400 |
Almix AG |
KRADOLF |
TG |
|
|
2401 |
Fromalp AG (KE und VV) |
ZOLLIKOFEN |
|
|
|
2402 |
Tiger Käse AG |
LANGNAU |
|
|
|
2403 |
Zingg Industrie AG |
LIEBEFELD |
|
|
|
2404 |
Chalet-Käse AG |
THUN |
|
|
|
2405 |
Gerberkäse AG |
THUN |
|
|
|
2406 |
Swiss Dairy Food AG |
OSTERMUNDIGEN |
BE |
|
|
2407 |
Nestlé Suisse SA |
HIRZEL |
|
|
|
2408 |
Emmi Milch AG |
DAGMARSELLEN |
|
|
|
2409 |
Cremo SA |
FRIBOURG |
|
|
|
2410 |
Emmi Frischprodukte AG |
EMMEN |
|
|
|
2411 |
Aargauer Zentralmolkerei |
SUHR |
|
|
|
2412 |
Schweiz. Milchgesellschaft AG |
HOCHDORF |
|
|
|
2413 |
Swiss Dairy Food AG |
THUN |
BE |
|
|
2414 |
Affinage St-Imier |
ST-IMIER |
BE |
|
|
2415 |
Emmi Käse AG |
LUZERN |
|
|
|
2416 |
Emmi |
SARNEN |
|
|
|
2417 |
Emmi; From Fresh AG |
KALTBACH |
|
|
|
2418 |
Geska Zigerfabrik |
OBERURNEN |
|
|
|
2419 |
Swiss Dairy Food AG, Schmelzkäsewerk |
BAZENHEID |
SG |
|
|
2420 |
Swiss Dairy Food AG |
ZÜRICH |
ZH |
|
|
2421 |
Käserei Landquart |
LANDQUART |
GR |
|
|
2422 |
Affinage Wangen |
WANGEN SZ |
SZ |
|
|
2423 |
Lacto Prospérité SA |
LUCENS |
|
|
|
2424 |
Fromagerie Fleuron |
LUCENS |
VD |
|
|
2425 |
Swiss Dairy Food AG |
LE MONT-SUR-LAUSANNE |
VD |
|
|
2426 |
Baer Weichkäserei AG |
KÜSSNACHT A.R. |
|
|
|
2427 |
Swiss Dairy Food AG (Sparte Milch) |
GOSSAU |
SG |
|
|
2428 |
Butterzentrale Luzern |
LUZERN |
|
|
|
2429 |
Swiss Dairy Food AG (Milchpulver) |
SULGEN |
TG |
|
|
2430 |
Nutrilait SA |
GENÈVE |
|
|
|
2432 |
Mövenpick Icecream Products Ltd |
BURSINS |
VD |
|
|
2433 |
Bioforce AG |
ROGGWIL |
|
|
|
2434 |
Estavayer Lait SA |
ESTAVAYER-LE-LAC |
|
|
|
2435 |
Nahrin AG |
SARNEN |
|
|
|
2436 |
Frisco-Findus AG |
RORSCHACH |
|
|
|
2437 |
Fuchs AG |
RORSCHACH |
|
|
|
2438 |
Milchhof des MV FL |
FL-SCHAAN |
|
|
|
2439 |
Nestlé Suisse SA |
KONOLFINGEN 1 |
|
|
|
2440 |
Midor AG |
MEILEN |
|
|
|
2441 |
Thomy + Franck AG |
BASEL |
|
|
|
2442 |
LATI, Federazione Ticinese |
S. ANTONINO |
|
|
|
2444 |
Vallait SA |
SIERRE |
|
|
|
2445 |
Milco SA |
SORENS |
|
|
|
2446 |
Gebrüder Eberle AG |
GOSSAU |
|
|
|
2447 |
Milchgenossenschaft |
ZOFINGEN |
|
|
|
2448 |
Frei-Delikatessen |
ZÜRICH |
|
|
|
2449 |
Coop Basel ACV |
BASEL |
|
|
|
2452 |
Swiss Dairy Food AG (Sparte Milch) |
DIETIKON |
ZH |
|
|
2454 |
Migros Ostschweiz, Logistik |
GOSSAU |
|
|
|
2455 |
Genossenschaft Migros Zürich |
ZÜRICH |
|
|
|
2456 |
Hans Kaspar AG |
ZUFIKON |
|
|
|
2461 |
Molkerei Lanz AG |
BIBERIST |
|
|
|
2462 |
BURRA AG |
ZÜRICH |
|
|
|
2463 |
Molkerei Höhn AG |
HIRZEL |
|
|
|
2464 |
Manser Molki AG |
MÖRCHWIL |
SG |
|
|
2465 |
Silivri SA |
MEYRIN |
GE |
|
|
2501 |
Fromalp AG Käselaibware (KLB) |
ZOLLIKOFEN |
|
|
|
3000 |
La Laiterie |
LES DIABLERETS |
VD |
|
|
3001 |
Käserei |
BERIKON |
|
|
|
3002 |
Käserei |
HÄGGLINGEN |
|
|
|
3003 |
Käserei |
SARMENSTORF |
|
|
|
3004 |
Laiterie du Château |
YVERDON-LES-BAINS |
VD |
|
|
3005 |
Käserei |
VILLMERGEN |
|
|
|
3006 |
Käserei |
WOHLEN |
|
|
|
3008 |
Käserei |
OBERKULM |
|
|
|
3009 |
Molkerei Saanen |
SAANEN |
BE |
|
|
3010 |
Käserei |
SCHÖFTLAND |
|
|
|
3011 |
Käserei |
WALDE |
|
|
|
3012 |
Molkerei Rebstein |
REBSTEIN |
SG |
|
|
3013 |
Käserei |
DINTIKON |
|
|
|
3014 |
Gutsbetrieb Juchhof |
ZÜRICH |
ZH |
|
|
3017 |
Käserei |
SEENGEN |
|
|
|
3018 |
Milchgenossenschaft Buchs |
BUCHS 2 |
SG |
|
|
3019 |
Käserei |
ARISTAU |
|
|
|
3020 |
Käserei |
ARISTAU |
|
|
|
3021 |
Käserei |
BEINWIL-FREIAMT |
|
|
|
3023 |
Molkerei Grabs |
GRABS |
SG |
|
|
3024 |
Fromagerie |
CHÂTELAT |
BE |
|
|
3025 |
Käserei |
BUTTWIL |
|
|
|
3026 |
Käserei |
DIETWIL |
|
|
|
3027 |
Käserei |
MURI |
|
|
|
3028 |
Käserei |
MURI |
|
|
|
3029 |
Käserei |
ROTTENSCHWIL |
|
|
|
3030 |
Molkerei Gertsch |
GRINDELWALD |
BE |
|
|
3031 |
Käserei |
BOTTENWIL |
|
|
|
3032 |
Käserei |
BRITTNAU |
|
|
|
3033 |
Molki Meiringen |
MEIRINGEN |
BE |
|
|
3034 |
Käserei |
RIKEN |
|
|
|
3036 |
Laiterie Favre Edy |
BAVOIS |
VD |
|
|
3042 |
Käserei |
RAPPERSWIL |
|
|
|
3043 |
Käserei |
DETLIGEN |
|
|
|
3044 |
Käserei |
DIETERSWIL |
|
|
|
3046 |
Käserei |
FRIESWIL |
|
|
|
3047 |
Käserei |
GROSSAFFOLTERN |
|
|
|
3048 |
Käserei |
KAPPELEN |
|
|
|
3049 |
Käserei |
MEIKIRCH |
|
|
|
3050 |
Käserei |
DIETERSWIL |
|
|
|
3054 |
Käserei |
WILER b. SEEDORF |
|
|
|
3055 |
Käserei |
SCHÜPFEN |
|
|
|
3056 |
Käserei |
AARWANGEN |
|
|
|
3057 |
Käserei |
AUSWIL |
|
|
|
3059 |
Käserei |
BLEIENBACH |
|
|
|
3060 |
Käserei |
BUSSWIL-MELCHNAU |
|
|
|
3061 |
Käserei |
BÜTZBERG |
|
|
|
3062 |
Käserei |
BÜTZBERG |
|
|
|
3063 |
Käserei |
ROHRBACHGRABEN |
|
|
|
3064 |
Käserei |
MADISWIL |
|
|
|
3065 |
Käserei |
ROHRBACHGRABEN |
|
|
|
3066 |
Käserei |
GONDISWIL |
|
|
|
3067 |
Käserei |
AUSWIL |
|
|
|
3068 |
Käserei |
ROHRBACHGRABEN |
|
|
|
3069 |
Käserei |
KLEINDIETWIL |
|
|
|
3070 |
Käserei |
LEIMISWIL |
|
|
|
3072 |
Käserei |
MADISWIL |
|
|
|
3073 |
Käserei |
MELCHNAU |
|
|
|
3074 |
Käserei |
OBERSTECKHOLZ |
|
|
|
3075 |
Käserei |
OESCHENBACH |
|
|
|
3076 |
Käserei |
REISISWIL |
|
|
|
3078 |
Käserei |
RUETSCHELEN |
|
|
|
3079 |
Käserei |
UNTERSTECKHOLZ |
|
|
|
3080 |
Käserei |
URSENBACH |
|
|
|
3081 |
Käserei |
MADISWIL |
|
|
|
3083 |
Käserei |
OBERBALM |
|
|
|
3084 |
Käserei |
STETTLEN |
|
|
|
3086 |
Käserei |
MITTELHÄUSERN |
|
|
|
3087 |
Käserei |
MURZELEN |
|
|
|
3088 |
Käserei |
OBERBALM |
|
|
|
3089 |
Käserei |
KIRCHLINDACH |
|
|
|
3090 |
Molkereischule |
ZOLLIKOFEN |
|
|
|
3091 |
Käserei |
SÄRISWIL |
|
|
|
3092 |
Käserei |
UTZIGEN |
|
|
|
3093 |
Versuchskäserei |
UETTLIGEN |
|
|
|
3095 |
Käserei |
UTZIGEN |
|
|
|
3096 |
Käserei |
UTZIGEN |
|
|
|
3097 |
Käserei |
DIESSBACH |
|
|
|
3099 |
Käserei |
OBERWIL b. BÜREN |
|
|
|
3100 |
Käserei |
WENGI b. BÜREN |
|
|
|
3101 |
Käserei |
ALCHENSTORF |
|
|
|
3102 |
Käserei |
HEIMISWIL |
|
|
|
3104 |
Käserei |
KRAUCHTHAL |
|
|
|
3105 |
Käserei |
ERSIGEN |
|
|
|
3107 |
Käserei |
SCHMIDIGEN-MÜHLEWEG |
|
|
|
3108 |
Käserei |
WYNIGEN |
|
|
|
3109 |
Käserei |
KALTACKER |
|
|
|
3110 |
Käserei |
HETTISWIL |
|
|
|
3112 |
Käserei |
AFFOLTERN |
|
|
|
3113 |
Käserei |
HÖCHSTETTEN |
|
|
|
3114 |
Käserei |
WYNIGEN |
|
|
|
3115 |
Käserei |
KERNENRIED |
|
|
|
3117 |
Käserei |
KOPPIGEN |
|
|
|
3118 |
Käserei Dorf |
KRAUCHTHAL |
|
|
|
3119 |
Käserei |
HINDELBANK |
|
|
|
3120 |
Käserei |
NIEDERÖSCH |
|
|
|
3121 |
Käserei |
OBERBURG |
|
|
|
3122 |
Käserei |
RUEDISBACH |
|
|
|
3123 |
Käserei |
WYNIGEN |
|
|
|
3125 |
Käserei |
INS |
|
|
|
3128 |
Käserei |
DIETERSWIL |
|
|
|
3129 |
Käserei |
BÄTTERKINDEN |
|
|
|
3130 |
Käserei |
BÜREN ZUM HOF |
|
|
|
3131 |
Käserei |
ETZELKOFEN |
|
|
|
3132 |
Käserei |
GRAFENRIED |
|
|
|
3133 |
Käserei |
JEGENSTORF |
|
|
|
3134 |
Käserei |
LIMPACH |
|
|
|
3135 |
Käserei |
MATTSTETTEN |
|
|
|
3136 |
Käserei |
MÜLCHI |
|
|
|
3137 |
Käserei |
WENGI b. BÜREN |
|
|
|
3139 |
Käserei |
UTZENSTORF |
|
|
|
3141 |
Käserei |
ZAUGGENRIED |
|
|
|
3143 |
Käserei |
ARNI |
|
|
|
3144 |
Käserei |
BIGLEN |
|
|
|
3146 |
Käserei |
BOWIL |
|
|
|
3147 |
Käserei |
OBERTHAL |
|
|
|
3149 |
Käserei |
GROSSHÖCHSTETTEN |
|
|
|
3151 |
Käserei |
ARNI |
|
|
|
3153 |
Käserei |
BIGLEN |
|
|
|
3154 |
Käserei |
OBERGOLDBACH |
|
|
|
3155 |
Käserei |
OBERGOLDBACH |
|
|
|
3156 |
Käserei |
NIEDERHÜNIGEN |
|
|
|
3157 |
Käserei |
OBERGOLDBACH |
|
|
|
3158 |
Käserei |
OBERTHAL |
|
|
|
3160 |
Käserei |
RICHIGEN |
|
|
|
3161 |
Käserei |
WALKRINGEN |
|
|
|
3163 |
Käserei |
SIGNAU |
|
|
|
3164 |
Käserei |
TÄGERTSCHI |
|
|
|
3165 |
Käserei |
TRIMSTEIN |
|
|
|
3166 |
Käserei |
WORB |
|
|
|
3167 |
Käserei |
ZÄZIWIL |
|
|
|
3168 |
Käserei |
RIZENBACH |
|
|
|
3170 |
Käserei |
FRAUENKAPPELEN |
|
|
|
3173 |
Käserei |
ROSSHÄUSERN |
|
|
|
3174 |
Käserei |
KRIECHENWIL |
|
|
|
3177 |
Käserei |
WALPERSWIL |
|
|
|
3178 |
Käserei |
OBERBALM |
|
|
|
3179 |
Käserei |
RÜEGGISBERG |
|
|
|
3180 |
Käserei |
RÜEGGISBERG |
|
|
|
3182 |
Käserei |
GURZELEN |
|
|
|
3183 |
Käserei |
HINTERFULTIGEN |
|
|
|
3184 |
Käserei |
KAUFDORF |
|
|
|
3185 |
Käserei |
KIRCHDORF |
|
|
|
3186 |
Käserei |
ZIMMERWALD |
|
|
|
3187 |
Käserei |
RÜEGGISBERG |
|
|
|
3188 |
Käserei |
MÜHLETURNEN |
|
|
|
3189 |
Käserei |
KIRCHDORF |
|
|
|
3190 |
Käserei |
NIEDERMUHLERN |
|
|
|
3191 |
Käserei |
KIRCHDORF |
|
|
|
3193 |
Käserei |
OBERBÜTSCHEL |
|
|
|
3194 |
Käserei |
RIGGISBERG |
|
|
|
3195 |
Käserei |
RÜEGGISBERG |
|
|
|
3196 |
Käserei |
RÜTI b. RIGGISBERG |
|
|
|
3197 |
Käserei |
WATTENWIL |
|
|
|
3198 |
Käserei |
BURGISTEIN-DORF |
|
|
|
3199 |
Käserei |
ZIMMERWALD |
|
|
|
3200 |
Käserei |
BÄRAU |
|
|
|
3201 |
Käserei |
GOHL |
|
|
|
3202 |
Käserei |
SCHÜPBACH |
|
|
|
3203 |
Käserei |
EGGIWIL |
|
|
|
3205 |
Käserei |
SIGNAU |
|
|
|
3206 |
Käserei |
TRUBSCHACHEN |
|
|
|
3207 |
Käserei |
LANGNAU I/E |
|
|
|
3208 |
Käserei |
BÄRAU |
|
|
|
3209 |
Käserei |
EGGIWIL |
|
|
|
3210 |
Käserei |
EMMENMATT |
|
|
|
3212 |
Käserei |
EGGIWIL |
|
|
|
3213 |
Käserei |
LAUPERSWIL |
|
|
|
3214 |
Käserei |
TRUB |
|
|
|
3215 |
Käserei |
SIGNAU |
|
|
|
3216 |
Käserei |
RÜDERSWIL |
|
|
|
3217 |
Käserei |
SCHWANDEN |
|
|
|
3218 |
Käserei |
SÜDEREN |
|
|
|
3219 |
Käserei |
RÖTHENBACH |
|
|
|
3220 |
Käserei |
RÜDERSWIL |
|
|
|
3221 |
Käserei |
RÖTHENBACH |
|
|
|
3222 |
Käserei |
SCHÜPBACH |
|
|
|
3224 |
Käserei |
SCHANGNAU |
|
|
|
3225 |
Käserei |
TRUBSCHACHEN |
|
|
|
3227 |
Käserei |
TRUB |
|
|
|
3228 |
Käserei |
ZOLLBRUECK |
|
|
|
3229 |
Käserei |
SCHANGNAU |
|
|
|
3230 |
Käserei |
FANKHAUS-TRUB |
|
|
|
3231 |
Käserei |
ALBLIGEN |
|
|
|
3232 |
Käserei |
RÜSCHEGG-GAMBACH |
|
|
|
3234 |
Käserei |
RIFFENMATT |
|
|
|
3235 |
Käserei |
MAMISHAUS |
|
|
|
3236 |
Käserei |
AMSOLDINGEN |
|
|
|
3237 |
Käserei |
BLUMENSTEIN |
|
|
|
3238 |
Käserei |
LÄNGENBÜHL |
|
|
|
3240 |
Käserei |
HEIMENSCHWAND |
|
|
|
3241 |
Käserei |
HOMBERG |
|
|
|
3242 |
Käserei |
SCHWARZENEGG |
|
|
|
3243 |
Käserei |
UNTERLANGENEGG |
|
|
|
3244 |
Käserei |
HEIMENSCHWAND |
|
|
|
3246 |
Käserei |
SCHWARZENEGG |
|
|
|
3247 |
Käserei |
POLHERN |
|
|
|
3248 |
Käserei |
FAHRNI |
|
|
|
3249 |
Käserei |
UNTERLANGENEGG |
|
|
|
3250 |
Käserei |
HEIMENSCHWAND |
|
|
|
3251 |
Käserei |
TEUFFENTHAL |
|
|
|
3252 |
Käserei |
UEBESCHI |
|
|
|
3253 |
Käserei |
HEIMENSCHWAND |
|
|
|
3254 |
Schaukäserei |
AFFOLTERN i. E. |
|
|
|
3255 |
Käserei |
RANFLÜH |
|
|
|
3256 |
Käserei |
LÜTZELFLÜH-GOLDBACH |
|
|
|
3257 |
Käserei |
DÜRRENROTH |
|
|
|
3258 |
Käserei |
WYSSACHEN |
|
|
|
3259 |
Käserei |
DÜRRENROTH |
|
|
|
3260 |
Käserei |
ERISWIL |
|
|
|
3261 |
Käserei |
ERISWIL |
|
|
|
3262 |
Käserei |
WYSSACHEN |
|
|
|
3264 |
Käserei |
HÄUSERNMOOS |
|
|
|
3265 |
Käserei |
BIGENTHAL |
|
|
|
3266 |
Käserei |
WEIER i. E. |
|
|
|
3267 |
Käserei |
SCHMIDIGEN-MÜHLEWEG |
|
|
|
3269 |
Käserei |
HEIMISBACH |
|
|
|
3270 |
Käserei |
WASEN |
|
|
|
3271 |
Käserei |
WYSSACHEN |
|
|
|
3272 |
Käserei |
HEIMISBACH |
|
|
|
3273 |
Käserei |
RANFLÜH |
|
|
|
3274 |
Käserei |
HUTTWIL |
|
|
|
3275 |
Käserei |
RÜEGSAU |
|
|
|
3277 |
Käserei |
SUMISWALD |
|
|
|
3278 |
Käserei |
GRÜNENMATT |
|
|
|
3279 |
Käserei |
SCHWANDEN i. E. |
|
|
|
3280 |
Käserei |
HEIMISBACH |
|
|
|
3281 |
Käserei |
HUTTWIL |
|
|
|
3282 |
Käserei |
RÜEGSBACH |
|
|
|
3283 |
Käserei |
WALTERSWIL |
|
|
|
3284 |
Käserei |
WEIER i.E. |
|
|
|
3285 |
Käserei |
ATTISWIL |
|
|
|
3286 |
Käserei |
THÖRIGEN |
|
|
|
3288 |
Käserei |
OBERBIPP |
|
|
|
3289 |
Käserei |
OSCHWAND |
|
|
|
3290 |
Käserei |
ROTHENBACH b. H. |
|
|
|
3291 |
Käserei |
SEEBERG |
|
|
|
3292 |
Käserei |
OCHLENBERG |
|
|
|
3293 |
Käserei |
THÖRIGEN |
|
|
|
3296 |
Käserei |
GALMIZ |
|
|
|
3297 |
Käserei |
KERZERS |
|
|
|
3298 |
Käserei |
RIED b. KERZERS |
|
|
|
3299 |
Käserei |
ULMIZ |
|
|
|
3301 |
Käserei |
WÜNNEWIL |
|
|
|
3303 |
Käserei |
UEBERSTORF |
|
|
|
3306 |
Käserei |
DÜDINGEN |
|
|
|
3311 |
Käserei |
HEITENRIED |
|
|
|
3312 |
Käserei |
SCHMITTEN |
|
|
|
3315 |
Käserei |
PLAFFEIEN |
|
|
|
3318 |
Käserei |
ST. URSEN |
|
|
|
3319 |
Käserei |
TENTLINGEN |
|
|
|
3320 |
Käserei |
UEBERSTORF |
|
|
|
3321 |
Käserei |
ALTERSWIL |
|
|
|
3324 |
Käserei |
BIEZWIL |
|
|
|
3325 |
Käserei |
KYBURG-BUCHEGG |
|
|
|
3326 |
Käserei |
GOSSLIWIL |
|
|
|
3327 |
Käserei |
KÜTTIGKOFEN |
|
|
|
3329 |
Käserei |
LÜTERSWIL |
|
|
|
3330 |
Käserei |
MESSEN |
|
|
|
3331 |
Käserei |
SCHNOTTWIL |
|
|
|
3342 |
Käserei |
CRESSIER |
|
|
|
3343 |
Käserei |
DÜDINGEN |
|
|
|
3344 |
Käserei |
ST. ANTONI |
|
|
|
3345 |
Käserei |
ALTERSWIL |
|
|
|
3346 |
Käserei |
DÜDINGEN |
|
|
|
3347 |
Käserei |
BÖSINGEN |
|
|
|
3381 |
Käserei |
BENKEN |
|
|
|
3382 |
Käserei |
BENKEN |
|
|
|
3383 |
Käserei |
KALTBRUNN |
|
|
|
3384 |
Käserei |
SCHÄNIS |
|
|
|
3385 |
Käserei |
BENKEN |
|
|
|
3386 |
Käserei |
RICKEN |
|
|
|
3387 |
Käserei |
ST. GALLENKAPPEL |
|
|
|
3388 |
Käserei |
ESCHENBACH |
|
|
|
3391 |
Käserei |
MASCHWANDEN |
|
|
|
3392 |
Käserei |
BÄRETSWIL |
|
|
|
3393 |
Käserei |
BÄRETSWIL |
|
|
|
3394 |
Käserei |
HINWIL |
|
|
|
3395 |
Käserei |
GOSSAU |
|
|
|
3396 |
Käserei |
HINWIL |
|
|
|
3397 |
Käserei |
BÄRETSWIL |
|
|
|
3398 |
Käserei |
WERNETSHAUSEN |
|
|
|
3399 |
Käserei |
HOMBRECHTIKON |
|
|
|
3400 |
Käserei |
FEHRALTORF |
|
|
|
3401 |
Käserei |
WILA |
|
|
|
3402 |
Käserei |
ILLNAU |
|
|
|
3403 |
Käserei |
WILDBERG |
|
|
|
3411 |
Käserei |
KESTENHOLZ |
|
|
|
3412 |
Käserei |
NEUENDORF |
|
|
|
3413 |
Käserei |
RAMISWIL |
|
|
|
3414 |
Käserei |
WELSCHENROHR |
|
|
|
3415 |
Käserei |
ETZIKEN |
|
|
|
3417 |
Käserei |
GÜNSBERG |
|
|
|
3432 |
Käserei |
BENKEN |
|
|
|
3434 |
Käserei |
ARNEGG |
|
|
|
3435 |
Käserei |
BERNHARDZELL |
|
|
|
3436 |
Käserei |
WALDKIRCH |
|
|
|
3437 |
Käserei |
ENGELBURG |
|
|
|
3438 |
Käserei |
GOSSAU |
|
|
|
3439 |
Käserei |
WALDKIRCH |
|
|
|
3440 |
Käserei |
WALDKIRCH |
|
|
|
3441 |
Käserei |
WALDKIRCH |
|
|
|
3442 |
Käserei |
WALDKIRCH |
|
|
|
3443 |
Käserei |
BERNHARDZELL |
|
|
|
3444 |
Käserei |
WALDKIRCH |
|
|
|
3445 |
Käserei |
WALDKIRCH |
|
|
|
3446 |
Käserei |
FREIDORF |
|
|
|
3447 |
Käserei |
NEUHAUS |
|
|
|
3449 |
Käserei |
HÄGGENSCHWIL |
|
|
|
3450 |
Käserei |
MUOLEN |
|
|
|
3451 |
Käserei |
MUOLEN |
|
|
|
3452 |
Käserei |
LÖMMENSCHWIL |
|
|
|
3453 |
Käserei |
BAZENHEID |
|
|
|
3454 |
Käserei |
KIRCHBERG |
|
|
|
3455 |
Käserei |
DREIEN |
|
|
|
3456 |
Käserei |
MOSNANG |
|
|
|
3457 |
Käserei |
FLAWIL |
|
|
|
3459 |
Käserei |
SCHWARZENBACH |
|
|
|
3460 |
Käserei |
GAMS |
|
|
|
3462 |
Käserei |
NIEDERWIL |
|
|
|
3463 |
Käserei |
NIEDERHELFENSCHWIL |
|
|
|
3464 |
Käserei |
NIEDERWIL |
|
|
|
3465 |
Käserei |
OBERBÜREN |
|
|
|
3466 |
Käserei |
BRONSCHHOFEN |
|
|
|
3467 |
Käserei |
ZUCKENRIET |
|
|
|
3468 |
Käserei |
ZUZWIL |
|
|
|
3493 |
Käserei |
EGNACH |
|
|
|
3495 |
Käserei |
FREIDORF |
|
|
|
3496 |
Käserei |
KESSWIL |
|
|
|
3497 |
Käserei |
NEUKIRCH-EGNACH |
|
|
|
3498 |
Käserei |
STEINEBRUNN |
|
|
|
3499 |
Käserei |
SOMMERI |
|
|
|
3500 |
Käserei |
HEFENHOFEN |
|
|
|
3501 |
Käserei |
STEINEBRUNN |
|
|
|
3502 |
Käserei |
FREIDORF |
|
|
|
3503 |
Käserei |
BISCHOFSZELL |
|
|
|
3506 |
Käserei |
HAGENWIL |
|
|
|
3507 |
Käserei |
ST. PELAGIBERG |
|
|
|
3508 |
Käserei |
HAUPTWIL |
|
|
|
3510 |
Käserei |
HOHENTANNEN |
|
|
|
3511 |
Käserei |
HELDSWIL |
|
|
|
3512 |
Käserei |
KÜMMERTSHAUSEN |
|
|
|
3513 |
Käserei |
NEUKIRCH a. d. THUR |
|
|
|
3514 |
Käserei |
AMRISWIL |
|
|
|
3515 |
Käserei |
OBERAACH |
|
|
|
3516 |
Käserei |
WEINFELDEN |
|
|
|
3517 |
Käserei |
AMRISWIL |
|
|
|
3519 |
Käserei |
ZIHLSCHLACHT |
|
|
|
3521 |
Käserei |
SCHÖNENBERG a. d. THUR |
|
|
|
3522 |
Käserei |
SCHWEIZERSHOLZ |
|
|
|
3523 |
Käserei |
WILEN-GOTTSHAUS |
|
|
|
3524 |
Käserei |
ZIHLSCHLACHT |
|
|
|
3527 |
Käserei |
BUCH b. FRAUENFELD |
|
|
|
3528 |
Käserei |
GUNTERSHAUSEN |
|
|
|
3529 |
Käserei |
FRAUENFELD |
|
|
|
3530 |
Käserei |
ISLIKON |
|
|
|
3532 |
Käserei |
MATZINGEN |
|
|
|
3533 |
Käserei |
HÜTTLINGEN |
|
|
|
3534 |
Käserei |
STETTFURT |
|
|
|
3535 |
Käserei |
THUNDORF |
|
|
|
3536 |
Käserei |
UESSLINGEN |
|
|
|
3538 |
Käserei |
ALTNAU |
|
|
|
3539 |
Käserei |
EGGETHOF |
|
|
|
3540 |
Käserei |
GÜTTINGEN |
|
|
|
3541 |
Käserei |
LIPPERSWIL |
|
|
|
3542 |
Käserei |
ILLIGHAUSEN |
|
|
|
3543 |
Käserei |
SONTERSWIL |
|
|
|
3544 |
Käserei |
LANGRICKENBACH |
|
|
|
3546 |
Käserei |
ZUBEN |
|
|
|
3547 |
Käserei |
AFFELTRANGEN |
|
|
|
3548 |
Käserei |
BRAUNAU |
|
|
|
3549 |
Käserei |
DUSSNANG |
|
|
|
3550 |
Käserei |
FISCHINGEN |
|
|
|
3553 |
Käserei |
SCHÖNHOLZERSWILEN |
|
|
|
3554 |
Käserei |
LOMMIS |
|
|
|
3555 |
Käserei |
BRAUNAU |
|
|
|
3558 |
Käserei |
SCHÖNHOLZERSWILEN |
|
|
|
3559 |
Käserei |
DUSSNANG |
|
|
|
3561 |
Käserei |
TUTTWIL |
|
|
|
3563 |
Käserei |
LUSTDORF |
|
|
|
3564 |
Käserei |
WUPPENAU |
|
|
|
3565 |
Käserei |
ZEZIKON |
|
|
|
3567 |
Käserei |
LANZENNEUNFORN |
|
|
|
3568 |
Käserei |
LANZENNEUNFORN |
|
|
|
3569 |
Käserei |
RAPERSWILEN |
|
|
|
3571 |
Käserei |
HOMBURG |
|
|
|
3573 |
Käserei |
MÜLLHEIM |
|
|
|
3574 |
Käserei |
PFYN |
|
|
|
3575 |
Käserei |
HÖRHAUSEN |
|
|
|
3576 |
Käserei |
AMLIKON |
|
|
|
3577 |
Käserei |
ANDWIL |
|
|
|
3579 |
Käserei |
BIRWINKEN |
|
|
|
3580 |
Käserei |
BISSEGG |
|
|
|
3581 |
Käserei |
BONAU |
|
|
|
3582 |
Käserei |
DONZHAUSEN |
|
|
|
3583 |
Käserei |
DOTNACHT |
|
|
|
3584 |
Käserei |
DOTNACHT |
|
|
|
3585 |
Käserei |
BERG |
|
|
|
3586 |
Käserei |
HUGELSHOFEN |
|
|
|
3587 |
Käserei |
BONAU |
|
|
|
3588 |
Käserei |
STEHRENBERG |
|
|
|
3589 |
Käserei |
BISSEGG |
|
|
|
3590 |
Käserei |
MÄRSTETTEN-DORF |
|
|
|
3592 |
Käserei |
METTLEN |
|
|
|
3593 |
Käserei |
BÜRGLEN |
|
|
|
3594 |
Käserei |
MÄRWIL |
|
|
|
3596 |
Käserei |
OPPIKON |
|
|
|
3597 |
Käserei |
METTLEN |
|
|
|
3598 |
Käserei |
BISSEGG |
|
|
|
3599 |
Käserei |
LIPPERSWIL |
|
|
|
3600 |
Käserei |
WIGOLTINGEN |
|
|
|
3641 |
Käserei |
FENKRIEDEN |
|
|
|
3642 |
Käserei |
RENGG |
|
|
|
3643 |
Käserei |
DOPPLESCHWAND |
|
|
|
3644 |
Käserei |
EBNET |
|
|
|
3645 |
Käserei |
ENTLEBUCH |
|
|
|
3646 |
Käserei |
HASLE |
|
|
|
3647 |
Käserei |
ROMOOS |
|
|
|
3648 |
Käserei |
WERTHENSTEIN |
|
|
|
3649 |
Käserei |
SCHÜPFHEIM |
|
|
|
3651 |
Käserei |
ROMOOS |
|
|
|
3652 |
Käserei |
MARBACH |
|
|
|
3653 |
Käserei |
EBNET |
|
|
|
3654 |
Käserei |
SCHÜPFHEIM |
|
|
|
3655 |
Käserei |
SCHÜPFHEIM |
|
|
|
3657 |
Käserei |
MARBACH |
|
|
|
3658 |
Käserei |
MARBACH |
|
|
|
3659 |
Käserei |
SCHÜPFHEIM |
|
|
|
3660 |
Käserei |
AESCH |
|
|
|
3661 |
Käserei |
INWIL |
|
|
|
3662 |
Käserei |
ERMENSEE |
|
|
|
3663 |
Käserei |
ESCHENBACH |
|
|
|
3664 |
Käserei |
BALLWIL |
|
|
|
3665 |
Käserei |
HOHENRAIN |
|
|
|
3666 |
Käserei |
MÜSWANGEN |
|
|
|
3668 |
Käserei |
SCHONGAU |
|
|
|
3669 |
Käserei |
HERLISBERG |
|
|
|
3671 |
Käserei |
RÖMERSWIL |
|
|
|
3673 |
Käserei |
GELFINGEN |
|
|
|
3674 |
Käserei |
INWIL |
|
|
|
3676 |
Käserei |
MALTERS |
|
|
|
3677 |
Käserei |
MEIERSKAPPEL |
|
|
|
3678 |
Käserei |
LITTAU |
|
|
|
3679 |
Käserei |
BUTTISHOLZ |
|
|
|
3680 |
Käserei |
BEROMÜNSTER |
|
|
|
3681 |
Käserei |
GUNZWIL |
|
|
|
3682 |
Käserei |
NOTTWIL |
|
|
|
3683 |
Käserei |
RUSWIL |
|
|
|
3684 |
Käserei |
BÜRON |
|
|
|
3685 |
Käserei |
BUTTISHOLZ |
|
|
|
3686 |
Käserei |
OBERKIRCH |
|
|
|
3688 |
Käserei |
EICH |
|
|
|
3689 |
Käserei |
NEUDORF |
|
|
|
3691 |
Käserei |
SCHLIERBACH |
|
|
|
3692 |
Käserei |
RUSWIL |
|
|
|
3693 |
Käserei |
GEUENSEE |
|
|
|
3695 |
Käserei |
GROSSWANGEN |
|
|
|
3696 |
Käserei |
GROSSWANGEN |
|
|
|
3697 |
Käserei |
GROSSWANGEN |
|
|
|
3698 |
Käserei |
GROSSWANGEN |
|
|
|
3700 |
Käserei |
HELLBÜHL |
|
|
|
3701 |
Käserei |
RICKENBACH |
|
|
|
3702 |
Käserei |
RUSWIL |
|
|
|
3703 |
Käserei |
EICH |
|
|
|
3704 |
Käserei |
HELLBÜHL |
|
|
|
3705 |
Käserei |
NOTTWIL |
|
|
|
3706 |
Käserei |
KNUTWIL |
|
|
|
3707 |
Käserei |
GEUENSEE |
|
|
|
3710 |
Käserei |
BUTTISHOLZ |
|
|
|
3711 |
Käserei |
HELLBÜHL |
|
|
|
3712 |
Käserei |
NEUDORF |
|
|
|
3714 |
Käserei |
NEUENKIRCH |
|
|
|
3715 |
Käserei |
NOTTWIL |
|
|
|
3716 |
Käserei |
OBERKIRCH |
|
|
|
3717 |
Käserei |
GUNZWIL |
|
|
|
3718 |
Käserei |
RICKENBACH |
|
|
|
3719 |
Käserei |
RUSWIL |
|
|
|
3720 |
Käserei |
RUSWIL |
|
|
|
3722 |
Käserei |
SEMPACH-STADT |
|
|
|
3723 |
Käserei |
SEMPACH-STATION |
|
|
|
3724 |
Käserei |
GROSSWANGEN |
|
|
|
3725 |
Käserei |
SIGIGEN |
|
|
|
3726 |
Käserei |
SCHENKON |
|
|
|
3728 |
Käserei |
HILDISRIEDEN |
|
|
|
3729 |
Käserei |
TRIENGEN |
|
|
|
3730 |
Käserei |
SEMPACH-STATION |
|
|
|
3733 |
Käserei |
WILIHOF |
|
|
|
3734 |
Käserei |
NEUENKIRCH |
|
|
|
3735 |
Käserei |
WINIKON |
|
|
|
3736 |
Käserei |
BEROMÜNSTER |
|
|
|
3738 |
Käserei |
ALTBÜRON |
|
|
|
3739 |
Käserei |
ZELL |
|
|
|
3740 |
Käserei |
BUCHS |
|
|
|
3743 |
Käserei |
EBERSECKEN |
|
|
|
3744 |
Käserei |
HOFSTATT |
|
|
|
3745 |
Käserei |
ALTBÜRON |
|
|
|
3746 |
Käserei |
ETTISWIL |
|
|
|
3747 |
Käserei |
ETTISWIL |
|
|
|
3748 |
Käserei |
FISCHBACH |
|
|
|
3749 |
Käserei |
RICHENTHAL |
|
|
|
3750 |
Käserei |
GEISS |
|
|
|
3751 |
Käserei |
GETTNAU |
|
|
|
3752 |
Käserei |
GROSSDIETWIL |
|
|
|
3753 |
Käserei |
HOFSTATT |
|
|
|
3754 |
Käserei |
HERGISWIL |
|
|
|
3755 |
Käserei |
WILLISAU |
|
|
|
3756 |
Käserei |
HÜSWIL |
|
|
|
3757 |
Käserei |
WILLISAU |
|
|
|
3758 |
Käserei |
KOTTWIL |
|
|
|
3759 |
Käserei |
LANGNAU |
|
|
|
3760 |
Käserei |
LUTHERN-DORF |
|
|
|
3761 |
Käserei |
MENZNAU |
|
|
|
3762 |
Käserei |
NEBIKON |
|
|
|
3764 |
Käserei |
PFAFFNAU |
|
|
|
3767 |
Käserei |
ROGGLISWIL |
|
|
|
3768 |
Käserei |
HERGISWIL |
|
|
|
3769 |
Käserei |
ROHRMATT |
|
|
|
3770 |
Käserei |
SCHÖTZ |
|
|
|
3772 |
Käserei |
UFFIKON |
|
|
|
3774 |
Käserei |
WIKON |
|
|
|
3776 |
Käserei |
ZELL |
|
|
|
4001 |
Käserei |
VORDEMWALD |
|
|
|
4011 |
Käserei |
KAPPELEN |
|
|
|
4012 |
Fromagerie |
LES REUSSILLES |
|
|
|
4013 |
Fromagerie |
CORMORET |
|
|
|
4014 |
Fromagerie |
CORTEBERT |
|
|
|
4015 |
Fromagerie |
RENAN |
|
|
|
4016 |
Fromagerie |
SONVILIER |
|
|
|
4017 |
Fromagerie |
LE NOIRMONT |
|
|
|
4018 |
Käserei |
OBERTHAL |
|
|
|
4019 |
Käserei |
ROSSHÄUSERN |
|
|
|
4020 |
Käserei |
MÜNCHENWILER |
|
|
|
4021 |
Fromagerie |
NODS |
|
|
|
4022 |
Käserei |
STOCKEN |
|
|
|
4023 |
Käserei |
REUTIGEN |
BE |
|
|
4026 |
Käserei |
HINTERFULTIGEN |
|
|
|
4028 |
Käserei |
TRUBSCHACHEN |
|
|
|
4029 |
Käserei |
GUGGISBERG |
|
|
|
4031 |
Käserei |
MILKEN |
|
|
|
4032 |
Käserei |
GUGGISBERG |
|
|
|
4034 |
Käserei |
HÖFEN b. THUN |
|
|
|
4035 |
Käserei |
WASEN |
|
|
|
4036 |
Käserei |
GRABEN |
|
|
|
4041 |
Fromagerie |
COURTELARY |
|
|
|
4044 |
Käserei |
MURTEN |
|
|
|
4045 |
Käserei |
ST. URSEN |
|
|
|
4046 |
Käserei |
WÜNNEWIL |
|
|
|
4047 |
Käserei |
GIFFERS |
|
|
|
4048 |
Käserei |
GIFFERS |
|
|
|
4049 |
Käserei |
BÖSINGEN |
|
|
|
4051 |
Käserei |
UEBERSTORF |
|
|
|
4053 |
Käserei |
RECHTHALTEN |
|
|
|
4055 |
Käserei |
ST. SILVESTER |
|
|
|
4056 |
Käserei |
SCHMITTEN |
|
|
|
4057 |
Käserei |
HEITENRIED |
|
|
|
4058 |
Käserei |
ST. URSEN |
|
|
|
4060 |
Fromagerie |
LIGNIÈRES |
|
|
|
4071 |
Fromagerie |
DOMPIERRE |
|
|
|
4072 |
Fromagerie |
LÉCHELLES |
|
|
|
4073 |
Fromagerie |
MONTAGNY-LA-VILLE |
|
|
|
4074 |
Fromagerie |
PONTHAUX |
|
|
|
4076 |
Fromagerie |
AUBORANGES |
|
|
|
4077 |
Fromagerie |
BERLENS |
|
|
|
4078 |
Fromagerie |
BILLENS |
|
|
|
4079 |
Fromagerie |
LE CHÂTELARD p/ROMONT |
|
|
|
4080 |
Fromagerie |
LE CHÂTELARD p/ROMONT |
|
|
|
4081 |
Fromagerie |
CHAVANNES-LES-FORTS |
|
|
|
4082 |
Fromagerie |
URSY |
|
|
|
4083 |
Fromagerie |
ESTÉVENNENS |
|
|
|
4084 |
Fromagerie |
VILLAZ-ST-PIERRE |
|
|
|
4085 |
Fromagerie |
GRANGETTES |
|
|
|
4086 |
Fromagerie |
HENNENS |
|
|
|
4087 |
Fromagerie |
LA JOUX |
|
|
|
4088 |
Fromagerie |
VILLAZ-ST-PIERRE |
|
|
|
4089 |
Fromagerie |
MÉZIÈRES |
|
|
|
4090 |
Fromagerie |
MOSSEL |
|
|
|
4092 |
Fromagerie |
PREZ-VERS-SIVIRIEZ |
|
|
|
4093 |
Fromagerie |
ROMONT |
|
|
|
4094 |
Fromagerie |
SOMMENTIER |
|
|
|
4095 |
Fromagerie |
URSY |
|
|
|
4096 |
Fromagerie |
VILLARABOUD |
|
|
|
4097 |
Fromagerie |
SIVIRIEZ |
|
|
|
4098 |
Fromagerie |
VILLARSIVIRIAUX |
|
|
|
4099 |
Fromagerie |
VILLARIAZ |
|
|
|
4101 |
Fromagerie |
VUARMARENS |
|
|
|
4102 |
Fromagerie |
VUISTERNENS d/ROMONT |
|
|
|
4103 |
Fromagerie |
BLESSENS |
|
|
|
4104 |
Fromagerie |
AVRY d/PONT |
|
|
|
4105 |
Fromagerie |
JAUN |
|
|
|
4106 |
Fromagerie |
BOTTERENS |
|
|
|
4107 |
Fromagerie |
CHARMEY |
|
|
|
4108 |
Fromagerie |
ECHARLENS |
|
|
|
4110 |
Fromagerie |
GRANDVILLARD |
|
|
|
4111 |
Fromagerie |
GUMEFENS |
|
|
|
4112 |
Fromagerie |
HAUTEVILLE |
|
|
|
4113 |
Fromagerie |
MARSENS |
|
|
|
4114 |
Fromagerie |
SÂLES |
|
|
|
4115 |
Fromagerie |
MONTBOVON |
|
|
|
4116 |
Fromagerie |
MORLON |
|
|
|
4117 |
Fromagerie |
LE PAQUIER-MONTBARRY |
|
|
|
4118 |
Fromagerie |
PONT-LA-VILLE |
|
|
|
4119 |
Fromagerie |
LA ROCHE |
|
|
|
4120 |
Fromagerie |
ROMANENS |
|
|
|
4121 |
Fromagerie |
ROMANENS |
|
|
|
4122 |
Fromagerie |
SÂLES |
|
|
|
4123 |
Fromagerie |
VAULRUZ |
|
|
|
4124 |
Fromagerie |
VUADENS |
|
|
|
4125 |
Fromagerie |
VUIPPENS |
|
|
|
4127 |
Fromagerie |
ARCONCIEL |
|
|
|
4128 |
Fromagerie |
AUTIGNY |
|
|
|
4129 |
Fromagerie |
BELFAUX |
|
|
|
4130 |
Fromagerie |
BONNEFONTAINE |
|
|
|
4131 |
Fromagerie |
CHÉNENS |
|
|
|
4132 |
Fromagerie |
PENSIER |
|
|
|
4133 |
Fromagerie |
CORPATAUX |
|
|
|
4134 |
Fromagerie |
CORSEREY |
|
|
|
4135 |
Fromagerie |
COTTENS |
|
|
|
4136 |
Institut Agricole |
POSIEUX |
|
|
|
4138 |
Fromagerie |
FARVAGNY-LE-GRAND |
|
|
|
4139 |
Fromagerie |
GROLLEY |
|
|
|
4141 |
Fromagerie |
ONNENS |
|
|
|
4142 |
Fromagerie |
PRAROMAN-LE-MOURET |
|
|
|
4143 |
Fromagerie |
NEYRUZ |
|
|
|
4144 |
Fromagerie |
ONNENS |
|
|
|
4145 |
Fromagerie |
GROLLEY |
|
|
|
4146 |
Fromagerie |
FARVAGNY-LE-GRAND |
|
|
|
4147 |
Fromagerie |
PRAROMAN-LE-MOURET |
|
|
|
4148 |
Fromagerie |
PREZ-VERS-NORÉAZ |
|
|
|
4149 |
Fromagerie |
ROSSENS |
|
|
|
4150 |
Fromagerie |
EPENDES |
|
|
|
4151 |
Fromagerie |
VUISTERNENS-EN-OGOZ |
|
|
|
4152 |
Fromagerie |
MISERY |
|
|
|
4154 |
Fromagerie |
MISERY |
|
|
|
4155 |
Fromagerie |
BOULOZ |
|
|
|
4156 |
Fromagerie |
CHÂTEL-ST-DENIS |
|
|
|
4157 |
Fromagerie |
LE CRÊT |
|
|
|
4158 |
Fromagerie |
SEMSALES |
|
|
|
4167 |
Fromagerie |
PRINGY |
|
|
|
4180 |
Fromagerie |
ROMANENS |
|
|
|
4189 |
Fromagerie |
VAULRUZ |
|
|
|
4200 |
Fromagerie |
ST. ANTONI |
|
|
|
4201 |
Moléson SA |
ORSONNENS |
|
|
|
4202 |
Käserei |
HEITENRIED |
|
|
|
4203 |
Käserei |
HEITENRIED |
|
|
|
4204 |
Käserei |
ST. URSEN |
|
|
|
4205 |
Käserei |
SCHMITTEN |
|
|
|
4206 |
Fromagerie |
PENSIER |
|
|
|
4207 |
Käserei |
WÜNNEWIL |
|
|
|
4208 |
Käserei |
PLAFFEIEN |
|
|
|
4211 |
Fromagerie |
LA SAGNE |
|
|
|
4212 |
Fromagerie |
LA SAGNE |
|
|
|
4213 |
Fromagerie |
LE BROUILLET |
|
|
|
4214 |
Fromagerie |
LA BRÉVINE |
|
|
|
4215 |
Fromagerie |
LE CERNEUX-PÉQUIGNOT |
|
|
|
4216 |
Fromagerie |
LA CHAUX-DU-MILIEU |
|
|
|
4217 |
Fromagerie |
LES PONTS-DE-MARTEL |
|
|
|
4218 |
Fromagerie |
CHÉZARD |
|
|
|
4219 |
Fromagerie |
LE PÂQUIER |
|
|
|
4220 |
Fromagerie |
LES BAYARDS |
|
|
|
4221 |
Fromagerie |
LA CÔTE-AUX-FÉES |
|
|
|
4222 |
Fromagerie |
LE BROUILLET |
|
|
|
4223 |
Fromagerie |
TRAVERS |
|
|
|
4224 |
Fromagerie |
LES BAYARDS |
|
|
|
4225 |
Fromagerie |
LES SAGNETTES |
|
|
|
4226 |
Fromagerie |
LES VERRIÈRES |
|
|
|
4241 |
Käserei |
ALTENDORF |
|
|
|
4242 |
Käserei |
GOLDAU |
|
|
|
4243 |
Käserei |
SCHWYZ |
|
|
|
4244 |
Käserei |
ERNETSCHWIL |
|
|
|
4245 |
Käserei |
ALOSEN |
|
|
|
4261 |
Fromagerie |
DEVELIER |
|
|
|
4263 |
Fromagerie |
FORNET-DESSOUS |
|
|
|
4264 |
Fromagerie |
BONFOL |
|
|
|
4265 |
Fromagerie |
COURGENAY |
|
|
|
4267 |
Käserei |
MÜMLISWIL |
|
|
|
4268 |
Käserei |
SELZACH |
|
|
|
4321 |
Fromagerie |
DELLEY |
|
|
|
4322 |
Fromagerie |
DOMDIDIER |
|
|
|
4324 |
Fromagerie |
CHÂTONNAYE |
|
|
|
4325 |
Fromagerie |
VILLARIMBOUD |
|
|
|
4326 |
Fromagerie |
VILLAZ-ST-PIERRE |
|
|
|
4327 |
Fromagerie |
JEUSS |
|
|
|
4328 |
Fromagerie |
LUGNORRE |
|
|
|
4329 |
Fromagerie |
SALVENACH |
|
|
|
4330 |
Fromagerie |
VILLAREPOS |
|
|
|
4331 |
Fromagerie |
APPLES |
|
|
|
4332 |
Fromagerie |
BALLENS |
|
|
|
4333 |
Fromagerie |
BIÈRE |
|
|
|
4335 |
Fromagerie |
GIMEL |
|
|
|
4337 |
Fromagerie |
MONTHEROD |
|
|
|
4338 |
Fromagerie |
ST-GEORGE |
|
|
|
4340 |
Fromagerie |
DONATYRE |
|
|
|
4345 |
Fromagerie |
COTTENS |
|
|
|
4346 |
Fromagerie |
CUARNENS |
|
|
|
4347 |
Fromagerie |
DAILLENS |
|
|
|
4349 |
Fromagerie |
GRANCY |
|
|
|
4350 |
Fromagerie |
L'ISLE |
|
|
|
4351 |
Fromagerie |
MONTRICHER |
|
|
|
4353 |
Fromagerie |
PAMPIGNY |
|
|
|
4356 |
Fromagerie |
ESSERTINES s/YVERDON |
|
|
|
4358 |
Fromagerie |
PENTHEREAZ |
|
|
|
4359 |
Fromagerie |
SUGNENS |
|
|
|
4360 |
Fromagerie |
VUARRENS |
|
|
|
4362 |
Fromagerie |
BULLET |
|
|
|
4363 |
Fromagerie |
CHAMPAGNE |
|
|
|
4366 |
Fromagerie |
PROVENCE |
|
|
|
4367 |
Fromagerie |
L'AUBERSON |
|
|
|
4368 |
Fromagerie |
VILLARS-BURQUIN |
|
|
|
4370 |
Fromagerie |
BRENLES |
|
|
|
4371 |
Fromagerie |
BUSSY s/MOUDON |
|
|
|
4374 |
Fromagerie |
ST-CIERGES |
|
|
|
4375 |
Fromagerie |
THIERRENS |
|
|
|
4376 |
Fromex |
MOUDON |
|
|
|
4377 |
Fromagerie |
AGIEZ |
|
|
|
4378 |
Fromagerie |
ARNEX-SUR-ORBE |
|
|
|
4379 |
Fromagerie |
BALLAIGUES |
|
|
|
4380 |
Fromagerie |
BAULMES |
|
|
|
4383 |
Fromagerie |
CORCELLES s/CHAVORNA |
|
|
|
4384 |
Fromagerie |
LA PRAZ |
|
|
|
4385 |
Fromagerie |
RANCES |
|
|
|
4386 |
Fromagerie |
VAULION |
|
|
|
4388 |
Fromagerie |
VUITEBŒUF |
|
|
|
4389 |
Fromagerie |
LIGNEROLLE |
|
|
|
4390 |
Fromagerie |
CARROUGE |
|
|
|
4392 |
Fromagerie |
CHESALLES s/ORON |
|
|
|
4393 |
Fromagerie |
CORCELLES-LE-JORAT |
|
|
|
4394 |
Fromagerie |
ECOTEAUX |
|
|
|
4396 |
Fromagerie |
PALÉZIEUX-VILLAGE |
|
|
|
4397 |
Fromagerie |
PENEY-LE-JORAT |
|
|
|
4398 |
Fromagerie |
ROPRAZ |
|
|
|
4399 |
Fromagerie |
CHEVROUX |
|
|
|
4400 |
Fromagerie |
COMBREMONT-LE-GRAND |
|
|
|
4401 |
Fromagerie |
COMBREMONT-LE-PETIT |
|
|
|
4402 |
Fromagerie |
CORCELLES p/PAYERNE |
|
|
|
4403 |
Fromagerie |
GRANDCOUR |
|
|
|
4404 |
Fromagerie |
GRANGES-MARNAND |
|
|
|
4408 |
Fromagerie |
VILLARZEL |
|
|
|
4410 |
Fromagerie |
ESSERTINES s/ROLLE |
|
|
|
4411 |
Fromagerie |
LE BRASSUS |
|
|
|
4412 |
J.-M. Rochat |
LES CHARBONNIÈRES |
|
|
|
4413 |
Fromagerie |
LE LIEU |
|
|
|
4414 |
Fromagerie |
LE LIEU |
|
|
|
4415 |
Fromagerie |
LE SOLLIAT |
|
|
|
4417 |
Fromagerie |
ORZENS |
|
|
|
4418 |
Fromagerie |
POMY |
|
|
|
4441 |
Fromagerie |
LA CHAUX |
|
|
|
4472 |
Käserei |
RAIN |
|
|
|
4475 |
Käserei |
STEINEN |
|
|
|
4480 |
Käserei |
WALCHWIL |
|
|
|
4502 |
Käserei |
MÜHLAU |
|
|
|
4503 |
Käserei |
OBERRÜTI |
|
|
|
4521 |
Käserei |
BOWIL |
|
|
|
4563 |
Käserei |
ALTENDORF |
|
|
|
4564 |
Käserei |
TUGGEN |
|
|
|
4565 |
Käserei |
SCHÜBELBACH |
|
|
|
4566 |
Käserei |
ARTH |
|
|
|
4567 |
Käserei |
MORSCHACH |
|
|
|
4568 |
Käserei |
KALTBRUNN |
|
|
|
4570 |
Käserei |
WALDE |
|
|
|
4571 |
Käserei |
HÜNENBERG |
|
|
|
4572 |
Käserei |
STEINHAUSEN |
|
|
|
4573 |
Käserei |
UNTERÂGERI |
|
|
|
4574 |
Käserei |
HÜNENBERG |
|
|
|
4601 |
Käserei Stadelmann AG |
WATTWIL |
|
|
|
4652 |
Käserei |
HASLE |
|
|
|
4653 |
Käserei |
SCHACHEN |
|
|
|
4654 |
Käserei |
FLÜHLI |
|
|
|
4656 |
Käserei |
SCHÜPFHEIM |
|
|
|
4657 |
Käserei |
DOPPLESCHWAND |
|
|
|
4658 |
Käserei |
SCHÜPFHEIM |
|
|
|
4659 |
Käserei |
WIGGEN |
|
|
|
4660 |
Käserei |
RENGG |
|
|
|
4662 |
Käserei |
RAIN |
|
|
|
4664 |
Käserei |
RAIN |
|
|
|
4666 |
Käserei |
GREPPEN |
|
|
|
4669 |
Käserei |
HILDISRIEDEN |
|
|
|
4672 |
Käserei |
MENZBERG |
|
|
|
4673 |
Käserei |
DAIWIL |
|
|
|
4674 |
Käserei |
MENZNAU |
|
|
|
4681 |
Käserei |
OBBÜRGEN |
|
|
|
4682 |
Käserei |
BUOCHS |
|
|
|
4683 |
Käserei |
STANS-OBERDORF |
|
|
|
4684 |
Käserei |
BUOCHS |
|
|
|
4685 |
Käserei |
BUOCHS |
|
|
|
4695 |
Käserei |
ALPNACH-DORF |
|
|
|
4697 |
Käserei |
KÄGISWIL |
|
|
|
4698 |
Käserei |
KERNS |
|
|
|
4701 |
Käserei |
ALPNACH-DORF |
|
|
|
4703 |
Käserei |
ST. NIKLAUSEN |
|
|
|
4707 |
Käserei |
GISWIL |
|
|
|
4723 |
Käserei |
KERNS |
|
|
|
5051 |
Käserei |
ANDWIL |
|
|
|
5052 |
Käserei |
GANTERSCHWIL |
|
|
|
5053 |
Käserei |
GOSSAU |
|
|
|
5054 |
Käserei |
ALGETSHAUSEN |
|
|
|
5056 |
Käserei |
JONSCHWIL |
|
|
|
5057 |
Käserei |
UETLIBURG |
|
|
|
5058 |
Käserei |
BICHWIL |
|
|
|
5061 |
Käserei |
DREIEN |
|
|
|
5062 |
Käserei |
BÜTSCHWIL |
|
|
|
5063 |
Käserei |
NIEDERHELFENSCHWIL |
|
|
|
5064 |
Käserei |
DICKEN |
|
|
|
5065 |
Käserei |
DIETFURT |
|
|
|
5066 |
Käserei |
NASSEN |
|
|
|
5067 |
Käserei |
MOGELSBERG |
|
|
|
5068 |
Käserei |
EBNAT-KAPPEL |
|
|
|
5069 |
Käserei |
EGG-FLAWIL |
|
|
|
5070 |
Käserei |
BÜTSCHWIL |
|
|
|
5071 |
Käserei |
EGGERSRIET |
|
|
|
5072 |
Käserei |
MUOLEN |
|
|
|
5073 |
Käserei |
RUFI |
|
|
|
5074 |
Käserei |
BERNHARDZELL |
|
|
|
5075 |
Käserei |
FRÜMSEN |
|
|
|
5076 |
Käserei |
GÄHWIL |
|
|
|
5077 |
Käserei |
GANTERSCHWIL |
|
|
|
5078 |
Käserei |
ALTSTÄTTEN |
|
|
|
5079 |
Käserei |
GOLDINGEN |
|
|
|
5080 |
Käserei |
GRUB |
|
|
|
5081 |
Käserei |
GRUB |
|
|
|
5082 |
Käserei |
NIEDERWIL |
|
|
|
5083 |
Käserei |
WATTWIL |
|
|
|
5085 |
Käserei |
DEGERSHEIM |
|
|
|
5086 |
Käserei |
JONSCHWIL |
|
|
|
5087 |
Käserei |
KRINAU |
|
|
|
5088 |
Traber Käse AG |
KIRCHBERG |
|
|
|
5089 |
Käserei |
KRIESSERN |
|
|
|
5090 |
Käserei |
NIEDERBÜREN |
|
|
|
5091 |
Käserei |
DEGERSHEIM |
|
|
|
5092 |
Käserei |
LENGGENWIL |
|
|
|
5094 |
Käserei |
WOLFERTSWIL |
|
|
|
5095 |
Käserei |
UZWIL |
|
|
|
5096 |
Käserei |
BAZENHEID |
|
|
|
5097 |
Käserei |
UNTEREGGEN |
|
|
|
5098 |
Käserei |
MUOLEN |
|
|
|
5099 |
Käserei |
NIEDERBÜREN |
|
|
|
5100 |
Käserei Stadelmann AG |
NESSLAU |
|
|
|
5101 |
Käserei |
LÜTISBURG |
|
|
|
5102 |
Käserei |
ALGETSHAUSEN |
|
|
|
5103 |
Käserei |
BAZENHEID |
|
|
|
5104 |
Käserei |
NIEDERBÜREN |
|
|
|
5105 |
Käserei |
GOSSAU |
|
|
|
5106 |
Käserei |
BAZENHEID |
|
|
|
5107 |
Käserei |
BISCHOFSZELL |
|
|
|
5108 |
Käserei |
OBERHELFENSCHWIL |
|
|
|
5110 |
Käserei |
STEINACH |
|
|
|
5111 |
Käserei |
ALGETSHAUSEN |
|
|
|
5112 |
Käserei |
ANDWIL |
|
|
|
5113 |
Käserei |
NIEDERBÜREN |
|
|
|
5114 |
Käserei |
GOLDINGEN |
|
|
|
5115 |
Käserei |
ROSSRÜTI |
|
|
|
5116 |
Käserei |
ST. PETERSZELL |
|
|
|
5117 |
Käserei |
SAX |
|
|
|
5118 |
Käserei |
OBERBÜREN |
|
|
|
5119 |
Käserei |
ST. PETERZELL |
|
|
|
5120 |
Käserei |
MUOLEN |
|
|
|
5121 |
Käserei |
NIEDERHELFENSCHWIL |
|
|
|
5122 |
Käserei |
GÄHWIL |
|
|
|
5123 |
Käserei |
LÜTHISBURG |
|
|
|
5124 |
Käserei |
OBERRINDAL |
|
|
|
5125 |
Käserei |
LICHTENSTEIG |
|
|
|
5126 |
Käserei |
ZÜBERWANGEN |
|
|
|
5127 |
Käserei |
LÜTISBURG |
|
|
|
5128 |
Käserei |
WOLFERTSWIL |
|
|
|
5129 |
Käserei |
KIRCHBERG |
|
|
|
5130 |
Käserei |
ZÜBERWANGEN |
|
|
|
5131 |
Käserei |
THAL |
|
|
|
5132 |
Käserei |
SCHWELLBRUNN |
|
|
|
5133 |
Käserei |
GRUB |
|
|
|
5134 |
Käserei |
WALD |
|
|
|
5135 |
Käserei |
SCHACHEN b. REUTE |
|
|
|
5136 |
Käserei |
SCHWELLBRUNN |
|
|
|
5137 |
Appenzeller Schaukäserei |
STEIN |
AR |
|
|
5138 |
Käserei |
SCHÖNENGRUND |
|
|
|
5139 |
Käserei |
WOLFHALDEN |
|
|
|
5140 |
Käserei |
URNÄSCH |
|
|
|
5141 |
Käserei |
WALDSTATT |
|
|
|
5142 |
Käserei |
SCHACHEN-HERISAU |
|
|
|
5143 |
Traube |
LICHTENSTEIG |
|
|
|
5222 |
Käserei Engishofen |
KÜMMERTSHAUSEN |
|
|
|
5223 |
Käserei |
FRILTSCHEN |
|
|
|
5225 |
Käserei |
SCHÖNHOLZERSWILEN |
|
|
|
5226 |
Fritz Kohler AG |
WÄNGI |
|
|
|
5227 |
Käserei |
MÄRWIL |
|
|
|
5228 |
Käserei |
AMRISWIL |
|
|
|
5229 |
Käserei |
HOSENRUCK |
|
|
|
5230 |
Käserei Au |
FISCHINGEN |
|
|
|
5231 |
Käserei |
BETTWIESEN |
|
|
|
5234 |
Käserei Vogelsang |
DUSSNANG |
|
|
|
5237 |
Käserei |
ESCHLIKON |
|
|
|
5341 |
Käserei |
ADETSWIL |
|
|
|
5342 |
Käserei |
HOMBRECHTIKON |
|
|
|
5344 |
Käserei |
ST. GALLENKAPPEL |
|
|
|
5345 |
Käserei |
GOLDINGEN |
|
|
|
5346 |
Käserei |
HOMBRECHTIKON |
|
|
|
5347 |
Käserei |
WALD |
|
|
|
5350 |
Käserei |
BÄRETSWIL |
|
|
|
5352 |
Käserei |
GIBSWIL-RIED |
|
|
|
5355 |
Käserei |
SCHÄNIS |
|
|
|
5356 |
Käserei |
GIBSWIL |
|
|
|
5357 |
Käserei Ried |
GIBSWIL-RIED |
|
|
|
5358 |
Käserei |
RIEDEN |
|
|
|
5359 |
Käserei |
STERNENBERG |
|
|
|
5360 |
Käserei |
RUFI-SCHÄNIS |
|
|
|
5361 |
Käserei |
TURBENTHAL |
|
|
|
5363 |
Käserei |
OTTIKON |
|
|
|
5364 |
Käserei |
WILA |
|
|
|
5365 |
Käserei |
RÜETERSWIL |
|
|
|
5366 |
Käserei |
STERNENBERG |
|
|
|
5367 |
Käserei Ringwil |
HINWIL |
|
|
|
5368 |
Käserei |
RUFI |
|
|
|
5369 |
Käserei |
BAUMA |
|
|
|
5370 |
Käserei |
BAUMA |
|
|
|
5371 |
Käserei |
FISCHENTHAL |
|
|
|
5391 |
Käserei |
ALLE |
|
|
|
5401 |
Käserei |
KIRCHBERG |
|
|
|
5402 |
Käserei |
BAZENHEID |
|
|
|
5403 |
Käserei Dottenwil |
NASSEN |
|
|
|
5404 |
Käserei |
GÄHWIL |
|
|
|
5407 |
Käserei |
HINTERFORST |
|
|
|
5408 |
Käserei Kengelbach |
DIETFURT |
|
|
|
5409 |
Käserei |
NEU ST. JOHANN |
|
|
|
5410 |
Käserei |
KRUMMENAU |
|
|
|
5411 |
Käserei |
LIBINGEN |
|
|
|
5412 |
Käserei |
MÜHLRÜTI |
|
|
|
5413 |
Käserei |
LÜTISBURG-STATION |
|
|
|
5414 |
Käserei |
ROSSRÜTI |
|
|
|
5416 |
Käserei |
LIBINGEN |
|
|
|
5417 |
Käserei |
OBERRIET |
|
|
|
5442 |
Käserei |
MÄRWIL |
|
|
|
5443 |
Käserei |
DOZWIL |
|
|
|
5444 |
Käserei |
FRUTHWILEN |
|
|
|
5445 |
Käserei |
HAPPERSWIL |
|
|
|
5446 |
Schloss Herdern |
HERDERN |
|
|
|
5447 |
Käserei |
BISSEG |
|
|
|
5448 |
Käserei |
HOSENRUCK |
|
|
|
5449 |
Käserei |
LANZENNEUNFORN |
|
|
|
5450 |
Käserei |
WÄNGI-WALDEGG |
|
|
|
5452 |
Käserei |
ST. MARGRETHEN |
|
|
|
5453 |
Käserei |
TÄGERSCHEN |
|
|
|
5454 |
Käserei |
WEININGEN |
|
|
|
5455 |
Käserei Gupfen |
WIEZIKON b. SIRNACH |
|
|
|
5456 |
Käserei |
BALTERSWIL |
|
|
|
5457 |
Käserei Sonnenthal |
OBERWAGEN |
|
|
|
5459 |
Käserei |
AMRISWIL |
|
|
|
5601 |
Käserei |
KÜNTEN |
|
|
|
5609 |
Andreas Gauch |
NIEDERWIL |
|
|
|
5610 |
FAM Modellkäserei |
BERN |
|
|
|
5611 |
Käserei |
SCHÖNRIED |
|
|
|
5612 |
Weichkäserei |
GERZENSEE |
|
|
|
5618 |
Käserei |
HEIMENHAUSEN |
|
|
|
5619 |
Käserei |
GOLDIWIL |
|
|
|
5620 |
Molkerei |
GSTAAD |
|
|
|
5622 |
Käserei |
LAUPEN |
|
|
|
5623 |
Käserei |
BÜREN |
|
|
|
5625 |
Fromagerie |
LA FERRIÈRE |
|
|
|
5627 |
Molkerei Tritten |
LENK |
|
|
|
5628 |
Käserei St. Niklaus AG |
ST. NIKLAUS-KOPPIGEN |
|
|
|
5629 |
Fromagerie |
VILLERET |
|
|
|
5631 |
Laiterie |
CORGEMONT |
|
|
|
5632 |
Käserei |
OSCHWAND |
|
|
|
5633 |
Käserei |
WATTENWIL |
|
|
|
5636 |
Bon Cas |
DOTZIGEN |
|
|
|
5637 |
Biosana AG |
OBERDIESSBACH |
|
|
|
5638 |
Molkerei |
KANDERSTEG |
|
|
|
5639 |
Inforama |
HONDRICH |
|
|
|
5640 |
Rutschi Milchprodukte |
WASEN |
|
|
|
5641 |
Käserei |
LEUZIGEN |
|
|
|
5642 |
Käserei |
BOLL |
|
|
|
5643 |
Käserei |
MÖRIGEN |
|
|
|
5644 |
Bolzli Rudolf |
MONT-SOLEIL |
|
|
|
5651 |
Fromagerie |
COURLEVON |
|
|
|
5652 |
Käserei |
PLASSELB |
|
|
|
5653 |
La Fin du Chêne |
BOTTERENS |
FR |
|
|
5657 |
Käserei |
LURTIGEN |
|
|
|
5658 |
Laiterie |
VUISTERNENS d/ROMONT |
|
|
|
5659 |
Kaseinwerk |
GALMIZ |
|
|
|
5660 |
Laiterie Moderne |
BULLE |
|
|
|
5672 |
Pagnier & Cie |
TRAVERS |
|
|
|
5673 |
Molkerei |
THAYNGEN |
|
|
|
5674 |
Yamagishi-Molkerei |
OBERGLATT |
|
|
|
5675 |
Molki Lande AG |
EINSIEDELN |
|
|
|
5676 |
Milchhütte |
HOCHFELDEN |
|
|
|
5677 |
Molkerei/Zigerei |
BUTTIKON |
|
|
|
5678 |
Molkerei Spittel-Wald |
WALD |
|
|
|
5679 |
Molkerei |
OBERDÜRNTEN |
|
|
|
5680 |
Käserei |
OTTIKON |
|
|
|
5681 |
Käserei Vital |
SCUOL |
|
|
|
5683 |
Hofmolkerei Birkenhof |
USTER |
|
|
|
5684 |
Käserei |
GIBSWIL |
|
|
|
5686 |
Käserei |
SAVOGNIN |
|
|
|
5687 |
Käserei Rämsli |
OBERÄGERI |
|
|
|
5688 |
Käserei |
GIBSWIL |
|
|
|
5689 |
Friedrich Sommer |
HENGGART |
|
|
|
5690 |
Käserei |
WALD |
|
|
|
5691 |
Käserei |
SEDRUN |
|
|
|
5692 |
Dorfmolkerei |
MUOTATHAL |
|
|
|
5693 |
Cascharia Rueras |
RUERAS |
|
|
|
5694 |
Molkerei Unterdürnten |
DÜRNTEN |
|
|
|
5697 |
Käserei |
ANDEER |
|
|
|
5699 |
Schwyzer Milchhuus AG |
SCHWYZ |
|
|
|
5700 |
Molkerei Davos |
DAVOS PLATZ |
|
|
|
5701 |
Sennerei Kobler |
BRIGELS |
|
|
|
5703 |
Sennerei Zinsli |
NUFENEN |
|
|
|
5704 |
Käserei |
MÜSTAIR |
|
|
|
5705 |
Burger Käse AG |
UNTERVAZ |
|
|
|
5706 |
Käserei |
BÄRETSWIL |
|
|
|
5707 |
Käserei |
STEINERBERG |
|
|
|
5710 |
Molkerei |
HÜTTEN |
|
|
|
5711 |
Käserei Erlen |
WOLLERAU |
|
|
|
5712 |
Käserei |
BUHWIL |
|
|
|
5713 |
Schafkäserei |
FALTIGBERG |
|
|
|
5714 |
Käserei |
LUMBREIN |
|
|
|
5715 |
Sennerei Splügen |
SPLÜGEN |
|
|
|
5716 |
Käserei |
LÖMMENSCHWIL |
|
|
|
5719 |
Sennereigenossenschaft |
SAMNAUN-COMPATSCH |
|
|
|
5720 |
Divina Lebensmittel AG |
DIETIKON |
|
|
|
5721 |
Schaukäserei Schwyzerland |
SEEWEN |
|
|
|
5722 |
Käserei Lustenau |
MUOTATHAL |
|
|
|
5723 |
Sennerei Kaiser |
BIVIO |
|
|
|
5724 |
Latteria |
SAN CARLO |
|
|
|
5725 |
Sennerei |
SUFERS |
|
|
|
5726 |
Vitalat AG |
SCHLIEREN |
|
|
|
5727 |
Caporaso & Sohn |
LENGNAU |
|
|
|
5728 |
Silat AG |
BAAR |
|
|
|
5729 |
LESA |
BEVER |
|
|
|
5730 |
Sennerei |
VICOSOPRANO |
|
|
|
5731 |
Latteria Poschiavo |
POSCHIAVO |
|
|
|
5732 |
Sennerei |
FTAN |
|
|
|
5733 |
Pura Center |
LENZERHEIDE |
|
|
|
5734 |
Sennerei |
WALTENSBURG |
|
|
|
5735 |
Sennerei |
VALS |
|
|
|
5736 |
Sennerei |
TRUN |
|
|
|
5737 |
Milchzentrale |
BAD RAGAZ |
|
|
|
5738 |
Molkerei Studer & Co. |
HINWIL |
|
|
|
5739 |
Bergkäserei Mädris |
MÄDRIS-VERMOL |
|
|
|
5742 |
Fromagerie |
LE FUET |
|
|
|
5743 |
Fromagerie FDS SA |
SAIGNELÉGIER |
|
|
|
5744 |
Milchgenossenschaft Glarus |
GLARUS |
|
|
|
5745 |
Milch- und Landw.-Gen. |
LIESTAL |
|
|
|
5746 |
Gerber Molki |
LUTERBACH |
|
|
|
5760 |
Keller-Joghurt |
ST. GALLEN |
|
|
|
5761 |
Milchzentrale Wildhaus |
WILDHAUS |
|
|
|
5766 |
Molkerei Spichtig |
HEIDEN |
|
|
|
5767 |
Züger Frischkäse AG |
OBERBÜREN |
|
|
|
5768 |
Molkerei Chäshüsli |
EBNAT-KAPPEL |
|
|
|
5769 |
Käserei Oetwil |
GÄHWIL |
|
|
|
5770 |
Käserei Gais |
GAIS |
SG |
|
|
5771 |
Käserei Stofel |
UNTERWASSER |
|
|
|
5773 |
Käserei Linden |
WITTENBACH |
|
|
|
5774 |
Käserei |
MÜSELBACH |
|
|
|
5775 |
Käserei Dorf |
HÄGGENSCHWIL |
|
|
|
5776 |
Albert Koch |
GONTEN |
|
|
|
5777 |
Molkerei |
OBEREGG |
|
|
|
5780 |
Molkerei |
KRONBUEHL |
|
|
|
5784 |
Molkerei |
SEVELEN |
|
|
|
5821 |
Caseificio sociale |
BOSCO-GURIN |
|
|
|
5822 |
Caseificio Colle St. Agata |
TREMONA |
|
|
|
5825 |
Caseificio sociale |
VILLA BEDRETO |
|
|
|
5826 |
Caseificio dimostrativo |
AIROLO |
|
|
|
5890 |
Käserei |
GÜNDELHART |
|
|
|
5891 |
Käserei |
LUSTDORF |
|
|
|
5892 |
Stiftung Kartause Ittingen |
WARTH |
|
|
|
5893 |
Chäs-Hütte |
BISCHOFSZELL |
|
|
|
5895 |
Strähl Käse AG |
SIEGERSHAUSEN |
|
|
|
5897 |
Käserei |
ROTHENHAUSEN |
|
|
|
5898 |
Weichkäserei Bürglen |
BÜRGLEN |
TG |
|
|
5899 |
Käserei |
TOBEL |
|
|
|
5912 |
Sennerei |
GRENGIOLS |
|
|
|
5913 |
Fromagerie |
VERBIER |
|
|
|
5914 |
Käserei |
SIMPLON-DORF |
|
|
|
5915 |
Käserei |
RIED-BRIG |
|
|
|
5916 |
Fromagerie |
CHAMPSEC |
|
|
|
5917 |
Fromagerie |
LOURTIER |
|
|
|
5918 |
Fromagerie |
VISSOIE |
|
|
|
5919 |
Fromagerie |
BOTYRE/AYENT |
|
|
|
5920 |
Fromagerie |
LES HAUDÈRES |
|
|
|
5921 |
Fromagerie |
HAUTE-NENDAZ |
|
|
|
5922 |
Fromagerie |
ORSIÈRES |
|
|
|
5923 |
Fromagerie |
LIDDES |
|
|
|
5924 |
Gay Stéphane |
SALVAN |
VS |
|
|
5925 |
Sennerei |
OBERGESTELN |
|
|
|
5926 |
Zentralkäserei Lötschen |
WILLER |
VS |
|
|
5927 |
Käserei |
VISPERTERMINEN |
|
|
|
5928 |
Käserei Augstbort |
TURTMANN |
|
|
|
5929 |
Vex-Hérémence |
HÉRÉMENCE |
|
|
|
5930 |
Société de laiterie |
ISÉRABLES |
|
|
|
5932 |
Fromagerie |
ST-MARTIN |
|
|
|
5934 |
Fromagerie |
BRUSON |
|
|
|
5935 |
Société de laiterie |
ORSIÈRES |
|
|
|
5937 |
Fromagerie |
SAVIÈSE |
|
|
|
5938 |
Fromagerie |
FEY/NENDAZ |
|
|
|
5941 |
Hischier Markus |
OBEREMS |
VS |
|
|
5944 |
Sennerei Blatten |
BLATTEN-LÖTSCHEN |
|
|
|
5947 |
Sennerei |
TÖRBEL |
|
|
|
5948 |
Walker Arnold AG |
BITSCH |
|
|
|
5964 |
EFILM |
MOUDON |
|
|
|
5965 |
Société de laiterie de Villars-Chesières |
VILLARS-CHESIÈRES |
VD |
|
|
5966 |
Maison de L'Etivaz |
L'ETIVAZ |
VD |
|
|
5967 |
Société de laiterie |
AIGLE |
|
|
|
5970 |
Fromagerie |
ROMANEL-SUR-MORGES |
|
|
|
5972 |
Fromagerie |
LES CHARBONNIÈRES |
|
|
|
5973 |
Fromagerie Toni |
LES MOULINS |
|
|
|
5974 |
Fior di Montagna |
PENTHAZ |
|
|
|
5975 |
Laiterie-Fromagerie |
DIZY |
|
|
|
5976 |
Café de Paris |
GENÈVE |
|
|
|
5977 |
Fromagerie Bettex |
CHAMPTAUROZ |
|
|
|
5981 |
Käserei Loreto |
BÜRGLEN |
|
|
|
5982 |
Käserei |
STEINEN |
|
|
|
5983 |
Käserei Breiten |
KUSSNACH a. R. |
|
|
|
5986 |
Burger Käse AG |
ENNETMOOS |
|
|
|
5987 |
Gebr. E. + H. Odermatt |
DALLENWIL |
|
|
|
5989 |
Molkerei Seiler |
SARNEN |
|
|
|
5991 |
Molkerei Schnider |
GISWIL |
|
|
|
5992 |
Molkerei Aschwanden |
SEELISBERG |
|
|
|
5994 |
Molkerei |
STANS |
|
|
|
5995 |
Napfmilch AG |
HERGISWIL b. WILLISAU |
LU |
|
|
5996 |
Fromagerie Fleurette Sàrl |
ROUGEMONT |
VD |
|
|
5997 |
Société de laiterie |
BAAR (Nendaz) |
VS |
|
|
6000 |
Les Crosses Sauges |
ROUGEMONT |
FR |
|
|
6002 |
Käserei |
BOWIL |
|
|
|
6003 |
Site-Alp |
SCHWANDEN |
|
|
|
6004 |
Suls |
HONDRICH |
|
|
|
6007 |
Untere Walalp |
DÄRSTETTEN |
|
|
|
6008 |
Gumm Hinterläger |
SAANEN |
|
|
|
6009 |
Horn |
REICHENBACH |
|
|
|
6010 |
Barwengenkassel |
SAANEN |
|
|
|
6011 |
Zimmerboden |
SCHWANDEN |
|
|
|
6012 |
Drüschhubel |
ERIZ |
|
|
|
6013 |
Kiley |
MÜNSINGEN |
|
|
|
6014 |
Eggenalp |
HONDRICH |
|
|
|
6015 |
Forclaz |
SAANENMÖSER |
|
|
|
6016 |
Obersuld |
AESCHI |
|
|
|
6017 |
Rellerli |
SAANENMÖSER |
|
|
|
6018 |
Suld-Latreyen |
AESCHI |
|
|
|
6019 |
Mittlere Schneit |
SCHÖNRIED |
|
|
|
6020 |
Hahnenmoos |
FRUTIGEN |
|
|
|
6021 |
Elsigenalp |
FRUTIGEN |
|
|
|
6022 |
Gfellalp |
GRUND b. GSTAAD |
|
|
|
6023 |
Geisshalden |
EGGIWIL |
|
|
|
6026 |
La Gête |
CHÂTEAU-d'OEX |
VD |
|
|
6027 |
Receviau |
CHÂTEAU-d'OEX |
VD |
|
|
6028 |
Perche |
LA FORCLAZ |
VD |
|
|
6029 |
L'Ortier |
VILLENEUVE |
VD |
|
|
6030 |
La Soere |
CHÂTEAU-d'OEX |
VD |
|
|
6047 |
Parc-es-Fayes |
CERNIAT |
|
|
|
6048 |
Les Fornis |
LA ROCHE |
|
|
|
6049 |
Les Grenérêts |
CERNIAT |
|
|
|
6050 |
Vacheresse |
ESTAVANNENS |
|
|
|
6051 |
La Vathiaz |
CHARMEY |
|
|
|
6052 |
La Moille-Progin |
CHÂTEL-ST-DENIS |
|
|
|
6053 |
Montasson |
CORBIÈRES |
|
|
|
6054 |
Vounetz |
CHARMEY |
|
|
|
6055 |
Les Audèches |
CHARMEY |
|
|
|
6056 |
La Provête-Tzermon |
GRUYÈRES |
|
|
|
6057 |
Le Lithy |
ALBEUVE |
|
|
|
6058 |
En Culand |
ROSSINIÈRE |
|
|
|
6059 |
Les Rèbes |
MOLÉSON-VILLAGE |
|
|
|
6060 |
Les Groins-du-Milieu |
GRUYÈRES |
|
|
|
6061 |
Brenleires |
CHARMEY |
|
|
|
6062 |
La Théraulaz d'En-bas |
ALBEUVE |
|
|
|
6063 |
Les Groins d'En-Haut |
GRUYÈRES |
|
|
|
6064 |
Le Jeu de Quilles |
CHARMEY |
|
|
|
6065 |
Mifory |
NEIRIVUE |
|
|
|
6066 |
Tissenevaz |
CHARMEY |
|
|
|
6067 |
Le Creux |
NEIRIVUE |
|
|
|
6068 |
La Gite de Joux |
BROC |
|
|
|
6069 |
Le Chalet ancien |
NEIRIVUE |
|
|
|
6074 |
Chenau |
MONTBOVON |
|
|
|
6077 |
Le Tsalé |
LES PACCOTS |
|
|
|
6078 |
Les Gros Fonds |
GRANDVILLARD |
|
|
|
6079 |
Les Invouettes |
CHARMEY |
|
|
|
6080 |
Varvalannaz |
ESTAVANNENS |
|
|
|
6086 |
Praz Lyavô |
CHARMEY |
|
|
|
6087 |
Les Banderettes |
CHARMEY |
|
|
|
6090 |
Alp Lüser-Schlössli |
ENGI |
|
|
|
6091 |
Alp Sonnenstafel |
OBERURNEN |
|
|
|
6092 |
Alp Schattenstafel |
OBERURNEN |
|
|
|
6093 |
Alp Hinterschwändi |
OBERURNEN |
|
|
|
6094 |
Unter-Längenegg |
ENNENDA |
|
|
|
6095 |
Erbs-Stegersenten |
ELM |
|
|
|
6096 |
Erbs-Walenbrugg |
ELM |
|
|
|
6097 |
Braunwaldalp |
BRAUNWALD |
|
|
|
6098 |
Gamperdun rechts |
ELM |
|
|
|
6099 |
Gamperdun links |
ELM |
|
|
|
6101 |
Alp Steinhüttli |
MATT |
GL |
|
|
6102 |
Alp Riseten |
MATT |
|
|
|
6103 |
Alp Sennis |
TSCHERLACH |
|
|
|
6104 |
Alp Tannenboden |
FLUMSERBERG |
|
|
|
6105 |
Erbs-Büel |
ELM |
|
|
|
6106 |
Churer-Alp |
CHUR |
|
|
|
6108 |
Alp Obersee - Rauti 2 |
NÄFELS |
|
|
|
6109 |
Alp Obersee - Rauti 1 |
NÄFELS |
|
|
|
6110 |
Chaltenbrünnen - Lachen |
NÄFELS |
|
|
|
6111 |
Auen - Lachen |
NÄFELS |
|
|
|
6112 |
Brunnmettlen-Ahornen |
NÄFELS |
|
|
|
6113 |
Alp Vorderegg |
MATT |
|
|
|
6114 |
Alp Hinteregg |
MATT |
|
|
|
6115 |
Alp Werben |
MATT |
|
|
|
6120 |
Untere Fronalp |
MOLLIS |
|
|
|
6121 |
Alp Guppen |
LUCHSINGEN |
|
|
|
6122 |
Alp Wasserberg |
MUOTATHAL |
|
|
|
6123 |
Alp Mürtschen |
MÜHLEHORN |
|
|
|
6124 |
Alp Meeren-Bärenboden |
OBSTALDEN |
|
|
|
6125 |
Alp Planggen |
NIEDERURNEN |
|
|
|
6126 |
Alp Morgenholz-Schwiifäsch |
NIEDERURNEN |
|
|
|
6127 |
Muosalp/Flüealp |
NIEDERURNEN |
|
|
|
6128 |
Alp Käsern |
NETSTAL |
|
|
|
6129 |
Alp Diestal |
DIESBACH |
|
|
|
6130 |
Alp Gäsi |
OBSTALDEN |
|
|
|
6131 |
Alp Jätz |
ELM |
|
|
|
6132 |
Alp Werben-Zainen |
KLÖNTAL |
|
|
|
6133 |
Alp Enziunen-Rauti |
NÄFELS |
|
|
|
6134 |
Alp Unterlängenegg |
KLÖNTAL |
|
|
|
6135 |
Untere Fronalp |
MOLLIS |
|
|
|
6136 |
Talalp-Hummelalp |
FILZBACH |
|
|
|
6137 |
Alp Oberfiderschen |
WEESEN |
|
|
|
6138 |
Niedersee-Grappli 1 |
NÄFELS |
|
|
|
6139 |
Niedersee-Grappli 2 |
NÄFELS |
|
|
|
6140 |
La Moësettaz |
LE CHENIT |
|
|
|
6141 |
Grand-Ayerne |
VILLENEUVE |
|
|
|
6142 |
Chaude |
VILLENEUVE |
|
|
|
6143 |
Les Clous |
ROSSINIÈRE |
|
|
|
6144 |
Le Rodovanel |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6145 |
Pâquier-Ministre |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6146 |
La Clusaz |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6147 |
Gros-Jable |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6148 |
Les Neusilles |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6149 |
La Burtignière |
LE CHENIT |
|
|
|
6150 |
La Bassine |
BASSINS |
|
|
|
6151 |
Combe Noire |
LE LIEU |
|
|
|
6152 |
Grand Boutavent |
MONT-LA-VILLE |
|
|
|
6153 |
Grand Beauregard |
MAUBORGET |
|
|
|
6154 |
Paray-Doreraz |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6155 |
La Grandsonnaz |
FIEZ |
|
|
|
6156 |
Le Bucley |
L'ABBAYE |
|
|
|
6157 |
La Poyettaz |
L'ABERGEMENT |
|
|
|
6159 |
Commune de Bise |
LE CHENIT |
|
|
|
6160 |
Le Cerney |
LE CHENIT |
|
|
|
6161 |
Pré-de-Bière |
LE CHENIT |
|
|
|
6162 |
La Meylande |
LE CHENIT |
|
|
|
6163 |
Les Amburnex |
LE CHENIT |
|
|
|
6164 |
La Bursine |
LE CHENIT |
|
|
|
6165 |
Les Esserts du Lieu |
LE LIEU |
|
|
|
6166 |
Dorénaz |
CHÂTEAU-d'OEX |
VD |
|
|
6167 |
Colond d'Ajoeur |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6169 |
La Baronne |
ST-CERGUE |
|
|
|
6170 |
Fruitières de Nyon |
ST-CERGUE |
VD |
|
|
6172 |
Plats de Bise |
LE CHENIT |
|
|
|
6173 |
Plats du Vent |
LE CHENIT |
|
|
|
6174 |
Praz Rodez |
LE CHENIT |
|
|
|
6176 |
Les Mazots |
LE SÉPEY |
|
|
|
6177 |
Fenil aux Vaux |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6178 |
Les Gros Crêts |
ROSSINIÈRE |
|
|
|
6179 |
Ratevel |
ROSSINIÈRE |
|
|
|
6180 |
La Molaire |
CHÂTEAU-d'OEX |
VD |
|
|
6181 |
Tompey |
CORBEYRIER |
|
|
|
6182 |
Plaine-Joux |
LA COMBALLAZ |
|
|
|
6183 |
Pâquier Mottier |
CHÂTEAU-d'OEX |
VD |
|
|
6184 |
Bazine |
CHÂTEAU d'OEX |
|
|
|
6189 |
Les Mortheys |
CHARMEY |
|
|
|
6191 |
Gerschnialp |
ENGELBERG |
|
|
|
6192 |
Bleiki |
OBERDORF |
|
|
|
6195 |
Musenalp |
OBERDORF |
|
|
|
6196 |
Frutt-Niederbauen |
EMMETTEN |
|
|
|
6197 |
Bergmatt-Stöckalp |
MELCHTAL |
|
|
|
6198 |
Tannalp |
MELCHSEE-FRUTT |
|
|
|
6205 |
Chünern |
WIESENBERG |
|
|
|
6208 |
Engenlauenen |
HASLE |
|
|
|
6210 |
Schwand |
SÖRENBERG |
|
|
|
6211 |
Untertrübsee |
ENGELBURG |
|
|
|
6215 |
Alp Schlacht |
SÖRENBERG |
|
|
|
6229 |
Arnischwand |
GISWIL |
|
|
|
6230 |
Sittlisap |
UNTERSCHÄCHEN |
|
|
|
6231 |
Alp Tritt |
EMMETTEN |
|
|
|
6239 |
Alp Pradamée |
VADUZ |
|
|
|
6240 |
Alp Lüser-Gamszinken |
ENGI |
|
|
|
6241 |
Alp Halmen |
ENGI |
|
|
|
6242 |
Alp mittlist Nüen |
MOLLIS |
|
|
|
6243 |
Mittlere Fronalp |
MOLLIS |
|
|
|
6244 |
Alp Altstäfeli |
OBERURNEN |
|
|
|
6300 |
Alp Dürrwäldern |
URNÄSCH |
|
|
|
6301 |
Alpmilchverwertung Schwägalp |
URNÄSCH |
|
|
|
6303 |
Alp Malschüel |
SEVELEN |
SG |
|
|
6304 |
Alp Schanerberg |
WARTAU |
SG |
|
|
6305 |
Alp Tesel |
WILDHAUS |
SG |
|
|
6306 |
Alp Gamperdou |
FLUMSERBERG |
SG |
|
|
6307 |
Alp Siez |
MELS |
SG |
|
|
6308 |
Alp Bös Bächi |
LUCHSINGEN |
GL |
|
|
6309 |
Alp Heuboden |
ENNENDA |
GL |
|
|
7160 |
Trosen |
ALT ST. JOHANN |
|
|
|
7490 |
Col de la Croix |
OLLON |
|
|
|
8006 |
Schöni Markus und Eva |
ROCHE D'OR |
JU |
|
|
8007 |
Ziegenbetrieb Morell |
GUARDA |
GR |
|
|
8108 |
Gebrüder D.+ Ph. Eggertswyler |
ST. SILVESTER |
|
|
|
CY — País: CHIPRELand: CYPERNLand: ZYPERNΧώρα: ΚΥΠΡΟΣCountry: CYPRUSPays: CHYPREPaese: CIPROLand: CYPRUSPaís: CHIPREMaa: KYPROSLand: CYPERN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
003 |
Regis Milk Industries Ltd |
NICOSIA |
NICOSIA |
|
|
0017 |
Pittas Dairies Ltd (Latsia) |
LATSIA |
NICOSIA |
|
|
0050 |
Stefani Bros Ltd |
ARADIPPOU |
LARNACA |
|
|
0063 |
Christis Dairies Ltd |
AGIOS ATHANASIOS |
LIMASSOL |
|
|
0066 |
G.I. Kkeses Dairy Products Ltd |
AVDEMOU |
LIMASSOL |
|
|
0071 |
A.M. Kalimeras and Sons Ltd |
LATSIA |
NICOSIA |
|
|
0081 |
Papaphilippou and Patisserie Panayiotis Ice Cream Ltd |
PALIOMETOCHO |
NICOSIA |
|
|
0083 |
Pittas Dairy Industries Ltd (Nicosia) |
NICOSIA |
NICOSIA |
|
|
CZ — País: REPÚBLICA CHECALand: TJEKKIETLand: TSCHECHISCHE REPUBLIKΧώρα: ΤΣΕΧΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑCountry: CZECH REPUBLICPays: RÉPUBLIQUE TCHÈQUEPaese: REPUBBLICA CECALand: TSJECHISCHE REPUBLIEKPaís: REPÚBLICA CHECAMaa: TŠEKIN TASAVALTALand: TJECKISKA REPUBLIKEN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
CZ 01 |
Danone, a.s. |
BENESOV |
BENESOV |
|
|
CZ 02 |
Jihoceské mlékárny a.s. |
CESKE BUDEJOVICE |
CESKE BUDEJOVICE |
|
|
CZ 03 |
Jihoceské mlékárny a.s. Milkos Strakonice |
STRAKONICE |
STRAKONICE |
|
|
CZ 04 |
Mlékárna Klatovy a.s. |
KLATOVY |
KLATOVY |
|
|
CZ 05 |
Susárna mléka a.s. |
BRNO |
BRNO |
|
|
CZ 07 |
Mlékárna Hlinsko s.r.o. |
HLINSKO |
CHRUDIM |
|
|
CZ 08 |
Olma Olomouc a.s. |
OLOMOUC |
OLOMOUC |
|
|
CZ 17 |
PMV Zábreh, s.r.o. |
ZABREH NA MORAVE |
SUMPERK |
|
|
CZ 208 |
Jihoceské mlékárny a.s. Madeta Planá nad Luznicí |
PLANA NAD LUZNICI |
TABOR |
|
|
CZ 217 |
Jihoceské mlékárny, a.s., Ceské Budejovice, JPM |
PRACHATICE |
PRACHATICE |
|
|
CZ 219 |
Bohusovická mlékárna, a.s. |
BOHUSOVICE N.O. |
LITOMERICE |
|
|
CZ 220 |
Mlékárna Olesnice RMD |
OLESNICE NA MORAVE |
BLANSKO |
|
|
CZ 224 |
PML Protein, mléko, laktóza a.s. |
NOVÝ BYDZOV |
HRADEC KRÁLOVÉ |
|
|
CZ 227 |
Nero s.r.o., divize Gastro |
BLUCINA |
BRNO-VENKOV |
|
|
CZ 507 |
Nutricia Mlécná výziva a.s. |
OPOCNO |
RYCHNOV NAD KNEZNOU |
|
|
CZ 602 |
Jihlavské mlékárny a.s. |
JIHLAVA |
JIHLAVA |
|
|
CZ 615 |
Jihoceské mlékárny a.s. Medeta Ripec |
RIPEC |
TABOR |
|
|
CZ 705 |
Mlékárna Kunín a.s. |
KUNÍN |
NOVÝ JICIN |
|
|
CZ 712 |
A.W., spol. s.r.o. |
LOSTICE |
SUMPERK |
|
|
CZ 713 |
Orrero s.r.o. |
LITOVEL |
OLOMOUC |
|
|
CZ 714 |
Italat CZ s.r.o. |
BLATNICE |
HODONÍN |
|
|
CZ 5751 |
Mlékárna Kunín, a.s. |
OSTRAVA-MARTINOV |
OSTRAVA |
|
|
EE — País: ESTONIALand: ESTLANDLand: ESTLANDΧώρα: ΕΣΘΟΝΙΑCountry: ESTONIAPays: ESTONIEPaese: ESTONIALand: ESTLANDPaís: ESTÓNIAMaa: VIROLand: ESTLAND
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
102 |
AS Põlva Piim |
PÕLVA |
PÕLVA |
|
|
104 |
TÜ E-Piim Järva-Jaani Meierei |
JÄRVA-JAANI |
JÄRVA |
|
|
105 |
AS Rapla Dairy |
RAPLA |
RAPLA |
|
|
108 |
AS Voru Juust |
VORU |
VORU |
|
|
110 |
AS Tapila Laeva Meierei |
LAEVA |
TARTU |
|
|
119 |
TÜ E-Piim Poltsamaa Meierei |
POLTSAMAA |
JOGEVA |
|
|
137 |
AS Rakvere Piim Annikvere Jaoskond |
VIHULA VALD |
LÄÄNE-VIRU |
|
|
HR — País: CROACIALand: KROATIENLand: KROATIENΧώρα: ΚΡΟΑΤΙΑCountry: CROATIAPays: CROATIEPaese: CROAZIALand: KROATIËPaís: CROÁCIAMaa: KROATIALand: KROATIEN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
5 |
„Vindija“ d.d. |
VARAZDIN |
ZUPANIJA VARAZDINSKA |
|
|
11 |
„Ledo“ d.d. |
ZAGREB |
ZUPANIJA ZAGREBACKA |
|
|
145 |
Lura d.d. |
BJELOVAR |
ZUPANIJA BJELOVARSKO-BILOGORSKA |
|
|
159 |
Lura d.d. |
ZAGREB |
ZUPANIJA ZAGREBACKA |
|
|
HU — País: HUNGRÍALand: UNGARNLand: UNGARNΧώρα: ΟΥΓΓΑΡΙΑCountry: HUNGARYPays: HONGRIEPaese: UNGHERIALand: HONGARIJEPaís: HUNGRIAMaa: UNKARILand: UNGERN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
256 |
Hajdutej Tejipari Rt. Gyulai Tejporgyára |
GYULA |
BEKES MEGYE |
|
|
257 |
MIZO Baranyatej Rt. |
PECS |
BARANYA MEGYE |
|
|
258 |
KistelekiI M+M Sajtgyártó Kft. |
KISTELEK |
CSONGRÁD MEGYE |
|
|
260 |
Parmalat Hungaria Rt. |
SZEKESFEHERVAR |
FEJER MEGYE |
|
|
261 |
MIZO BARANYATEJ Rt. Csornai Tejporgyára |
CSORNA |
GYOR-MOSON-SOPRON MEGYE |
|
|
262 |
HAJDUTEJ Tejipari Rt. Sajtüzeme |
HAJDUBÖSZÖRMÉNY |
HAJDU-BIHAR MEGYE |
|
|
263 |
SZABOLCSTEJ Tejipari Rt. Matészalkai Üzeme |
MATÉSZALKA |
SZABOLCS-SZATMAR-BEREG MEGYE |
|
|
264 |
TOLNATEJ Tolna megyei Tejipari Rt. |
SZEKSZARD |
TOLNA MEGYE |
|
|
266 |
PANNONTEJ RT. Zalaegerszegi Tejüzem |
ZALAEGERSZEG |
ZALA MEGYE |
|
|
267 |
WORLD Proteins Kft. |
KORMEND |
VAS MEGYE |
|
|
268 |
ZALKA Tej Rt. |
NAGYBANHEGYES |
BEKES MEGYE |
|
|
270 |
DANONE Kft. |
BUDAPEST |
FOVÁROS |
|
|
273 |
UNILEVER Magyarország Kft. Veszprémi Jégkrém Üzeme |
VESZPREM |
VESZPRÉM MEGYE |
|
|
274 |
ERU Hungária Sajtgyártó Üzem |
BUDAPEST |
BUDAPEST |
|
|
276 |
DANONE Kft. Marcali Üzeme |
MARCALI |
SOMOGY MEGYE |
|
|
279 |
VESZPREMTEJ Rt. |
VESZPREM |
VESZPRÉM MEGYE |
|
|
285 |
ISAR 2000 Sütöipari Gyártó és Kereskedelmi Kft. |
TOROKBALINT |
PEST MEGYE |
|
|
334 |
Tibbet és Britten Hungaria Kft. |
ÜLLO |
PEST MEGYE |
|
|
IL — País: ISRAELLand: ISRAELLand: ISRAELΧώρα: ΙΣΡΑΗΛCountry: ISRAELPays: ISRAËLPaese: ISRAELELand: ISRAËLPaís: ISRAELMaa: ISRAELLand: ISRAEL
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
300 |
Tnuva Tel-Yosef Dairy |
M.P. GILBOA |
AFULA |
|
|
305 |
Tnuva Cooperative |
RECHOVOT |
RECHOVOT |
|
|
306 |
Tene Noga (1981) Ltd |
KIRYAT MALACHI |
RECHOVOT |
|
|
311 |
Strauss Ice Cream Ltd |
ACCO |
ACCO |
|
|
312 |
Strauss Dairies Ltd |
NAHARIA |
ACCO |
|
|
313 |
Tara Agric. Producers Coop |
TEL AVIV |
HADERA |
|
|
320 |
Yotvata Dairy |
KIBBUTZ YOTVATA |
BEER SHEVA |
|
|
321 |
Gad Dairy Co. Ltd |
BAT-YAM |
RAANANA |
|
|
322 |
Maabarot Products Ltd |
KIBBUTZ MAABAROT |
HADERA |
|
|
323 |
Ramat Hagolan |
QAZRIN |
KIRYAT SHMONA |
|
|
330 |
An-Agato Tabor Dairy Co. Ltd |
KADORI |
AFULA |
|
|
350 |
Ben and Jerry's |
YAVNE |
RECHOVOT |
|
|
351 |
Noga Ice Cream Glidot, Nestlé |
KIRYAT MALACHI |
RECHOVOT |
|
|
LT — País: LITUANIALand: LITAUENLand: LITAUENΧώρα: ΛΙΘΟΥΑΝΙΑCountry: LITHUANIAPays: LITUANIEPaese: LITUANIALand: LITOUWENPaís: LITUÂNIAMaa: LIETTUALand: LITAUEN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
LT 18-01 P |
Marijampoles Pieno Konservai |
MARIJAMPOLE |
MARIJAMPOLE |
|
|
LT 19-02 P |
JSC „Kauno surine“ |
KAUNAS |
KAUNAS |
|
|
LT 21-01 P |
JSC „Klaipedos pienas“ |
KLAIPEDA |
KLAIPEDA |
|
|
LT 27-01 P |
AB „Panevezio pienas“ |
PANEVEZYS |
PANEVEZYS |
|
|
LT 36-01 P |
Birzu akcine pieno bendrove |
BIRZAI |
BRZAI |
|
|
LT 36-02 P |
Medeikiu cechas |
BIRZAI |
PANEVEZYS |
|
|
LT 51-04 P |
Kalvariju cechas |
KALVARIJA |
MARIJAMPOLE |
|
|
LT 53-05 P |
CSC „Vikeda“ |
KEDAINIAI |
KAUNAS |
|
|
LT 61-01 P |
AB „Mazeikiu pienine“ |
MAZEIKIAI |
MAZEIKIAI |
|
|
LT 66-01 P |
Raguvos Suriu Gamykla |
RAGUVA |
PANEVEZYS |
|
|
LT 67-01 P |
Pasvalio Suriai |
PASVALYS |
PANEVEZYS |
|
|
LT 73-01 P |
AB „Rokiskio suris“ |
ROKISKIS |
ROKISKIS |
|
|
LT 78-01 P |
AB „Zemaitijos pienas“ |
TELSIAI |
TELSIAI |
|
|
LT 82-01 P |
AB „Utenos pienas“ |
UTENA |
UTENA |
|
|
LT 84-02 P |
JSC „Uriga“ |
LUKSIAI |
MARIJAMPOLE |
|
|
LT 88-01 P |
JSC „Silutes Rambynas“ |
SILUTE |
KLAIPEDA |
|
|
LT 88-03 P |
CSC „Vilkyskiu pienine“ |
SILUTE |
KLAIPEDA |
|
|
LT 89-01 P |
Surmenos pienas |
SIRVINTOS |
SIRVINTOS |
|
|
LV — País: LETONIALand: LETLANDLand: LETTLANDΧώρα: ΛΕΤΟΝΙΑCountry: LATVIAPays: LETTONIEPaese: LETTONIALand: LETLANDPaís: LETÓNIAMaa: LATVIALand: LETTLAND
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
LV 004 P |
A/S „Tukuma piens“ |
TUKUMS |
TUKUMS |
|
|
LV 008 P |
P.S. „Pampali“ |
PAMPALI VILLAGE |
SALDUS |
|
|
LV 011 P |
A/S „Aizputes SVR“ |
AIZPUTE |
LIEPAJA |
|
|
LV 020 P |
A/S „Bauskas piens“ Stelpes pienotava |
BAUSKA |
STELPES PIENOTAVA |
|
|
LV-P-0193-002 |
A/S „Rigas piensaimnieks“ |
RIGA |
RIGA |
|
|
LV-P-0195-001 |
A/S „Rigas PK“ |
RIGA |
RIGA |
|
|
LV-P-7601-006 |
A/S „Preilu siers“ |
PREILI |
PREILI |
|
|
LV-P-9601-014 |
A/S „Vidzemes piens“ |
VALMIERA |
VALMIERA |
|
|
LV-P-9601-015 |
A/S „VALRIT“ |
VALMIERA |
VALMIERA |
|
|
NZ — País: NUEVA ZELANDALand: NEW ZEALANDLand: NEUSEELANDΧώρα: ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑCountry: NEW ZEALANDPays: NOUVELLE-ZÉLANDEPaese: NUOVA ZELANDALand: NIEUW-ZEELANDPaís: NOVA ZELÂNDIAMaa: UUSI-SEELANTILand: NYA ZEELAND
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
1 |
Heinz-Wattie Ltd |
HASTINGS |
HAWKE'S BAY |
|
|
3 |
Unitech Industries Ltd |
HENDERSON |
AUCKLAND |
|
|
6 |
Mainland Products Ltd |
LONGBURN |
MANAWATU-WANGANUI |
|
|
8 |
Kiwi Dairy Products Ltd |
LONGBURN |
MANAWATU-WANGANUI |
|
|
12 (1) |
Anchor Products Ltd |
HAUTAPU |
WAIKATO |
|
|
15 (1) |
Anchor Products Ltd |
CLANDEBOYE |
CANTERBURY |
|
|
17 |
Dairy Blenders Ltd |
TE RAPA |
WAIKATO |
|
|
20 |
Tip Top Ice Cream Ltd |
CHRISTCHURCH |
CANTERBURY |
|
|
29 |
Canpac International Ltd |
HAMILTON |
WAIKATO |
|
|
33 (1) |
Anchor Products Ltd |
MORRINSVILLE |
WAIKATO |
|
|
34 |
Tatua Cooperative Dairy Co. Ltd |
TATUANUI |
WAIKATO |
|
|
35 |
Mainland Products Ltd |
CHRISTCHURCH |
CANTERBURY |
|
|
36 (1) |
Anchor Products Ltd |
EDENDALE |
SOUTHLAND |
|
|
38 |
Grated Cheese Co. Ltd |
GLEN INNES |
AUCKLAND |
|
|
41 (1) |
Anchor Products Ltd |
EDGECUMBE |
BAY OF PLENTY |
|
|
44 |
Healtheries of NZ Ltd |
MT WELLINGTON |
AUCKLAND |
|
|
47 |
Kiwi Dairy Products Ltd |
HAWERA |
TARANAKI |
|
|
55 (1) |
Anchor Products Ltd |
TE AWAMUTU |
WAIKATO |
|
|
56 |
Kiwi Dairy Products Ltd |
CHRISTCHURCH |
CANTERBURY |
|
|
60 (1) |
Anchor Products Ltd |
TE RAPA |
WAIKATO |
|
|
63 (1) |
Anchor Products Ltd |
TIRAU |
WAIKATO |
|
|
73 (1) |
Anchor Products Ltd |
WAITOA |
WAIKATO |
|
|
74 |
Kiwi South Island Cooperative Dairies Ltd |
STIRLING |
OTAGO |
|
|
80 |
New Zealand Dairy Research Institute |
PALMERSTON NORTH |
MANAWATU-WANGANUI |
|
|
138 |
Kiwi Dairy Products Ltd |
MANGAMUTU |
MANAWATU-WANGANUI |
|
|
140 |
Kiwi Dairy Products Ltd |
MANGAMUTU/PAHIATUA |
MANAWATU-WANGANUI |
|
|
143 |
Westland Cooperative Dairy Co. |
HOKITIKA |
WEST COAST |
|
|
146 |
Kiwi Tasman Cooperative Dairies Ltd |
TAKAKA |
TASMAN |
|
|
159 |
Sachet Packaging Ltd |
PENROSE |
AUCKLAND |
|
|
162 |
Pastoral Foods (NZ) Ltd |
ELTHAM |
TARANAKI |
|
|
302 |
Kaikoura Cooperative Dairy Co. Ltd |
KAIKOURA |
CANTERBURY |
|
|
422 |
The Lactose Company of New Zealand Ltd |
KAPONGA |
TARANAKI |
|
|
483 |
Marlborough Cheese Cooperative Ltd |
TUAMARINA |
MARLBOROUGH |
|
|
595 |
Dairy Sheep Products (New Zealand) Ltd |
BALCLUTHA |
OTAGO |
|
|
600 |
Mainland Products Ltd |
CHRISTCHURCH |
CANTERBURY |
|
|
664 |
Kiwi Dairy Products Ltd |
LONGBURN |
MANAWATU-WANGANUI |
|
|
1407 |
Kiwi Northland Cooperative Dairies Ltd |
MAUNGATUROTO |
NORTHLAND |
|
|
2000 |
Kiwi Northland Cooperative Dairies Ltd |
WHANGAREI |
NORTHLAND |
|
|
2973 |
Anchor Products Ltd |
TOKOROA |
WAIKATO |
|
|
4874 |
Anchor Products Ltd |
REPOROA |
WAIKATO |
|
|
5277 |
NZ Dairy Ingredients Ltd |
TE PUKE |
BAY OF PLENTY |
|
|
PL — País: POLONIALand: POLENLand: POLENΧώρα: ΠΟΛΩΝΙΑCountry: POLANDPays: POLOGNEPaese: POLONIALand: POLENPaís: POLONIAMaa: PUOLALand: POLEN
1 |
1 bis (2) |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
013/ML |
14.13.16.02 |
Danone Sp.z o.o. |
WARSZAWA |
|
19 |
|
023/ML |
|
Spoldzielcza Mleczarnia „Spomlek“ |
RADZYN PODLASKI |
|
1, 2, 3, 4, 5 |
|
031/ML |
|
Polser Sp. z.o.o. |
SIEMIATYCZE |
|
5 |
|
066/ML |
06.06.16.01 |
OSM „Krasnystaw“ |
KRASNYSTAW |
|
2 |
|
099/ML |
|
Okregowa Spóldzielnia Mleczarska EKO w Kwidzyniu |
KWIDZYN |
|
|
|
170/ML |
24.14.16.01 |
Danone Sp. z o.o. |
BIERUŃ |
|
17, 19, 20 |
|
241/ML |
|
Spóldzielnia Mleczarska w Gostyniu |
GOSTYN |
|
|
|
259/ML |
20.13.16.01 |
Spóldzielnia Mleczarska „Mlekowita“ |
WYSOKIE MAZOWIECKIE |
|
3, 4, 5, 6, 14, 15, 17 |
|
260/ML |
20.04.16.01 |
Spóldzielnia Mleczarska „Mlekpol“ |
GRAJEWO |
|
3, 4, 6, 14, 16, 17 |
|
261/ML |
|
Okregowa Spóldzielnia Mleczarska w Zambrowie |
ZAMBROW |
|
12 |
|
262/ML |
|
Okregowa Spóldzielnia Mleczarska w Piatnicy |
PIATNICA |
|
11 |
|
263/ML |
20.06.16.01 |
Zaklad Produkcji Mleczarskiej „Mlekpol“ |
KOLNO |
|
5 |
|
327/ML |
14.22.16.02 |
Spóldzielnia Mleczarska „Mazowsze“ |
CHORZELE |
|
18 |
|
335/ML |
|
Bel Poska Sp. z.o.o. |
CHORZELE |
|
|
|
350/ML |
|
Okregowa Spóldzielnia Mleczaraka w Radomsku |
RADOMSKO |
|
|
|
390/ML |
|
PZH „Lacpol“ Zaklad Przetworstwa Kazeiny |
MUROWANA GOSLINA |
|
7, 8, 9, 10 |
|
443/ML |
|
Spóldzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu |
WIELUN |
|
|
|
477/ML |
20.63.16.02 |
PPHU \„Lactopol\“ Sp. z.o.o. |
SUWALKI |
|
1, 2, 3, 12 |
|
526/ML |
|
Przedsiebiorstwo Handlu Zagranicznego Spóldzielni Mleczarskich „Lacpol“ Sp. z.o.o. |
ZAKLAD w TORUNIU |
|
13 |
|
527/ML |
04.15.16.03 |
Campina Polska Sp. z o.o. |
DOBRZEJEWICE |
|
19 |
|
540/ML |
|
Spóldzielnia Mleczarska „Rotr“ |
RYPIN |
|
6, 14 |
|
544/ML |
04.11.16.01 |
Proszkownia Mleka Sp. z.o.o. |
PIOTRKÓW KUJAWSKI |
|
4 |
|
581/ML |
|
Zaklad Przetwórstwa Mleka „Mlecz“ |
WOLSZTYN |
|
|
|
588/ML |
|
Hochland Polska Sp. z.o.o. |
KAZIMIERZ WIELKOPOLSKI |
|
|
|
662/ML |
|
Emilgrana-Poland Sp. z.o.o. |
SIEDLEC |
|
5 |
|
RO — País: RUMANIALand: RUMÆNIENLand: RUMÄNIENΧώρα: ΡΟΥΜΑΝΙΑCountry: ROMANIAPays: ROUMANIEPaese: ROMANIALand: ROEMENIËPaís: ROMÉNIAMaa: ROMANIALand: RUMÄNIEN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
L5 |
SC Prodlacta SA |
BRASOV |
|
|
|
L9 |
SC Covalact SA |
SF. GHEORGHE |
|
|
|
L22 |
S.C. Dorna Lactate SA |
FLORENI |
|
|
|
L24 |
SC Prodlacta SA |
HOMOROD |
|
|
|
L26 |
S.C. Euromilk Impex SRL |
ARGHIRESTI |
CLUJ DISTRICT |
|
|
L30 |
SC Prod Ziegenthal Betriebs SRL |
TICHINDEAL |
SIBIU DISTRICT |
|
|
L33 |
SC Prolacom SA |
SAVENI |
|
|
|
L37 |
SC Prodlacta SA |
FAGARAS |
|
|
|
L40 |
SC Napolact SA |
HUEDIN |
|
|
|
L59 |
SC Lactostar SA |
CALARASI |
|
|
|
L81 |
SC Raraul SA |
CAMPULUNG MOLDOVENESC |
|
|
|
L94 |
SC Montana SA |
TARGU NEAMT |
|
|
|
L98 |
SC Milk Cov SRL |
BARCANI |
|
|
|
L104 |
SC. Transilvania Fromaggi Prod SRL |
BECLEAN |
|
|
|
L107 |
SC Rom Gel SA |
TIMISOARA |
|
|
|
L121 |
SC Parametru SRL |
BRAILA |
|
|
|
L181 |
SC Bucovina SA |
SUCEAVA |
SUCEAVA |
|
|
SG — País: SINGAPURLand: SINGAPORELand: SINGAPURΧώρα: ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗCountry: SINGAPOREPays: SINGAPOURPaese: SINGAPORELand: SINGAPOREPaís: SINGAPURAMaa: SINGAPORELand: SINGAPORE
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
VPH-DE-002 |
Pokka Corporation (Singapore) Ltd |
SINGAPORE |
SINGAPORE |
|
|
SI — País: ESLOVENIALand: SLOVENIENLand: SLOWENIENΧώρα: ΣΛΟΒΕΝΙΑCountry: SLOVENIAPays: SLOVÉNIEPaese: SLOVENIALand: SLOVENIËPaís: ESLOVÉNIAMaa: SLOVENIALand: SLOVENIEN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
M-142 |
Mlekarna Celeia |
ARJA VAS |
|
|
|
M-148 |
Pomurske mlekarne |
MURSKA SOBOTA |
|
|
|
M-150 |
Mlekopromet |
LJUTOMER |
|
|
|
M-152 |
Agroind, Vipava 1894, PE mlekarne |
VIPAVA |
|
|
|
M-153 |
Mariborska mlekarna |
MARIBOR |
|
|
|
M-555 |
LM Sirarna Kocevje |
KOCEVJE |
|
|
|
SK — País: ESLOVAQUIALand: SLOVAKIETLand: SLOWAKEIΧώρα: ΣΛΟΒΑΚΙΑCountry: SLOVAKIAPays: SLOVAQUIEPaese: SLOVACCHIALand: SLOWAKIJEPaís: ESLOVÁQUIAMaa: SLOVAKIALand: SLOVAKIEN
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
SK 002 |
Milex Nové Mesto nad Váhom a.s. |
NOVE MESTO NAD VAHOM |
|
|
|
SK 003 |
Senicka mliekaren a.s |
SENICA |
|
|
|
SK 007 |
Mliekospol a.s |
NOVE ZAMKY |
|
|
|
SK 008 |
Prievidzská mliekaren a.s. |
PRIEVIDZA |
|
|
|
SK 011 |
Zempmilk a.s. |
MICHALOVCE |
|
|
|
SK 013 |
Agromilk a.s. |
NITRA |
|
|
|
SK 014 |
Levické mliekárne a.s |
LEVICE |
|
|
|
SK 016 |
Agropa Nitra-vyrobna mliecnych vyrobkov |
NALEPKOVO |
|
|
|
SK 017 |
RAJO a.s. |
BRATISLAVA |
|
|
|
SK 018 |
Milk-Agro spol. s.r.o. |
SABINOV |
|
|
|
SK 019 |
Gemerská mliekáren s.r.o. |
RIMAVSKA SOBOTA |
|
|
|
SK 020 |
Rol'nícke druzstvo Hron |
SLOVENSKA L'UPCA |
|
|
|
SK 021 |
I. Wittman and Syn, s.r.o. |
ZVOLEN |
|
|
|
SK 023 |
Humenska mliekaren a.s |
HUMENNE |
HUMENNE |
|
|
SK 024 |
Tvrdosínska mliekaren, s.r.o. |
TVRDOSÍN |
|
|
|
SK 025 |
Peter Molec Bryndziaren a syráren spol. s.r.o. |
ZVOLENSKA SLATINA |
|
|
|
SK 026 |
Gouda Slovakia, s.r.o. |
STRÁZSKE |
|
|
|
SK 027 |
Agrofarma s.r.o. |
CERVENY KAMEN |
|
|
|
SK 028 |
Nika, spol. s.r.o. |
POVAZSKA BYSTRICA |
|
|
|
SK 800 |
Liptovská Mliekáren a.s. |
LIPTOVSKY MIKULAS |
|
|
|
IS — País: ISLANDIALand: ISLANDLand: ISLANDΧώρα: ΙΣΛΑΝΔΙΑCountry: ICELANDPays: ISLANDEPaese: ISLANDALand: IJSLANDPaís: ISLÂNDIAMaa: ISLANTILand: ISLAND
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
IS-103 |
Mjolkursamlagid Budardal |
BUDARDALUR |
|
|
|
IS-109 |
Mjolkursamlag Kea |
AKUREYRI |
|
|
|
IS-117 |
Mjolkurbu Floamanna |
SELFOSS |
|
|
|
TR — País: TURQUÍALand: TYRKIETLand: TÜRKEIΧώρα: ΤΟΥΡΚΙΑCountry: TURKEYPays: TURQUIEPaese: TURCHIALand: TURKIJEPaís: TURQUIAMaa: TURKKILand: TURKIET
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
10.ST.01 |
Yorsan Gida Mam. San. ve Tic. A.S. |
|
BALIKESIR |
|
|
10.ST.03 |
Mis Süt San. A.S. |
|
BALIKESIR |
|
|
10.ST.04 |
Teksüt Mam. San. ve Tic. A.S. |
|
BALIKESIR |
|
|
22.ST.01 |
Tarim Taç A.S. |
IPSALA |
EDIRNE |
|
|
22.ST.02 |
Mamsan Gida San. ve Tic. A.S. |
HAVSA |
EDIRNE |
|
|
34.ST.01 |
Mis Süt San. A.S. |
ÜMRANIYE |
ISTANBUL |
|
|
35.ST.01 |
Pinar Süt Mam. San. A.S. |
PINARBASI |
IZMIR |
|
|
35.ST.02 |
Kiraz Süt Mamülleri San. A.S. |
|
IZMIR |
|
|
39.ST.01 |
Bahcivan Gida Mam. San. ve Tic. A.S. |
|
KIRKLARELI |
|
|
39.ST.02 |
Tikvesli Makina San. ve Tic. A.S. |
LÜLEBURGAZ |
KIRKLARELI |
|
|
46.ST.01 |
Yasar Dondurma Gida Maddeleri A.S |
|
K.MARAS |
|
|
59.ST.01 |
Unilever San. ve Tic. A.S. |
|
TEKIRDAG |
|
|
59.ST.02 |
Kars Karper Peynir ve Gida San. Tic. A.S. |
|
TEKIRDAG |
|
|
US — País: ESTADOS UNIDOSLand: AMERIKAS FORENEDE STATERLand: VEREINIGTE STAATENΧώρα: ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣCountry: UNITED STATESPays: ÉTATS-UNISPaese: STATI UNITILand: VERENIGDE STATENPaís: ESTADOS UNIDOSMaa: YHDYSVALLATLand: FÖRENTA STATERNA
1 (3) |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
06-009 |
Greater Pacific Foods |
CITY OF COMMERCE |
CA |
|
|
6-94 |
San Joaquin Valley Dairymen |
TURLOCK |
CA |
|
|
6-748 |
San Joaquin Valley Dairymen |
LOS BANOS |
CA |
|
|
16-71 |
Glanbia |
TWIN FALLS |
ID |
|
|
22-592 |
Dairy Farmers of America |
FRANKLINTON |
LA |
|
|
26-947 |
Diehl Inc. |
ADRIAN |
MI |
|
|
33-08 |
Crowley Foods Inc. |
CONCORD |
NH |
|
|
36-0329 |
Crowley Foods Inc. |
ARKPORT |
NY |
|
|
36-2345 |
Crowley Foods Inc. |
LAFARGEVILLE |
NY |
|
|
42-060 |
Crowley Foods Inc. |
PHILADELPHIA |
PA |
|
|
42-406 |
Holly Milk |
CARLISLE |
PA |
|
|
46-206 |
Associated Milk Producers Inc. |
FREEMAN |
SD |
|
|
48-943 |
Burt Lewis Inc./Associated Milk Producers Inc. |
WINNSBORO |
TX |
|
|
48-0950 |
Douwe Egberts Coffee/Kohler Mix Specialties |
SULPHUR SPRINGS |
TX |
|
|
50-15 |
Grafton Village Cheese |
GRAFTON |
VT |
|
|
55-54 |
Schreiber Foods Inc. |
WISCONSIN RAPIDS |
WI |
|
|
55-360 |
Foremost Farmers |
REEDSBURG |
WI |
|
|
55-425 |
John Morrell and Co./Yorkshire Farm |
PORTAGE |
WI |
|
|
55-648 |
John Morrell and Co./Yorkshire Farm |
COMSTOCK |
WI |
|
|
56-6 (3) |
Dairyman's Cooperative Creamery Assoc. |
TULARE |
CA |
|
|
1012872 |
McCormick |
ATLANTA |
GA |
|
|
1020084 |
Conagra Grocery Products Co. |
HUMBOLDT |
TN |
|
|
1022407 |
Armour Food Ingredient Co. |
SPRINGFIELD |
KY |
|
|
1023088 |
Dairy Farmers of America |
GREENVILLE |
TN |
|
|
1025365 |
Farm Stores |
MIAMI |
FL |
|
|
1026466 |
Eastern Foods Inc. |
ATLANTA |
GA |
|
|
1033769 |
Coastlog Industries Ltd/Savannah Manufacturing |
SAVANNAH |
GA |
|
|
1037078 |
SSE |
FLORENCE |
KY |
|
|
1038409 |
H. C. Brill |
TUCKER |
GA |
|
|
1043373 |
Lipton |
OWENSBORO |
KY |
|
|
1045840 |
Rich Seapak Corporation |
BRUNSWICK |
GA |
|
|
1051386 |
Natural Fruit Corporation |
HIEALEAH |
FL |
|
|
1054079 |
Willingham Corporation |
ATLANTA |
GA |
|
|
1058552 |
Panarama Inc. |
KENNESAW |
GA |
|
|
1061883 |
La Romagnola |
ORLANDO |
FL |
|
|
1110088 |
Baltimore Spice Inc. |
OWING MILLS |
MD |
|
|
1110441 |
Martin Gillet and Co., Inc. |
BALTIMORE |
MD |
|
|
1117177 |
McCormick and Co. |
HUNT VALLEY |
MD |
|
|
1117599 |
Ross Products Division/Abbot Laboratories |
ALTAVISTA |
VA |
|
|
1120747 |
ConAgra Frozen Foods |
CROZET |
VA |
|
|
1125219 |
Lee's Ice Cream Inc. |
BALTIMORE |
MD |
|
|
1210304 |
Friendly Ice Cream Corporation |
WILBRAHAM |
MA |
|
|
1211136 |
Nestlé USA/Fidco Industrial Division |
NEW MILFORD |
CT |
|
|
1211335 |
Agri-Mark/Cabot Creamery |
CABOT |
VT |
|
|
1212146 |
Agri-Mark/Cabot Creamery |
TROY |
VT |
|
|
1212965 |
Agri-Mark/Cabot Creamery |
WEST SPRINGFIELD |
MA |
|
|
1218098 |
Agri-Mark/Cabot Creamery |
MIDDLEBURY |
VT |
|
|
1220050 |
Vermont Whey Company |
GEORGIA |
VT |
|
|
1220886 |
Wyeth Nutritionals Inc. |
GEORGIA |
VT |
|
|
1221233 |
Annie's Naturals |
WILDER |
VT |
|
|
1222240 |
Uno Foods |
BROCKTON |
MA |
|
|
1222292 |
Ben and Jerry's |
SPRINGFIELD |
VT |
|
|
1224833 |
Rhino Foods, Inc. |
BURLINGTON |
VT |
|
|
1224843 |
Ben and Jerry's |
ST ALBANS |
VT |
|
|
1225432 |
Sport One |
WALLINGFORD |
CT |
|
|
1232272 |
Oven Poppers |
MANCHESTER |
NH |
|
|
1280059 |
Down East Frozen Desserts, LLC/Deering Ice Cream and Stonyfield Farms/Deering Ice Cream |
PORTLAND |
ME |
|
|
1293229 |
Ben and Jerry's |
WATERBURY |
VT |
|
|
1293470 |
Alden Merrell Fine Desserts |
NEWBURYPORT |
MA |
|
|
1310124 |
Quest International Flavors and Food Ingredients Co. |
NORWICH |
NY |
|
|
1310838 |
Mehadrin Dairy/Bison Foods Co. and J and J Dairy Products/Bison Foods Co. |
BUFFALO |
NY |
|
|
1310904 |
Dairylea Cooperative Inc./North Country Dairy Inc. |
PIERREPONT MANOR |
NY |
|
|
1310958 |
McCadam Cheese Company Inc./Valio International USA |
HEUVELTON |
NY |
|
|
1310992 |
DMV International Nutritionals |
FRASER |
NY |
|
|
1310994 |
McCadam Cheese Company Inc./Valio International USA |
CHATEAUGAY |
NY |
|
|
1311032 |
Fieldbrook Farms |
DUNKIRK |
NY |
|
|
1311193 |
Emkay Trading Corporation |
ARCADE |
NY |
|
|
1311468 |
Mehadrin Dairy/O-AT-KA Milk Producers Cooperative Inc./Worldwide Sport Nutritional Suppliments |
BATAVIA |
NY |
|
|
1311956 |
Empire Cheese |
CUBA |
NY |
|
|
1312022 |
Kraft Foods Inc. |
LOWVILLE |
NY |
|
|
1314517 |
Perry's Ice Cream |
AKRON |
NY |
|
|
1317418 |
Leprino Foods Company |
WAVERLY |
NY |
|
|
1318831 |
Starbuck |
ELMA |
NY |
|
|
1320300 |
Sorrento Cheese Company Inc. |
CHEEKTOWAGA |
NY |
|
|
1320483 |
Tuscan/Lehigh Dairies L.P. |
FRASER |
NY |
|
|
1412250 |
Guernsey BEL |
CHICAGO |
IL |
|
|
1414225 |
Dean Foods, Amboy Speciality Division/Pillsbury Company |
DIXON |
IL |
|
|
1414322 |
Beatrice Cheese Company |
LENA |
IL |
|
|
1417637 |
Elgin Dairy Foods |
CHICAGO |
IL |
|
|
1418235 |
Roney Oatman |
AURORA |
IL |
|
|
1419127 |
Cousins Foods/Ore Ida |
CHICAGO |
IL |
|
|
1420805 |
M and M Mars |
BURR RIDGE |
IL |
|
|
1421897 |
Reliv |
CHESTERFIELD |
MO |
|
|
1422255 |
Mont Blanc Gourmet Hot Cocoa |
FRANKLIN PARK |
IL |
|
|
1422465 |
R. J. Van Drunen Farms and American Outdoor Products |
MOMENCE |
IL |
|
|
1422646 |
Met-RΧ International Ltd |
WEST CHICAGO |
IL |
|
|
1424276 |
Optimum Nutrition Inc. |
AURORA |
IL |
|
|
1454971 |
Kraft Foods Inc. |
CHAMPAIGN |
IL |
|
|
1482236 |
Berner Cheese Corporation |
DAKOTA |
IL |
|
|
1484468 |
Eli's Cheesecake |
CHICAGO |
IL |
|
|
1484523 |
Restauranic Inc. |
CHICAGO |
IL |
|
|
1511104 |
Cloverland Dairy Inc. |
FLUSHING |
OH |
|
|
1512971 |
Kerry Ingredient |
COVINGTON |
OH |
|
|
1513768 |
Ross Products Division/Abbott Laboratories |
COLUMBUS |
OH |
|
|
1519027 |
Millennium Custom Foods Inc. |
ASHLAND |
OH |
|
|
1519495 |
Smith Dairy Products |
ORRVILLE |
OH |
|
|
1519603 |
Jack and Jill Ice Cream Co./Simco Manufacturing |
CUYAHOGA FALLS |
OH |
|
|
1519932 |
Brewster Dairy |
BREWSTER |
OH |
|
|
1519937 |
Jack and Jill Ice Cream Co./Frostbite Brands |
TOLEDO |
OH |
|
|
1520108 |
Royal Ice Cream Co. |
CLEVELAND |
OH |
|
|
1520157 |
Dairy Source |
LOUISVILLE |
OH |
|
|
1520250 |
John Morrell and Co./Yorkshire Farm |
NEWBERRY |
OH |
|
|
1521989 |
Keebler/Sunshine Company |
FREMONT |
OH |
|
|
1523173 |
Friendly Ice Cream Corporation |
TROY |
OH |
|
|
1527208 |
Total Ultimate Foods Inc. |
COLUMBUS |
OH |
|
|
1528765 |
Luigino's Inc. |
JACKSON |
OH |
|
|
1530059 |
Dippin' Dots |
PADUCAH |
KY |
|
|
1616526 |
McCormick and Co. |
IRVING |
TX |
|
|
1616756 |
Associated Milk Producers Inc. |
SULPHUR SPRINGS |
TX |
|
|
1625356 |
Dairy Farmers of America |
SCHULENBERG |
TX |
|
|
1626275 |
Rich Seapak Co. |
BROWNSVILLE |
TX |
|
|
1640785 |
Bresler's Industries Inc./Kayla Foods Inc. |
CARROLLTON |
TX |
|
|
1641157 |
Frozfruit Corporation |
CLOVIS |
NM |
|
|
1641738 |
Associated Milk Producers Inc./Burt Lewis Inc. |
EL PASO |
TX |
|
|
1641872 |
TCBY International/Americana Foods and Cascadian Farm Inc. |
DALLAS |
TX |
|
|
1642361 |
Lawler |
HUMBLE |
TX |
|
|
1645789 |
Pillsbury/Milwaukee Seasoning |
IRVING |
TX |
|
|
1649151 |
Lawler |
HUMBLE |
TX |
|
|
1710282 |
Dairy America |
AMALGA |
UT |
|
|
1713558 |
GMV Desserts Inc./Jackson Mitchell Inc./Gossner Foods |
LOGAN |
UT |
|
|
1716434 |
Dairy Farmers of America |
POLLOCK |
SD |
|
|
1716605 |
Orion Food System |
DICKINSON |
ND |
|
|
1723182 |
Leprino Foods Company |
ROSWELL |
NM |
|
|
1723466 |
Dairy Farmers of America |
PORTALES |
NM |
|
|
1723711 |
Leprino Foods Company |
FT. MORGAN |
CO |
|
|
1810166 |
Michigan Milk Producers Association |
CONSTANTINE |
MI |
|
|
1810532 |
Michigan Milk Producers Association |
OVID |
MI |
|
|
1810534 |
Amboy of Michigan |
BENTON HARBOR |
MI |
|
|
1812170 |
Mead Johnson and Company |
ZEELAND |
MI |
|
|
1815692 |
Ross Products Division/Abbott Laboratories |
STURGIS |
MI |
|
|
1819485 |
Bresler's Industries Inc. |
INDIANAPOLIS |
IN |
|
|
1819504 |
Mead Johnson and Company |
EVANSVILLE |
IN |
|
|
1820311 |
Smith Dairy Products/Wayne Dairy Products Inc. |
RICHMOND |
IN |
|
|
1822780 |
Bresler's Industries Inc. |
INDIANAPOLIS |
IN |
|
|
1828563 |
Worldwide Sport Nutritional and Met-RX International and Cybergenics |
GRAND RAPIDS |
MI |
|
|
1829920 |
House of Flavors Inc. |
LUDINGTON |
MI |
|
|
1833004 |
Leprino Foods Company |
REMUS |
MI |
|
|
1833724 |
Leprino Foods Company |
ALLENDALE |
MI |
|
|
1910094 |
Foremost Farms USA |
CRESCO |
IA |
|
|
1911814 |
Anderson Erickson Dairy Company |
DES MOINES |
IA |
|
|
1911911 |
Meadow Gold Dairy |
DES MOINES |
IA |
|
|
1911961 |
ConAgra Frozen Foods |
COUNCIL BLUFFS |
IA |
|
|
1913245 |
Maytag Dairy Farms, Inc. |
NEWTON |
IA |
|
|
1913247 |
Associated Milk Producers Inc. |
ARLINGTON |
IA |
|
|
1913332 |
Beatrice Cheese Inc. |
FREDERICKSBURG |
IA |
|
|
1913374 |
Foremost Farms USA |
WAUKON |
IA |
|
|
1913604 |
Associated Milk Producers Inc. |
SIBLEY |
IA |
|
|
1914418 |
Wapsie Valley Creamery Inc. |
INDEPENDENCE |
IA |
|
|
1914826 |
McCain Foods Inc. |
GRAND ISLAND |
NE |
|
|
1917773 |
Dairy Farmers of America |
HARTINGTON |
NE |
|
|
1919072 |
Dairy Farmers of America |
NORFOLK |
NE |
|
|
1919223 |
Swiss Valley Farms |
MAQUOKETA |
IA |
|
|
1920356 |
Dairy Farmers of America |
DODGE |
NE |
|
|
1920953 |
Swiss Valley Farms |
LUANA |
IA |
|
|
1921123 |
Dairy Farmers of America |
EL DORADO SPRINGS |
MO |
|
|
1921383 |
New Zealand Milk Products Inc. |
ALLERTON |
IA |
|
|
1921422 |
Dairy Farmers of America |
RAVENNA |
NE |
|
|
1922049 |
International Media and Culture |
ORCHARD |
NE |
|
|
1922308 |
SSE Manufacturing Inc. |
SALINA |
KS |
|
|
1922602 |
Associated Milk Producers Inc. |
SANBORN |
IA |
|
|
1926739 |
Meadow Gold Dairy |
PERRY |
IA |
|
|
1928072 |
IMAC (International Media and Culture) |
SABETHA |
KS |
|
|
1930038 |
Dairy Farmers of America |
MONETT |
MO |
|
|
1930351 |
AE Farms Inc./Anderson Erickson Farms Inc. |
DES MOINES |
IA |
|
|
1930721 |
Well's Dairy Inc./M and M Mars |
LE MARS |
IA |
|
|
1931147 |
Dairy Farmers of America |
CLINTON |
MO |
|
|
1934156 |
Peak Nutrition |
SYRACUSE |
NE |
|
|
1940354 |
Dairy Farmers of America |
SPRINGFIELD |
MISSOURI |
|
|
1940358 |
Dairy Farmers of America |
CABOOL |
MO |
|
|
1942681 |
Pro Bar Products Inc. |
ST. LOUIS |
MO |
|
|
1944183 |
Kraft Foods Inc. |
SPRINGFIELD |
MO |
|
|
1946257 |
ConAgra Frozen Foods |
MARSHALL |
MO |
|
|
2010100 |
Anderson International Foods |
COMPTON |
CA |
|
|
2010176 |
Naturade |
PARAMOUNT |
CA |
|
|
2010616 |
Met-RX International |
BUENA PARK |
CA |
|
|
2010814 |
Labrada |
LOS ANGELES |
CA |
|
|
2011193 |
Met-RX USA Inc. |
IRWINDALE |
CA |
|
|
2014930 |
Met-RX USA Inc. |
CITY OF INDUSTRY |
CA |
|
|
2022078 |
Nutrilite and Met-RX USA Inc. |
LAKEVIEW |
CA |
|
|
2023540 |
Challenge Dairy Products |
ARTESIA |
CA |
|
|
2024988 |
Ross Products Division/Abbot Laboratories |
CASA GRANDE |
AZ |
|
|
2025006 |
Experimental and Applied Science Inc. |
GARDEN GROVE |
CA |
|
|
2025603 |
Thrifty Ice Cream |
EL MONTE |
CA |
|
|
2031465 |
Golden Select Foods Co. |
COMMERCE |
CA |
|
|
2031650 |
Met-RX International Ltd |
CITY OF INDUSTRY |
CA |
|
|
2031708 |
International Multifoods |
LA MIRADA |
CA |
|
|
2110570 |
Foremost Farms USA |
SPARTA |
WI |
|
|
2110858 |
Kraft Foods |
WAUSAU |
WI |
|
|
2111115 |
Armour Food Ingredient |
ALBERT LEA |
MN |
|
|
2111438 |
Kerry Ingredient |
BELOIT |
WI |
|
|
2111644 |
Purity Farms/Westby Creamery |
WESTBY |
WI |
|
|
2111783 |
Burt Lewis Inc./Grassland Dairy Products Inc. |
GREENWOOD |
WI |
|
|
2112263 |
Simplot Arpin and John Morell and Co./Yorkshire Farm |
ARPIN |
WI |
|
|
2113373 |
Dairy Farmers of America |
CHILI |
WI |
|
|
2113537 |
Dairy Farmers of America |
GREENWOOD |
WI |
|
|
2114256 |
Kraft Foods Inc. |
ALBANY |
MN |
|
|
2114605 |
Bush Boake Allen Inc. |
BOYCEVILLE |
WI |
|
|
2115246 |
Firmenich |
NEW ULM |
MN |
|
|
2116200 |
Associated Milk Producers Inc. |
JIM FALLS |
WI |
|
|
2116532 |
Davisco Foods International/Le Sueur Cheese |
LE SUEUR |
MN |
|
|
2116724 |
Kraft Foods Inc. |
NEW ULM |
MN |
|
|
2117605 |
AMPC (Plainview Products) |
PLAINVIEW |
MN |
|
|
2118007 |
Land O'Lakes |
PERHAM |
MN |
|
|
2118425 |
Dairy Farmers of America |
BRUCE |
WI |
|
|
2118720 |
First District Association |
LITCHFIELD |
MN |
|
|
2119455 |
Land O'Lakes |
SPENCER |
WI |
|
|
2119514 |
Foremost Farms USA |
RICHLAND CENTER |
WI |
|
|
2120065 |
Burt Lewis Inc./Madison Dairy Produce Co. |
MADISON |
WI |
|
|
2120092 |
John Morrell and Co./Yorkshire Farm/Beatrice Cheese |
WILSON |
WI |
|
|
2120510 |
Lov-It Creamery |
GREEN BAY |
WI |
|
|
2120573 |
Beatrice Cheese Company |
WAUKESHA |
WI |
|
|
2120587 |
AMPC (Plainview Products) |
OCONOMOWOC |
WI |
|
|
2120598 |
Alto Dairy |
BLACK CREEK |
WI |
|
|
2120608 |
Gehl's Guernsey Farms Inc. and La Preferida/Gehl's Guernsey Farms Inc. |
GERMANTOWN |
WI |
|
|
2120613 |
Stella Foods Inc. |
LENA |
WI |
|
|
2120615 |
John Morrell and Co./Yorkshire Farm |
WAUPACA |
WI |
|
|
2120622 |
Schreiber Foods Inc. |
GREEN BAY |
WI |
|
|
2120866 |
Alto Dairy/Land O'Lakes/Beatrice Cheese Company |
WAUPUN |
WI |
|
|
2120871 |
Beatrice Cheese Company |
NEW LONDON |
WI |
|
|
2120905 |
World Cheese |
KAUKAUNA |
WI |
|
|
2120943 |
Grande Cheese Company/Grande Custom Ingredients Group |
BROWNSVILLE |
WI |
|
|
2120945 |
Speciality Cheese Company Inc. |
LOWELL |
WI |
|
|
2120947 |
The Antigo Cheese Company |
ANTIGO |
WI |
|
|
2120948 |
Kraft Foods Inc. |
BEAVER DAM |
WI |
|
|
2121025 |
John Morell and Co./Yorkshire Farm/Wohlt Cheese Corporation |
FREMONT |
WI |
|
|
2121041 |
Land O'Lakes |
KIEL |
WI |
|
|
2121062 |
Foremost Farms USA |
APPLETON |
WI |
|
|
2121083 |
SKW Biosystems Inc. |
WAUKESHA |
WI |
|
|
2121098 |
Level Valley Dairy Co. |
WEST BEND |
WI |
|
|
2121380 |
Speciality Cheese Company Inc. |
REESEVILLE |
WI |
|
|
2121402 |
Graf Creamery Inc. |
ZACHOW |
WI |
|
|
2122286 |
Beatrice Cheese Company |
DENMARK |
WI |
|
|
2122405 |
Kerry Ingredient |
VESPER |
WI |
|
|
2122504 |
Anchor Food Products Inc. |
APPLETON |
WI |
|
|
2123036 |
Associated Milk Producers Inc. and Burt Lewis Inc./Associated Milk Producers Inc. |
DAWSON |
MN |
|
|
2123060 |
Foremost Farms USA |
PLOVER |
WI |
|
|
2123263 |
Old Fashioned Foods |
MAYVILLE |
WI |
|
|
2123454 |
Maple Island Inc./Worldwide Sport Nutrition/Land O'Lakes |
MEDFORD |
WI |
|
|
2123481 |
Associated Milk Producers Inc. |
TURTLE LAKE |
WI |
|
|
2123522 |
Land O'Lakes |
FARIBAULT |
MN |
|
|
2123531 |
Land O'Lakes and Bruce Foods |
CLEAR LAKE |
WI |
|
|
2123544 |
Land O'Lakes |
PINE ISLAND |
MN |
|
|
2123545 |
Mid-America Dairymen Inc. |
WINSTED |
MN |
|
|
2123549 |
Grande Cheese Company/Grande Custom Ingredients Group |
FRIENDSHIP |
WI |
|
|
2123550 |
Speciality Cheese Company Inc. |
LEBANON |
WI |
|
|
2123581 |
Associated Milk Producers Inc. |
PAYNESVILLE |
MN |
|
|
2123582 |
Dairy Farmers of America |
FERGUS FALLS |
MN |
|
|
2123596 |
Land O'Lakes |
LUVERNE |
MN |
|
|
2123669 |
Avonmore Ingredients/Avonmore Cheese Inc. |
MONROE |
WI |
|
|
2123678 |
Davisco Foods International/Nicollet Food Ingredient |
NICOLLET |
MN |
|
|
2123695 |
Dairy Farmers of America |
WINTHROP |
MN |
|
|
2123788 |
Associated Milk Producers Inc. |
ROCHESTER |
MN |
|
|
2123806 |
Kraft |
MELROSE |
MN |
|
|
2123818 |
Dairy Farmers of America |
ZUMBROTA |
MN |
|
|
2123922 |
Dairy Farmers of America |
BLOOMER |
WI |
|
|
2124122 |
Associated Milk Producers Inc. |
BLAIR |
WI |
|
|
2124476 |
Quest International |
ROCHESTER |
MN |
|
|
2124499 |
Associated Milk Producers Inc. |
NEW ULM |
MN |
|
|
2124586 |
Rhodia Inc. (Pompkins Street) |
FOND DU LAC |
WI |
|
|
2125889 |
Associated Milk Producers Inc. |
PORTAGE |
WI |
|
|
2126045 |
Sargento Foods Inc. |
PLYMOUTH |
WI |
|
|
2126892 |
Beatrice Cheese Company |
MONROE |
WI |
|
|
2127681 |
Foremost Farms USA |
PRESTON |
MN |
|
|
2127814 |
Foremost Farms USA |
ROTHSCHILD |
WI |
|
|
2127974 |
Sargento Foods Inc. |
HILBERT |
WI |
|
|
2128257 |
Wohlt Cheese Corporation |
WEYAUWEGA |
WI |
|
|
2128425 |
Rhodia Inc. (Rolling Meados Drive) |
FOND DU LAC |
WI |
|
|
2128435 |
Dairy Farmers of America |
JUDA |
WI |
|
|
2128453 |
John Morrell and Co./Yorkshire Farm |
SOUTH WAYNE |
WI |
|
|
2129372 |
Dairy Farmers of America |
ARCADIA |
WI |
|
|
2129608 |
Lynn Protein |
GRANTON |
WI |
|
|
2129659 |
Beatrice Cheese Company |
MAYVILLE |
WI |
|
|
2129680 |
Land O'Lakes |
HOFFMAN |
MN |
|
|
2129852 |
Kerry Ingredient |
JACKSON |
WI |
|
|
2129863 |
Kolb Lena Bresse Bleu |
WATERTOWN |
WI |
|
|
2130682 |
Davisco Foods International/Lake Norden Food Ingredients |
LAKE NORDEN |
SD |
|
|
2131439 |
Orion Food Systems |
SIOUX FALLS |
SD |
|
|
2131711 |
Main Street Foods |
LA CROSSE |
WI |
|
|
2131788 |
Labrada |
FOLEY |
MN |
|
|
2131944 |
DMW International Nutritionals |
MOUNTAIN LAKE |
MN |
|
|
2132058 |
Geneva Ingredients Inc. |
WAUNAKE |
WI |
|
|
2132729 |
Century Foods International/Cybergenics/NVE Pharmaceuticals |
SPARTA |
WI |
|
|
2132747 |
Met-RX USA, Inc./Next Nutrition/Worldwide Sport Nutritional Supplements |
FAIRBAULT |
MN |
|
|
2133453 |
All American Foods Inc. |
MANKATO |
MN |
|
|
2133533 |
Kerry Ingredient |
OWEN |
WI |
|
|
2133561 |
Davisco Foods International/Le Sueur Foods Ingredient |
LE SUEUR |
WI |
|
|
2133908 |
Orion Food Systems |
FARGO |
ND |
|
|
2134194 |
Lettieri's Inc. |
BURNSVILLE |
MN |
|
|
2134257 |
Simon's Specialty Cheese/Pleasant View Cheese Factory |
LITTLE CHUTE |
WI |
|
|
2134568 |
Century Foods International/Cybergenics/Labrada/NVR Pharmaceuticals/Prolab |
SPARTA |
WI |
|
|
2134682 |
Chef Fresh Frozen Inc. |
WAUPACA |
WI |
|
|
2181527 |
Orion Food System |
RIVER FALLS |
WI |
|
|
2210625 |
Caravan Products Co. |
TOTOWA |
NJ |
|
|
2210919 |
Tuscan/Lehigh Dairies L.P. |
UNION |
NJ |
|
|
2211969 |
Yoo-Hoo Chocolate Beverage Co. |
CARLSTADT |
NJ |
|
|
2212551 |
Stonyfield Farms/Welsh Farms |
LONG VALLEY |
NJ |
|
|
2220008 |
Presco Food Seasonings Inc. |
FLEMINGTON |
NJ |
|
|
2220013 |
Pillsbury |
VINELAND |
NJ |
|
|
2220195 |
American Casein Co./American Dairy Specialities Co. |
BURLINGTON |
NJ |
|
|
2221536 |
Borden Foods Corporation |
PENNSSAUKEN |
NJ |
|
|
2221683 |
Farmland Dairies |
WALLINGTON |
NJ |
|
|
2225335 |
J&J Snack Foods Corporation |
PENNSSAUKEN |
NJ |
|
|
2225823 |
Old Fashioned Kitchen Inc. |
LAKEWOOD |
NJ |
|
|
2226603 |
Mother's Kitchen |
BURLINGTON |
NJ |
|
|
2241280 |
Amerfit Inc./Prolab |
LAWRENCEVILLE |
GA |
|
|
2243086 |
Haagen Daz's/Pillsbury |
WOODBRIDGE |
NJ |
|
|
2243631 |
DMV International |
NEPTUNE |
NJ |
|
|
2244049 |
Cybergenics |
FAIRFIELD |
NJ |
|
|
2244815 |
Haarmann and Reimer |
BRANCHBURG |
NJ |
|
|
2246456 |
Rich Products Corporation |
VINELAND |
NJ |
|
|
2248184 |
Silhouette Brands Inc. |
LAKEWOOD |
NJ |
|
|
2248858 |
Robin Packing Co. |
FAIRFIELD |
NJ |
|
|
2314010 |
Kajun Kettle Foods Inc. |
NEW ORLEANS |
LA |
|
|
2314326 |
Coleman Dairy |
LITTLE ROCK |
AR |
|
|
2317830 |
ConAgra Frozen Foods |
RUSSELLVILLE |
AR |
|
|
2421049 |
Twin Laboratories Inc. |
RONKONKOMA |
NY |
|
|
2424054 |
Seviroli Foods Inc. |
GARDEN CITY |
NY |
|
|
2432926 |
Amerfit Inc. |
BOHEMIA |
NY |
|
|
2434411 |
Worldwide Sport Nutrition |
AMITYVILLE |
NY |
|
|
2510091 |
Major Smith Inc. |
NEW HOLLAND |
PA |
|
|
2512230 |
Dietrich's Milk Products Inc. |
READING |
PA |
|
|
2518757 |
Dietrich's Milk Products |
MIDDLEBURY CENTER |
PA |
|
|
2520919 |
Monterey Ice Cream |
PITTSBURGH |
PA |
|
|
2522224 |
Sweet Street Desserts |
READING |
PA |
|
|
2522329 |
John Morrell and Co./Yorkshire Farm |
WINFIELD |
PA |
|
|
2522550 |
Fleur de Lait Foods |
NEW HOLLAND |
PA |
|
|
2529369 |
Land O'Lakes |
NORTHUMBERLAND |
PA |
|
|
2529730 |
Ventura Foods |
CHAMBERSBURG |
PA |
|
|
2531141 |
Worldwide Sport Nutritional Supplements Inc. |
WILLIAMSPORT |
PA |
|
|
2910562 |
Dairy America and Challenge Dairy Products |
FRESNO |
CA |
|
|
2911001 |
Challenge Dairy Products and Burt Lewis Inc./Dairyman's Cooperative Creamery |
TULARE |
CA |
|
|
2911856 |
Guittard Chocolate Company |
BURLINGAME |
CA |
|
|
2912728 |
McCormick and Co. |
SALINAS |
CA |
|
|
2913506 |
Starbuck/Real Fresh/Rico Products Co. Inc. |
VISALIA |
CA |
|
|
2913588 |
Humboldt Creamery |
FORTUNA |
CA |
|
|
2915450 |
Lipton |
MERCED |
CA |
|
|
2915962 |
Leprino Foods Company |
LEMOORE |
CA |
|
|
2915969 |
Leprino Foods Company |
NEWMAN |
CA |
|
|
2915989 |
Leprino Foods Company |
TRACY |
CA |
|
|
2918259 |
Sonoma Foods Inc. |
SONOMA |
CA |
|
|
2918666 |
Kraft Foods Inc. |
TULARE |
CA |
|
|
2918675 |
Challenge Dairy Products and Burt Lewis Inc./Dairyman's Cooperative Creamery |
TULARE |
CA |
|
|
2919013 |
Met-RX International |
SACRAMENTO |
CA |
|
|
2924040 |
Burt Lewis Inc./Foster Farms Dairy |
MODESTO |
CA |
|
|
2937180 |
Haagen Daz's/Pillsbury |
TULARE |
CA |
|
|
2938203 |
Jackson-Mitchell Inc. |
TURLOCK |
CA |
|
|
2938449 |
Buzzy's Beverages Inc. |
SANGER |
CA |
|
|
2938498 |
AMPC and Hilmar Cheese Company/Hilmar Whey Protein Inc. |
HILMAR |
CA |
|
|
2938570 |
Cypress Grove Chevre |
MCKINLEYVILLE |
CA |
|
|
2938758 |
Champion Performance Products |
CONCORD |
CA |
|
|
2939502 |
Nestlé Ice Cream Company |
BAKERSFIELD |
CA |
|
|
2950452 |
MLO Products Inc. |
FAIRFIELD |
CA |
|
|
2953510 |
Guittard Chocolate Company |
HAYWARD |
CA |
|
|
2953926 |
Kaleidoscope Kitchens Inc. |
LODI |
CA |
|
|
3010368 |
Darigold and Burt Lewis Inc./Darigold Inc. |
ISSAQUAH |
WA |
|
|
3011811 |
Continental Mills |
KENT |
WA |
|
|
3012585 |
Burt Lewis Inc./Farmers Cooperative Creamery |
MCMINNIVILLE |
OR |
|
|
3013821 |
Tillamook County Creamery Association |
TILLAMOOK |
OR |
|
|
3014260 |
Darigold |
LYNDEN |
WA |
|
|
3014762 |
Simplot |
NAMPA |
ID |
|
|
3015965 |
Darigold |
CHEHALIS |
WA |
|
|
3016072 |
Glanbia |
RICHFIELD |
ID |
|
|
3016119 |
Darigold and Burt Lewis Inc./Darigold Inc. |
CALDWELL |
ID |
|
|
3016252 |
Idahoan Foods |
LEWISVILLE |
ID |
|
|
3020335 |
Simplot |
LACEY |
WA |
|
|
3023260 |
Continental Mills |
KENT |
WA |
|
|
3023285 |
International Yogurt Inc./Otis McAllister Inc./Cascadian Farms Inc. |
PORTLAND |
OR |
|
|
3026719 |
Davisco Foods International/Jerome Cheese and Land O'Lakes |
JEROME |
ID |
|
|
3026720 |
Glanbia |
GOODING |
ID |
|
|
3027901 |
AST Research/World Wide Sport Nutritional Supplement |
BILLINGS |
MT |
|
|
3027994 |
Darigold and Burt Lewis Inc./Darigold Inc. |
SUNNYSIDE |
WA |
|
|
3031245 |
Sunshine Dairy Foods |
PORTLAND |
OR |
|
|
3080586 |
Larson's Creamery |
OREGON CITY |
OR |
|
|
10610762 |
Renfro Foods Inc. |
FORT WORTH |
TX |
|
|
3000203610 |
Farbest Brands |
PLAIN CITY |
OH |
|
|
3000717453 |
Sargento Foods Inc./Millennium Custom Foods Inc. |
KIEL |
WI |
|
|
3002510865 |
Aldo's Gourmet |
SAN ANTONIO |
TX |
|
|
3002775376 |
Golden Bounty Food Processor |
BELL GARDENS |
CA |
|
|
3002989131 |
Targhee Brands Inc. |
REXBURG |
ID |
|
|
S-367 |
Shady Glen Dairy Stores |
MANCHESTER |
CT |
|
|
S-7356 |
Michael Angelo's Gourmet Foods |
AUSTIN |
TX |
|
|
S-20108 |
Pierre's French Ice Cream |
CLEVELAND |
OH |
|
|
S-19-105 |
Associated Milk Producers Inc. |
MASON CITY |
IA |
|
|
S-29-021 |
Burt Lewis Inc./Madison Farms Butter Co. |
ST. LOUIS |
MO |
|
|
S-36-4024 |
Egg Farm Dairy |
PEEKSKILL |
NY |
|
|
S-55-364 |
Wisconsin Whey International Inc. |
JUDA |
WI |
|
|
S-55-1785 |
Sartori Foods |
PLYMOUTH |
WI |
|
|
T1 |
(The) Cheesecake Factory |
CALABASAS HILLS |
CA |
|
|
T3 |
Golden Cheese Company/Calpro Ingredients |
CORONA |
CA |
|
|
T4 |
Ingretec |
LEBANON |
PA |
|
|
T5 |
McCain Foods Inc. |
FORT ATKINSON |
WI |
|
|
T-9 |
Central Pennsylvania Milk Marketing Cooperative and Shalom Farms |
BETHEL |
PA |
|
|
T-10 |
Isanti |
DALBO |
MN |
|
|
T-11 |
Totally Cool |
ANNAPOLIS JUNCTION |
MD |
|
|
T-12 |
Tumbleweed LLC |
LOUISVILLE |
KY |
|
|
T-13 |
R. W. Garcia Company |
TAMPA |
FL |
|
|
T-14 |
Old Europe Cheese Inc. |
BENTON HARBOR |
MI |
|
|
T-15 |
Key Ingredient |
HUMMELSTOWN |
PA |
|
|
UY — País: URUGUAYLand: URUGUAYLand: URUGUAYΧώρα: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗCountry: URUGUAYPays: URUGUAYPaese: URUGUAYLand: URUGUAYPaís: URUGUAIMaa: URUGUAYLand: URUGUAY
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
UY-106 |
Pili SA |
PAYSANDÚ |
PAYSANDÚ |
|
|
UY-107 |
Quesería Helvética - Colonia |
CARDONA |
COLONIA |
|
|
UY-109 |
CONAPROLE No 16 - Mercedes |
MERCEDES |
SORIANO |
|
|
UY-111 |
CONAPROLE (Planta no 5) |
TARARIRAS |
COLONIA |
|
|
UY-115 |
CONAPROLE No 11 - Rincón del Pino |
RINCÓN DEL PINO |
SAN JOSÉ |
|
|
UY-116 |
CONAPROLE No 8 - V. Rodríguez |
V. RODRÍGUEZ |
SAN JOSÉ |
|
|
UY-117 |
CONAPROLE No 7 |
RUTA 5 |
FLORIDA |
|
|
UY-124 |
CONAPROLE No 9 - San Ramón |
SAN RAMÓN |
CANELONES |
|
|
UY-125 |
LACTOSAN (Uruguay) SA |
LIBERTAD |
SAN JOSÉ |
|
|
(1) A four-digit code will appear on packaging and certification. The first two digits of the four-digit code refer to the establishment approval number. The additional digits represent, under the New Zealand national code, different types of product.
(2) New approval number since 1st May 2001
1: skimmed-milk powder
2: whole milk powder
3: whey powder
4: butter
5: ripened cheese
6: milk powder
7: sodium caseinate
8: calcium caseinate
9: extruded casein
10: whole milk protein concentrate
11: cream cheese with fat
12: casein
13: processed cheese
14: UHT milk
15: butter oil
16: UHT cream
17: twarog
18: pasteurised milk
19: yoghurts and milk desserts
20: soft homogenised cheese
(3) The code 56-604 will appear on some packaging and certification. The additional digits represent a further identification for certain products.