ISSN 1977-0952 |
||
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis |
C 190 |
|
Izdevums latviešu valodā |
Informācija un paziņojumi |
60. gadagājums |
Paziņojums Nr. |
Saturs |
Lappuse |
|
IV Paziņojumi |
|
|
EIROPAS SAVIENĪBAS IESTĀŽU UN STRUKTŪRU SNIEGTI PAZIŅOJUMI |
|
|
EIROPAS PARLAMENTS |
|
2017/C 190/01 |
||
2017/C 190/02 |
Izmantoto simbolu saraksts
(Procedūras veids ir noteikts saskaņā ar tiesību akta projektā ierosināto juridisko pamatu.) Parlamenta komiteju saīsinājumi
Politisko grupu saīsinājumi
|
LV |
|
IV Paziņojumi
EIROPAS SAVIENĪBAS IESTĀŽU UN STRUKTŪRU SNIEGTI PAZIŅOJUMI
EIROPAS PARLAMENTS 2016.–2017. GADA SESIJA 2016. gada 27.–28. aprīļa sēdes BRISELĒ
15.6.2017 |
LV |
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis |
C 190/1 |
2016. gada 27. aprīlis
2016. GADA 27. APRĪĻA SĒDES PROTOKOLS.
(2017/C 190/01)
Saturs
1. |
Sesijas atsākšana | 3 |
2. |
Priekšsēdētāja paziņojums | 3 |
3. |
Oficiāla sveikšana | 3 |
4. |
Iepriekšējās sēdes protokola apstiprināšana | 3 |
5. |
Pilnvaru pārbaude | 3 |
6. |
Pieprasījums atcelt deputāta imunitāti | 3 |
7. |
Komiteju un delegāciju sastāvs | 4 |
8. |
Deleģētie akti (Reglamenta 105. panta 6. punkts) | 4 |
9. |
Saskaņā ar parasto likumdošanas procedūru pieņemto tiesību aktu parakstīšana (Reglamenta 78. pants) | 4 |
10. |
Īstenošanas pasākumi (Reglamenta 106. pants) | 4 |
11. |
Deleģētie akti (Reglamenta 105. panta 6. punkts) | 5 |
12. |
Padomes nosūtītie nolīgumu teksti | 6 |
13. |
Jautājumi, uz kuriem jāatbild mutiski (iesniegšana) | 6 |
14. |
Dokumentu iesniegšana | 6 |
15. |
Darba kārtība | 11 |
16. |
Eiropas Investīciju bankas 2014. gada pārskats (debates) | 12 |
17. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana (debates) | 13 |
18. |
Uzbrukumi slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpums (debates) | 20 |
19. |
Publiska piekļuve dokumentiem 2014. un 2015. gadā (debates) | 21 |
20. |
Bērna interešu aizsardzība (pāri robežām) Eiropā (debates) | 21 |
21. |
Mājsaimniecībās nodarbinātās sievietes un aprūpētājas Eiropas Savienībā (īss izklāsts) | 22 |
22. |
Dzimumu līdztiesība un sieviešu iespēju palielināšana digitālajā laikmetā (īss izklāsts) | 23 |
23. |
Vienu minūti ilgas uzstāšanās par politiski svarīgiem jautājumiem | 23 |
24. |
Nākamās sēdes darba kārtība | 23 |
25. |
Sēdes slēgšana | 23 |
APMEKLĒJUMU REĢISTRS | 24 |
2016. gada 27. aprīļa sēdes protokols
SĒDI VADA: Martin SCHULZ
Priekšsēdētājs
1. Sesijas atsākšana
Sēde tika atklāta plkst. 15.05.
2. Priekšsēdētāja paziņojums
Sēdes vadītājs sniedza paziņojumu saistībā ar Černobiļas atomkatastrofas 30. gadadienu. Viņš godināja katastrofas upuru piemiņu, norādot, ka precīzs to skaits joprojām nav skaidri zināms.
3. Oficiāla sveikšana
Sēdes vadītājs Parlamenta vārdā sveica Apvienoto Arābu Emirātu parlamenta priekšsēdētāju Amal al-Qubaisi, kas bija ieņēmis vietu oficiālajiem viesiem paredzētajā balkonā.
Saskaņā ar Reglamenta 186. pantu un 11. panta 2. punktu uzstājās Manfred Weber par bijušā ETA locekļa Arnaldo Otegi ierašanos Parlamentā pēc GUE/NGL grupas uzaicinājuma saistībā ar terorisma upuru piemiņas dienu, kas bija notikusi pirms divām dienām – pirmdien, 2016. gada 25. aprīlī (sēdes vadītājs atbildēja, ka par politisko grupu uzaicināto apmeklētāju saraksta sagatavošanu ir atbildīgas pašas politiskās grupas, un aicināja Manfred Weber rosināt šo jautājumu izskatīšanai Priekšsēdētāju konferencē un Prezidijā), un Gabriele Zimmer par Manfred Weber priekšlikumu.
4. Iepriekšējās sēdes protokola apstiprināšana
Iepriekšējās sēdes protokols tika apstiprināts.
5. Pilnvaru pārbaude
Pēc JURI komitejas priekšlikuma Parlaments nolēma apstiprināt Morten Løkkegaard mandātu, sākot ar 2016. gada 3. martu.
6. Pieprasījums atcelt deputāta imunitāti
Grieķijas kompetentās iestādes ir iesniegušas pieprasījumu atcelt Sotirios Zarianopoulos un Giorgos Grammatikakis deputāta imunitāti saistībā ar krimināltiesvedību, kas uzsākta attiecīgi Saloniku tiesā un Retimno tiesā.
Saskaņā ar Reglamenta 9. panta 1. punktu pieprasījums ir nodots atbildīgajai komitejai, proti, JURI komitejai.
7. Komiteju un delegāciju sastāvs
Priekšsēdētājs ir saņēmis S&D grupas pieprasījumu iecelt amatā turpmāk minēto deputātu:
— |
Delegācija ĀKK un ES Apvienotajā parlamentārajā asamblejā: Gabriele Preuß– Evelyne Gebhardtvietā. |
Iecelšanu uzskatīs par apstiprinātu, ja līdz šā protokola apstiprināšanai nebūs iesniegts neviens iebildums.
8. Deleģētie akti (Reglamenta 105. panta 6. punkts)
Saskaņā ar Reglamenta 105. panta 6. punktu Komiteju priekšsēdētāju konferences priekšsēdētājs ir paziņojis Parlamenta priekšsēdētājam, ka nav izteikti iebildumi pret turpmāk minētajiem ieteikumiem.
|
Ja kāda politiskā grupa vai vismaz četrdesmit deputāti 24 stundu laikā nebūs iebilduši pret šo ieteikumu, to uzskatīs par apstiprinātu. Pretējā gadījumā to iesniegs balsošanai. |
Ieteikums ir pieejams tīmekļa vietnē “Europarl” attiecīgās sesijas laikā.
9. Saskaņā ar parasto likumdošanas procedūru pieņemto tiesību aktu parakstīšana (Reglamenta 78. pants)
Priekšsēdētājs paziņoja, ka viņš kopā ar Padomes priekšsēdētāju šodien parakstīja turpmāk minētos tiesību aktus, kas pieņemti saskaņā ar parasto likumdošanas procedūru:
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva par pasažieru datu reģistra (PDR) datu izmantošanu teroristu nodarījumu un smagu noziegumu novēršanai, atklāšanai, izmeklēšanai un saukšanai pie atbildības par tiem (00071/2015/LEX– C8-0155/2016– 2011/0023(COD)); |
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes regula par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (00017/2016/LEX– C8-0154/2016– 2012/0011(COD)); |
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi, ko veic kompetentās iestādes, lai novērstu, izmeklētu, atklātu noziedzīgus nodarījumus vai sauktu pie atbildības par tiem vai izpildītu kriminālsodus, un par šādu datu brīvu apriti, ar ko atceļ Padomes Pamatlēmumu 2008/977/TI (00016/2016/LEX– C8-0153/2016– 2012/0010(COD)). |
10. Īstenošanas pasākumi (Reglamenta 106. pants)
Parlamentam ir iesniegti turpmāk minētie īstenošanas pasākumu projekti, uz kuriem attiecas regulatīvā kontroles procedūra.
— |
Komisijas regula, ar kuru groza Regulu (EK) Nr. 1126/2008, ar ko pieņem vairākus starptautiskos grāmatvedības standartus saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1606/2002, attiecībā uz 15. starptautisko finanšu pārskatu standartu (D044460/01 – 2016/2663(RPS) – termiņš: 2016. gada 14. jūlijs). nodots atbildīgajai komitejai: ECON atzinums: JURI |
— |
Komisijas regula, ar kuru groza Regulu (EK) Nr. 1126/2008, ar ko pieņem vairākus starptautiskos grāmatvedības standartus saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1606/2002, attiecībā uz 10. starptautisko finanšu pārskatu standartu, 12. starptautisko finanšu pārskatu standartu un 28. starptautisko grāmatvedības standartu (D044554/01 – 2016/2673(RPS) – termiņš: 2016. gada 21. jūlijs). nodots atbildīgajai komitejai: ECON atzinums: JURI. |
— |
Komisijas lēmums, ar ko pieņem akreditācijas un licencēšanas iestādēm paredzēto paziņojumu sniegšanas norādījumus vides verificētājiem, kuri darbojas dalībvalstī, kas nav viņu akreditēšanas vai licencēšanas dalībvalsts saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1221/2009(D044575/03 – 2016/2668(RPS) – termiņš: 2016. gada 15. jūlijs). nodots atbildīgajai komitejai: ENVI |
— |
Komisijas regula, ar ko izveido nākotnes jaudas piešķiršanas vadlīnijas (D044661/03 – 2016/2675(RPS) – termiņš: 2016. gada 22. jūlijs). nodots atbildīgajai komitejai: ITRE |
11. Deleģētie akti (Reglamenta 105. panta 6. punkts)
Parlamentam ir iesniegti turpmāk minētie deleģēto aktu projekti.
— |
Komisijas deleģētā regula, ar ko Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 1308/2013papildina attiecībā uz valsts atbalsta programmām vīna nozarē un groza Komisijas Regulu (EK) Nr. 555/2008(C(2016)02120– 2016/2670(DEA)). Termiņš iebildumu izteikšanai: 2 mēneši, sākot ar saņemšanas datumu, t. i., 2016. gada 15. aprīli. nodots atbildīgajai komitejai: AGRI |
— |
Komisijas deleģētais lēmums, ar ko attiecībā uz Baltkrieviju groza IIIpielikumu Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmumam Nr. 466/2014/ES, ar ko Eiropas Investīciju bankai piešķir ES garantiju attiecībā uz zaudējumiem no finansēšanas darījumiem, ar kuriem atbalsta ieguldījumu projektus ārpus Savienības (C(2016)02164– 2016/2669(DEA)). Termiņš iebildumu izteikšanai: 2 mēneši, sākot ar saņemšanas datumu, t. i., 2016. gada 15. aprīli. nodots atbildīgajai komitejai: BUDG |
— |
Komisijas deleģētā direktīva, ar ko, pielāgojot tehnikas attīstībai, groza Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas2011/65/ES IVpielikumu attiecībā uz atbrīvojumu kadmija anodiem Herša galvaniskajos elementos, kas paredzēti konkrētiem rūpnieciskos monitoringa un kontroles instrumentos izmantojamiem skābekļa sensoriem (C(2016)02202– 2016/2671(DEA)). Termiņš iebildumu izteikšanai: 2 mēneši, sākot ar saņemšanas datumu, t. i., 2016. gada 19. aprīli. nodots atbildīgajai komitejai: ENVI |
— |
Komisijas deleģētā direktīva, ar ko, pielāgojot tehnikas attīstībai, groza Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2011/65/ES IV pielikumu attiecībā uz atbrīvojumu lietot svinu lodmetālos, kurus izmanto elektriskajos savienojumos ar temperatūras mērīšanas sensoriem dažās ierīcēs (C(2016)02205– 2016/2672(DEA)). Termiņš iebildumu izteikšanai: 2 mēneši, sākot ar saņemšanas datumu, t. i., 2016. gada 19. aprīli. nodots atbildīgajai komitejai: ENVI |
— |
Komisijas deleģētā regula, ar ko groza Deleģēto regulu (ES) Nr. 153/2013par likvidācijas perioda laikposmiem, kas jāņem vērā attiecībā uz dažādām finanšu instrumentu kategorijām (C(2016)02302– 2016/2674(DEA)). Termiņš iebildumu izteikšanai: 1 mēnesis, sākot ar saņemšanas datumu, t. i., 2016. gada 21. aprīli. nodots atbildīgajai komitejai: ECON |
Deleģētā akta projekts, kuram ir pagarināts termiņš iebildumu izteikšanai.
— |
Komisijas deleģētā regula, ar ko papildina Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2014/59/ES attiecībā uz regulatīvajiem tehniskajiem standartiem, ar kuriem precizē atveseļošanas plānu, noregulējuma plānu un grupas noregulējuma plānu saturu, minimālos kritērijus, kas kompetentajai iestādei ir jānovērtē attiecībā uz atveseļošanas plāniem un grupas atveseļošanas plāniem, nosacījumus grupas finansiālajam atbalstam, prasības neatkarīgiem vērtētājiem, norakstīšanas un konvertācijas pilnvaru līgumisku atzīšanu, paziņošanas prasību un apturēšanas paziņojuma procedūras un saturu un noregulējuma kolēģiju operatīvās funkcijas C(2016)01691– 2016/2627(DEA). Termiņš iebildumu izteikšanai: 1 mēnesis, sākot ar saņemšanas datumu, t. i., 2016. gada 23. martu. Iebildumu izteikšanas termiņa pagarinājums: 1 mēnesis pēc Padomes pieprasījuma. nodots atbildīgajai komitejai: ECON |
12. Padomes nosūtītie nolīgumu teksti
Padome ir nosūtījusi oficiāli apstiprinātas kopijas turpmāk minētajiem dokumentiem:
— |
ilgtspējīgas zivsaimniecības partnerattiecību nolīgums starp Eiropas Savienību un Libērijas Republiku; |
— |
nolīgums starp Eiropas Savienību un Ķīnas Tautas Republiku par īstermiņa uzturēšanās vīzu režīma atcelšanu diplomātisko pasu turētājiem; |
— |
nolīgums starp Eiropas Savienību un Peru Republiku par īstermiņa uzturēšanās vīzu režīma atcelšanu. |
13. Jautājumi, uz kuriem jāatbild mutiski (iesniegšana)
Deputāti ir iesnieguši turpmāk minētos jautājumus, uz kuriem jāatbild mutiski (Reglamenta 128. pants):
— |
(O-000027/2016), kuru uzdeva Pavel SvobodaJURI komitejas vārdā un Cecilia WikströmPETI komitejas vārdā Padomei: Bērna interešu aizsardzība (pāri robežām) Eiropā (2016/2665(RSP)) (B8-0359/2016). |
— |
(O-000028/2016), kuru uzdeva Pavel SvobodaJURI komitejas vārdā un Cecilia WikströmPETI komitejas vārdā Komisijai: Bērna interešu aizsardzība (pāri robežām) Eiropā (2016/2665(RSP)) (B8-0360/2016). |
— |
(O-000063/2016), kuru uzdeva Elena ValencianoAFET komitejas vārdā un Linda McAvanDEVE komitejas vārdā Padomei: Uzbrukumi slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpumi (2016/2662(RSP)) (B8-0361/2016). |
14. Dokumentu iesniegšana
Parlamenta komitejas bija iesniegušas turpmāk minētos ziņojumus.
— |
Ziņojums par dzimumu līdztiesību un sieviešu iespēju palielināšanu digitālajā laikmetā (2015/2007(INI)) – FEMM komiteja – Referente: Terry Reintke (A8-0048/2016). |
— |
Ziņojums par mājsaimniecībās nodarbinātām sievietēm un aprūpētājām Eiropas Savienībā (2015/2094(INI)) – FEMM komiteja – Referente: Kostadinka Kuneva (A8-0053/2016). |
— |
* Ziņojums par ieteikumu Padomes lēmumam par Horvātijas Republikas pievienošanos 1997. gada 18. decembraKonvencijai, kas izstrādāta, pamatojoties uz Līguma par Eiropas Savienību K3. pantu, par muitas pārvalžu savstarpēju palīdzību un sadarbību (COM(2015)0556– C8-0376/2015– 2015/0261(NLE)) – IMCO komiteja – Referente: Liisa Jaakonsaari (A8-0054/2016). |
— |
***I Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar kuru groza Padomes Regulu (EK) Nr. 768/2005, ar ko izveido Kopienas Zivsaimniecības kontroles aģentūru (COM(2015)0669– C8-0406/2015– 2015/0308(COD)) – PECH komiteja – Referents: Alain Cadec (A8-0068/2016). |
— |
***I Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai par ārstnieciskās dzīvnieku barības izgatavošanu, laišanu tirgū un lietošanu un par Padomes Direktīvas 90/167/EEK atcelšanu (COM(2014)0556– C8-0143/2014– 2014/0255(COD)) – AGRI komiteja – Referente: Clara Eugenia Aguilera García (A8-0075/2016). |
— |
***I Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar ko izveido apceļošanas vīzu un groza Konvenciju, ar ko īsteno Šengenas Nolīgumu, un groza Regulu (EK) Nr. 562/2006un Regulu (EK) Nr. 767/2008(COM(2014)0163– C7-0135/2014– 2014/0095(COD)) – LIBE komiteja – Referents: Brice Hortefeux (A8-0079/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības aģentūru 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu – darbība, finanšu pārvaldība un kontrole (2015/2205(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0080/2016). |
— |
Ziņojums par kopuzņēmuma “2. ierosme inovatīvu zāļu jomā”(bijušais Kopuzņēmums novatorisku zāļu jomā uzsāktās ierosmes īstenošanai) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2200(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0081/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2164(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0082/2016). |
— |
Ziņojums par kopuzņēmuma “Kurināmā elementi un ūdeņradis”2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2201(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0083/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2170(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0084/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Dzimumu līdztiesības institūta 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2187(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0085/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2176(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0086/2016). |
— |
Ziņojums par Energoregulatoru sadarbības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2191(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0087/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Policijas akadēmijas 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2180(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0088/2016). |
— |
Ziņojums par SESARkopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2197(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0089/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Banku iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2188(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0090/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2189(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0091/2016). |
— |
Ziņojums par ARTEMISkopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2199(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0092/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2192(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0093/2016). |
— |
Ziņojums par kopuzņēmuma “Clean Sky”2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2198(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0094/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Aviācijas drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2175(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0095/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2190(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0096/2016). |
— |
Ziņojums par ITERun kodolsintēzes enerģētikas attīstības vajadzībām izveidotā Eiropas kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2196(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0097/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Tīklu un informācijas drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2178(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0098/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Tiesu sadarbības vienības (Eurojust) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2172(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0099/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Vides aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2168(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0100/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, II iedaļa – Eiropadome un Padome (2015/2156(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0101/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Jūras drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2174(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0102/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2177(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0103/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2183(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0104/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2167(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0105/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Dzelzceļa aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2179(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0106/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, V iedaļa – Revīzijas palāta (2015/2158(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0107/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2166(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0108/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, IX iedaļa – Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs (2015/2162(DEC)) – CONT komiteja – Referente: Monica Macovei (A8-0109/2016). |
— |
Ziņojums par EuratomApgādes aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2185(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0110/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VI iedaļa – Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja (2015/2159(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Anders Primdahl Vistisen (A8-0111/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas GNSS aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2182(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0112/2016). |
— |
Ziņojums par ENIACkopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2202(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0113/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Zāļu aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2171(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0114/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Aģentūras operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2181(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0115/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Izglītības fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2173(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0116/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2193(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0117/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Ķīmisko vielu aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2184(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0118/2016). |
— |
Ziņojums par kopuzņēmuma ECSEL(bijušais ENIACkopuzņēmums un ARTEMISkopuzņēmums) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2204(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0119/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2165(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0120/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VIII iedaļa – Eiropas Ombuds (2015/2161(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0121/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Policijas biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2186(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0122/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, IV iedaļa – Tiesa (2015/2157(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Anders Primdahl Vistisen (A8-0123/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Aģentūras lielapjoma IT sistēmu darbības pārvaldībai brīvības, drošības un tiesiskuma telpā 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2195(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0124/2016). |
— |
***I Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar ko attiecībā uz konkrētiem datumiem groza Regulu (ES) Nr. 600/2014par finanšu instrumentu tirgiem, Regulu (ES) Nr. 596/2014par tirgus ļaunprātīgu izmantošanu un Regulu (ES) Nr. 909/2014par vērtspapīru norēķinu uzlabošanu Eiropas Savienībā, centrālajiem vērtspapīru depozitārijiem (COM(2016)0057– C8-0027/2016– 2016/0034(COD)) – ECON komiteja – Referents: Markus Ferber (A8-0125/2016). |
— |
***I Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai, ar ko attiecībā uz konkrētiem datumiem groza Direktīvu 2014/65/ES par finanšu instrumentu tirgiem (COM(2016)0056– C8-0026/2016– 2016/0033(COD)) – ECON komiteja – Referents: Markus Ferber (A8-0126/2016). |
— |
Ziņojums par Revīzijas palātas īpašajiem ziņojumiem saistībā ar apstiprinājuma sniegšanu Komisijai par 2014. finanšu gada budžeta izpildi (2015/2206(DEC)) – CONT komiteja – Referente: Martina Dlabajová (A8-0127/2016). |
— |
*** Ieteikums par projektu Padomes lēmumam par to, lai Eiropas Savienības un tās dalībvalstu vārdā noslēgtu Protokolu, ar ko groza Kopējās aviācijas telpas nolīgumu starp Eiropas Savienību un tās dalībvalstīm, no vienas puses, un Gruziju, no otras puses, lai ņemtu vērā Horvātijas Republikas pievienošanos Eiropas Savienībai (12227/2014– C8-0035/2015– 2014/0134(NLE)) – TRAN komiteja – Referents: Francisco Assis (A8-0128/2016). |
— |
*** Ieteikums par projektu Padomes lēmumam par to, lai Savienības un tās dalībvalstu vārdā noslēgtu Protokolu, ar ko groza Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu aviācijas nolīgumu starp Eiropas Savienību un tās dalībvalstīm, no vienas puses, un Izraēlas Valsts valdību, no otras puses, lai ņemtu vērā Horvātijas Republikas pievienošanos Eiropas Savienībai (12265/2014– C8-0102/2015– 2014/0187(NLE)) – TRAN komiteja – Referents: Francisco Assis (A8-0129/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VII iedaļa – Reģionu komiteja (COM(2015/2160(DEC)) – CONT komiteja – Referente: Monica Macovei (A8-0132/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Patvēruma atbalsta biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2194(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0133/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2169(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Derek Vaughan (A8-0134/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, I iedaļa – Eiropas Parlaments (2015/2155(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Markus Pieper (A8-0135/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, X iedaļa – Eiropas Ārējās darbības dienests (2015/2163(DEC)) – CONT komiteja – Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0136/2016). |
— |
Ziņojums par astotā, devītā, desmitā un vienpadsmitā Eiropas Attīstības fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu (2015/2203(DEC)) – CONT komiteja – Referente: Claudia Schmidt (A8-0137/2016). |
— |
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, III iedaļa – Komisija un izpildaģentūras (2015/2154(DEC)) – CONT komiteja – Referente: Martina Dlabajová (A8-0140/2016). |
— |
Ziņojums par publisku piekļuvi dokumentiem (Reglamenta 116. panta 7. punkts) 2014. un 2015. gadā (2015/2287(INI)) – LIBE komiteja – Referente: Laura Ferrara (A8-0141/2016). |
— |
Ziņojums par pieprasījumu atcelt Bolesław G. Piecha imunitāti (2015/2339(IMM)) – JURI komiteja – Referents: Gilles Lebreton (A8-0152/2016). |
15. Darba kārtība
Bija izdalīts aprīļa otrās sesijas plenārsēžu galīgais darba kārtības projekts (PE 581.425/PDOJ), kuram bija ierosināti turpmāk minētie grozījumi (Reglamenta 152. pants).
Trešdiena
S&D grupas pieprasījums darba kārtībā iekļaut debates par Ķīnas kā tirgus ekonomikas statusu, to noslēgumā iesniedzot rezolūcijas priekšlikumus, par kuriem tiktu balsots maija pirmajā sesijā.
Uzstājās Gianni Pittella S&D grupas vārdā, pamatojot šo pieprasījumu, David Borrelli EFDD grupas vārdā, atbalstot šo pieprasījumu, Daniel Caspary, iebilstot pret šo pieprasījumu, Philippe Lamberts, lai ierosinātu gan debates, gan balsošanu rīkot maija pirmajā sesijā, Gianni Pittella un David Borrelli, atbalstot šo priekšlikumu, un Manfred Weber, lai pieprasītu nodot šo jautājumu Priekšsēdētāju konferencei (priekšsēdētājs aicināja deputātus iesniegt pieprasījumu, lai viņš to kā ierosinājumu nodotu Priekšsēdētāju konferencei saistībā ar nākamās sesijas darba kārtības sagatavošanu).
S&D grupas pieprasījums darba kārtībā iekļaut debates par nesenajiem notikumiem Polijā un to ietekmi uz pamattiesībām.
Uzstājās Enrique Guerrero Salom S&D grupas vārdā, pamatojot šo pieprasījumu, Malin Björk, atbalstot šo pieprasījumu, Ryszard Antoni Legutko, iebilstot pret šo pieprasījumu, Sophia in 't Veld, lai pieprasītu debates rīkot nākamajā sesijā vai vēlāk, proti, jūnija sesijā, un Esteban González Pons, lai iebilstu pret jaunu debašu rīkošanu, kamēr Komisija nav informējusi par situācijas izmaiņām Polijā (tā kā Enrique Guerrero Salom piekrita Sophia in 't Veld priekšlikumam, priekšsēdētājs norādīja, ka nākamajā Priekšsēdētāju konferences sanāksmē šajā sakarībā tiks iesniegts pieprasījums).
Ceturtdiena
Pēc saskaņošanas ar politiskajām grupām priekšsēdētājs ierosināja iekļaut balsošanas laikā G. Lebreton ziņojumu par Bolesław G. Piecha imunitātes atcelšanu (A8-0152/2016) un EMPL komitejas pieprasījumu apspriesties ar Eiropas Ekonomikas un sociālo komiteju par Eiropas sociālo tiesību pīlāru, ņemot vērā Komisijas 2016. gada 8. marta paziņojumu COM(2016)0127.
Parlaments atbalstīja priekšlikumu.
Līdz ar to darba kārtība bija noteikta.
Saskaņā ar Reglamenta 22. un 141. pantu uzstājās Fabio Massimo Castaldo, pieprasot, lai Parlaments iesniedz Eiropas Savienības Tiesā prasību anulēt 2016. gada 19. marta nolīgumu starp ES un Turciju (priekšsēdētājs to pieņēma zināšanai).
16. Eiropas Investīciju bankas 2014. gada pārskats (debates)
Ziņojums par Eiropas Investīciju banku (EIB) – 2014. gada pārskats [2015/2127(INI)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Georgi Pirinski (A8-0050/2016).
Georgi Pirinski iepazīstināja ar ziņojumu.
SĒDI VADA: Antonio TAJANI
Priekšsēdētāja vietnieks
Uzstājās Werner Hoyer (Eiropas Investīciju bankas priekšsēdētājs) un Pierre Moscovici (Komisijas loceklis).
Uzstājās Daniele Viotti (aizstājot referenti BUDG komitejas atzinumam), Dimitrios Papadimoulis (ECON komitejas atzinuma sagatavotājs), Ivan Jakovčić (REGI komitejas atzinuma sagatavotājs), kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Maria Grapini, Brian Hayes PPE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz trim zilās kartītes jautājumiem, kurus uzdeva Doru-Claudian Frunzulică, Liadh Ní Riada un Bill Etheridge, Inés Ayala Sender S&D grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Edouard Ferrand, un Ryszard Czarnecki ECR grupas vārdā.
SĒDI VADA: Adina-Ioana VĂLEAN
Priekšsēdētāja vietniece
Uzstājās Maria Grapini, uzdodot zilās kartītes jautājumu Ryszard Czarnecki, kas uz to atbildēja, Miguel Viegas GUE/NGL grupas vārdā, Bart Staes Verts/ALE grupas vārdā, Jane Collins EFDD grupas vārdā, Barbara Kappel ENF grupas vārdā, Zoltán Balczó, pie grupām nepiederošs deputāts, Petri Sarvamaa, Isabelle Thomas, Sander Loones, Luke Ming Flanagan, Molly Scott Cato, Bernard Monot, Ingeborg Gräßle, Bogusław Liberadzki, Notis Marias, Liadh Ní Riada, Ernest Urtasun, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Inés Ayala Sender, Laurențiu Rebega un Maria Spyraki.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Ivana Maletić, Nicola Caputo, Igor Šoltes, Rosa D'Amato un Marco Valli.
Uzstājās Pierre Moscovici un Werner Hoyer.
SĒDI VADA: Mairead McGUINNESS
Priekšsēdētāja vietniece
Uzstājās Georgi Pirinski.
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 28.4.2016. protokola 4.64. punkts.
17. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana (debates)
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Komisija un izpildaģentūras
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, III iedaļa – Komisija un izpildaģentūras [2015/2154(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Martina Dlabajová (A8-0140/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Revīzijas palātas īpašie ziņojumi saistībā ar apstiprinājuma sniegšanu Komisijai par 2014. finanšu gada budžeta izpildi
Ziņojums par Revīzijas palātas īpašajiem ziņojumiem saistībā ar apstiprinājuma sniegšanu Komisijai par 2014. finanšu gada budžeta izpildi [2015/2206(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Martina Dlabajová (A8-0127/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – 8., 9., 10. un 11. EAF
Ziņojums par astotā, devītā, desmitā un vienpadsmitā Eiropas Attīstības fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2203(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Claudia Schmidt (A8-0137/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Parlaments
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, I iedaļa – Eiropas Parlaments (2015/2155(DEC)) – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Markus Pieper (A8-0135/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropadome un Padome
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, II iedaļa – Eiropadome un Padome [2015/2156(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0101/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Tiesa
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, IV iedaļa – Tiesa [2015/2157(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Anders Primdahl Vistisen (A8-0123/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Revīzijas palāta
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, V iedaļa – Revīzijas palāta [2015/2158(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0107/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Ekonomikas un sociālo lietu komiteja
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VI iedaļa – Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja [2015/2159(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Anders Primdahl Vistisen (A8-0111/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Reģionu komiteja
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VII iedaļa – Reģionu komiteja [2015/2160(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Monica Macovei (A8-0132/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ārējās darbības dienests
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, X iedaļa – Eiropas Ārējās darbības dienests [2015/2163(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0136/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ombuds
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VIII iedaļa – Eiropas Ombuds [2015/2161(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0121/2016).
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, IX iedaļa – Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs (2015/2162(DEC)) – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Monica Macovei (A8-0109/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana: ES aģentūru darbība, finanšu pārvaldība un kontrole
Ziņojums par Eiropas Savienības aģentūru 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu – darbība, finanšu pārvaldība un kontrole [2015/2205(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0080/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Energoregulatoru sadarbības aģentūra ( ACER )
Ziņojums par Energoregulatoru sadarbības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2191(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0087/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes birojs ( BEREC birojs)
Ziņojums par Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2192(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0093/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centrs ( CdT )
Ziņojums par Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2170(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0084/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centrs ( Cedefop )
Ziņojums par Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2164(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0082/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas akadēmija ( CEPOL )
Ziņojums par Eiropas Policijas akadēmijas 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2180(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0088/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aviācijas drošības aģentūra ( EASA )
Ziņojums par Eiropas Aviācijas drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2175(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0095/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Patvēruma atbalsta birojs ( EASO )
Ziņojums par Eiropas Patvēruma atbalsta biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2194(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0133/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Banku iestāde ( EBA )
Ziņojums par Eiropas Banku iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2188(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0090/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs ( ECDC )
Ziņojums par Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2177(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0103/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ķīmisko vielu aģentūra ( ECHA )
Ziņojums par Eiropas Ķīmisko vielu aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2184(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0118/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vides aģentūra (EVA)
Ziņojums par Eiropas Vides aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2168(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0100/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūra ( EFCA )
Ziņojums par Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2183(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0104/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde ( EFSA )
Ziņojums par Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2176(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0086/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzimumu līdztiesības institūts ( EIGE )
Ziņojums par Eiropas Dzimumu līdztiesības institūta 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2187(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0085/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestāde (EAAPI)
Ziņojums par Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2189(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0091/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (EIT)
Ziņojums par Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2193(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0117/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zāļu aģentūra ( EMA )
Ziņojums par Eiropas Zāļu aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2171(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0114/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centrs ( EMCDDA )
Ziņojums par Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2167(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0105/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Jūras drošības aģentūra ( EMSA )
Ziņojums par Eiropas Jūras drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2174(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0102/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Tīklu un informācijas drošības aģentūra ( ENISA )
Ziņojums par Eiropas Savienības Tīklu un informācijas drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2178(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0098/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzelzceļa aģentūra ( ERA )
Ziņojums par Eiropas Dzelzceļa aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2179(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0106/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestāde (EVTI)
Ziņojums par Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2190(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0096/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Izglītības fonds ( ETF )
Ziņojums par Eiropas Izglītības fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2173(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0116/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra lielapjoma IT sistēmu darbības pārvaldībai brīvības, drošības un tiesiskuma telpā ( eu-LISA )
Ziņojums par Eiropas Aģentūras lielapjoma IT sistēmu darbības pārvaldībai brīvības, drošības un tiesiskuma telpā (eu-LISA) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2195(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0124/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra ( EU-OSHA )
Ziņojums par Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2169(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0134/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Euratom Apgādes aģentūra ( Euratom )
Ziņojums par Euratom Apgādes aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2185(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0110/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonds ( Eurofound )
Ziņojums par Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2165(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0120/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Tiesu sadarbības vienība ( Eurojust )
Ziņojums par Eiropas Tiesu sadarbības vienības (Eurojust) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2172(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0099/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas birojs (Eiropols)
Ziņojums par Eiropas Policijas biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2186(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0122/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūra ( FRA )
Ziņojums par Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2166(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0108/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām ( Frontex )
Ziņojums par Eiropas Aģentūras operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2181(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0115/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas GNSS aģentūra ( GSA )
Ziņojums par Eiropas GNSS aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2182(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0112/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ARTEMIS kopuzņēmums
Ziņojums par ARTEMIS kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2199(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0092/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Clean Sky'”
Ziņojums par kopuzņēmuma “Clean Sky” 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2198(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0094/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums ECSEL
Ziņojums par kopuzņēmuma ECSEL (bijušais ENIAC kopuzņēmums un ARTEMIS kopuzņēmums) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2204(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0119/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ENIAC kopuzņēmums
Ziņojums par ENIAC kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2202(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0113/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Kurināmā elementi un ūdeņradis”
Ziņojums par kopuzņēmuma “Kurināmā elementi un ūdeņradis” 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2201(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0083/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “2. ierosme inovatīvu zāļu jomā” (IMI)
Ziņojums par kopuzņēmuma “2. ierosme inovatīvu zāļu jomā” (bijušais Kopuzņēmums novatorisku zāļu jomā uzsāktās ierosmes īstenošanai) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2200(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0081/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ITER un kodolsintēzes enerģētikas attīstības vajadzībām izveidotais kopuzņēmums
Ziņojums par ITER un kodolsintēzes enerģētikas attīstības vajadzībām izveidotā Eiropas kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2196(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0097/2016).
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – SESAR kopuzņēmums
Ziņojums par SESAR kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2197(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0089/2016).
Martina Dlabajová, Claudia Schmidt, Markus Pieper, Ryszard Czarnecki, Anders Primdahl Vistisen, Monica Macovei, Derek Vaughan un Marian-Jean Marinescu iepazīstināja ar ziņojumiem.
Uzstājās Jeanine Hennis-Plasschaert (pašreizējā Padomes priekšsēdētāja) un Kristalina Georgieva (Komisijas priekšsēdētāja vietniece).
SĒDI VADA: Sylvie GUILLAUME
Priekšsēdētāja vietniece
Uzstājās Vítor Caldeira (Revīzijas palātas priekšsēdētājs).
Uzstājās Cristian Dan Preda (AFET komitejas atzinuma sagatavotājs), Doru-Claudian Frunzulică (DEVE komitejas atzinuma sagatavotājs), David Casa (EMPL komitejas atzinuma sagatavotājs), Massimiliano Salini (TRAN komitejas atzinuma sagatavotājs), Ivana Maletić (REGI komitejas atzinuma sagatavotāja), Paolo De Castro (AGRI komitejas atzinuma sagatavotājs), Yana Toom (CULT komitejas atzinuma sagatavotāja), Pascal Durand (AFET komitejas atzinuma sagatavotājs), Inés Ayala Sender (TRAN komitejas atzinuma sagatavotāja), Markus Ferber (ECON komitejas atzinuma sagatavotājs), José Blanco López (PECH komitejas atzinuma sagatavotājs), Joachim Zeller PPE grupas vārdā, Georgi Pirinski S&D grupas vārdā, Zbigniew Kuźmiuk ECR grupas vārdā, Martina Dlabajová ALDE grupas vārdā, Rina Ronja Kari GUE/NGL grupas vārdā, Igor Šoltes Verts/ALE grupas vārdā, Marco Valli EFDD grupas vārdā, Louis Aliot ENF grupas vārdā, Georgios Epitideios, pie grupām nepiederošs deputāts, Tomáš Zdechovský, Bogusław Liberadzki, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Gerben-Jan Gerbrandy, kurš arī precizēja savu jautājumu, Inés Ayala Sender par šo uzstāšanos, Benedek Jávor un Gerolf Annemans.
SĒDI VADA: Ildikó GÁLL-PELCZ
Priekšsēdētāja vietniece
Uzstājās Tamás Deutsch, Miroslav Poche, Michael Theurer, Petri Sarvamaa, Karin Kadenbach, Nedzhmi Ali, Ingeborg Gräßle un Andrey Novakov.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Michaela Šojdrová, Notis Marias, Barbara Kappel, Stanislav Polčák un Seán Kelly.
Uzstājās Vítor Caldeira, Kristalina Georgieva, Martina Dlabajová, Claudia Schmidt, Markus Pieper, Ryszard Czarnecki un Anders Primdahl Vistisen.
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 28.4.2016. protokola 4.11. punkts, 28.4.2016. protokola 4.12. punkts, 28.4.2016. protokola 4.13. punkts, 28.4.2016. protokola 4.14. punkts, 28.4.2016. protokola 4.15. punkts, 28.4.2016. protokola 4.16. punkts, 28.4.2016. protokola 4.17. punkts, 28.4.2016. protokola 4.18. punkts, 28.4.2016. protokola 4.19. punkts, 28.4.2016. protokola 4.20. punkts, 28.4.2016. protokola 4.21. punkts, 28.4.2016. protokola 4.22. punkts, 28.4.2016. protokola 4.23. punkts, 28.4.2016. protokola 4.24. punkts, 28.4.2016. protokola 4.25. punkts, 28.4.2016. protokola 4.26. punkts, 28.4.2016. protokola 4.27. punkts, 28.4.2016. protokola 4.28. punkts, 28.4.2016. protokola 4.29. punkts, 28.4.2016. protokola 4.30. punkts, 28.4.2016. protokola 4.31. punkts, 28.4.2016. protokola 4.32. punkts, 28.4.2016. protokola 4.33. punkts, 28.4.2016. protokola 4.34. punkts, 28.4.2016. protokola 4.35. punkts, 28.4.2016. protokola 4.36. punkts, 28.4.2016. protokola 4.37. punkts, 28.4.2016. protokola 4.38. punkts, 28.4.2016. protokola 4.39. punkts, 28.4.2016. protokola 4.40. punkts, 28.4.2016. protokola 4.41. punkts, 28.4.2016. protokola 4.42. punkts, 28.4.2016. protokola 4.43. punkts, 28.4.2016. protokola 4.44. punkts, 28.4.2016. protokola 4.45. punkts, 28.4.2016. protokola 4.46. punkts, 28.4.2016. protokola 4.47. punkts, 28.4.2016. protokola 4.48. punkts, 28.4.2016. protokola 4.49. punkts, 28.4.2016. protokola 4.50. punkts, 28.4.2016. protokola 4.51. punkts, 28.4.2016. protokola 4.52. punkts, 28.4.2016. protokola 4.53. punkts, 28.4.2016. protokola 4.54. punkts, 28.4.2016. protokola 4.55. punkts, 28.4.2016. protokola 4.56. punkts, 28.4.2016. protokola 4.57. punkts, 28.4.2016. protokola 4.58. punkts, 28.4.2016. protokola 4.59. punkts, 28.4.2016. protokola 4.60. punkts, 28.4.2016. protokola 4.61. punkts, 28.4.2016. protokola 4.62. punkts un 28.4.2016. protokola 4.63. punkts.
18. Uzbrukumi slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpums (debates)
Jautājums, uz kuru jāatbild mutiski (O-000063/2016) un kuru uzdeva Elena Valenciano AFET komitejas vārdā un Linda McAvan DEVE komitejas vārdā Padomei: Uzbrukumi slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpumi (2016/2662(RSP)) (B8-0361/2016).
Elena Valenciano un Enrique Guerrero Salom izvērsa jautājumu.
Jeanine Hennis-Plasschaert (pašreizējā Padomes priekšsēdētāja) atbildēja uz jautājumu.
Uzstājās Cristian Dan Preda PPE grupas vārdā, Pier Antonio Panzeri S&D grupas vārdā, Mark Demesmaeker ECR grupas vārdā, Charles Goerens ALDE grupas vārdā, Kateřina Konečná GUE/NGL grupas vārdā, Barbara Lochbihler Verts/ALE grupas vārdā, Fabio Massimo Castaldo EFDD grupas vārdā, Anna Záborská, Josef Weidenholzer, Marek Jurek, Lola Sánchez Caldentey, Davor Ivo Stier, Soraya Post, Ruža Tomašić un Richard Howitt.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Stanislav Polčák, Notis Marias, Ivan Jakovčić un João Pimenta Lopes.
Uzstājās Jeanine Hennis-Plasschaert.
Rezolūcijas priekšlikums, kas saskaņā ar Reglamenta 128. panta 5. punktu ir iesniegts debašu noslēgumā:
— |
Charles Goerens, Petras Auštrevičius, Marietje Schaake, Paavo Väyrynen, Louis Michel, Beatriz Becerra Basterrechea, Renate Weber ALDE grupas vārdā – par uzbrukumiem slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpumu (2016/2662(RSP)) (B8-0488/2016); |
— |
Cristian Dan Preda, Andrzej Grzyb, Davor Ivo Stier, Anna Záborská PPE grupas vārdā – par uzbrukumiem slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpumu (2016/2662(RSP)) (B8-0489/2016); |
— |
Mark Demesmaeker, Nirj Deva, Eleni Theocharous ECR grupas vārdā – par uzbrukumiem slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpumiem (2016/2662(RSP)) (B8-0490/2016); |
— |
Heidi Hautala, Judith Sargentini, Molly Scott Cato, Michel Reimon, Barbara Lochbihler, Jean Lambert Verts/ALE grupas vārdā – par uzbrukumiem slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpumu (2016/2662(RSP)) (B8-0491/2016); |
— |
Stelios Kouloglou, Kateřina Konečná, Lola Sánchez Caldentey, Paloma López Bermejo, Patrick Le Hyaric, Tania González Peñas, Miguel Urbán Crespo, Estefanía Torres Martínez, Xabier Benito Ziluaga, Kostas Chrysogonos, Dimitrios Papadimoulis, Jiří Maštálka, Marina Albiol Guzmán, Merja Kyllönen, Stefan Eck, Kostadinka Kuneva, Neoklis Sylikiotis, Takis Hadjigeorgiou, Marie-Christine Vergiat, Ángela Vallina, Lidia Senra Rodríguez, Javier Couso Permuy, Barbara Spinelli, Marisa Matias GUE/NGL grupas vārdā – par uzbrukumiem slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpumu (2016/2662(RSP)) (B8-0492/2016); |
— |
Elena Valenciano, Linda McAvan, Enrique Guerrero Salom, Pier Antonio Panzeri, Norbert Neuser, Marlene Mizzi S&D grupas vārdā – par uzbrukumiem slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpumu (2016/2662(RSP)) (B8-0493/2016). |
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 28.4.2016. protokola 4.65. punkts.
19. Publiska piekļuve dokumentiem 2014. un 2015. gadā (debates)
Ziņojums par publisku piekļuvi dokumentiem (Reglamenta 116. panta 7. punkts) 2014. un 2015. gadā [2015/2287(INI)] – Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komiteja. Referente: Laura Ferrara (A8-0141/2016).
Laura Ferrara iepazīstināja ar ziņojumu.
Uzstājās Věra Jourová (Komisijas locekle).
Uzstājās Anna Maria Corazza Bildt PPE grupas vārdā.
SĒDI VADA: Ryszard CZARNECKI
Priekšsēdētāja vietnieks
Uzstājās Anna Hedh S&D grupas vārdā, Monica Macovei ECR grupas vārdā, Sophia in 't Veld ALDE grupas vārdā, Marina Albiol Guzmán GUE/NGL grupas vārdā, Josep-Maria Terricabras Verts/ALE grupas vārdā, Gerard Batten EFDD grupas vārdā, Caterina Chinnici, Pirkko Ruohonen-Lerner, Juan Fernando López Aguilar un Andrejs Mamikins.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Nicola Caputo, Notis Marias, António Marinho e Pinto, Ivan Jakovčić, Kostas Chrysogonos, Kateřina Konečná un João Pimenta Lopes.
Uzstājās Věra Jourová un Laura Ferrara.
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 28.4.2016. protokola 4.66. punkts.
20. Bērna interešu aizsardzība (pāri robežām) Eiropā (debates)
Jautājums, uz kuru jāatbild mutiski (O-000027/2016) un kuru uzdeva Pavel Svoboda JURI komitejas vārdā un Cecilia Wikström PETI komitejas vārdā Padomei: Bērna interešu aizsardzība (pāri robežām) Eiropā (2016/2665(RSP)) (B8-0359/2016).
Jautājums, uz kuru jāatbild mutiski (O-000028/2016) un kuru uzdeva Pavel Svoboda JURI komitejas vārdā un Cecilia Wikström PETI komitejas vārdā Komisijai: Bērna interešu aizsardzība (pāri robežām) Eiropā (2016/2665(RSP)) (B8-0360/2016).
Pavel Svoboda un Cecilia Wikström izvērsa jautājumus.
Jeanine Hennis-Plasschaert (pašreizējā Padomes priekšsēdētāja) un Věra Jourová (Komisijas locekle) atbildēja uz jautājumiem.
Uzstājās Roberta Metsola PPE grupas vārdā, Josef Weidenholzer S&D grupas vārdā, Rikke Karlsson ECR grupas vārdā, António Marinho e Pinto ALDE grupas vārdā, Kostadinka Kuneva GUE/NGL grupas vārdā, Tatjana Ždanoka Verts/ALE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tomáš Zdechovský, un Eleonora Evi EFDD grupas vārdā.
SĒDI VADA: Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Priekšsēdētāja vietnieks
Uzstājās Gilles Lebreton, Julia Pitera, Edouard Martin, Jana Žitňanská, Mireille D'Ornano, Mairead McGuinness, Sergio Gaetano Cofferati, Michaela Šojdrová, Jude Kirton-Darling, Daniel Buda, Emil Radev, Rosa Estaràs Ferragut un Therese Comodini Cachia.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Tomáš Zdechovský, Nicola Caputo, Julie Ward, Notis Marias un Ivan Jakovčić.
Uzstājās Věra Jourová un Jeanine Hennis-Plasschaert.
Rezolūcijas priekšlikums, kas saskaņā ar Reglamenta 128. panta 5. punktu ir iesniegts debašu noslēgumā:
— |
Cecilia WikströmPETI komitejas vārdā – par bērna interešu aizsardzību Eiropas Savienībā, pamatojoties uz Eiropas Parlamentam adresētajiem lūgumrakstiem (2016/2575(RSP)) (B8-0487/2016). |
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 28.4.2016. protokola 4.5. punkts.
21. Mājsaimniecībās nodarbinātās sievietes un aprūpētājas Eiropas Savienībā (īss izklāsts)
Ziņojums par mājsaimniecībās nodarbinātām sievietēm un aprūpētājām Eiropas Savienībā [2015/2094(INI)] – Sieviešu tiesību un dzimumu līdztiesības komiteja. Referente: Kostadinka Kuneva (A8-0053/2016).
Kostadinka Kuneva iepazīstināja ar ziņojumu.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Romana Tomc, Julie Ward, Notis Marias, Marian Harkin, João Pimenta Lopes un Tania González Peñas.
Uzstājās Věra Jourová (Komisijas locekle).
Punkta izskatīšana tika pabeigta.
Balsojums: 28.4.2016. protokola 4.67. punkts.
22. Dzimumu līdztiesība un sieviešu iespēju palielināšana digitālajā laikmetā (īss izklāsts)
Ziņojums par dzimumu līdztiesību un sieviešu iespēju palielināšanu digitālajā laikmetā [2015/2007(INI)] – Sieviešu tiesību un dzimumu līdztiesības komiteja. Referente: Terry Reintke (A8-0048/2016).
Terry Reintke iepazīstināja ar ziņojumu.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Therese Comodini Cachia, Notis Marias, Ivan Jakovčić, Daniela Aiuto, Janusz Korwin-Mikke, Romana Tomc, Julie Ward un Neena Gill.
Uzstājās Věra Jourová (Komisijas locekle).
Punkta izskatīšana tika pabeigta.
Balsojums: 28.4.2016. protokola 4.68. punkts.
23. Vienu minūti ilgas uzstāšanās par politiski svarīgiem jautājumiem
Saskaņā ar Reglamenta 163. pantu ar vienu minūti ilgu runu uzstājās šādi deputāti, kuri vēlējās pievērst Parlamenta uzmanību politiski svarīgiem jautājumiem:
Ivan Štefanec, Andor Deli, Cristian-Silviu Bușoi, Nicola Caputo, Notis Marias, Ivan Jakovčić, Martina Anderson, Jordi Sebastià, Gerard Batten, Martin Sonneborn, Roberta Metsola, László Tőkés, Monika Smolková, Marek Jurek, Marian Harkin, Lynn Boylan, Josep-Maria Terricabras, Janusz Korwin-Mikke, David McAllister, Neena Gill, João Pimenta Lopes, Jiří Pospíšil, Daniel Buda un Tomáš Zdechovský.
24. Nākamās sēdes darba kārtība
Nākamās dienas sēdes darba kārtība tika noteikta (dokuments “Darba kārtība” PE 581.425/OJJE).
25. Sēdes slēgšana
Sēde tika slēgta plkst. 23.25.
Klaus Welle
Ģenerālsekretārs
Martin Schulz
Priekšsēdētājs
2016. gada 27. aprīlis.
Klātesoši:
Adinolfi, Agea, Aguilera García, Aiuto, Albiol Guzmán, Albrecht, Ali, Aliot, Alliot-Marie, Anderson Lucy, Anderson Martina, Andersson, Andrieu, Androulakis, Annemans, Arena, Arimont, Arnautu, Arnott, Ashworth, Assis, Auštrevičius, Ayala Sender, Ayuso, van Baalen, Bach, Balas, Balčytis, Balczó, Barekov, Bashir, Batten, Bay, Bayet, Becerra Basterrechea, Becker, Beghin, Belet, Benifei, Benito Ziluaga, Berès, Bettini, Bilbao Barandica, Bilde, Bizzotto, Björk, Blanco López, Blinkevičiūtė, Bocskor, Böge, Bogovič, Bonafè, Boni, Borghezio, Borrelli, Borzan, Boștinaru, Boutonnet, Bové, Boylan, Brannen, Bresso, Briano, Briois, Buda, Bullmann, Buonanno, Bușoi, Buzek, Cabezón Ruiz, van de Camp, Caputo, Carthy, Carver, Casa, Caspary, Castaldo, Cavada, Cesa, Charanzová, Chauprade, Chinnici, Chountis, Christensen, Christoforou, Chrysogonos, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Cofferati, Collin-Langen, Collins, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Corbett, Corrao, Cozzolino, Cramer, Cristea, Csáky, Czarnecki, Czesak, van Dalen, Dalli, Dalton, D'Amato, Dance, Danjean, Danti, (The Earl of) Dartmouth, De Backer, De Castro, Delahaye, Deli, Delli, Delvaux, Demesmaeker, De Monte, Denanot, Deprez, de Sarnez, Deß, Deutsch, Díaz de Mera García Consuegra, Dlabajová, Dodds Diane, Dohrmann, Dorfmann, D'Ornano, Duncan, Durand, Dzhambazki, Eck, Ehler, Epitideios, Erdős, Ernst, Estaràs Ferragut, Etheridge, Evans, Evi, Farage, Faria, Ferber, Fernandes, Fernández, Ferrand, Ferrara, Ferreira, Fisas Ayxelà, Fitto, Fjellner, Flanagan, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fotyga, Fountoulis, Fox, Frunzulică, Gabriel, Gahler, Gáll-Pelcz, Gambús, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gardini, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Gerbrandy, Gericke, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gieseke, Gill Neena, Giménez Barbat, Girling, Giuffrida, Goddyn, Goerens, Gollnisch, Gomes, González Peñas, González Pons, Gosiewska, Goulard, Grammatikakis, de Grandes Pascual, Grapini, Gräßle, Graswander-Hainz, Griesbeck, Grigule, Groote, Grossetête, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Gyürk, Halla-aho, Harkin, Häusling, Hayes, Hazekamp, Hedh, Herranz García, Hetman, Heubuch, Hoc, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Honeyball, Hookem, Hortefeux, Howitt, Hübner, Hudghton, Huitema, Hyusmenova, in 't Veld, Iotova, Iturgaiz, Ivan, Iwaszkiewicz, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jahr, Jakovčić, Jalkh, James, Jáuregui Atondo, Jazłowiecka, Ježek, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jongerius, Jurek, Kadenbach, Kalinowski, Kallas, Kalniete, Kammerevert, Kappel, Karas, Kari, Kariņš, Karlsson, Karski, Kaufmann, Kefalogiannis, Kelam, Keller Jan, Kelly, Khan, Kirkhope, Kirton-Darling, Kłosowski, Kofod, Kohlíček, Kölmel, Konečná, Korwin-Mikke, Kósa, Köstinger, Kovács, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Krasnodębski, Krehl, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kuneva, Kuźmiuk, Kyenge, Kyllönen, Kyuchyuk, Lamassoure, Lambert, Landsbergis, Lange, de Lange, Lauristin, Lavrilleux, Lebreton, Le Grip, Legutko, Le Hyaric, Leinen, Lenaers, Lewandowski, Lewer, Liberadzki, Liese, Lietz, Lins, Lochbihler, Loiseau, Loones, Lope Fontagné, López, López Aguilar, López Bermejo, López-Istúriz White, Lösing, Lucke, Ludvigsson, Łukacijewska, Lunacek, Lundgren, Łybacka, McAllister, McGuinness, McIntyre, Macovei, Maeijer, Maletić, Malinov, Maltese, Mamikins, Mănescu, Maňka, Mann, Maragall, Marias, Marinescu, Marinho e Pinto, Martin David, Martin Dominique, Martin Edouard, Martusciello, Marusik, Maštálka, Matias, Mato, Maurel, Mavrides, Mayer, Mélin, Melior, Melo, Messerschmidt, Meszerics, Metsola, Michels, Mihaylova, Mikolášik, Millán Mon, van Miltenburg, Mineur, Mizzi, Mlinar, Moi, Moisă, Molnár, Monot, Monteiro de Aguiar, Montel, Moody, Moraes, Morano, Morgano, Morin-Chartier, Mosca, Müller, Mureșan, Mussolini, Nagy, Nart, Neuser, Nica, Nicholson, Nicolai, Niebler, Niedermayer, Niedermüller, van Nieuwenhuizen, Nilsson, Ní Riada, van Nistelrooij, Novakov, Nuttall, Obermayr, O'Flynn, Olbrycht, Ożóg, Pabriks, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Paksas, Panzeri, Papadakis Demetris, Papadakis Konstantinos, Papadimoulis, Pargneaux, Pașcu, Paunova, Pavel, Pedicini, Peillon, Peterle, Petersen, Petir, Picierno, Picula, Piecha, Pieper, Pietikäinen, Pimenta Lopes, Piotrowski, Piri, Pirinski, Pitera, Plenković, Poc, Poche, Pogliese, Polčák, Ponga, Poręba, Pospíšil, Post, Preda, Pretzell, Preuß, Proust, Punset, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Radoš, Rebega, Reding, Regner, Reid, Reintke, Reul, Ribeiro, Ries, Riquet, Rodrigues Liliana, Rodríguez-Piñero Fernández, Rohde, Rolin, Ropė, Rosati, Rozière, Ruas, Rübig, Ruohonen-Lerner, Saïfi, Sakorafa, Salini, Sánchez Caldentey, Sander, Sant, Sârbu, Sargentini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schaake, Schaldemose, Schmidt, Scholz, Schöpflin, Schreijer-Pierik, Schulz, Schulze, Schuster, Schwab, Scott Cato, Sebastià, Sehnalová, Selimovic, Senra Rodríguez, Sernagiotto, Serrão Santos, Seymour, Siekierski, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Škripek, Škrlec, Smolková, Šojdrová, Šoltes, Sommer, Sonneborn, Soru, Spinelli, Spyraki, Staes, Starbatty, Štefanec, Steinruck, Štětina, Stevens, Stier, Stihler, Stolojan, Stuger, Šuica, Sulík, Šulin, Svoboda, Swinburne, Sylikiotis, Szájer, Szejnfeld, Tajani, Takkula, Tamburrano, Tănăsescu, Tang, Tannock, Țapardel, Tarabella, Tarand, Telička, Terricabras, Theurer, Thomas, Thun und Hohenstein, Toia, Tőkés, Tomašić, Tomc, Toom, Torres Martínez, Tošenovský, Trebesius, Tremosa i Balcells, Troszczynski, Trüpel, Țurcanu, Turmes, Ujazdowski, Ujhelyi, Ulvskog, Ungureanu, Urbán Crespo, Urtasun, Urutchev, Uspaskich, Vaidere, Vajgl, Valcárcel Siso, Vălean, Valenciano, Valero, Valli, Vana, Van Bossuyt, Van Brempt, Vandenkendelaere, Van Orden, Vaughan, Vautmans, Vergiat, Verheyen, Viegas, Vilimsky, Viotti, Virkkunen, Vistisen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Wałęsa, Ward, Weber Renate, Weidenholzer, von Weizsäcker, Wenta, Werner, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wiśniewska, Wojciechowski, Woolfe, Záborská, Zahradil, Zala, Zalba Bidegain, Zanni, Zanonato, Zarianopoulos, Ždanoka, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zemke, Zijlstra, Zīle, Zimmer, Žitňanská, Złotowski, Zoffoli, Zorrinho, Zullo, Zver
Attaisnoti nepiedalās:
Crowley, Dodds Anneliese, Engström, Le Pen Jean-Marie, Vallina, Zwiefka
15.6.2017 |
LV |
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis |
C 190/25 |
2016. gada 28. aprīlis
2016. GADA 28. APRĪĻA SĒDES PROTOKOLS.
(2017/C 190/02)
Saturs
1. |
Sēdes atklāšana | 40 |
2. |
ES un Turcijas nolīguma juridiskie aspekti, demokrātiskā kontrole un īstenošana (debates) | 40 |
3. |
ES Dzelzceļa aģentūra ***II – Dzelzceļa sistēmas savstarpēja izmantojamība Eiropas Savienībā ***II – Dzelzceļa drošība ***II (debates) | 41 |
4. |
Balsošanas laiks | 41 |
4.1. |
Kopējās aviācijas telpas nolīgums starp ES un Gruziju (Horvātijas pievienošanās) *** (Reglamenta 150. pants) (balsošana) | 42 |
4.2. |
Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu aviācijas nolīgums starp ES un Izraēlu (Horvātijas pievienošanās) *** (Reglamenta 150. pants) (balsošana) | 42 |
4.3. |
Konvencija par muitas pārvalžu savstarpēju palīdzību un sadarbību (Horvātijas pievienošanās) * (Reglamenta 150. pants) (balsošana) | 43 |
4.4. |
Pieprasījums atcelt Bolesław G. Piecha imunitāti (Reglamenta 150. pants) (balsošana) | 43 |
4.5. |
Bērna interešu aizsardzība Eiropas Savienībā, pamatojoties uz Eiropas Parlamentam adresētajiem lūgumrakstiem (Reglamenta 150. pants) (balsošana) | 43 |
4.6. |
Pieprasījums apspriesties ar Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteju par Eiropas sociālo tiesību pīlāra izveidi (Reglamenta 137. pants) (balsošana) | 43 |
4.7. |
ES Dzelzceļa aģentūra ***II (balsošana) | 44 |
4.8. |
Dzelzceļa sistēmas savstarpēja izmantojamība Eiropas Savienībā ***II (balsošana) | 44 |
4.9. |
Dzelzceļa drošība ***II (balsošana) | 44 |
4.10. |
Indeksi, ko izmanto kā etalonus finanšu instrumentos un finanšu līgumos ***I (balsošana) | 44 |
4.11. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Komisija un izpildaģentūras (balsošana) | 45 |
4.12. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Revīzijas palātas īpašie ziņojumi saistībā ar apstiprinājuma sniegšanu Komisijai par 2014. finanšu gada budžeta izpildi (balsošana) | 45 |
4.13. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – 8., 9., 10. un 11. EAF (balsošana) | 46 |
4.14. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Parlaments (balsošana) | 46 |
4.15. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropadome un Padome (balsošana) | 46 |
4.16. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Tiesa (balsošana) | 47 |
4.17. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Revīzijas palāta (balsošana) | 47 |
4.18. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Ekonomikas un sociālo lietu komiteja (balsošana) | 47 |
4.19. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Reģionu komiteja (balsošana) | 48 |
4.20. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ārējās darbības dienests (balsošana) | 48 |
4.21. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ombuds (balsošana) | 48 |
4.22. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs (balsošana) | 49 |
4.23. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana: ES aģentūru darbība, finanšu pārvaldība un kontrole (balsošana) | 49 |
4.24. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Energoregulatoru sadarbības aģentūra (ACER) (balsošana) | 49 |
4.25. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes birojs (BEREC birojs) (balsošana) | 50 |
4.26. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centrs (CdT) (balsošana) | 50 |
4.27. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centrs (Cedefop) (balsošana) | 51 |
4.28. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas akadēmija (CEPOL) (balsošana) | 51 |
4.29. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aviācijas drošības aģentūra (EASA) (balsošana) | 51 |
4.30. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Patvēruma atbalsta birojs (EASO) (balsošana) | 52 |
4.31. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Banku iestāde (EBA) (balsošana) | 52 |
4.32. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs (ECDC) (balsošana) | 52 |
4.33. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ķīmisko vielu aģentūra (ECHA) (balsošana) | 53 |
4.34. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vides aģentūra (EVA) (balsošana) | 53 |
4.35. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūra (EFCA) (balsošana) | 53 |
4.36. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) (balsošana) | 54 |
4.37. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzimumu līdztiesības institūts (EIGE) (balsošana) | 54 |
4.38. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestāde (EAAPI) (balsošana) | 54 |
4.39. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (EIT)(balsošana) | 55 |
4.40. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zāļu aģentūra (EMA) (balsošana) | 55 |
4.41. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centrs (EMCDDA) (balsošana) | 55 |
4.42. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Jūras drošības aģentūra (EMSA) (balsošana) | 56 |
4.43. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Tīklu un informācijas drošības aģentūra (ENISA) (balsošana) | 56 |
4.44. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzelzceļa aģentūra (ERA) (balsošana) | 56 |
4.45. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestāde (EVTI) (balsošana) | 57 |
4.46. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Izglītības fonds (ETF) (balsošana) | 57 |
4.47. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra lielapjoma IT sistēmu darbības pārvaldībai brīvības, drošības un tiesiskuma telpā (eu-LISA) (balsošana) | 57 |
4.48. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra (EU-OSHA) (balsošana) | 58 |
4.49. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Euratom Apgādes aģentūra (Euratom) (balsošana) | 58 |
4.50. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonds (Eurofound) (balsošana) | 58 |
4.51. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Tiesu sadarbības vienība (Eurojust) (balsošana) | 59 |
4.52. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas birojs (Eiropols) (balsošana) | 59 |
4.53. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūra (FRA) (balsošana) | 59 |
4.54. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām (Frontex) (balsošana) | 60 |
4.55. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas GNSS aģentūra (GSA) (balsošana) | 60 |
4.56. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ARTEMIS kopuzņēmums (balsošana) | 60 |
4.57. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Clean Sky'” (balsošana) | 61 |
4.58. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums ECSEL (balsošana) | 61 |
4.59. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ENIAC kopuzņēmums (balsošana) | 61 |
4.60. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Kurināmā elementi un ūdeņradis” (balsošana) | 62 |
4.61. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “2. ierosme inovatīvu zāļu jomā” (IMI) (balsošana) | 62 |
4.62. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ITER un kodolsintēzes enerģētikas attīstības vajadzībām izveidotais kopuzņēmums (balsošana) | 62 |
4.63. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – SESAR kopuzņēmums (balsošana) | 63 |
4.64. |
Eiropas Investīciju bankas 2014. gada pārskats (balsošana) | 63 |
4.65. |
Uzbrukumi slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpums (balsošana) | 63 |
4.66. |
Publiska piekļuve dokumentiem 2014. un 2015. gadā (balsošana) | 64 |
4.67. |
Mājsaimniecībās nodarbinātās sievietes un aprūpētājas Eiropas Savienībā (balsošana) | 64 |
4.68. |
Dzimumu līdztiesība un sieviešu iespēju palielināšana digitālajā laikmetā (balsošana) | 64 |
5. |
Balsojumu skaidrojumi | 64 |
6. |
Balsojumu labojumi un nodomi balsot | 65 |
7. |
Dokumentu iesniegšana | 65 |
8. |
Lēmumi par atsevišķiem dokumentiem | 69 |
9. |
Apropriāciju pārvietojumi | 72 |
10. |
Sēdē pieņemto tekstu nosūtīšana | 72 |
11. |
Nākamo sēžu datumi | 72 |
12. |
Sesijas pārtraukšana | 72 |
APMEKLĒJUMU REĢISTRS | 73 |
I PIELIKUMS
BALSOŠANAS REZULTĀTI | 74 |
1. |
Kopējās aviācijas telpas nolīgums starp ES un Gruziju (Horvātijas pievienošanās) *** | 74 |
2. |
Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu aviācijas nolīgums starp ES un Izraēlu (Horvātijas pievienošanās) *** | 74 |
3. |
Konvencija par muitas pārvalžu savstarpēju palīdzību un sadarbību (Horvātijas pievienošanās) * | 75 |
4. |
Pieprasījums atcelt Bolesław G. Piecha imunitāti | 75 |
5. |
Bērna interešu aizsardzība Eiropas Savienībā, pamatojoties uz Eiropas Parlamentam adresētajiem lūgumrakstiem | 75 |
6. |
Pieprasījums apspriesties ar Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteju par Eiropas sociālo tiesību pīlāra izveidi | 75 |
7. |
ES Dzelzceļa aģentūra ***II | 75 |
8. |
Dzelzceļa sistēmas savstarpēja izmantojamība Eiropas Savienībā ***II | 76 |
9. |
Dzelzceļa drošība ***II | 76 |
10. |
Indeksi, ko izmanto kā etalonus finanšu instrumentos un finanšu līgumos ***I | 76 |
11. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Komisija un izpildaģentūras | 76 |
12. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Revīzijas palātas īpašie ziņojumi saistībā ar apstiprinājuma sniegšanu Komisijai par 2014. finanšu gada budžeta izpildi | 81 |
13. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – 8., 9., 10. un 11. EAF | 81 |
14. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Parlaments | 82 |
15. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropadome un Padome | 87 |
16. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Tiesa | 87 |
17. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Revīzijas palāta | 88 |
18. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Ekonomikas un sociālo lietu komiteja | 88 |
19. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Reģionu komiteja | 88 |
20. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ārējās darbības dienests | 89 |
21. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ombuds | 90 |
22. |
ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs | 91 |
23. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana: ES aģentūru darbība, finanšu pārvaldība un kontrole | 91 |
24. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Energoregulatoru sadarbības aģentūra (ACER) | 91 |
25. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes birojs (BEREC birojs) | 92 |
26. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centrs (CdT) | 92 |
27. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centrs (Cedefop) | 92 |
28. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas akadēmija (CEPOL) | 93 |
29. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aviācijas drošības aģentūra (EASA) | 93 |
30. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Patvēruma atbalsta birojs (EASO) | 93 |
31. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Banku iestāde (EBA) | 94 |
32. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs (ECDC) | 94 |
33. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ķīmisko vielu aģentūra (ECHA) | 94 |
34. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vides aģentūra (EVA) | 95 |
35. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūra (EFCA) | 95 |
36. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) | 95 |
37. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzimumu līdztiesības institūts (EIGE) | 96 |
38. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestāde (EAAPI) | 97 |
39. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (EIT) | 97 |
40. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zāļu aģentūra (EMA) | 97 |
41. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centrs (EMCDDA) | 98 |
42. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Jūras drošības aģentūra (EMSA) | 98 |
43. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Tīklu un informācijas drošības aģentūra (ENISA) | 99 |
44. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzelzceļa aģentūra (ERA) | 99 |
45. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestāde (EVTI) | 99 |
46. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Izglītības fonds (ETF) | 100 |
47. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra lielapjoma IT sistēmu darbības pārvaldībai brīvības, drošības un tiesiskuma telpā (eu-LISA) | 100 |
48. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra (EU-OSHA) | 100 |
49. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Euratom Apgādes aģentūra (Euratom) | 101 |
50. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonds (Eurofound) | 101 |
51. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Tiesu sadarbības vienība (Eurojust) | 101 |
52. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas birojs (Eiropols) | 102 |
53. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūra (FRA) | 102 |
54. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām (Frontex) | 102 |
55. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas GNSS aģentūra (GSA) | 103 |
56. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ARTEMIS kopuzņēmums | 103 |
57. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Clean Sky'” | 103 |
58. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums ECSEL | 104 |
59. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ENIAC kopuzņēmums | 104 |
60. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Kurināmā elementi un ūdeņradis” | 104 |
61. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “2. ierosme inovatīvu zāļu jomā” (IMI) | 105 |
62. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ITER un kodolsintēzes enerģētikas attīstības vajadzībām izveidotais kopuzņēmums | 105 |
63. |
2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – SESAR kopuzņēmums | 106 |
64. |
Eiropas Investīciju bankas 2014. gada pārskats | 106 |
65. |
Uzbrukumi slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpums | 108 |
66. |
Publiska piekļuve dokumentiem 2014. un 2015. gadā | 110 |
67. |
Mājsaimniecībās nodarbinātās sievietes un aprūpētājas Eiropas Savienībā | 113 |
68. |
Dzimumu līdztiesība un sieviešu iespēju palielināšana digitālajā laikmetā | 118 |
II PIELIKUMS
REZULTĀTI BALSOŠANAI PĒC SARAKSTA | 123 |
1. |
A8-0128/2016 – Francisco Assis – viens balsojums | 123 |
2. |
A8-0129/2016 – Francisco Assis – viens balsojums | 124 |
3. |
A8-0054/2016 – Liisa Jaakonsaari – viens balsojums | 125 |
4. |
A8-0131/2015 – Cora van Nieuwenhuizen – normatīvā rezolūcija | 127 |
5. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 5 | 128 |
6. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 8 | 130 |
7. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 9 | 131 |
8. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 10 | 133 |
9. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 53 | 134 |
10. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 54 | 136 |
11. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 3, 1. daļa | 138 |
12. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 3, 2. daļa | 139 |
13. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 11 | 141 |
14. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 47S | 142 |
15. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 57 | 144 |
16. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – § 405 | 145 |
17. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 18, 1. daļa | 147 |
18. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 18, 2. daļa | 149 |
19. |
A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – rezolūcija | 150 |
20. |
A8-0127/2016 – Martina Dlabajová – § 9 | 152 |
21. |
A8-0127/2016 – Martina Dlabajová – rezolūcija | 153 |
22. |
A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – lēmums | 155 |
23. |
A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 1 | 156 |
24. |
A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 4 | 157 |
25. |
A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 5 | 159 |
26. |
A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 6 | 160 |
27. |
A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 7 | 162 |
28. |
A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – rezolūcija | 163 |
29. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 23 | 165 |
30. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 58 | 166 |
31. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 34 | 168 |
32. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 59S | 170 |
33. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 36 | 171 |
34. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 37 | 173 |
35. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 60S | 174 |
36. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 31 | 176 |
37. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 32 | 178 |
38. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 7 | 179 |
39. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 1 | 181 |
40. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 16=34=/1 | 182 |
41. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 16=34=/2 | 184 |
42. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 35 | 186 |
43. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 49 | 187 |
44. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 2 | 189 |
45. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 3 | 191 |
46. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 20S+21=4 | 192 |
47. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 22S=49S | 194 |
48. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 73 | 195 |
49. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 75 | 197 |
50. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 25S | 198 |
51. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 99 | 200 |
52. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 27S | 202 |
53. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 4 | 203 |
54. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 61S | 205 |
55. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 11 | 206 |
56. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 12 | 208 |
57. |
A8-0135/2016 – Markus Pieper – rezolūcija | 210 |
58. |
A8-0101/2016 – Ryszard Czarnecki – lēmums | 211 |
59. |
A8-0101/2016 – Ryszard Czarnecki – rezolūcija | 213 |
60. |
A8-0123/2016 – Anders Primdahl Vistisen – rezolūcija | 214 |
61. |
A8-0107/2016 – Ryszard Czarnecki – rezolūcija | 215 |
62. |
A8-0111/2016 – Anders Primdahl Vistisen – rezolūcija | 217 |
63. |
A8-0132/2016 – Monica Macovei – rezolūcija | 218 |
64. |
A8-0136/2016 – Ryszard Czarnecki – rezolūcija | 220 |
65. |
A8-0121/2016 – Ryszard Czarnecki – groz. Nr. 5 | 221 |
66. |
A8-0121/2016 – Ryszard Czarnecki – § 22 | 223 |
67. |
A8-0121/2016 – Ryszard Czarnecki – rezolūcija | 224 |
68. |
A8-0109/2016 – Monica Macovei – rezolūcija | 226 |
69. |
A8-0080/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 227 |
70. |
A8-0087/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 229 |
71. |
A8-0093/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 230 |
72. |
A8-0084/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 231 |
73. |
A8-0082/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 233 |
74. |
A8-0088/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 234 |
75. |
A8-0095/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 235 |
76. |
A8-0133/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 237 |
77. |
A8-0090/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 238 |
78. |
A8-0103/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 239 |
79. |
A8-0118/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 241 |
80. |
A8-0100/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 242 |
81. |
A8-0104/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 244 |
82. |
A8-0086/2016 – Derek Vaughan – groz. Nr. 5 | 245 |
83. |
A8-0086/2016 – Derek Vaughan – groz. Nr. 6 | 247 |
84. |
A8-0086/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 248 |
85. |
A8-0085/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 250 |
86. |
A8-0091/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 251 |
87. |
A8-0117/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 252 |
88. |
A8-0114/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 254 |
89. |
A8-0105/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 255 |
90. |
A8-0102/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 257 |
91. |
A8-0098/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 258 |
92. |
A8-0106/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 259 |
93. |
A8-0096/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 261 |
94. |
A8-0116/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 262 |
95. |
A8-0124/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 264 |
96. |
A8-0134/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 265 |
97. |
A8-0110/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 266 |
98. |
A8-0120/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 268 |
99. |
A8-0099/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 269 |
100. |
A8-0122/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 271 |
101. |
A8-0108/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 272 |
102. |
A8-0115/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 273 |
103. |
A8-0112/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija | 275 |
104. |
A8-0092/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija | 276 |
105. |
A8-0094/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija | 278 |
106. |
A8-0119/2016 – Marian-Jean Marinescu – lēmums | 279 |
107. |
A8-0119/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija | 280 |
108. |
A8-0113/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija | 282 |
109. |
A8-0083/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija | 283 |
110. |
A8-0081/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija | 285 |
111. |
A8-0097/2016 – Marian-Jean Marinescu – lēmums | 286 |
112. |
A8-0097/2016 – Marian-Jean Marinescu – groz. Nr. 1 | 288 |
113. |
A8-0097/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija | 289 |
114. |
A8-0089/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija | 291 |
115. |
A8-0050/2016 – Georgi Pirinski – groz. Nr. 7 | 292 |
116. |
A8-0050/2016 – Georgi Pirinski – rezolūcija | 294 |
117. |
RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 5, 1. daļa | 295 |
118. |
RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 5, 2. daļa | 297 |
119. |
RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 5, 3. daļa | 298 |
120. |
RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 5, 4. daļa | 300 |
121. |
RC-B8-0488/2016 – § 11 | 302 |
122. |
RC-B8-0488/2016 – § 21 | 303 |
123. |
RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 3 | 305 |
124. |
A8-0141/2016 – Laura Ferrara – groz. Nr. 1 | 306 |
125. |
A8-0141/2016 – Laura Ferrara – § 33, 2. daļa | 308 |
126. |
A8-0141/2016 – Laura Ferrara – rezolūcija | 309 |
127. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 1 | 311 |
128. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 2, 1. daļa | 312 |
129. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 2, 2. daļa | 314 |
130. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 2, 3. daļa | 315 |
131. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 2, 4. daļa | 317 |
132. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 12 | 318 |
133. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 13 | 320 |
134. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 22, 1. daļa | 321 |
135. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 22, 2. daļa | 323 |
136. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 22, 3. daļa | 324 |
137. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 25 | 326 |
138. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 33, 2. daļa | 327 |
139. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – BD apsvērums | 328 |
140. |
A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – rezolūcija | 330 |
141. |
A8-0048/2016 – Terry Reintke – § 25 | 331 |
142. |
A8-0048/2016 – Terry Reintke – § 66 | 333 |
143. |
A8-0048/2016 – Terry Reintke – rezolūcija | 334 |
2016. gada 28. aprīļa sēdes protokols
SĒDI VADA: Anneli JÄÄTTEENMÄKI
Priekšsēdētāja vietniece
1. Sēdes atklāšana
Sēde tika atklāta plkst. 8.35.
2. ES un Turcijas nolīguma juridiskie aspekti, demokrātiskā kontrole un īstenošana (debates)
Padomes un Komisijas paziņojumi: ES un Turcijas nolīguma juridiskie aspekti, demokrātiskā kontrole un īstenošana (2016/2666(RSP)).
Klaas Dijkhoff (pašreizējais Padomes priekšsēdētājs) un Frans Timmermans (Komisijas priekšsēdētāja pirmais vietnieks) sniedza paziņojumus.
Uzstājās Manfred Weber PPE grupas vārdā, Gianni Pittella S&D grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Lefteris Christoforou, Peter van Dalen ECR grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Patrick O'Flynn, Sophia in 't Veld ALDE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Lampros Fountoulis, Marina Albiol Guzmán GUE/NGL grupas vārdā, Ska Keller Verts/ALE grupas vārdā, Fabio Massimo Castaldo EFDD grupas vārdā, Edouard Ferrand ENF grupas vārdā, Janusz Korwin-Mikke, pie grupām nepiederošs deputāts, Elissavet Vozemberg-Vrionidi, Enrique Guerrero Salom, Notis Marias, Gérard Deprez, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Doru-Claudian Frunzulică, Takis Hadjigeorgiou, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Maria Grapini, Judith Sargentini, Paul Nuttall, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva José Inácio Faria, Mario Borghezio, Lampros Fountoulis, Elmar Brok, Knut Fleckenstein, Anna Elżbieta Fotyga, Dennis de Jong, Eva Joly, Vicky Maeijer, Sotirios Zarianopoulos, Frank Engel, Birgit Sippel, Bodil Valero, Cristian Dan Preda, Kati Piri, Milan Zver, Péter Niedermüller, Esther de Lange, Elly Schlein, Alessandra Mussolini un Miltiadis Kyrkos.
SĒDI VADA: Antonio TAJANI
Priekšsēdētāja vietnieks
Uzstājās Juan Fernando López Aguilar.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Michaela Šojdrová, Costas Mavrides, Ruža Tomašić, António Marinho e Pinto un Kostas Chrysogonos.
Uzstājās Frans Timmermans un Klaas Dijkhoff.
Debates tika slēgtas.
3. ES Dzelzceļa aģentūra ***II – Dzelzceļa sistēmas savstarpēja izmantojamība Eiropas Savienībā ***II – Dzelzceļa drošība ***II (debates)
Ieteikums otrajam lasījumam par Padomes nostāju pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes regulu par Eiropas Savienības Dzelzceļa aģentūru un ar ko atceļ Regulu (EK) Nr. 881/2004 [(10578/1/2015 – C8-0415/2015 – 2013/0014(COD)] – Transporta un tūrisma komiteja. Referents: Roberts Zīle (A8-0073/2016).
Ieteikums otrajam lasījumam par Padomes nostāju pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu par dzelzceļa sistēmas savstarpēju izmantojamību Eiropas Savienībā (pārstrādāta redakcija) [10579/1/2015 – C8-0416/2015 – 2013/0015(COD)] – Transporta un tūrisma komiteja. Referente: Izaskun Bilbao Barandica (A8-0071/2016).
Ieteikums otrajam lasījumam par Padomes nostāju pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu par dzelzceļu drošību (pārstrādāta redakcija) [10580/1/2015 – C8-0417/2015 – 2013/0016(COD)] – Transporta un tūrisma komiteja. Referents: Michael Cramer (A8-0056/2016).
Roberts Zīle iepazīstināja ar ieteikumu otrajam lasījumam.
SĒDI VADA: Ioan Mircea PAȘCU
Priekšsēdētāja vietnieks
Izaskun Bilbao Barandica un Michael Cramer iepazīstināja ar ieteikumiem otrajam lasījumam.
Uzstājās Violeta Bulc (Komisijas locekle).
Uzstājās Markus Pieper PPE grupas vārdā, Ismail Ertug S&D grupas vārdā, Kosma Złotowski ECR grupas vārdā, Dominique Riquet ALDE grupas vārdā, Merja Kyllönen GUE/NGL grupas vārdā, Karima Delli Verts/ALE grupas vārdā, Daniela Aiuto EFDD grupas vārdā, Georg Mayer ENF grupas vārdā, Lucy Anderson, Daniel Dalton, Gesine Meissner, Curzio Maltese, Davor Škrlec, Jill Seymour, Marie-Christine Arnautu, Georges Bach, Inés Ayala Sender, Evžen Tošenovský, Wim van de Camp, Bogusław Liberadzki, Andor Deli, Dieter-Lebrecht Koch un Massimiliano Salini.
Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Patricija Šulin, Zigmantas Balčytis, Notis Marias un João Pimenta Lopes.
Uzstājās Violeta Bulc, Roberts Zīle, Izaskun Bilbao Barandica un Michael Cramer.
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 28.4.2016. protokola 4.7. punkts, 28.4.2016. protokola 4.8. punkts un 28.4.2016. protokola 4.9. punkts.
(Sēde uz neilgu laiku tika pārtraukta, līdz sākās balsošanas laiks.)
SĒDI VADA: Rainer WIELAND
Priekšsēdētāja vietnieks
4. Balsošanas laiks
Balsošanas rezultātu sīks izklāsts (grozījumi, atsevišķa balsošana, balsošana pa daļām u. c.) pieejams protokola pielikumā “Balsošanas rezultāti”.
Rezultāti balsošanai pēc saraksta (protokola pielikumā) ir pieejami tikai elektroniski un apskatāmi tīmekļa vietnē “Europarl”.
Uzstājās Petras Auštrevičius, paužot nožēlu par to, ka divas personas, kuras iekļautas to personu sarakstā, kurām visā ES aizliegts izsniegt vīzu (šis saraksts ir noteikts ar Parlamenta 2014. gada 2. aprīļa ieteikumu), ir varējušas apmeklēt Parlamentu pēc kāda deputāta uzaicinājuma un uzstāties tajā (sēdes vadītājs to pieņēma zināšanai).
Sēdes vadītājs paziņoja, ka, ņemot vērā balsošanas laika paredzamo ilgumu, tiks pieņemti tikai rakstiski balsojumu skaidrojumi.
4.1. Kopējās aviācijas telpas nolīgums starp ES un Gruziju (Horvātijas pievienošanās) *** (Reglamenta 150. pants) (balsošana)
Ieteikums par projektu Padomes lēmumam par to, lai Eiropas Savienības un tās dalībvalstu vārdā noslēgtu Protokolu, ar ko groza Kopējās aviācijas telpas nolīgumu starp Eiropas Savienību un tās dalībvalstīm, no vienas puses, un Gruziju, no otras puses, lai ņemtu vērā Horvātijas Republikas pievienošanos Eiropas Savienībai [12227/2014 – C8-0035/2015 – 2014/0134(NLE)] – Transporta un tūrisma komiteja. Referents: Francisco Assis (A8-0128/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 1. punkts.)
NORMATĪVĀS REZOLŪCIJAS PROJEKTS
Pieņemts ar vienu balsojumu (P8_TA(2016)0138).
Parlaments deva piekrišanu protokola noslēgšanai.
4.2. Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu aviācijas nolīgums starp ES un Izraēlu (Horvātijas pievienošanās) *** (Reglamenta 150. pants) (balsošana)
Ieteikums par projektu Padomes lēmumam par to, lai Savienības un tās dalībvalstu vārdā noslēgtu Protokolu, ar ko groza Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu aviācijas nolīgumu starp Eiropas Savienību un tās dalībvalstīm, no vienas puses, un Izraēlas Valsts valdību, no otras puses, lai ņemtu vērā Horvātijas Republikas pievienošanos Eiropas Savienībai [12265/2014 – C8-0102/2015 – 2014/0187(NLE)] – Transporta un tūrisma komiteja. Referents: Francisco Assis (A8-0129/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 2. punkts.)
NORMATĪVĀS REZOLŪCIJAS PROJEKTS
Pieņemts ar vienu balsojumu (P8_TA(2016)0139).
Parlaments deva piekrišanu nolīguma noslēgšanai.
4.3. Konvencija par muitas pārvalžu savstarpēju palīdzību un sadarbību (Horvātijas pievienošanās) * (Reglamenta 150. pants) (balsošana)
Ziņojums par ieteikumu Padomes lēmumam par Horvātijas Republikas pievienošanos 1997. gada 18. decembra Konvencijai, kas izstrādāta, pamatojoties uz Līguma par Eiropas Savienību K3. pantu, par muitas pārvalžu savstarpēju palīdzību un sadarbību [COM(2015)0556 – C8-0376/2015 – 2015/0261(NLE)] – Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komiteja. Referente: Liisa Jaakonsaari (A8-0054/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 3. punkts.)
NORMATĪVĀS REZOLŪCIJAS PROJEKTS
Liisa Jaakonsaari sniedza paziņojumu saskaņā ar Reglamenta 150. panta 4. punktu.
Pieņemts ar vienu balsojumu (P8_TA(2016)0140).
4.4. Pieprasījums atcelt Bolesław G. Piecha imunitāti (Reglamenta 150. pants) (balsošana)
Ziņojums par pieprasījumu atcelt Bolesław G. Piecha imunitāti [2015/2339(IMM)] – Juridiskā komiteja. Referents: Gilles Lebreton (A8-0152/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 4. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts ar vienu balsojumu (P8_TA(2016)0141).
4.5. Bērna interešu aizsardzība Eiropas Savienībā, pamatojoties uz Eiropas Parlamentam adresētajiem lūgumrakstiem (Reglamenta 150. pants) (balsošana)
Rezolūcijas priekšlikums, ko saskaņā ar Reglamenta 216. panta 2. punktu iesniegusi Cecilia Wikström PETI komitejas vārdā par bērna interešu aizsardzību Eiropas Savienībā, pamatojoties uz Eiropas Parlamentam adresētajiem lūgumrakstiem (2016/2575(RSP)) (B8-0487/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 5. punkts.)
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts ar vienu balsojumu (P8_TA(2016)0142).
4.6. Pieprasījums apspriesties ar Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteju par Eiropas sociālo tiesību pīlāra izveidi (Reglamenta 137. pants) (balsošana)
Pieprasījums apspriesties ar EMPL komiteju.
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 6. punkts.)
EMPL KOMITEJAS PIEPRASĪJUMS
Apstiprināts.
4.7. ES Dzelzceļa aģentūra ***II (balsošana)
Ieteikums otrajam lasījumam par Padomes nostāju pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes regulu par Eiropas Savienības Dzelzceļa aģentūru un ar ko atceļ Regulu (EK) Nr. 881/2004 [(10578/1/2015 – C8-0415/2015 – 2013/0014(COD)] – Transporta un tūrisma komiteja. Referents: Roberts Zīle (A8-0073/2016).
(Padomes nostājas noraidīšanai vajadzīgs kvalificēts vairākums) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 7. punkts.)
PADOMES NOSTĀJA
Pasludināts par apstiprinātu (P8_TA(2016)0143).
4.8. Dzelzceļa sistēmas savstarpēja izmantojamība Eiropas Savienībā ***II (balsošana)
Ieteikums otrajam lasījumam par Padomes nostāju pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu par dzelzceļa sistēmas savstarpēju izmantojamību Eiropas Savienībā (pārstrādāta redakcija) [10579/1/2015 – C8-0416/2015 – 2013/0015(COD)] – Transporta un tūrisma komiteja. Referente: Izaskun Bilbao Barandica (A8-0071/2016).
(Padomes nostājas noraidīšanai vajadzīgs kvalificēts vairākums) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 8. punkts.)
PADOMES NOSTĀJA
Pasludināts par apstiprinātu (P8_TA(2016)0144).
4.9. Dzelzceļa drošība ***II (balsošana)
Ieteikums otrajam lasījumam par Padomes nostāju pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu par dzelzceļu drošību (pārstrādāta redakcija) [10580/1/2015 – C8-0417/2015 – 2013/0016(COD)] – Transporta un tūrisma komiteja. Referents: Michael Cramer (A8-0056/2016).
(Padomes nostājas noraidīšanai vajadzīgs kvalificēts vairākums) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 9. punkts.)
PADOMES NOSTĀJA
Pasludināts par apstiprinātu (P8_TA(2016)0145).
4.10. Indeksi, ko izmanto kā etalonus finanšu instrumentos un finanšu līgumos ***I (balsošana)
Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai par indeksiem, ko izmanto kā etalonus finanšu instrumentos un finanšu līgumos [COM(2013)0641 – C7-0301/2013 – 2013/0314(COD)] – Ekonomikas un monetārā komiteja. Referente: Cora van Nieuwenhuizen (A8-0131/2015).
Debates notika 2015. gada 18. maijā(18.5.2015. protokola 16. punkts).
2015. gada 19. maija sēdē balsošana tika atlikta. (19.5.2015. protokola 5.11. punkts).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 10. punkts.)
KOMISIJAS PRIEKŠLIKUMS un GROZĪJUMI
Apstiprināts ar grozījumiem (P8_TA(2016)0146).
NORMATĪVĀS REZOLŪCIJAS PROJEKTS
Pieņemts (P8_TA(2016)0146).
Uzstāšanās
Cora van Nieuwenhuizen (referente) – pirms balsošanas.
4.11. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Komisija un izpildaģentūras (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, III iedaļa – Komisija un izpildaģentūras [2015/2154(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Martina Dlabajová (A8-0140/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 11. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0147).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0147).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.12. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Revīzijas palātas īpašie ziņojumi saistībā ar apstiprinājuma sniegšanu Komisijai par 2014. finanšu gada budžeta izpildi (balsošana)
Ziņojums par Revīzijas palātas īpašajiem ziņojumiem saistībā ar apstiprinājuma sniegšanu Komisijai par 2014. finanšu gada budžeta izpildi [2015/2206(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Martina Dlabajová (A8-0127/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 12. punkts.)
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0148).
4.13. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – 8., 9., 10. un 11. EAF (balsošana)
Ziņojums par astotā, devītā, desmitā un vienpadsmitā Eiropas Attīstības fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2203(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Claudia Schmidt (A8-0137/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 13. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0149).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS.
Noraidīts.
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.14. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Parlaments (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, I iedaļa – Eiropas Parlaments (2015/2155(DEC)) – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Markus Pieper (A8-0135/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 14. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0150).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0150).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
Uzstāšanās
Benedek Jávor par priekšsēdētāja lēmumu atzīt par pieņemamu pieprasījumu balsot atsevišķi par 49. punktu un lai pieprasītu par to balsot pēc saraksta. Sēdes vadītājs ar deputātu piekrišanu šo pieprasījumu apstiprināja.
Markus Pieper (referents) ierosināja mutisku grozījumu grozījumam Nr. 36. Ierosinātais mutiskais grozījums tika pieņemts.
4.15. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropadome un Padome (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, II iedaļa – Eiropadome un Padome [2015/2156(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0101/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 15. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0151).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0151).
Budžeta izpildes un pārskatu apstiprināšana tika atlikta (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta b) apakšpunktu).
4.16. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Tiesa (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, IV iedaļa – Tiesa [2015/2157(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Anders Primdahl Vistisen (A8-0123/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 16. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0152).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0152).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.17. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Revīzijas palāta (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, V iedaļa – Revīzijas palāta [2015/2158(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0107/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 17. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0153).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0153).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.18. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Ekonomikas un sociālo lietu komiteja (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VI iedaļa – Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja [2015/2159(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Anders Primdahl Vistisen (A8-0111/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 18. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0154).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0154).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.19. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Reģionu komiteja (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VII iedaļa – Reģionu komiteja [2015/2160(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Monica Macovei (A8-0132/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 19. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0155).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0155).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.20. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ārējās darbības dienests (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, X iedaļa – Eiropas Ārējās darbības dienests [2015/2163(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0136/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 20. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0156).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0156).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.21. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ombuds (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, VIII iedaļa – Eiropas Ombuds [2015/2161(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Ryszard Czarnecki (A8-0121/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 21. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0157).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0157).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.22. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšanu, IX iedaļa – Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs (2015/2162(DEC)) – Budžeta kontroles komiteja. Referente: Monica Macovei (A8-0109/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 22. punkts)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0158).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0158).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.23. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana: ES aģentūru darbība, finanšu pārvaldība un kontrole (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības aģentūru 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu – darbība, finanšu pārvaldība un kontrole [2015/2205(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0080/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 23. punkts.)
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0159).
4.24. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Energoregulatoru sadarbības aģentūra ( ACER ) (balsošana)
Ziņojums par Energoregulatoru sadarbības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2191(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0087/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 24. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0160).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0160).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.25. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes birojs ( BEREC birojs) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2192(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0093/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 25. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0161).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0161).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.26. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centrs ( CdT ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2170(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0084/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 26. punkts.)
LĒMUMA PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0162).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0162).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.27. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centrs ( Cedefop ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2164(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0082/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 27. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0163).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0163).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.28. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas akadēmija ( CEPOL ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Policijas akadēmijas 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2180(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0088/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 28. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0164).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0164).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.29. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aviācijas drošības aģentūra ( EASA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Aviācijas drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2175(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0095/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 29. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0165).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0165).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.30. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Patvēruma atbalsta birojs ( EASO ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Patvēruma atbalsta biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2194(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0133/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 30. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0166).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0166).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.31. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Banku iestāde ( EBA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Banku iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2188(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0090/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 31. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0167).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0167).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.32. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs ( ECDC ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2177(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0103/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 32. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0168).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0168).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.33. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ķīmisko vielu aģentūra ( ECHA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Ķīmisko vielu aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2184(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0118/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 33. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0169).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0169).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.34. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vides aģentūra (EVA) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Vides aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2168(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0100/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 34. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0170).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0170).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.35. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūra ( EFCA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2183(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0104/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 35. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0171).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0171).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.36. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde ( EFSA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2176(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0086/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 36. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0172).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0172).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.37. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzimumu līdztiesības institūts ( EIGE ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Dzimumu līdztiesības institūta 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2187(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0085/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 37. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0173).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0173).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.38. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestāde (EAAPI) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2189(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0091/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 38. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0174).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0174).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.39. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (EIT)(balsošana)
Ziņojums par Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2193(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0117/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 39. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0175).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0175).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.40. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zāļu aģentūra ( EMA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Zāļu aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2171(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0114/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 40. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0176).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0176).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.41. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centrs ( EMCDDA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2167(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0105/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 41. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0177).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0177).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.42. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Jūras drošības aģentūra ( EMSA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Jūras drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2174(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0102/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 42. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0178).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0178).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.43. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Tīklu un informācijas drošības aģentūra ( ENISA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības Tīklu un informācijas drošības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2178(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0098/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 43. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0179).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0179).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.44. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzelzceļa aģentūra ( ERA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Dzelzceļa aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2179(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0106/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 44. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0180).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0180).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.45. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestāde (EVTI) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestādes 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2190(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0096/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 45. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0181).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0181).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.46. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Izglītības fonds ( ETF ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Izglītības fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2173(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0116/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 46. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0182).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0182).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.47. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra lielapjoma IT sistēmu darbības pārvaldībai brīvības, drošības un tiesiskuma telpā ( eu-LISA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Aģentūras lielapjoma IT sistēmu darbības pārvaldībai brīvības, drošības un tiesiskuma telpā (eu-LISA) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2195(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0124/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 47. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0183).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0183).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.48. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra ( EU-OSHA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2169(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0134/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 48. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0184).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0184).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.49. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Euratom Apgādes aģentūra ( Euratom ) (balsošana)
Ziņojums par Euratom Apgādes aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2185(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0110/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 49. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0185).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0185).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.50. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonds ( Eurofound ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonda 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2165(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0120/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 50. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0186).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0186).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.51. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Tiesu sadarbības vienība ( Eurojust ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Tiesu sadarbības vienības (Eurojust) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2172(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0099/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 51. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0187).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0187).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.52. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas birojs (Eiropols) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Policijas biroja 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2186(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0122/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 52. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0188).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0188).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.53. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūra ( FRA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2166(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0108/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 53. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0189).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0189).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.54. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām ( Frontex ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Aģentūras operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2181(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0115/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 54. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0190).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0190).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.55. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas GNSS aģentūra ( GSA ) (balsošana)
Ziņojums par Eiropas GNSS aģentūras 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2182(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Derek Vaughan (A8-0112/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 55. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0191).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0191).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.56. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ARTEMIS kopuzņēmums (balsošana)
Ziņojums par ARTEMIS kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2199(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0092/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 56. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0192).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0192).
Budžeta izpildes un pārskatu apstiprināšana tika atlikta (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta b) apakšpunktu).
4.57. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Clean Sky'”(balsošana)
Ziņojums par kopuzņēmuma “Clean Sky” 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2198(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0094/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 57. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0193).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0193).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.58. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums ECSEL (balsošana)
Ziņojums par kopuzņēmuma ECSEL (bijušais ENIAC kopuzņēmums un ARTEMIS kopuzņēmums) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2204(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0119/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 58. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0194).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0194).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.59. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ENIAC kopuzņēmums (balsošana)
Ziņojums par ENIAC kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2202(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0113/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 59. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0195).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0195).
Budžeta izpildes un pārskatu apstiprināšana tika atlikta (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta b) apakšpunktu).
4.60. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Kurināmā elementi un ūdeņradis”(balsošana)
Ziņojums par kopuzņēmuma “Kurināmā elementi un ūdeņradis” 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2201(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0083/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 60. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0196).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0196).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.61. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “2. ierosme inovatīvu zāļu jomā”( IMI ) (balsošana)
Ziņojums par kopuzņēmuma “2. ierosme inovatīvu zāļu jomā” (bijušais Kopuzņēmums novatorisku zāļu jomā uzsāktās ierosmes īstenošanai) 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2200(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0081/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 61. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0197).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0197).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.62. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ITER un kodolsintēzes enerģētikas attīstības vajadzībām izveidotais kopuzņēmums (balsošana)
Ziņojums par ITER un kodolsintēzes enerģētikas attīstības vajadzībām izveidotā Eiropas kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2196(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0097/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 62. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0198).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0198).
Budžeta izpildes un pārskatu apstiprināšana tika atlikta (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta b) apakšpunktu).
4.63. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – SESAR kopuzņēmums (balsošana)
Ziņojums par SESAR kopuzņēmuma 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšanu [2015/2197(DEC)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Marian-Jean Marinescu (A8-0089/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 63. punkts.)
LĒMUMU PRIEKŠLIKUMI
Pieņemts (P8_TA(2016)0199).
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0199).
Budžeta izpilde un pārskati tika apstiprināti (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
4.64. Eiropas Investīciju bankas 2014. gada pārskats (balsošana)
Ziņojums par Eiropas Investīciju banku (EIB) – 2014. gada pārskats [2015/2127(INI)] – Budžeta kontroles komiteja. Referents: Georgi Pirinski (A8-0050/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 64. punkts.)
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0200).
4.65. Uzbrukumi slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpums (balsošana)
Rezolūciju priekšlikumi B8-0488/2016, B8-0489/2016, B8-0490/2016, B8-0491/2016, B8-0492/2016 un B8-0493/2016 (2016/2662(RSP)).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 65. punkts.)
KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B8-0488/2016 (aizstāj B8-0488/2016, B8-0489/2016, B8-0490/2016, B8-0491/2016, B8-0492/2016 un B8-0493/2016)
Iesnieguši šādi deputāti:
— |
Andrzej Grzyb, Anna Záborská, Cristian Dan Preda un Davor Ivo Stier, PPE grupas vārdā, |
— |
Elena Valenciano, Enrique Guerrero Salom, Pier Antonio Panzeri, Norbert Neuser, Josef Weidenholzer un Doru-Claudian Frunzulică, S&D grupas vārdā, |
— |
Mark Demesmaeker, Nirj Deva un Eleni Theocharous, ECR grupas vārdā, |
— |
Petras Auštrevičius, Beatriz Becerra Basterrechea, Charles Goerens, Louis Michel, Marietje Schaake, Ivo Vajgl, Paavo Väyrynen, Renate Weber un Hilde Vautmans, ALDE grupas vārdā, |
— |
Stelios Kouloglou, Lola Sánchez Caldentey, Kateřina Konečná, Merja Kyllönen, Xabier Benito Ziluaga, Estefanía Torres Martínez, Miguel Urbán Crespo, Tania González Peñas, Marie-Christine Vergiat, Kostas Chrysogonos, Jiří Maštálka, Patrick Le Hyaric, Marisa Matias, Barbara Spinelli, Martina Anderson, Lynn Boylan, Matt Carthy un Liadh Ní Riada, GUE/NGL grupas vārdā, |
— |
Barbara Lochbihler, Keith Taylor, Ernest Urtasun un Yannick Jadot, Verts/ALE grupas vārdā, |
— |
Ignazio Corrao, Fabio Massimo Castaldo, Beatrix von Storch, Rolandas Paksas un Isabella Adinolfi, EFDD grupas vārdā. |
Pieņemts (P8_TA(2016)0201).
4.66. Publiska piekļuve dokumentiem 2014. un 2015. gadā (balsošana)
Ziņojums par publisku piekļuvi dokumentiem (Reglamenta 116. panta 7. punkts) 2014. un 2015. gadā [2015/2287(INI)] – Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komiteja. Referente: Laura Ferrara (A8-0141/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 66. punkts.)
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0202).
4.67. Mājsaimniecībās nodarbinātās sievietes un aprūpētājas Eiropas Savienībā (balsošana)
Ziņojums par mājsaimniecībās nodarbinātām sievietēm un aprūpētājām Eiropas Savienībā [2015/2094(INI)] – Sieviešu tiesību un dzimumu līdztiesības komiteja. Referente: Kostadinka Kuneva (A8-0053/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 67. punkts.)
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0203).
4.68. Dzimumu līdztiesība un sieviešu iespēju palielināšana digitālajā laikmetā (balsošana)
Ziņojums par dzimumu līdztiesību un sieviešu iespēju palielināšanu digitālajā laikmetā [2015/2007(INI)] – Sieviešu tiesību un dzimumu līdztiesības komiteja. Referente: Terry Reintke (A8-0048/2016).
(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.) (Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 68. punkts.)
REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS
Pieņemts (P8_TA(2016)0204).
5. Balsojumu skaidrojumi
Rakstiski balsojumu skaidrojumi
Balsojumu skaidrojumi, kas saskaņā ar Reglamenta 183. pantu ir iesniegti rakstiski, ir iekļauti šīs sēdes stenogrammā.
6. Balsojumu labojumi un nodomi balsot
Balsojumu labojumi un nodomi balsot ir pieejami Parlamenta tīmekļa vietnē “Europarl”\ “Plenārsēde”\ “Balsojumi”\ “Balsojumu rezultāti” (Rezultāti balsošanai pēc saraksta), kā arī protokola pielikuma “Rezultāti balsošanai pēc saraksta” drukātajā versijā.
Elektronisko versiju Parlamenta tīmekļa vietnē “Europarl” regulāri atjauninās ne ilgāk kā divas nedēļas pēc balsošanas dienas.
Pēc tam sagatavos balsojumu labojumu un nodomu balsot saraksta galīgo variantu, lai to varētu iztulkot un publicēt Oficiālajā Vēstnesī.
7. Dokumentu iesniegšana
Bija iesniegti turpmāk minētie dokumenti.
1. |
Padome un Komisija
|
2. |
Deputātu iesniegtie rezolūciju priekšlikumi (Reglamenta 133. pants)
|
8. Lēmumi par atsevišķiem dokumentiem
Lēmums sagatavot patstāvīgus ziņojumus (Reglamenta 45. pants) (saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 2016. gada 14. aprīļa lēmumu)
— |
FEMM komiteja (Reglamenta 54. pants) |
— |
Nepieciešamība pēc ES stratēģijas no dzimuma atkarīgas pensiju atšķirības izbeigšanai un novēršanai (2016/2061(INI)) (atzinums: EMPL (Reglamenta 54. pants)) JURI komiteja |
— |
Konkrēti mediācijas aspekti civillietās un komerclietās (Starpniecības direktīva) (2016/2066(INI)) |
Lēmums sagatavot patstāvīgus ziņojumus (Reglamenta 52. pants) (saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 2016. gada 14. aprīļa lēmumu)
|
AFET komiteja |
|
Eiropas aizsardzības savienība (2016/2052(INI)) (atzinums: AFCO, BUDG, IMCO) BUDG komiteja, ECON komiteja |
|
Eiropas Stratēģisko investīciju fonda darbības īstenošana (2016/2064(INI)) (atzinums: CULT, EMPL, ITRE, CONT, INTA, IMCO, TRAN, REGI) CONT komiteja |
|
Trauksmes cēlēju nozīme ES finanšu interešu aizsardzībā (2016/2055(INI)) (atzinums: AFCO, ECON) DEVE komiteja |
|
ĀKK un ES turpmākās attiecības pēc 2020. gada (2016/2053(INI)) (atzinums: AFET, BUDG, INTA) ECON komiteja |
|
Eiropas Centrālās bankas 2015. gada pārskats (2016/2063(INI)) (atzinums: EMPL) |
|
Zaļā grāmata par finanšu pakalpojumiem privātpersonām, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem (COM(2015)0630– 2016/2056(INI)) (atzinums: JURI, IMCO) ENVI komiteja |
|
ES iespējas zāļu pieejamības uzlabošanā (2016/2057(INI)) (atzinums: PETI, DEVE, EMPL, INTA) FEMM komiteja |
|
Sieviešu tiesības Austrumu partnerības valstīs un citās kaimiņvalstīs (2016/2060(INI)) (atzinums: AFET) INTA komiteja |
|
Kopējā tirdzniecības politika saistībā ar nepieciešamību nodrošināt dzīvās dabas ilgtspējību (2016/2054(INI)) ITRE komiteja |
|
ES stratēģija attiecībā uz sašķidrinātu dabasgāzi un gāzes uzglabāšanu (COM(2016)0049– 2016/2059(INI)) (atzinums: AFET, ENVI, INTA, IMCO, TRAN) |
|
ES siltumapgādes un aukstumapgādes stratēģija (COM(2016)0051– 2016/2058(INI)) (atzinums: ENVI, IMCO) ITRE komiteja, CULT komiteja |
|
ES kultūras un radošo nozaru saskaņota politika (2016/2072(INI)) JURI komiteja |
|
Pārrobežu apvienošana vai sadalīšana (2016/2065(INI)) TRAN komiteja (Reglamenta 54. pants) |
|
Aviācijas stratēģija Eiropai (COM(2015)0598– 2016/2062(INI)) (atzinums: ENVI, ITRE, IMCO, EMPL (Reglamenta 54. pants)) |
Lēmums sagatavot patstāvīgus ziņojumus (Reglamenta 132. panta 1. punkts)
— |
AFET komiteja |
— |
Kopējās drošības un aizsardzības politikas īstenošana (pamatojoties uz Padomes gada ziņojumu Eiropas Parlamentam par kopējo ārpolitiku un drošības politiku) (2016/2067(INI)) |
Lēmums piemērot komiteju kopīgo sanāksmju procedūru (Reglamenta 55. pants) (saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 2016. gada 14. aprīļa lēmumu)
— |
Eiropas Stratēģisko investīciju fonda darbības īstenošana (2016/2064(INI)) komitejas: BUDG, ECON (atzinums: CULT, EMPL, ITRE, CONT, INTA, IMCO, TRAN, REGI) |
— |
Daži digitālā satura piegādes līgumu aspekti (COM(2015)0634– C8-0394/2015– 2015/0287(COD)) komitejas: IMCO, JURI (atzinums: CULT, ITRE, LIBE) |
— |
ES kultūras un radošo nozaru saskaņota politika (2016/2072(INI)) komitejas: ITRE, CULT (atzinums: JURI) |
Komiteju iesaistīšanas procedūra (Reglamenta 54. pants) (saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 2016. gada 14. aprīļa lēmumu)
— |
BUDG komiteja, ECON komiteja (Reglamenta 54. pants) |
— |
Eiropas Stratēģisko investīciju fonda darbības īstenošana (2016/2064(INI)) (atzinums: CULT, EMPL, CONT, INTA, IMCO, REGI, ITRE (Reglamenta 54. pants), TRAN (Reglamenta 54. pants)) TRAN komiteja (Reglamenta 54. pants) |
— |
Aviācijas stratēģija Eiropai (COM(2015)0598– 2016/2062(INI)) (atzinums: ENVI, ITRE, IMCO, EMPL (Reglamenta 54. pants)) FEMM komiteja (Reglamenta 54. pants) |
— |
Nepieciešamība pēc ES stratēģijas no dzimuma atkarīgas pensiju atšķirības izbeigšanai un novēršanai (2016/2061(INI)) (atzinums: EMPL (Reglamenta 54. pants)) IMCO komiteja (Reglamenta 54. pants) |
— |
Daži preču tiešsaistes un cita veida distances pārdošanas līgumu aspekti (COM(2015)0635– C8-0391/2015– 2015/0288(COD)) (atzinums: CULT, JURI (Reglamenta 54. pants)) JURI komiteja (Reglamenta 54. pants) |
— |
Tiešsaistes satura pakalpojumu pārrobežu pārnesamība iekšējā tirgū (COM(2015)0627– C8-0392/2015– 2015/0284(COD)) (atzinums: ITRE, LIBE, CULT (Reglamenta 54. pants), IMCO (Reglamenta 54. pants) IMCO komiteja (Reglamenta 54. pants) |
— |
Ieroču iegādes un glabāšanas kontrole (COM(2015)0750– C8-0358/2015– 2015/0269(COD)) (atzinums: AFET, INTA, LIBE (Reglamenta 54. pants) |
Nodošana citām komitejām (Reglamenta 53. pants)
— |
AFCO komiteja |
— |
Savienības tiesību aktu piemērošanas pārraudzība – 2014. gada pārskats (COM(2015)0329– 2015/2326(INI)) nodots atbildīgajai komitejai: JURI atzinums: PETI, AFCO, ENVI, EMPL, ITRE, ECON, INTA, IMCO EMPL komiteja |
— |
Iestāžu nolīguma par labāku likumdošanas procesu interpretācija un īstenošana (2016/2018(INI)) nodots atbildīgajai komitejai: JURI, AFCO atzinums: ENVI, EMPL, INTA |
Virsraksta maiņa (saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences 2016. gada 14. aprīļa lēmumu)
|
BUDG komiteja, ECON komiteja |
|
Jauns virsraksts pastāvīgajam ziņojumam INI 2015/2344: “Eurozonas budžeta kapacitāte” JURI komiteja |
|
Jauns virsraksts ziņojumam 2015/2086 (INL): “Adopcijas pārrobežu aspekti” |
9. Apropriāciju pārvietojumi
Saskaņā ar Finanšu regulas 25. pantu Budžeta komiteja ir nolēmusi neizteikt iebildumus pret Tiesas apropriāciju pārvietojumu Nr. 1/2016.
Saskaņā ar Finanšu regulas 27. panta 4. punktu Eiropas Savienības Padome ir informējusi budžeta lēmējinstitūciju par to, ka ir apstiprinājusi apropriāciju pārvietojumus DEC 02/2016, DEC 03/2016, DEC 04/2016 un DEC 05/2016, III iedaļa – Komisija.
10. Sēdē pieņemto tekstu nosūtīšana
Saskaņā ar Reglamenta 192. panta 2. punktu šīs sēdes protokolu un iepriekšējās dienas sēdes protokolu iesniegs Parlamentam apstiprināšanai nākamās sēdes sākumā.
Parlaments ir piekritis, ka pieņemtos tekstus nosūtīs tajos minētajām struktūrām.
11. Nākamo sēžu datumi
Nākamās sēdes notiks no 2016. gada 9. maija līdz 2016. gada 12. maijam.
12. Sesijas pārtraukšana
Eiropas Parlamenta sesija tika pārtraukta.
Sēde tika slēgta plkst. 13.05.
Klaus Welle
Ģenerālsekretārs
Martin Schulz
Priekšsēdētājs
2016. gada 28. aprīlis.
Klātesoši:
Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aguilera García, Aiuto, Albiol Guzmán, Albrecht, Ali, Aliot, Anderson Lucy, Anderson Martina, Andersson, Andrieu, Androulakis, Annemans, Arena, Arimont, Arnautu, Arnott, Arthuis, Ashworth, Assis, Atkinson, Auštrevičius, Ayala Sender, Ayuso, van Baalen, Bach, Balas, Balčytis, Balczó, Balz, Barekov, Bashir, Batten, Bay, Bayet, Becerra Basterrechea, Becker, Beghin, Belder, Belet, Benifei, Benito Ziluaga, Berès, Bettini, Bilbao Barandica, Bilde, Bizzotto, Björk, Blinkevičiūtė, Bocskor, Böge, Bogovič, Boni, Borghezio, Borrelli, Borzan, Bours, Boutonnet, Bové, Boylan, Brannen, Bresso, Briano, Briois, Brok, Buchner, Buda, Bullmann, Buonanno, Bușoi, Buzek, Cabezón Ruiz, Cadec, Calvet Chambon, van de Camp, Caputo, Carthy, Carver, Casa, Caspary, Castaldo, del Castillo Vera, Cavada, Cesa, Charanzová, Chauprade, Childers, Chinnici, Chountis, Christensen, Christoforou, Chrysogonos, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Cofferati, Collin-Langen, Collins, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Corbett, Corrao, Costa, Cozzolino, Cramer, Cristea, Csáky, Czarnecki, Czesak, van Dalen, Dalli, Dalton, D'Amato, Dance, Dăncilă, Danjean, Danti, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, De Backer, Delahaye, Deli, Delli, Delvaux, Demesmaeker, De Monte, Denanot, Deprez, de Sarnez, Deß, Deutsch, Díaz de Mera García Consuegra, Dlabajová, Dodds Diane, Dohrmann, Dorfmann, D'Ornano, Duncan, Durand, Dzhambazki, Eck, Ehler, Eickhout, Engel, Epitideios, Erdős, Eriksson, Ernst, Ertug, Estaràs Ferragut, Etheridge, Evans, Evi, Farage, Faria, Ferber, Fernandes, Fernández, Ferrand, Ferrara, Ferreira Elisa, Finch, Fisas Ayxelà, Fitto, Flanagan, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Forenza, Foster, Fotyga, Fountoulis, Fox, Freund, Frunzulică, Gabriel, Gahler, Gál, Gáll-Pelcz, Gambús, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gardini, Gasbarra, Gebhardt, Gentile, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giegold, Gierek, Gieseke, Gill Nathan, Gill Neena, Giménez Barbat, Girling, Giuffrida, Goddyn, Goerens, Gollnisch, Gomes, González Peñas, González Pons, Gosiewska, Goulard, Grammatikakis, de Grandes Pascual, Grapini, Gräßle, Graswander-Hainz, Griesbeck, Griffin, Grigule, Grossetête, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guoga, Guteland, Gutiérrez Prieto, Gyürk, Hadjigeorgiou, Halla-aho, Harkin, Häusling, Hautala, Hayes, Hazekamp, Hedh, Herranz García, Hetman, Heubuch, Hoc, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Honeyball, Hookem, Hortefeux, Howitt, Hübner, Hudghton, Huitema, Hyusmenova, in 't Veld, Iotova, Iturgaiz, Ivan, Iwaszkiewicz, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Jakovčić, Jalkh, James, Jáuregui Atondo, Jazłowiecka, Ježek, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jongerius, Jurek, Juvin, Kadenbach, Kalinowski, Kallas, Kalniete, Kammerevert, Kappel, Karas, Kari, Kariņš, Karlsson, Karski, Kaufmann, Kefalogiannis, Kelam, Keller Jan, Keller Ska, Kelly, Khan, Kirton-Darling, Kłosowski, Koch, Kofod, Kohlíček, Kölmel, Konečná, Korwin-Mikke, Kósa, Köster, Köstinger, Kouloglou, Kovács, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Krasnodębski, Krehl, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kuneva, Kuźmiuk, Kyllönen, Kyrkos, Kyrtsos, Kyuchyuk, Lamassoure, Lambert, Landsbergis, Lange, de Lange, Langen, Lauristin, Lavrilleux, Lebreton, Le Grip, Le Hyaric, Leinen, Lenaers, Lewandowski, Lewer, Liberadzki, Liese, Lietz, Lins, Lochbihler, Loiseau, Løkkegaard, Loones, Lope Fontagné, López, López Aguilar, López Bermejo, López-Istúriz White, Lösing, Lucke, Ludvigsson, Łukacijewska, Lunacek, Lundgren, Łybacka, McAllister, McClarkin, McGuinness, Mach, McIntyre, Macovei, Maeijer, Maletić, Malinov, Maltese, Mamikins, Mănescu, Maňka, Mann, Manscour, Maragall, Marias, Marinescu, Marinho e Pinto, Martin David, Martin Dominique, Martin Edouard, Martusciello, Marusik, Maštálka, Matias, Mato, Maullu, Maurel, Mavrides, Mayer, Mazuronis, Meissner, Mélenchon, Mélin, Melior, Messerschmidt, Metsola, Michel, Michels, Mihaylova, Mikolášik, Millán Mon, van Miltenburg, Mineur, Mizzi, Mlinar, Moi, Moisă, Molnár, Monot, Monteiro de Aguiar, Montel, Moody, Moraes, Morano, Morgano, Morin-Chartier, Mosca, Müller, Mureșan, Muselier, Mussolini, Nagy, Nart, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Nicholson, Nicolai, Niebler, Niedermayer, Niedermüller, van Nieuwenhuizen, Nilsson, Ní Riada, van Nistelrooij, Noichl, Novakov, Nuttall, Obermayr, O'Flynn, Olbrycht, Omarjee, Ożóg, Pabriks, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Paksas, Panzeri, Papadakis Demetris, Papadakis Konstantinos, Papadimoulis, Pargneaux, Pașcu, Patriciello, Paunova, Pavel, Pedicini, Peterle, Petersen, Petir, Philippot, Picierno, Picula, Piecha, Pieper, Pietikäinen, Pimenta Lopes, Piotrowski, Piri, Pirinski, Pitera, Plura, Poc, Poche, Pogliese, Polčák, Ponga, Poręba, Pospíšil, Post, Preda, Pretzell, Preuß, Proust, Punset, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Radoš, Rebega, Reda, Regner, Reid, Reimon, Reintke, Reul, Ribeiro, Ries, Riquet, Rivasi, Rochefort, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rohde, Rolin, Ropė, Rosati, Rozière, Ruas, Rübig, Ruohonen-Lerner, Saïfi, Sakorafa, Salini, Salvini, Sánchez Caldentey, Sander, Sant, Sargentini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schaake, Schaffhauser, Schaldemose, Schlein, Schmidt, Scholz, Schöpflin, Schreijer-Pierik, Schulz, Schulze, Schuster, Schwab, Scott Cato, Sebastià, Sehnalová, Selimovic, Senra Rodríguez, Sernagiotto, Serrão Santos, Seymour, Siekierski, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Škrlec, Smolková, Šojdrová, Šoltes, Sommer, Sonneborn, Spinelli, Spyraki, Staes, Starbatty, Štefanec, Steinruck, Štětina, Stevens, Stier, Stihler, Stolojan, von Storch, Stuger, Šuica, Sulík, Šulin, Svoboda, Swinburne, Sylikiotis, Szájer, Szanyi, Szejnfeld, Tajani, Takkula, Tamburrano, Tănăsescu, Tang, Tannock, Țapardel, Tarabella, Tarand, Taylor, Telička, Terricabras, Theurer, Thomas, Toia, Tőkés, Tomašić, Tomc, Toom, Torres Martínez, Tošenovský, Trebesius, Tremosa i Balcells, Troszczynski, Țurcanu, Ujazdowski, Ujhelyi, Ulvskog, Ungureanu, Urbán Crespo, Urtasun, Urutchev, Uspaskich, Vaidere, Valcárcel Siso, Vălean, Valenciano, Valero, Valli, Vana, Van Bossuyt, Van Brempt, Vandenkendelaere, Van Orden, Vaughan, Vautmans, Vergiat, Verheyen, Viegas, Vilimsky, Viotti, Vistisen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Wałęsa, Ward, Weber Renate, Weidenholzer, von Weizsäcker, Wenta, Werner, Westphal, Wieland, Willmott, Wiśniewska, Wojciechowski, Woolfe, Záborská, Zahradil, Zala, Zalba Bidegain, Zanni, Zanonato, Zarianopoulos, Ždanoka, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zemke, Zijlstra, Zīle, Zimmer, Žitňanská, Złotowski, Zoffoli, Zorrinho, Zullo, Zver
Attaisnoti nepiedalās:
Crowley, Dodds Anneliese, Engström, Kyenge, Le Pen Jean-Marie, Vallina, Zwiefka
2016. gada 28. aprīlis.
BALSOŠANAS REZULTĀTI
Saīsinājumu un simbolu saraksts
+ |
pieņemts |
- |
noraidīts |
↓ |
zaudējis spēku |
A |
atsaukts |
PS (…, …, …) |
balsošana pēc saraksta (par, pret, atturas) |
EB (…, …, …) |
elektroniska balsošana (par, pret, atturas) |
bd |
balsošana pa daļām |
ats. |
atsevišķa balsošana |
groz. |
grozījums |
KG |
kompromisa grozījums |
AD |
attiecīgā daļa |
S |
svītrojošs grozījums |
= |
identiski grozījumi |
§ |
punkts |
pants |
pants |
apsv. |
apsvērums |
RP |
rezolūcijas priekšlikums |
KRP |
kopīgs rezolūcijas priekšlikums |
AIZKL |
aizklāta balsošana |
1. Kopējās aviācijas telpas nolīgums starp ES un Gruziju (Horvātijas pievienošanās) ***
Ieteikums: Francisco Assis (A8-0128/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
viens balsojums |
PS |
+ |
487, 38, 2 |
2. Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu aviācijas nolīgums starp ES un Izraēlu (Horvātijas pievienošanās) ***
Ieteikums: Francisco Assis (A8-0129/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
viens balsojums |
PS |
+ |
543, 43, 9 |
3. Konvencija par muitas pārvalžu savstarpēju palīdzību un sadarbību (Horvātijas pievienošanās) *
Ziņojums: Liisa Jaakonsaari (A8-0054/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
viens balsojums |
PS |
+ |
569, 30, 24 |
4. Pieprasījums atcelt Bolesław G. Piecha imunitāti
Ziņojums: Gilles Lebreton (A8-0152/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
balsojums: lēmuma priekšlikums |
|
+ |
|
5. Bērna interešu aizsardzība Eiropas Savienībā, pamatojoties uz Eiropas Parlamentam adresētajiem lūgumrakstiem
Rezolūcijas priekšlikums: B8-0487/2016
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Rezolūcijas priekšlikums B8-0487/2016 (PETI komiteja) |
|||
viens balsojums |
|
+ |
|
6. Pieprasījums apspriesties ar Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteju par Eiropas sociālo tiesību pīlāra izveidi
Pieprasījums apspriesties ar EMPL komiteju
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
viens balsojums |
|
+ |
|
7. ES Dzelzceļa aģentūra ***II
Ieteikums otrajam lasījumam: Roberts Zīle (A8-0073/2016) (Padomes nostājas noraidīšanai vajadzīgs kvalificēts vairākums)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
priekšlikums noraidīt Padomes nostāju |
1 |
EFDD |
|
- |
|
Padomes nostāja |
apstiprināts bez balsošanas |
Dažādi
Padome ir informējusi Parlamentu, ka ir ieviesusi tehnisku korekciju (datuma maiņu) savas nostājas 65. panta 10. punktā, lai šo tekstu saskaņotu ar finanšu noteikumi, kuri reglamentē budžeta izpildes apstiprināšanu (datums “N+2 gada 30. aprīlis” ir aizstāts ar datumu “N+2 gada 15. maijs”).
8. Dzelzceļa sistēmas savstarpēja izmantojamība Eiropas Savienībā ***II
Ieteikums otrajam lasījumam: Izaskun Bilbao Barandica (A8-0071/2016) (Padomes nostājas noraidīšanai vajadzīgs kvalificēts vairākums)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
priekšlikums noraidīt Padomes nostāju |
1 |
EFDD |
|
- |
|
Padomes nostāja |
apstiprināts bez balsošanas |
9. Dzelzceļa drošība ***II
Ieteikums otrajam lasījumam: Michael Cramer (A8-0056/2016) (Padomes nostājas noraidīšanai vajadzīgs kvalificēts vairākums)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
priekšlikums noraidīt Padomes nostāju |
1 |
EFDD |
EB |
- |
88, 534, 11 |
Padomes nostāja |
apstiprināts bez balsošanas |
10. Indeksi, ko izmanto kā etalonus finanšu instrumentos un finanšu līgumos ***I
Ziņojums: Cora van Nieuwenhuizen (A8-0131/2015)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Viss teksts |
2 |
komiteja |
|
+ |
|
balsojums: Komisijas priekšlikums |
|
+ |
|
||
balsojums: normatīvā rezolūcija |
PS |
+ |
505, 113, 31 |
Dažādi
Balsošana tika pārcelta 2015. gada 19. maija plenārsēdē saskaņā ar Reglamenta 61. panta 2. punktu.
Grozījums Nr. 2 aizstāj minētajā plenārsēdē pieņemto grozījumu.
11. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Komisija un izpildaģentūras
Ziņojums: Martina Dlabajová (A8-0140/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 53 |
21 |
S&D |
EB |
- |
206, 436, 1 |
§ 62 |
49 |
ALDE |
EB |
- |
237, 324, 79 |
§ 66 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
405, 221, 15 |
|||
68 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 70, ievaddaļa |
23 |
S&D |
EB |
- |
272, 313, 63 |
§ 70, 3. ievilkums |
24S |
S&D |
|
- |
|
§ 70, 3. ievilkums, 2. daļa |
25 |
S&D |
|
- |
|
aiz § 73 |
26 |
S&D |
|
- |
|
aiz § 108 |
4 |
EFDD |
|
- |
|
aiz § 112 |
5 |
EFDD |
PS |
- |
175, 446, 29 |
§ 113 |
1S |
ECR |
|
- |
|
§ 118 |
50 |
ALDE |
EB |
- |
230, 416, 4 |
§ 128 |
27 |
S&D |
|
- |
|
§ 150 |
2S |
ECR |
|
- |
|
§ 178 |
51 |
ALDE |
|
- |
|
§ 179 |
52 |
ALDE |
|
- |
|
aiz § 183 |
6 |
EFDD |
|
- |
|
aiz § 187 |
8 |
Verts/ALE |
PS |
- |
219, 396, 34 |
9 |
Verts/ALE |
PS |
+ |
323, 283, 29 |
|
10 |
Verts/ALE |
PS |
+ |
318, 287, 34 |
|
aiz § 188 |
28 |
S&D |
|
- |
|
aiz § 207 |
7 |
EFDD |
|
- |
|
§ 209 |
58 |
GUE/NGL |
|
- |
|
§ 239 |
29 |
S&D |
|
- |
|
§ 243, b) |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 245 |
53 |
ALDE |
PS |
- |
290, 344, 14 |
§ 259 |
54 |
ALDE |
PS |
- |
290, 319, 32 |
aiz § 280 |
3 |
ECR |
bd |
|
|
1/PS |
+ |
400, 200, 44 |
|||
2/PS |
+ |
537, 75, 17 |
|||
§ 334 |
55S |
ALDE |
|
- |
|
30-35 |
S&D |
|
- |
|
|
aiz § 334 |
36 |
S&D |
EB |
+ |
343, 298, 2 |
37 |
S&D |
|
+ |
|
|
aiz § 335 |
38 |
S&D |
|
+ |
|
aiz § 336 |
39 |
S&D |
EB |
+ |
342, 278, 25 |
aiz § 339 |
40 |
S&D |
|
- |
|
aiz § 340 |
41 |
S&D |
|
- |
|
§ 344 |
42 |
S&D |
|
- |
|
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 345 |
56S |
ALDE |
|
- |
|
aiz § 345 |
43 |
S&D |
|
+ |
|
aiz § 350 |
44 |
S&D |
|
- |
|
aiz § 373 |
45 |
S&D |
|
- |
|
46 |
S&D |
EB |
- |
307, 307, 31 |
|
§ 379 |
11 |
Verts/ALE |
PS |
- |
229, 374, 41 |
§ 387 |
47S |
S&D |
PS |
- |
309, 321, 16 |
57 |
ALDE |
PS |
+ |
417, 186, 42 |
|
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
↓ |
|
|
aiz § 397 |
12 |
ENF |
|
- |
|
§ 399 |
48 |
S&D |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
266, 380, 1 |
|||
3 |
+ |
|
|||
§ 400 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats./EB |
+ |
332, 267, 44 |
§ 405 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
455, 171, 22 |
§ 410 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 434 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 522 |
13-14 |
ENF |
|
- |
|
§ 523 |
15S |
ENF |
|
- |
|
§ 530 |
16S |
ENF |
|
- |
|
§ 542 |
17 |
ENF |
|
- |
|
§ 547 |
18 |
ENF |
bd |
|
|
1/PS |
- |
123, 496, 19 |
|||
2/PS |
- |
59, 532, 41 |
|||
aiz § 557 |
19 |
ENF |
|
- |
|
E apsvērums, c apakšpunkts |
20 |
S&D |
|
- |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
504, 144, 3 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
ENF: grozījums Nr. 18
ECR: grozījums Nr. 3
EFDD: grozījums Nr. 5
S&D: § 405
Verts/ALE: grozījumi Nr. 8, 9, 10, 11, 47, 53, 54, 57
Pieprasījumi balsot atsevišķi
S&D: § 387, 400, 410, 434
Pieprasījumi balsot pa daļām
ALDE
grozījums Nr. 48
1. daļa |
: |
“norāda uz migrācijas krīzes turpināšanos un uzsver, ka šajā jautājumā Savienībai jārod saskaņots risinājums; norāda uz 2014. gadā piešķirtajiem līdzekļiem migrācijas un ārējo robežu pārvaldībai,” |
2. daļa |
: |
“atzīmē nesen izveidoto migrācijas fondu EUR 700 miljonu apmērā, ko pārvalda NVO, kuras šo apjomu katastrofas mērogu dēļ uzskata par nepietiekamu,” |
3. daļa |
: |
“un aicina Revīzijas palātu apsvērt iespēju ātri sagatavot īpašu ziņojumu par šo līdzekļu efektivitāti un izdarīt secinājumus, kuri būtu jāņem vērā pašlaik notiekošajā Savienības migrācijas un robežkontroles politikas pilnveides procesā;” |
PPE
grozījums Nr. 3
1. daļa |
: |
“aicina Eiropas Komisiju nodrošināt to, lai ES līdzekļi ne tieši, ne netieši tiktu darīti pieejami vēršu cīņu atbalstam;” |
2. daļa |
: |
“uzskata, ka KLP apropriācijas vai jebkādas citas ES budžeta apropriācijas nebūtu jāizmanto ar dzīvnieku spīdzināšanu saistītām darbībām;” |
S&D
§ 66
1. daļa |
: |
“atbalsta atrunas, ko DG REGIO ģenerāldirektors ir formulējis gada darbības pārskatā attiecībā uz ERAF/ Kohēzijas fonda pārvaldības un kontroles sistēmām 2007.–2013. gada plānošanas periodā 12 dalībvalstīs (77 programmās) un ETS programmām;” |
2. daļa |
: |
“uzskata, ka minētās atrunas apliecina – Komisijas un dalībvalstu ieviestās kontroles procedūras nevar sniegt vajadzīgās garantijas par visu pakārtoto darījumu likumību un pareizību atbilstīgajās politikas jomās;” |
§ 68
1. daļa |
: |
“atbalsta atrunas, ko gada darbības pārskatā ir formulējis DG EMPL ģenerāldirektors; norāda, ka gada darbības pārskatā ir formulētas atrunas attiecībā uz maksājumiem 2007.–2013. gada plānošanas periodā, minot riskam pakļauto summu, kas 2014. gadā ir EUR 169,4 miljoni, saistībā ar vadības un kontroles sistēmām 36 konkrētās Eiropas Sociālā fonda (ESF) darbības programmās Beļģijā, Čehijā, Francijā, Vācijā, Grieķijā, Ungārijā, Itālijā, Rumānijā, Slovākijā, Spānijā un Apvienotajā Karalistē 2007.–2013. gada plānošanas periodā;” |
2. daļa |
: |
“uzskata, ka minētās atrunas apliecina – Komisijas un dalībvalstu ieviestās kontroles procedūras nevar sniegt vajadzīgās garantijas par visu pakārtoto darījumu likumību un pareizību atbilstīgajās politikas jomās;” |
§ 243, b) apakšpunkts
1. daļa |
: |
“nodarbinātības un sociālo lietu politikas jomā (nodarbinātība) – pieprasījumi atlīdzināt neattiecināmas izmaksas, neattiecināmi projekti vai līdzekļu saņēmēji, kā arī publiskā iepirkuma noteikumu neievērošanas gadījumi;” |
2. daļa |
: |
“visizplatītākās attiecināmības problēmas ir šādas: izdevumi, kas deklarēti ārpus attiecināmības perioda (Čehija, Vācija), pārmaksātas algas (Vācija, Somija, Polija, Portugāle), izmaksas, kas nav saistītas ar projektu (Nīderlande, Polija, Portugāle), valsts attiecināmības noteikumu neievērošana (Polija) un neatskaitīti ieņēmumi (Austrija); izplatītākās kļūdas attiecībā uz publiskā iepirkuma noteikumu ievērošanu ir šādas: nepamatota tieša piešķiršana (Vācija, Itālija), nepamatota papildu darbu/pakalpojumu tieša piešķiršana, nelikumīga pretendentu izslēgšana, interešu konflikts un diskriminējoši atlases kritēriji (Somija);” |
§ 344
1. daļa |
: |
“uzskata, ka, pieņemot darbā Savienības delegāciju vadītājus un sagatavojot viņus norīkojumam, būtu skaidri jāatgādina par viņu vadošajiem pienākumiem, par to, ka viņi ir atbildīgi par pienācīgas pārvaldības nodrošināšanu attiecībā uz visu savas delegācijas darbību kopumu (svarīgākie pārvaldības procesi, kontroles pārvaldība, galveno darbības rādītāju atbilstīga izpratne un novērtējums), nodrošinot kvalitatīvu un izsmeļošu ziņu sniegšanu gada darbības pārskata sagatavošanas kontekstā,” |
2. daļa |
: |
“un jānorāda, lai viņi nekoncentrētos vien uz savu pienākumu politisko aspektu;” |
Verts/ALE
grozījums Nr. 18
1. daļa |
: |
“norāda, ka liela problēma ir Krievijas noteiktais lauksaimniecības produktu importa aizliegums, kas tika ieviests 2014. gada vidū; uzskata, ka jebkādiem ārkārtas pasākumiem vajadzīga labāka pārvaldība sākumposmā, lai nodrošinātu pareizu līdzekļu novirzīšanu vai, ja nepieciešams, nelikumīgi pieprasīto summu ātru atgūšanu; brīdina, ka, īstenojot TTIP nolīgumu, tiktu apdraudēti Eiropas standarti veselības un vides jomā un vēl vairāk padziļināta krīze lopkopības nozarē;” |
2. daļa |
: |
“prasa atcelt Krievijai uzliktās sankcijas, lai iespējami drīz varētu iesaistīties sarunās par piekļuves atjaunošanu šim tirgum;” |
Dažādi
Balsojums par budžeta izpildes apstiprināšanu attiecas uz Komisiju un izpildaģentūrām (Regulas (EK) Nr. 58/2003 14. panta 3. punkts un Regulas (EK) Nr. 1653/2004 66. panta 2. punkts).
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
Grozījums Nr. 22 bija atcelts.
12. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Revīzijas palātas īpašie ziņojumi saistībā ar apstiprinājuma sniegšanu Komisijai par 2014. finanšu gada budžeta izpildi
Ziņojums: Martina Dlabajová (A8-0127/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
§ 9 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
554, 46, 25 |
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
525, 57, 60 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
ECR: § 9
13. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – 8., 9., 10. un 11. EAF
Ziņojums: Claudia Schmidt (A8-0137/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
PS |
+ |
463, 139, 42 |
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
aiz § 20 |
2 |
Verts/ALE |
|
+ |
|
§ 43 |
8 |
ENF |
|
- |
|
§ 79 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
aiz § 82 |
3 |
Verts/ALE |
EB |
- |
284, 334, 5 |
§ 97 |
1 |
Verts/ALE |
PS |
- |
252, 392, 3 |
aiz § 97 |
9 |
ENF |
|
- |
|
§ 98 |
4 |
Verts/ALE |
PS |
- |
244, 399, 6 |
§ 100 |
5 |
S&D |
PS |
- |
308, 334, 6 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
|
aiz § 101 |
6 |
S&D |
PS |
+ |
309, 295, 44 |
§ 102 |
7 |
S&D |
PS |
+ |
334, 275, 30 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
↓ |
|
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
- |
203, 429, 11 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
Verts/ALE: grozījums Nr. 1, lēmums (viss teksts)
PPE: grozījumi Nr. 1, 4, 5, 6, 7
Pieprasījumi balsot atsevišķi
S&D: § 79, 100, 102
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
14. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Parlaments
Ziņojums: Markus Pieper (A8-0135/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 13 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
§ 14 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
- |
|
|||
2 |
↓ |
|
|||
§ 18 |
14 |
Verts/ALE, GUE/NGL |
|
- |
|
§ 23 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
481, 110, 50 |
§ 26 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
407, 202, 19 |
|||
aiz § 31 |
5 |
EFDD |
|
- |
|
§ 32 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
aiz § 32 |
37 |
S&D |
PS |
A |
|
§ 33 |
58 |
PPE, S&D |
PS |
+ |
471, 155, 14 |
57 |
S&D |
PS |
↓ |
|
|
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
↓ |
|
|
§ 34 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
557, 47, 26 |
§ 35 |
59S |
PPE, S&D |
PS |
+ |
345, 274, 20 |
40 |
S&D |
PS |
↓ |
|
|
§ 36 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
560, 58, 22 |
§ 37 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
615, 5, 23 |
§ 38 |
60S= |
PPE, S&D |
PS |
+ |
391, 222, 27 |
44 |
S&D |
PS |
↓ |
|
|
45 |
S&D |
PS |
↓ |
|
|
§ 39 |
15 |
Verts/ALE, GUE/NGL |
|
- |
|
31 |
GUE/NGL |
PS |
- |
295, 319, 30 |
|
aiz § 39 |
32 |
GUE/NGL |
PS |
- |
305, 308, 27 |
§ 40 |
6 |
EFDD |
|
- |
|
7 |
EFDD |
PS |
+ |
304, 303, 32 |
|
aiz § 41 |
1 |
ECR |
PS |
+ |
305, 303, 32 |
§ 47 |
33 |
GUE/NGL |
|
- |
|
aiz § 48 |
16= 34= |
Verts/ALE, GUE/NGL |
bd |
|
|
1/PS |
+ |
381, 249, 11 |
|||
2/PS |
- |
237, 389, 12 |
|||
35 |
GUE/NGL |
PS |
+ |
318, 275, 43 |
|
17 |
Verts/ALE, GUE/NGL |
|
↓ |
|
|
§ 49 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats./PS |
- |
209, 379, 42 |
§ 53 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
aiz § 54 |
46 |
S&D |
|
- |
|
47 |
S&D |
EB |
- |
284, 324, 39 |
|
aiz § 63 |
2 |
ECR |
PS |
- |
187, 433, 19 |
aiz § 65 |
3 |
ECR |
PS |
- |
177, 434, 30 |
8 |
EFDD |
|
- |
|
|
§ 69 |
20S+21= 48= |
Verts/ALE, S&D |
PS |
- |
262, 372, 12 |
36 |
PPE |
|
+ |
grozīts mutiski |
|
§ 70 |
22S= 49S= |
Verts/ALE, S&D |
PS |
+ |
404, 214, 23 |
§ 72 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 73 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
406, 178, 55 |
aiz § 74 |
50 |
S&D |
|
- |
|
§ 75 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
438, 176, 25 |
§ 80 |
25S |
ENF |
PS |
- |
59, 555, 29 |
aiz § 81 |
51 |
S&D |
EB |
- |
311, 325, 10 |
§ 83 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 84 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 85 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
aiz § 86 |
29 |
S&D |
|
+ |
|
aiz § 88 |
9 |
EFDD |
|
- |
|
§ 97 |
18 |
Verts/ALE |
|
- |
|
aiz § 97 |
26 |
ENF |
|
- |
|
§ 99 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
- |
240, 386, 19 |
aiz § 106 |
52 |
S&D |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
§ 114 |
27S |
ENF |
PS |
- |
35, 568, 44 |
aiz § 114 |
4 |
ECR |
PS |
- |
225, 390, 27 |
aiz § 117 |
13 |
PPE |
|
+ |
|
§ 122 |
61S |
PPE, S&D |
PS |
+ |
391, 245, 5 |
§ 126 |
28 |
ENF |
|
- |
|
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
|
1/EB |
+ |
392, 218, 25 |
|||
2 |
+ |
|
|||
aiz § 127 |
10 |
EFDD |
|
- |
|
aiz § 131 |
54 |
S&D |
|
+ |
|
55 |
S&D |
|
+ |
|
|
56 |
S&D |
|
+ |
|
|
aiz § 133 |
19 |
Verts/ALE, GUE/NGL |
EB |
+ |
367, 269, 6 |
§ 135 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
aiz § 136 |
11 |
EFDD |
PS |
- |
156, 472, 22 |
12 |
EFDD |
PS |
- |
137, 488, 18 |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
480, 149, 16 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
ENF: § 33, 34, 36, 37, grozījumi Nr. 2, 3, 57, 58, 59, 60, 61
ECR: § 6, 23, 33, grozījumi Nr. 1, 2, 3, 4
GUE/NGL: grozījumi Nr. 31, 34, 35
EFDD: grozījumi Nr. 7, 11, 12, 32
Verts/ALE: § 23, grozījumi Nr. 25, 27, 59, 60, 61
S&D: § 33, 36, 37, 73, 75, 99, grozījumi Nr. 37, 40, 44, 45, 48, 49, 57, 58, 59, 60, 61
Pieprasījumi balsot atsevišķi
PPE: § 14, 49
S&D: § 23, 32, 72
Pieprasījumi balsot pa daļām
PPE
grozījums Nr. 52
1. daļa |
: |
“pauž bažas par to, ka atbildība par sanāksmju organizēšanu un konferenču vadību ir sadalīta starp dažādiem ĢD,” |
2. daļa |
: |
“un izsaka satraukumu par neseno līdz šim nepieredzēto dažu valodu kabīņu slēgšanu sakarā ar mutisko tulku nepietiekamu pieņemšanu darbā; aicina ģenerālsekretāru steidzami uzlabot mutiskās tulkošanas pieprasīšanas sistēmu un pievērsties bažām saistībā ar mutisko tulku pieņemšanu darbā;” |
§ 13
1. daļa |
: |
“norāda, ka nebija saskaņots datums, kad jāiesniedz projekts ziņojumam par Parlamenta budžeta izpildes apstiprināšanu, un termiņš, kurā jāiesniedz papildu jautājumi ģenerālsekretāram;” |
2. daļa |
: |
“mudina ģenerālsekretāru atbildes uz referenta uzdotajiem jautājumiem sniegt pirms balsojuma komitejā;” |
§ 14
1. daļa |
: |
“norāda, ka ģenerālsekretārs atbildes uz deputātu papildu jautājumiem sniedza tikai mazāk nekā 24 stundas pirms grozījumu iesniegšanas termiņa;” |
2. daļa |
: |
“mudina ģenerālsekretāru uzlabot šo situāciju;” |
§ 26
1. daļa |
: |
“atgādina, ka saskaņā ar šo nolīgumu ne vairāk kā 80 EESK un Reģionu komitejas ierēdņu (no rakstiskās tulkošanas dienesta un asistentu vidus) tiks pārcelti uz Parlamentu darbam jaunajā Eiropas Parlamenta Izpētes dienestā (EPRS); uzskata, ka šai darbinieku pārcelšanai vajadzētu dot iespēju palielināt Parlamenta iekšēji veiktā darba ražīgumu, mazāk budžeta līdzekļu atvēlot ārējiem pētījumiem, izvērtējumiem vai novērtējumiem;” |
2. daļa |
: |
“ar bažām norāda, ka līdz šim uz EPRS ir tikuši pārcelti 25 EESK ierēdņi un 24 Reģionu komitejas ierēdņi, lielākā daļa ļoti tuvu pensionēšanās vecumam, kā rezultātā EESK un Reģionu komiteja ievērojami ietaupīs ar personālu saistītajās nodaļās, savukārt Parlamenta izdevumi ievērojami palielināsies gan īstermiņā (algas), gan vidējā termiņā un ilgtermiņā (pensijas);” |
§ 53
1. daļa |
: |
“atgādina, ka jaunais deputātiem paredzētais izpētes dienests sāka nodrošināt īpaši pielāgotas izpētes funkcijas deputātiem pēc individuāla pieprasījuma, publicējot brīfingus visās svarīgākajās politikas jomās; norāda, ka pirmajā pilnajā darbības gadā izpētes dienests sagatavoja vairāk nekā 450 publikācijas, atbildēja uz 1675 deputātu pieprasījumiem veikt izpēti un izpildīja 745 līdzīgus pieprasījumus no citu Parlamenta klientu puses; norāda, ka šī struktūra nodrošina piekļuvi lielam attiecīgas informācijas apjomam, kam vajadzētu ievērojami samazināt ārēju ekspertu piesaistīšanu un tādējādi ļaut ietaupīt daudz līdzekļu;” |
2. daļa |
: |
“prasa visus brīfingus par svarīgāko jomu tēmām tulkot dalībvalstu oficiālajās valodās;” |
§ 83
1. daļa |
: |
“pauž nožēlu par to, ka Prezidijs nav darījis pilnīgi neko, lai reaģētu uz Parlamenta prasību, kas izteikta 2015. gada 29. aprīļa rezolūcijas 71. punktā;” |
2. daļa |
: |
“aicina Prezidiju steidzami veikt pasākumus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu, ka par reģistrētiem deputātu palīgiem atbildīgās Padomdevējas komitejas aizskarošas izturēšanās un tās novēršanas darbavietā jautājumos sastāvs ir līdzsvarots un tajā ir vismaz divi reģistrēto deputātu palīgu pārstāvji;” |
§ 84
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “norāda, ka darbinieku skaits un tehniskie resursi nebija pietiekami, lai novērstu kavēšanos atsevišķu palīgu līgumu parakstīšanā un līgumu izbeigšanā, kā arī izdevumu un citu piemaksu aprēķinu aizkavēšanos un līdz ar to arī algu izmaksas aizkavēšanos;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 85
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “kuras rada iespējamas administratīvas kļūmes iestādes” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 135
1. daļa |
: |
“atzinīgi vērtē pasākumus to emisiju kompensēšanai, kuras nav iespējams novērst; aicina Parlamentu izstrādāt vēl citas CO2 kompensācijas politikas,” |
2. daļa |
: |
“piemēram, iespēju veikt kompensāciju par reģistrētiem deputātu palīgiem;” |
Verts/ALE
§ 126
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdu “vissvarīgāko” |
2. daļa |
: |
šis vārds |
S&D
grozījums Nr. 34
1. daļa |
: |
“mudina Parlamentu pieņemt noteikumus, lai atklātu jebkādu ieguldījumu, kas saņemts no lobistiem/interešu pārstāvjiem attiecībā uz politikas virzienu, tiesību aktu un grozījumu projektiem (”likumdošanas pēdu“);” |
2. daļa |
: |
“ierosina, lai šo “likumdošanas pēdu” veidotu ziņojumiem pievienota veidlapa, kurā norādīta informācija par visiem lobistiem, ar kuriem tikušās par konkrētu dosjē atbildīgās personas, izstrādājot katru ziņojumu, un skaidri norādīts, kuriem lobistiem ir bijusi nozīmīga ietekme uz konkrēto dosjē, kā arī otrs dokuments, kurā norādīts viss rakstiski saņemtais ieguldījums un kurš publicēts Parlamenta oficiālajā tīmekļa vietnē līdz ar tiešu saiti uz Pārredzamības reģistru, un ierosina, lai referenti publicētu “likumdošanas pēdu”;” |
Dažādi
Grozījumi Nr. 23 un 24 bija atcelti.
Grozījumi Nr. 30, 38, 39, 41, 42, 43 un 53 bija atsaukti.
Markus Pieper bija ierosinājis šādu mutisku grozījumu 36. punktam:
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
15. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropadome un Padome
Ziņojums: Ryszard Czarnecki (A8-0101/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums atlikt budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
PS |
+ |
633, 10, 0 |
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
637, 7, 1 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
Verts/ALE: lēmums (viss teksts)
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
16. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Tiesa
Ziņojums: Anders Primdahl Vistisen (A8-0123/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 12 |
1 |
S&D |
|
- |
|
§ 21 |
2 |
S&D |
|
- |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
523, 117, 6 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
17. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Revīzijas palāta
Ziņojums: Ryszard Czarnecki (A8-0107/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 8 |
1 |
S&D |
|
+ |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
575, 48, 25 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
18. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Ekonomikas un sociālo lietu komiteja
Ziņojums: Anders Primdahl Vistisen (A8-0111/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 8 |
1 |
S&D |
EB |
+ |
339, 298, 6 |
aiz § 11 |
2 |
S&D |
|
+ |
|
§ 12 |
3 |
S&D |
|
- |
|
aiz § 15 |
4 |
S&D |
EB |
+ |
326, 229, 89 |
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
526, 116, 5 |
Dažādi
Grozījums Nr. 5 bija atcelts.
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
19. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Reģionu komiteja
Ziņojums: Monica Macovei (A8-0132/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 8 |
1 |
S&D |
EB |
- |
256, 385, 1 |
§ 14 |
2 |
S&D |
|
- |
|
§ 32 |
3 |
S&D |
EB |
+ |
343, 195, 99 |
§ 34 |
4 |
S&D |
|
- |
|
§ 35 |
5 |
S&D |
EB |
+ |
392, 217, 32 |
§ 38 |
6S |
S&D |
|
+ |
|
7 |
S&D |
|
↓ |
|
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
522, 105, 18 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
20. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ārējās darbības dienests
Ziņojums: Ryszard Czarnecki (A8-0136/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 11 |
2 |
S&D |
|
- |
|
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
§ 24 |
8S |
ENF |
|
- |
|
§ 26 |
3 |
S&D |
|
- |
|
§ 27 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 31 |
4S |
S&D |
|
- |
|
aiz § 32 |
1 |
S&D |
EB |
- |
291, 319, 32 |
§ 39 |
5S |
S&D |
|
- |
|
§ 45 |
6S |
S&D |
|
- |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
376, 116, 152 |
Pieprasījumi balsot pa daļām
S&D
§ 11
1. daļa |
: |
“pieņem zināšanai jauno struktūrshēmu un atbilstošo vadības struktūru racionalizāciju, samazinot hierarhiskos līmeņus iestādē, kurā agrāk lielākā daļa darbinieku ieņēma augstus amatus;” |
2. daļa |
: |
“tomēr ar nožēlu konstatē, ka EĀDD iekšējā administratīvā un finanšu struktūra vēl arvien ir pārāk sarežģīta un neelastīga; norāda, ka pašreizējā struktūra neļauj EĀDD savlaicīgi reaģēt uz krīzēm un ilgs laiks vajadzīgs arī piekļuvei būtiski svarīgai informācijai;” |
3. daļa |
: |
“aicina EĀDD kopā ar Komisiju, Padomi un dalībvalstīm sagatavot turpmāku reformu, lai racionalizētu tā iekšējos procesus un vienkāršotu struktūru;” |
§ 27
1. daļa |
: |
“uzskata, ka Savienības delegāciju vadītājiem darbā pieņemšanas un pirmsnorīkošanas laikā vajadzētu regulāri atgādināt par viņu pienākumiem vadības un uzraudzības jomā, lai nodrošinātu pienācīgu pārvaldību attiecībā uz visu delegācijas darbību kopumu (svarīgākie pārvaldības procesi, kontroles pārvaldība, galveno darbības rādītāju atbilstīga izpratne un novērtējums),” |
2. daļa |
: |
“un nedrīkstētu būt tā, ka viņu darbībā galvenā uzmanība tiek pievērsta vien pienākumu politiskajam aspektam vai ka viņi koncentrējas tikai uz to;” |
Dažādi
Grozījums Nr. 7 bija atcelts.
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
21. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ombuds
Ziņojums: Ryszard Czarnecki (A8-0121/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 5 |
1 |
S&D |
|
- |
|
§ 6 |
2 |
S&D |
EB |
+ |
298, 293, 46 |
§ 7 |
3 |
S&D |
EB |
- |
237, 362, 40 |
§ 10 |
4 |
S&D |
|
+ |
|
§ 20 |
5 |
S&D |
PS |
- |
233, 325, 84 |
§ 22 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
538, 84, 19 |
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
541, 64, 29 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
S&D: grozījums Nr. 5
ECR, Verts/ALE: § 22
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
22. ES 2014. finanšu gada vispārējā budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs
Ziņojums: Monica Macovei (A8-0109/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
513, 106, 14 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
23. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana: ES aģentūru darbība, finanšu pārvaldība un kontrole
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0080/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
§ 18 |
2 |
GUE/NGL |
EB |
+ |
312, 305, 21 |
§ 39 |
1 |
S&D |
|
+ |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
519, 118, 3 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
24. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Energoregulatoru sadarbības aģentūra ( ACE R)
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0087/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
515, 112, 17 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
25. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes birojs ( BEREC birojs)
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0093/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
515, 109, 13 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
26. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centrs ( CdT )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0084/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
510, 116, 9 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
27. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centrs ( Cedefop )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0082/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
514, 123, 3 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
28. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas akadēmija ( CEPOL )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0088/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
511, 114, 13 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
29. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aviācijas drošības aģentūra ( EASA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0095/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
521, 111, 8 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
30. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Patvēruma atbalsta birojs ( EASO )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0133/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
515, 120, 6 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
31. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Banku iestāde ( EBA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0090/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
512, 103, 26 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
32. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs ( ECDC )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0103/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
515, 90, 30 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
33. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Ķīmisko vielu aģentūra ( ECHA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0118/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
508, 121, 7 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
34. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vides aģentūra (EVA)
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0100/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
514, 119, 6 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
35. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūra ( EFCA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0104/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 23 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
509, 125, 4 |
Pieprasījumi balsot atsevišķi
ENF: § 23
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
36. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde ( EFSA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0086/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
EB |
+ |
415, 216, 9 |
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
aiz § 5 |
3 |
Verts/ALE |
|
- |
|
§ 8 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
3/EB |
- |
267, 351, 21 |
|||
§ 9 |
9 |
S&D |
|
+ |
|
aiz § 9 |
5 |
Verts/ALE |
PS |
- |
207, 395, 35 |
6 |
Verts/ALE |
PS |
- |
206, 404, 29 |
|
§ 11 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 12 |
7 |
Verts/ALE |
|
- |
|
§ 13 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
aiz §15 |
8 |
Verts/ALE |
|
- |
|
§ 19 |
1 |
EFDD |
|
- |
|
aiz § 19 |
2 |
EFDD |
|
- |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
472, 162, 9 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
Verts/ALE: grozījumi Nr. 5, 6
Pieprasījumi balsot atsevišķi
S&D: § 8, 11, 13
Pieprasījumi balsot pa daļām
PPE
§ 8
1. daļa |
: |
“atzīst, ka Iestāde sāka projektu, kura mērķis ir mainīt veidu, kā tā pārbauda un apstrādā ikgadējās interešu deklarācijas, lai nodrošinātu labāku saskaņotību un vispārēju atbilstību saviem noteikumiem par interešu deklarācijām;” turklāt atzīmē, ka šī jaunā sistēma, ko iecerēts pabeigt 2016. gadā, paredz ikgadējo interešu deklarāciju centralizētu pārbaudi un atbildības nodošanu no Iestādes zinātniskajiem departamentiem tās juridiskajam un regulatīvajam departamentam;' |
2. daļa |
: |
“aicina Iestādi tās politikā iekļaut aizliegumu sadarboties ar tādiem ekspertiem, tostarp dalībvalstu deleģētajiem ekspertiem, kuri nav pienācīgi un jēgpilni aizpildījuši interešu deklarācijas (ID);” |
3. daļa |
: |
“aicina Iestādi tās politikā iekļaut prasību, ka ekspertiem, kamēr viņi ir piesaistīti Iestādei, ir jāinformē Iestāde par visām izmaiņām;” |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu(sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
Grozījums Nr. 4 bija atcelts.
37. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzimumu līdztiesības institūts ( EIGE )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0085/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
508, 125, 3 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
38. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestāde (EAAPI)
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0091/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
511, 112, 11 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
39. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (EIT)
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0117/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
513, 113, 13 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
40. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Zāļu aģentūra ( EMA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0114/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 20 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
516, 113, 10 |
Pieprasījumi balsot atsevišķi
S&D: § 20
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
41. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centrs ( EMCDDA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0105/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
508, 113, 8 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
42. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Jūras drošības aģentūra ( EMSA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0102/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
510, 116, 11 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
43. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Tīklu un informācijas drošības aģentūra ( ENISA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0098/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
509, 126, 5 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
44. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzelzceļa aģentūra ( ERA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0106/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
511, 115, 11 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
45. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestāde (EVTI)
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0096/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
516, 113, 8 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
46. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Izglītības fonds ( ETF )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0116/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
509, 118, 7 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
47. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra lielapjoma IT sistēmu darbības pārvaldībai brīvības, drošības un tiesiskuma telpā ( eu-LISA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0124/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
501, 121, 7 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
48. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra ( EU-OSHA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0134/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
505, 119, 2 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
49. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Euratom Apgādes aģentūra ( Euratom )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0110/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
498, 115, 18 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
50. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonds ( Eurofound )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0120/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
507, 115, 8 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
51. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Tiesu sadarbības vienība ( Eurojust )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0099/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
509, 113, 13 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
52. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Policijas birojs (Eiropols)
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0122/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
505, 108, 17 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
53. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūra ( FRA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0108/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 11 |
2 |
PPE |
|
+ |
|
1 |
EFDD |
|
↓ |
|
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
510, 117, 10 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
54. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas Aģentūra operatīvās sadarbības vadībai pie Eiropas Savienības dalībvalstu ārējām robežām ( Frontex )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0115/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
494, 123, 16 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
55. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – Eiropas GNSS aģentūra ( GSA )
Ziņojums: Derek Vaughan (A8-0112/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
515, 109, 10 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
56. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ARTEMIS kopuzņēmums
Ziņojums: Marian-Jean Marinescu (A8-0092/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums atlikt budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
600, 35, 0 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu atlikt budžeta izpildes apstiprināšanu attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta b) apakšpunktu).
57. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Clean Sky'”
Ziņojums: Marian-Jean Marinescu (A8-0094/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
520, 111, 0 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
58. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums ECSEL
Ziņojums: Marian-Jean Marinescu (A8-0119/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
PS |
+ |
432, 173, 23 |
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
508, 118, 4 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
Verts/ALE: lēmums (viss teksts)
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
59. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ENIAC kopuzņēmums
Ziņojums: Marian-Jean Marinescu (A8-0113/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums atlikt budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
595, 40, 0 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu atlikt budžeta izpildes apstiprināšanu attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta b) apakšpunktu).
60. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “Kurināmā elementi un ūdeņradis”
Ziņojums: Marian-Jean Marinescu (A8-0083/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
519, 107, 3 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
61. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – kopuzņēmums “2. ierosme inovatīvu zāļu jomā”(IMI)
Ziņojums: Marian-Jean Marinescu (A8-0081/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
512, 113, 7 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
62. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – ITER un kodolsintēzes enerģētikas attīstības vajadzībām izveidotais kopuzņēmums
Ziņojums: Marian-Jean Marinescu (A8-0097/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums atlikt budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
PS |
+ |
594, 30, 5 |
||
Rezolūcijas priekšlikums |
|||||
§ 3 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
aiz § 4 |
1 |
Verts/ALE |
PS |
- |
195, 421, 15 |
§ 5 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
570, 55, 7 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
Verts/ALE: lēmums (viss teksts), grozījums Nr. 1
Pieprasījumi balsot pa daļām
S&D
§ 3
1. daļa |
: |
“atzīmē – Revīzijas palātas ziņojumā ir uzsvērts, ka ar Padomes 2010. gada 7. jūlijā pieņemtajiem secinājumiem ir apstiprināti EUR 6 600 000 000 (2008. gada vērtībā) Kopuzņēmuma iemaksai minētā projekta ITER celtniecības fāzei; atzīmē, ka minētā summa, kas ir divreiz lielāka nekā sākotnēji šai projekta fāzei budžetā paredzētie izdevumi, neietver EUR 663 000 000, kurus Komisija 2010. gadā ierosināja kā rezervi iespējamiem neparedzētiem izdevumiem; pieņem zināšanai, ka nolūkā novērst 2013. gada ITER pārvaldības izvērtējumā konstatētos trūkumus ITER organizācija ir izveidojusi rezerves fondu, lai nodrošinātu skaidrāku mehānismu, kas iekšzemes aģentūrām kompensē izmaiņas izstrādē un iekšējai organizācijai sniedz stimulus pieņemt risinājumus, kuri līdz minimumam samazina izmaksas;” |
2. daļa |
: |
“uzskata, ka būtiskais projekta izmaksu pieaugums var apdraudēt citu programmu īstenošanu, kuras arī finansē no Savienības budžeta, un var būt pretrunā izmaksu lietderības principam;” |
§ 5
1. daļa |
: |
“pieņem zināšanai, ka saskaņā ar Kopuzņēmuma jaunākajām – 2014. gada novembrī veiktajām – aplēsēm līdz celtniecības fāzes pabeigšanai līdzekļu deficīts neparedzētiem gadījumiem nepietiekami ieplānoto līdzekļu dēļ būs EUR 428 000 000 (2008. gada vērtībā); pieņem zināšanai, ka Kopuzņēmums pašlaik izstrādā precīzāku un atjauninātu aplēsi, izmantojot izmaksu ierobežošanas pasākumus, un ka izmaksu kontrole arī turpmāk būs prioritāte vispārējā projektu pārvaldības līmenī jaunā ITER organizācijas ģenerāldirektora vadībā;” |
2. daļa |
: |
“norāda, ka Budžeta kontroles komitejas 2016. gada 22. februāra sanāksmē Komisija publiski paziņoja, ka tā noraida priekšlikumu rīcības plānam, ko iesniedza jaunais ITER organizācijas ģenerāldirektors;” |
3. daļa |
: |
“turklāt atzīmē, ka Kopuzņēmums ir ieviesis centralizētu sistēmu izmaksu datu pārvaldībai, lai rūpīgi kontrolētu izmaiņas budžetā un regulāri uzraudzītu izmaksu novirzes;” |
Dažādi
Balsojums par lēmumu atlikt budžeta izpildes apstiprināšanu attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta b) apakšpunktu).
63. 2014. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana – SESAR kopuzņēmums
Ziņojums: Marian-Jean Marinescu (A8-0089/2016)
Priekšmets |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Lēmums par budžeta izpildes apstiprināšanu |
|||
balsojums: lēmums (viss teksts) |
|
+ |
|
Rezolūcijas priekšlikums |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
515, 111, 1 |
Dažādi
Balsojums par lēmumu apstiprināt budžeta izpildi attiecas arī uz pārskatu apstiprināšanu (sk. Reglamenta V pielikuma 5. panta 1. punkta a) apakšpunktu).
64. Eiropas Investīciju bankas 2014. gada pārskats
Ziņojums: Georgi Pirinski (A8-0050/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
aiz § 2 |
7 |
S&D |
PS |
+ |
365, 228, 28 |
§ 9 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 39 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 40 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1/EB |
- |
261, 352, 9 |
|||
2/EB |
+ |
323, 289, 8 |
|||
3 |
+ |
|
|||
§ 54 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 59 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
aiz § 41 |
1 |
EFDD |
|
- |
|
2 |
EFDD |
|
- |
|
|
3 |
EFDD |
|
- |
|
|
aiz § 51 |
4 |
EFDD |
|
- |
|
aiz § 55 |
5 |
EFDD |
bd |
|
|
1/EB |
+ |
364, 250, 5 |
|||
2/EB |
+ |
332, 282, 7 |
|||
A apsvērums |
6 |
S&D |
|
+ |
|
E apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
- |
|
|||
2 |
↓ |
|
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
468, 87, 66 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
S&D: grozījums Nr. 7
Pieprasījumi balsot atsevišķi
S&D: § 59
Pieprasījumi balsot pa daļām
Verts/ALE
grozījums Nr. 5
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “un ka pēc pievienošanās sarunu sākšanas 2004. gadā EIB paplašināja aizdevumu izsniegšanu šai valstij, un iepriekšējos desmit gados ir izsniegti aptuveni EUR 23 miljardi; pauž nožēlu par to, ka, neraugoties uz ilgstošo ekonomikas krīzi Eiropas Savienībā, Turcija pašlaik ir viena no galvenajām EIB līdzekļu saņēmējām ārpus ES un saņem aptuveni 3,5 % no kopējiem EIB aizdevumiem (2015);” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
ECR
E apsvērums
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “kā “konverģences mašīna”” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 9
1. daļa |
: |
“aicina EIB, izvērtējot un prioritārā secībā izkārtojot projektus, par izšķirošo prioritāti uzskatīt investīciju ilgtermiņa ietekmi, ņemot vērā ne tikai finansiālos rādītājus,” |
2. daļa |
: |
“bet – vēl jo vairāk – to ieguldījumu ilgtspējīgā attīstībā un dzīves kvalitātes uzlabošanā, panākot vēl vairāk uzlabojumu nodarbinātības, sociālo standartu un vides jomā;” |
§ 39
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “tādēļ aicina EIB finansējumu novirzīt jomām, kuras visvairāk skar augsts bezdarba līmenis, un lielākam skaitam sociālās infrastruktūras projektu;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 54
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “kuri cieš no konfliktiem un galējas nabadzības, un tā galvenokārt censties samazināt plaisu, kas attīstības ziņā pastāv starp ES un šiem reģioniem,” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
ECR, S&D
§ 40
1. daļa |
: |
“pauž nožēlu, ka līdz šim daudzos gadījumos EIB finansējums ir ticis izmantots, lai atbalstītu virkni infrastruktūras projektu, kuri nav finansiāli ilgtspējīgi ne sabiedrisko interešu, ne ar klimatu saistītu pasākumu ziņā;” |
2. daļa |
: |
“ar bažām norāda uz tendenci finansēt infrastruktūru, piemēram, autoceļus, kas veicina fosilā kurināmā patēriņu un tādējādi ir pretrunā Savienības ilgtermiņa mērķiem, proti, pārejai uz bezoglekļa ekonomiku;” |
3. daļa |
: |
“aicina EIB, atlasot gan ES, gan ārpus tās finansējamos projektus, iekļaut obligātu ex ante izvērtējumu par pievienoto vērtību vides, ekonomiskajā un sociālajā jomā, un visus ex ante un ex post izvērtējumus veikt, aktīvi iesaistot ieinteresētās personas, vietējās, reģionālās un valsts iestādes, kā arī pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus; turklāt prasa publiskot un darīt pilnībā pieejamus šo izvērtējumu rezultātus un izmantotos rādītājus;” |
65. Uzbrukumi slimnīcām un skolām kā starptautisko humanitāro tiesību pārkāpums
Rezolūciju priekšlikumi: B8-0488/2016, B8-0489/2016, B8-0490/2016, B8-0491/2016, B8-0492/2016, B8-0493/2016
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
Kopīgs rezolūcijas priekšlikums RC-B8-0488/2016 (PPE, S&D, ECR, ALDE, GUE/NGL, Verts/ALE, EFDD) |
|||||
aiz § 2 |
4 |
GUE/NGL |
|
- |
|
§ 7 |
5 |
GUE/NGL |
bd |
|
|
1/PS |
+ |
350, 165, 103 |
|||
2/PS |
+ |
294, 182, 120 |
|||
3/PS |
+ |
312, 183, 112 |
|||
4/PS |
+ |
319, 156, 123 |
|||
§ 10 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 11 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
329, 197, 94 |
§ 14 |
6 |
GUE/NGL |
|
- |
|
§ 21 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
500, 93, 29 |
A apsvērums |
2 |
GUE/NGL |
|
- |
|
G apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
L apsvērums |
3 |
GUE/NGL |
PS |
+ |
319, 160, 132 |
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
|
+ |
|
||
Politisko grupu rezolūciju priekšlikumi |
|||||
B8-0488/2016 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B8-0489/2016 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B8-0490/2016 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B8-0491/2016 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B8-0492/2016 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B8-0493/2016 |
|
S&D |
|
↓ |
|
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
ECR: § 11, 21
GUE/NGL: grozījumi Nr. 3, 5
Pieprasījumi balsot atsevišķi
PPE: § 11
Pieprasījumi balsot pa daļām
PPE
G apsvērums
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “bez nosacījumiem” un “t. i., palīdzībai, ko neietekmē politiski, ekonomiski vai drošības apsvērumi vai jebkāda veida diskriminācija;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 10
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “ar kurām ES un tās dalībvalstīm ir partnerattiecības,” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
grozījums Nr. 5
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “seksuālās un reproduktīvās”, “tostarp droši aborti,” un “nepieļaujot šādu necilvēcīgu izturēšanos, bet” |
2. daļa |
: |
“seksuālās un reproduktīvās” |
3. daļa |
: |
“tostarp droši aborti,” |
4. daļa |
: |
“nepieļaujot šādu necilvēcīgu izturēšanos, bet” |
Dažādi
Grozījums Nr. 1 bija atcelts.
Rezolūcijas priekšlikumu RC-B8-0488/2016 ir parakstījis arī Javier Nart (ALDE grupa).
Kateřina Konečná un Jiří Maštálka (GUE/NGL) ir atsaukuši savu parakstu no grozījuma Nr. 4.
66. Publiska piekļuve dokumentiem 2014. un 2015.gadā
Ziņojums: Laura Ferrara (A8-0141/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
§ 7 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 8 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1/EB |
+ |
367, 232, 12 |
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 9 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 10 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 14 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
§ 15 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
366, 191, 52 |
|||
§ 24 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 25 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 27 |
1 |
ALDE |
PS |
- |
196, 402, 13 |
§ 29 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
356, 201, 49 |
|||
§ 31 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 33 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/PS |
+ |
392, 216, 4 |
|||
§ 34 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
§ 40 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 42 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
327, 282, 3 |
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
523, 37, 46 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
ECR: grozījums Nr. 1, § 33 (2. daļa)
Pieprasījumi balsot atsevišķi
PPE: § 24, 31
Pieprasījumi balsot pa daļām
EFDD
§ 40
1. daļa |
: |
“aicina Komisiju uzraudzīt, vai dalībvalstis ievēro informēšanas un ziņošanas pienākumus, kas noteikti Regulā (ES) Nr. 1303/2013,” |
2. daļa |
: |
“un vajadzības gadījumā noteikt sankcijas, kuras paredzētas minēto pienākumu neizpildes gadījumā;” |
Verts/ALE
§ 29
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “vietējām iestādēm un reģionālām organizācijām,” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
PPE
§ 7
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “(tostarp visus apritē esošos dokumentus, iesaistītās personas, balsošanas rezultātus utt.);” un “tādēļ uzskata, ka nepieciešams publiskot e-reģistru, kurā visa iepriekš minētā informācija ir iekļauta;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 8
1. daļa |
: |
“mudina Komisiju iecelt komisāru, kurš būtu atbildīgs par pārredzamību un publisku piekļuvi dokumentiem;” |
2. daļa |
: |
“aicina Komisijas priekšsēdētāja vietnieku līdz tam un iespējami drīz nākt klajā ar vērienīgu rīcības plānu par pārredzamību un publisku piekļuvi dokumentiem, jo tieši pārredzamība ir labāka regulējuma stūrakmens;” |
§ 9
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “un tieša demokrātija;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 10
1. daļa |
: |
“pauž nožēlu par to, ka oficiālajiem dokumentiem bieži vien tiek noteikts pārāk augsts klasifikācijas līmenis; atkārtoti pauž nostāju, ka būtu jāizstrādā skaidri un vienoti noteikumi par dokumentu klasifikāciju un deklasifikāciju; pauž nožēlu par to, ka iestādes bez pienācīga pamatojuma rīko sanāksmes aiz slēgtām durvīm; atkārtoti aicina iestādes novērtēt un publiski pamatot pieprasījumus sasaukt sanāksmes aiz slēgtām durvīm atbilstīgi Regulai (EK) Nr. 1049/2001; uzskata, ka pieprasījumi par slēgtām sanāksmēm Parlamentā būtu jāizvērtē Parlamentam, izskatot katru gadījumu atsevišķi;” |
2. daļa |
: |
“uzskata, ka klasifikācijas un deklasifikācijas procedūras būtu jāuzrauga kādai neatkarīgai uzraudzības iestādei;” |
§ 14
1. daļa |
: |
“aicina visas iestādes novērtēt un, ja vajadzīgs, pārskatīt savus iekšējos noteikumus ziņošanai par ļaundarībām, kā arī prasa aizsargāt trauksmes cēlējus; jo īpaši aicina Komisiju ziņot Eiropas Parlamentam par savu pieredzi saistībā ar jaunajiem trauksmes celšanas noteikumiem, kas attiecas uz ES darbiniekiem un kas pieņemti 2012. gadā, kā arī saistībā ar īstenošanas pasākumiem;” |
2. daļa |
: |
“aicina Komisiju iesniegt priekšlikumu par trauksmes cēlēju aizsardzību ne vien morālā, bet arī finansiālā ziņā, lai pienācīgi aizsargātu un atbalstītu trauksmes cēlējus kā daļu no demokrātiskās sistēmas;” |
§ 15
1. daļa |
: |
“atgādina, ka pēc LES un LESD stāšanās spēkā tiesības piekļūt dokumentiem attiecas uz visām ES iestādēm, struktūrām un aģentūrām; tāpēc uzskata, ka Regula (EK) Nr. 1049/2001 būtu steidzami jāatjaunina un tās būtiskie noteikumi jāgroza, ņemot vērā Līguma noteikumus un ES Tiesas un Eiropas Cilvēktiesību tiesas attiecīgās judikatūras;” |
2. daļa |
: |
“uzskata, ka ir īpaši svarīgi paplašināt regulas darbības jomu, lai iekļautu visas Eiropas iestādes, kuras tā pašlaik neietver, piemēram, Eiropadomi, Eiropas Centrālo banku, Tiesu un visas ES struktūras un aģentūras;” |
§ 25
1. daļa |
: |
“pauž nožēlu par to, ka oficiālo un neoficiālo trialogu dokumentu noplūdes dēļ atsevišķas labi informētas un cieši saistītas interešu grupas gūst labumu no nevienlīdzīgas piekļuves dokumentiem un līdz ar to arī likumdošanas procesam;” |
2. daļa |
: |
“norāda, ka dokumentu noplūde būtu retāka, ja trialogu dokumenti tiktu proaktīvi un bez kavēšanās publiskoti viegli pieejamā platformā;” |
§ 34
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “aicina Komisiju apspriesties ar Parlamentu pirms sarunu pilnvaru sagatavošanas;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 42
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “tomēr pauž nožēlu, ka šajā ziņā ECB joprojām atpaliek no citām pasaules centrālajām bankām;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
ECR
§ 33
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “kas nozīmē, ka iestādēm būtu jāpublicē ES sarunu vedējam piešķirtās sarunu pilnvaras,” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
67. Mājsaimniecībās nodarbinātās sievietes un aprūpētājas Eiropas Savienībā
Ziņojums: Kostadinka Kuneva (A8-0053/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
§ 1 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
314, 273, 18 |
§ 2 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1/PS |
+ |
538, 48, 16 |
|||
2/PS |
- |
270, 309, 11 |
|||
3/PS |
+ |
460, 123, 18 |
|||
4/PS |
+ |
302, 267, 27 |
|||
§ 9 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 11 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
§ 12 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
493, 17, 96 |
§ 13 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
324, 38, 225 |
§ 14 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 15 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
§ 17 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
§ 19 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
§ 22 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1/PS |
+ |
301, 235, 69 |
|||
2/PS |
- |
279, 300, 15 |
|||
3/PS |
+ |
295, 281, 14 |
|||
§ 23 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
§ 24 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
§ 25 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
308, 240, 52 |
§ 32 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 33 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/PS |
+ |
516, 81, 3 |
|||
§ 34 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 35 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
§ 40 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 41 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 43 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 56 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
§ 60 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
§ 61 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
§ 64 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1/EB |
+ |
281, 128, 178 |
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 65 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 66 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats./EB |
- |
253, 326, 12 |
§ 68 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
E apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
3/EB |
+ |
322, 251, 16 |
|||
I apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
K apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
O apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
252, 257, 78 |
|||
R apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats./EB |
+ |
271, 184, 97 |
V apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
Y apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
Z apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
AE apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
281, 300, 3 |
|||
AG apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
AH apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
AI apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
AK apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
AM apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
284, 295, 6 |
|||
AO apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
AX apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
BA apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
BD apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
326, 23, 242 |
BE apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
BF apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
BL apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
BM apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
- |
|
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
279, 105, 204 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
ECR: § 1, 2 (3. un 4. daļa), § 33 (2. daļa)
S&D: BD apsvērums, § 12, 13
ENF: § 22, 25
GUE/NGL: § 2
Pieprasījumi balsot atsevišķi
ECR: Y, AH, AM un AO apsvērums, § 9, 25
S&D: AG, AI, AK, AX, BM un BA apsvērums, § 32, 34, 40, 41, 43, 68
PPE: K, R, V, AH, BD, BE un BF apsvērums, § 13, 14, 15, 19, 22, 23, 24, 35, 60, 64, 65, 66
Pieprasījumi balsot pa daļām
ECR
§ 22
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “Komisiju un” un “un ieviest īpašas legālas migrācijas programmas;” |
2. daļa |
: |
“Komisiju un” |
3. daļa |
: |
“un ieviest īpašas legālas migrācijas programmas;” |
§ 56
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “Komisiju un” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 61
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “bet galvenokārt drošus” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 64
1. daļa |
: |
“aicina dalībvalstis nodrošināt vienādu attieksmi pret viesauklēm gan no ES, gan valstīm, kas atrodas ārpus ES, piešķirot viņām apvienotu uzturēšanās/darba atļauju, kurā norādīts darba laiks, līguma veids un apmaksas nosacījumi;” |
2. daļa |
: |
“aicina dalībvalstis ratificēt pieņemto Eiropas Nolīgumu par viesaukļu nodarbināšanu; prasa dalībvalstīm uzlabot viesaukļu nodarbinātības aģentūru akreditācijas sistēmu un kontroles mehānismus;” |
PPE
E apsvērums
1. daļa |
: |
“tā kā profesionālizācija ir nodarbinātības un sociālās aizsardzības tiesību piešķiršana noteiktas nozares darba ņēmējiem,” |
2. daļa |
: |
“nodrošinot, ka šīs tiesības ir līdzvērtīgas tiesībām, kas piešķirtas darba ņēmējiem, kuri ir noslēguši darba līgumus saskaņā ar tiesību aktiem, un ietver pienācīgu algu, reglamentētu darba laiku, apmaksātu atvaļinājumu, darba aizsardzību, pensiju, maternitātes/paternitātes un slimības atvaļinājumus, kompensāciju invaliditātes gadījumā, noteikumus attiecībā uz atlaišanu no darba vai līguma pārtraukšanu, tiesisko aizsardzību ļaunprātīgas izturēšanās gadījumā un apmācības pieejamību;” |
3. daļa |
: |
“tā kā mājsaimniecības darbu un aprūpi var profesionalizēt, apvienojot publisko finansējumu (nodokļu atvieglojumi), sociālo finansējumu (ģimenes pabalsti, palīdzība uzņēmumiem, savstarpējas apdrošināšanas sabiedrībām un veselības apdrošināšanai, uzņēmumu padomēm u. c.) un privāto finansējumu (privātpersonu veikta pakalpojumu apmaksa);” |
I apsvērums
1. daļa |
: |
“tā kā mājsaimniecībās nodarbinātām personām un aprūpētājiem, kas nav iekļauti darba tiesību aktos, nevar tikt garantēta droša un veselībai nekaitīga darba vide un šīs personas tiek ievērojami diskriminētas attiecībā uz viņām nodrošināto tiesību un aizsardzības līmeni salīdzinājumā ar valsts vispārējiem standartiem,” |
2. daļa |
: |
“jo īpaši tajās valstīs, kurās darbs mājsaimniecībās tiek reglamentēts ar īpašiem tiesību aktiem un/vai atbilstīgi kolektīvām sarunām, nevis vienkārši ietverts vispārējās darba tiesībās;” |
3. daļa |
: |
“tā kā šīm personām turklāt nav tiesību pievienoties arodbiedrībām vai kā citādi iesaistīties darba koplīguma slēgšanas sarunās vai arī viņas nav informētas par šādu iespēju, vai arī, to darot, saskaras ar grūtībām, kas viņas padara īpaši neaizsargātas, it sevišķi ierobežotā sociālā nodrošinājuma seguma dēļ (īpaši saistībā ar bezdarbnieka pabalstiem, slimības un nelaimes gadījumu pabalstiem, kā arī grūtniecības un dzemdību, bērna kopšanas un cita veida atvaļinājumiem, kas saistīti ar aprūpi) un tādēļ, ka šīm personām bieži vien netiek nodrošināta aizsardzība atlaišanas gadījumā;” |
O apsvērums
1. daļa |
: |
“tā kā mājsaimniecības darba sektors, kurā lielākā daļa no darba ņēmējiem ir sievietes, rada labvēlīgus apstākļus darba ņēmēju ekspluatācijai; tā kā šāda ekspluatācija ir nopietns pamattiesību pārkāpums, pret kuru ir jāaizsargā gan darba ņēmēji bez dokumentiem, gan ES dalībvalstu valstspiederīgie;” |
2. daļa |
: |
“tā kā tikai četrās dalībvalstīs darba ņēmējiem, kuri ir ES dalībvalstu valstspiederīgie, un darba ņēmējiem bez dokumentiem no valstīm ārpus ES tiek piedāvāta vienāda aizsardzība pret ekspluatāciju;” |
Z apsvērums
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “diskrimināciju, cietsirdīgu izturēšanos, piespiedu darbu, verdzībai vai ieslodzījumam pielīdzināmiem apstākļiem” un “deportēšanas” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
AE apsvērums
1. daļa |
: |
“tā kā ir jāpievērš uzmanība bērnu darbam, aizskaršanai un plaši izplatītiem darba tiesību pārkāpumiem mājsaimniecības darba sektorā,” |
2. daļa |
: |
“jo īpaši dalībvalstīs izvietoto trešo valstu diplomātiskā dienesta darbinieku mājsaimniecībās, kurās nodarbinātas personas vairākumā gadījumu ierodas ES, pamatojoties uz darba atļauju, kas atšķiras no citu mājsaimniecībās nodarbinātu migrantu darba atļaujām, un uz kurām attiecas eksteritorialitātes princips;” |
AM apsvērums
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “īstenoto taupības pasākumu dēļ” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
AO apsvērums
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “un Eiropas Savienībā īstenotie taupības pasākumi” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
BL apsvērums
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdu “deportācijas” |
2. daļa |
: |
šis vārds |
§ 11
1. daļa |
: |
“aicina dalībvalstis izlēmīgi rīkoties mājsaimniecības darba un aprūpes jomā, kas sniedz lielu pievienoto vērtību ekonomikai, atzīstot šo darbu kā profesiju un nodrošinot mājsaimniecībās nodarbinātajām personām un aprūpētājiem patiesas darba ņēmēju tiesības un sociālo aizsardzību ar darba tiesību aktiem vai kolektīviem līgumiem,” |
2. daļa |
: |
“jo īpaši attiecībā uz algām, darba laiku, veselības aizsardzību un drošību darbā, atvaļinājumu, grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu, tiesībām uz pensiju un prasmju atzīšanu, vienlaikus ņemot vērā šī sektora specifiku;” |
ENF
§ 33
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “uzsver, ka pilsoniskās sabiedrības organizācijām, piemēram, tām, kas strādā ar sievietēm un migrantiem, arī vajadzētu spēt sniegt šādu informāciju;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
ECR, PPE
§ 2
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “ietverot tajā gan leģislatīvus, gan neleģislatīvus instrumentus”, a) apakšpunktu un b) apakšpunktu |
2. daļa |
: |
“ietverot tajā gan leģislatīvus, gan neleģislatīvus instrumentus” |
3. daļa |
: |
a) apakšpunkts |
4. daļa |
: |
b) apakšpunkts |
§ 17
1. daļa |
: |
“ņem vērā dažu dalībvalstu nevēlēšanos pieņemt tiesību aktus, ar kuriem tiek reglamentēta privātā sfēra;” |
2. daļa |
: |
“tomēr uzskata, ka rīcības trūkums izmaksās dārgi gan sabiedrībai, gan attiecīgajiem darba ņēmējiem; uzsver, ka, ņemot vērā paredzamo pieprasījuma pēc aprūpētājiem palielināšanos, jo īpaši darbam mājas apstākļos, šādi tiesību akti ir nepieciešami, lai pilnībā aizsargātu minētos darba ņēmējus;” |
3. daļa |
: |
“tādēļ aicina dalībvalstis kopā ar sociālajiem partneriem veikt pasākumus, lai nodrošinātu pienācīgu un atbilstīgu pārbaužu sistēmu, ievērojot 17. pantu SDO Konvencijā Nr. 189, kā arī pienācīgus sodus par to tiesību aktu un noteikumu pārkāpumiem, kuri reglamentē drošību un veselības aizsardzību darbā;” |
68. Dzimumu līdztiesība un sieviešu iespēju palielināšana digitālajā laikmetā
Ziņojums: Terry Reintke (A8-0048/2016)
Priekšmets |
Groz. Nr. |
Iesniedzējs |
PS utt. |
Balsojums |
PS/EB – piezīmes |
§ 9 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 10 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 11 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 15 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 17 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
§ 19 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3/EB |
+ |
287, 271, 8 |
|||
4 |
+ |
|
|||
5 |
+ |
|
|||
6 |
+ |
|
|||
§ 22 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
286, 259, 23 |
|||
§ 25 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
280, 210, 72 |
§ 27 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 28 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 39 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats./EB |
+ |
316, 234, 16 |
§ 42 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
249, 266, 50 |
|||
§ 49 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 53 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 54 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
§ 55 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
225, 339, 2 |
|||
§ 56 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 57 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 63 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 65 |
§ |
sākotnējais teksts |
ats. |
+ |
|
§ 66 |
§ |
sākotnējais teksts |
PS |
+ |
380, 52, 135 |
§ 67 |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
D apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
I apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
T apsvērums |
§ |
sākotnējais teksts |
bd |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
balsojums: rezolūcija (viss teksts) |
PS |
+ |
371, 93, 80 |
Pieprasījumi balsot pēc saraksta
S&D: § 66
ECR, ENF: § 25
Pieprasījumi balsot atsevišķi
S&D: § 22
ECR: § 63, 65
PPE: § 25, 55, 56, 57, 63
Verts/ALE: § 67
ALDE: § 39
Pieprasījumi balsot pa daļām
ECR
§ 15
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdu “bezmaksas” |
2. daļa |
: |
šis vārds |
§ 17
1. daļa |
: |
“aicina Komisiju un dalībvalstis veikt pasākumus, lai novērstu nepietiekamo sieviešu pārstāvību IKT nozarē,”, izņemot vārdus “Komisiju un” |
2. daļa |
: |
“Komisiju un” |
3. daļa |
: |
“jo īpaši augstākos amatos un valdēs; mudina Komisiju un dalībvalstis atzīt, ka direktīva par sieviešu līdzvērtīgu pārstāvību uzņēmumu valdēs sniedz reālu iespēju mainīt korporatīvo kultūru, kas ietekmētu visus uzņēmumu hierarhijas līmeņus, un tādēļ mudina atsākt darbu pie direktīvas Padomē; atgādina Komisijai par tās pienākumu veikt jebkurus pasākumus, kas varētu palīdzēt atbloķēt Padomē iestrēgušos ES tiesību aktus par pārredzamību un labāku dzimumu pārstāvības līdzsvaru, pieņemot sievietes darbā amatos, kuros jāpieņem lēmumi;” |
§ 49
1. daļa |
: |
aicina Komisiju sadarbībā ar Eiropas Investīciju banku izveidot atbalsta programmas saistībā ar ieguldījumiem IKT jomā, izmantojot Eiropas strukturālos un investīciju fondus,' |
2. daļa |
: |
“tostarp izdevīgus kredīta nosacījumus un aizdevumus uzņēmumiem, pilsoniskās sabiedrības organizācijām un jaunizveidotiem uzņēmumiem IKT nozarē, kuros vismaz 40 % darbaspēka ir sievietes;” |
§ 53
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “kuras pamatā ir sieviešu nīšana, homofobija un transfobija;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 54
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “homofobisku vai transfobisku” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
PPE
D apsvērums
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “geju, biseksuāļu, transpersonu un interseksuāļu (LGBTI) personu,” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 9
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “izveidot daudzgadu rīcības plānus šādos nolūkos:” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 10
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “piemēram, ar elektronisko balsošanu;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 42
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “tehnoloģiju nozarē, paredzot no speciāli izveidotiem fondiem finansētus sieviešu profesoru amatus IKT nozarē,” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
Verts/ALE
T apsvērums
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “tā kā anonimitāte internetā veicina šādu pret sievietēm vērstu vardarbības veidu izplatīšanos;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
ALDE
I apsvērums
1. daļa |
: |
“tā kā digitalizētā darba tirgū atbildība aizvien vairāk tiek novirzīta no uzņēmuma uz individuālo atbildību, mainot pašnodarbinātu personu un ārštata darbinieku sociālā nodrošinājuma nosacījumus;” |
2. daļa |
: |
“tā kā politiskie lēmumi skaidri veido šo pārmaiņu iznākumu;” |
§ 22
1. daļa |
: |
“saistībā ar visiem šajā jomā veiktajiem pasākumiem aicina radīt uzņēmumiem pēc iespējas mazāku birokrātisko slogu;” |
2. daļa |
: |
“norāda, ka pārmērīga birokrātija var apdraudēt pasākumu pieņemšanu, tādējādi izraisot darbvietu zudumu un pārvietošanu; atzinīgi vērtē to, ka dalībvalstīs, kurās tradicionāli ir izplatīta darba ņēmēju līdzdalība lēmumu pieņemšanā, abas nozarē iesaistītās puses ir panākušas realizējamus un uz vienprātību balstītus kompromisus; uzskata, ka darba ņēmēju līdzdalība lēmumu pieņemšanā ir paraugprakses piemērs Eiropas ekonomikām;” |
§ 27
1. daļa |
: |
“atzinīgi vērtē daudzās iespējas un lielo elastību, ko digitālais laikmets sniedz darba ņēmējiem un pašnodarbinātām personām, tostarp iespējas uzlabot darba un privātās dzīves līdzsvaru, jo īpaši saistībā ar mazu bērnu vecāku un personu ar invaliditāti stāvokli darba tirgū; aicina Komisiju un dalībvalstis rast risinājumus situācijai attiecībā uz IKT nozarē izplatīto elastīgo darba režīmu un darbvietu drošību, bet vienlaikus uzsver ar šīm jaunajām tendencēm saistītās jaunās problēmas un aicina dalībvalstis panākt pietiekamu sociālo nodrošinājumu;” |
2. daļa |
: |
“aicina paredzēt darba ņēmējiem “tiesības atslēgties no sistēmas” ārpus saskaņotā darba laika;” |
§ 28
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “uzsver, ka ar darbu saistītas garīgās veselības problēmas, piemēram, izdegšana, ko izraisa pastāvīga pieejamība, rada nopietnu risku;” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 55
1. daļa |
: |
viss teksts, izņemot vārdus “ierosināt tiesību aktus,” |
2. daļa |
: |
šie vārdi |
§ 67
1. daļa |
: |
“aicina Komisiju un dalībvalstis pastiprināt uzraudzību attiecībā uz iedraudzināšanu tiešsaistē, ko veic teroristu grupējumi, kuri pievilina jaunas sievietes un piespiež viņas stāties laulībā” |
2. daļa |
: |
“vai nodarboties ar prostitūciju trešās valstīs;” |
ECR, PPE
§ 11
1. daļa |
: |
“aicina Komisiju un dalībvalstis veicināt digitalizāciju politikā, lai atbalstītu tiešo demokrātiju, nodrošinot visu pilsoņu aktīvāku iesaisti un tādējādi atmetot novecojušas sistēmas un pārvarot šķēršļus, kuri sievietēm un nepietiekami pārstāvētām personu grupām rada grūtības, kad tās cenšas uzlabot savas pozīcijas vēlēšanu un institucionālajā vidē;” |
2. daļa |
: |
“turklāt aicina Komisiju un dalībvalstis apsvērt un tālāk attīstīt tiešsaistē veiktas balsošanas metodes vēlēšanu rīkošanai, tādējādi likvidējot šķēršļus, kuri bieži jo īpaši ietekmē sievietes;” |
§ 19
1. daļa |
: |
“mudina Komisiju un dalībvalstis aizsargāt darba ņēmēju pamattiesības”, izņemot vārdus “Komisiju un” un “pamat-” |
2. daļa |
: |
“Komisiju un” |
3. daļa |
: |
“pamat-” |
4. daļa |
: |
“un nodrošināt darba ņēmēju sociālo aizsardzību, kā arī novērst nestabilus darba apstākļus; mudina Komisiju ierosināt un dalībvalstis turpināt izstrādāt jaunus aizsardzības mehānismus, kas ir pielāgoti darbam un karjeras veidošanai atbilstīgi digitalizācijas iespējām, īpašu uzmanību pievēršot sieviešu stāvoklim; uzsver darba koplīgumu slēgšanas nozīmīgumu visos līmeņos, jo īpaši jomās, kuras ļoti ietekmē digitalizācija,”, izņemot vārdus “mudina Komisiju ierosināt un dalībvalstis turpināt izstrādāt jaunus aizsardzības mehānismus, kas ir pielāgoti darbam un karjeras veidošanai atbilstīgi digitalizācijas iespējām,” un “visos līmeņos” |
5. daļa |
: |
“mudina Komisiju ierosināt un dalībvalstis turpināt izstrādāt jaunus aizsardzības mehānismus, kas ir pielāgoti darbam un karjeras veidošanai atbilstīgi digitalizācijas iespējām,” un “visos līmeņos” |
6. daļa |
: |
“nolūkā garantēt to, ka tiek ievērots princips, ka vīrieši un sievietes par vienādu vai vienādi vērtīgu darbu saņem vienādu darba samaksu, un digitalizācijas laikmetā pasargāt darba vietu kvalitāti un darba vietu drošību; norāda – lai garantētu darba ņēmēju personas datu aizsardzību, ir jāparedz vajadzīgie vispārējie sistēmas nosacījumi;” |
2016. gada 28. aprīlis.
1. A8-0128/2016 – Francisco Assis – viens balsojums
Par 487
ALDE : Auštrevičius, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rohde, Schaake, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Karlsson, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sernagiotto, Stevens, Sulík, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Lundgren, Mach, Paksas, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Bilde, Bizzotto, Boutonnet, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Björk, Eck, Ernst, Flanagan, Hazekamp, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Torres Martínez, Zimmer
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Korwin-Mikke, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Bach, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Bușoi, Böge, Casa, Cesa, Christoforou, Cicu, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gardini, Gieseke, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, Metsola, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Petir, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gasbarra, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Hedh, Iotova, Ivan, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moraes, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Rodrigues Liliana, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 38
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Hookem, James, Nuttall, O'Flynn, Seymour, von Storch
ENF : Atkinson, Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Boylan, Carthy, Chountis, Forenza, Konečná, López Bermejo, Ní Riada, Pimenta Lopes, Senra Rodríguez, Sylikiotis, Viegas
NI : Epitideios, Fountoulis, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Giuffrida
Atturas 2
GUE/NGL : Kari, Kuneva
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Alberto Cirio, Brice Hortefeux, Karol Karski, Kateřina Konečná, Luigi Morgano, Piernicola Pedicini, Jacek Saryusz-Wolski, Dario Tamburrano, Harald Vilimsky
Pret : Jean-Luc Mélenchon, Julia Reid
Atturas : Marie-Christine Vergiat
2. A8-0129/2016 – Francisco Assis – viens balsojums
Par 543
ALDE : Ali, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Lundgren, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Björk, Eck, Ernst, Flanagan, González Peñas, Hazekamp, Kohlíček, Konečná, Kyllönen, Lösing, Maltese, Mineur, Scholz, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Korwin-Mikke
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Metsola, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Negrescu, Nekov, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Liliana, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 43
ECR : Bashir
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Nuttall, O'Flynn, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Boylan, Carthy, Chountis, Forenza, Hadjigeorgiou, López Bermejo, Matias, Mélenchon, Ní Riada, Pimenta Lopes, Senra Rodríguez, Sylikiotis, Viegas
NI : Epitideios, Fountoulis, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 9
EFDD : Mach, Reid
GUE/NGL : Chrysogonos, Kari, Kouloglou, Kuneva, Le Hyaric, Sakorafa
S&D : Neuser
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Alberto Cirio, Anna Maria Corazza Bildt, Luigi Morgano, Piernicola Pedicini, Jacek Saryusz-Wolski, Dario Tamburrano
Atturas : Marie-Christine Vergiat
3. A8-0054/2016 – Liisa Jaakonsaari – viens balsojums
Par 569
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Valli, Zanni
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Rebega, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Liliana, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 30
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Maeijer, Marusik, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 24
EFDD : Lundgren
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Kari, Vergiat
NI : Gollnisch
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Piernicola Pedicini, Dario Tamburrano, Marie-Christine Vergiat
Atturas : Jean-Luc Mélenchon
4. A8-0131/2015 – Cora van Nieuwenhuizen – normatīvā rezolūcija
Par 505
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Lundgren, Paksas
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Liliana, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Hautala
Pret 113
ECR : Marias
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Maeijer, Pretzell, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 31
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Briois, Buonanno, Fontana, Marusik, Mayer, Obermayr, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Kyllönen, Spinelli
NI : Korwin-Mikke
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Steeve Briois
5. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 5
Par 175
ALDE : Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Faria, Grigule, Harkin, Huitema, Pagazaurtundúa Ruiz, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Marias, Ruohonen-Lerner
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Leinen
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 446
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Girling, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Lucke, Macovei, McClarkin, Nicholson, Sernagiotto, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Orden, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
ENF : Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Chauprade, Dodds Diane, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 29
ECR : Czarnecki, Czesak, Demesmaeker, Dohrmann, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Loones, Messerschmidt, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Stevens, Ujazdowski, Van Bossuyt, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski
GUE/NGL : Björk, Scholz
PPE : Rolin
S&D : López Aguilar
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Juan Fernando López Aguilar
6. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 8
Par 219
ALDE : Faria, Tremosa i Balcells
ECR : Belder, Demesmaeker, Loones, Marias, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt, Zīle, van Dalen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Korwin-Mikke
PPE : Bach, Becker, Bocskor, Boni, Brok, Buzek, Casa, Caspary, Cesa, Cicu, Cirio, Clune, Collin-Langen, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jiménez-Becerril Barrio, Kefalogiannis, Kelam, Koch, Kovatchev, Kuhn, Kyrtsos, Kósa, Langen, Lins, López-Istúriz White, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McGuinness, Metsola, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Mussolini, Mănescu, Nagy, Olbrycht, Pospíšil, Preda, Radev, Ribeiro, Rolin, Ruas, Rübig, Salini, Sarvamaa, Schulze, Schöpflin, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Tajani, Tomc, Tőkés, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Wenta, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zeller, Zver, Štefanec, Štětina, Šulin
S&D : Cofferati, Dance, Moraes
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 396
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sernagiotto, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, Škripek, Žitňanská
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Kohlíček, Konečná, Maštálka
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Balz, Belet, Bogovič, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Christoforou, Coelho, Comi, Comodini Cachia, Danjean, Dantin, Delahaye, Deß, Dorfmann, Ehler, Gabriel, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jazłowiecka, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kelly, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kukan, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Maletić, Malinov, Marinescu, Melo, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Niebler, Niedermayer, Novakov, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Rosati, Sander, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Siekierski, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Ungureanu, Urutchev, Weber Manfred, Wieland, Zdrojewski, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 34
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Ní Riada
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Flašíková Beňová, Freund, Graswander-Hainz, Kadenbach, Regner, Van Brempt, Weidenholzer
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Othmar Karas, Thomas Mann, Sirpa Pietikäinen
Pret : Heinz K. Becker, Krzysztof Hetman, Dieter-Lebrecht Koch
7. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 9
Par 323
ALDE : Faria, Tremosa i Balcells
ECR : Belder, Demesmaeker, Loones, Marias, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt, Zīle, van Dalen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Kovatchev, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Nagy, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szájer, Tajani, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zeller, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Cofferati
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 283
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sernagiotto, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, Škripek, Žitňanská
ENF : Rebega
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis
PPE : Belet, Corazza Bildt, Grzyb, Jazłowiecka, Kalinowski, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Marinescu, Pitera, Plura, Rosati, Szejnfeld, Thun und Hohenstein, Zdrojewski, Záborská, Łukacijewska
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 29
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, von Storch
ENF : Atkinson
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Flašíková Beňová, Freund, Graswander-Hainz, Kadenbach, Regner, Van Brempt, Weidenholzer
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Anna Maria Corazza Bildt, Dieter-Lebrecht Koch
Pret : Danuta Maria Hübner
8. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 10
Par 318
ALDE : Faria, Takkula, Tremosa i Balcells
ECR : Belder, Demesmaeker, Loones, Marias, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt, van Dalen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hölvényi, Hübner, Jahr, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Mann, Mato, Maullu, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Petir, Pieper, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szájer, Tajani, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Cofferati
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 287
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sernagiotto, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
GUE/NGL : Flanagan, Kohlíček, Konečná, Maštálka
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Sonneborn
PPE : Belet, Deß, Grzyb, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Kalinowski, Kudrycka, Lewandowski, Marinescu, Martusciello, Pitera, Plura, Rosati, Saryusz-Wolski, Szejnfeld, Thun und Hohenstein, Zdrojewski, Łukacijewska
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Sant, Schaldemose, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 34
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Mayer, Obermayr, Vilimsky
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Flašíková Beňová, Freund, Graswander-Hainz, Kadenbach, Regner, Schlein, Van Brempt, Weidenholzer
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Krzysztof Hetman, Danuta Maria Hübner
9. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 53
Par 290
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : von Storch
GUE/NGL : Kohlíček, Konečná, Matias, Maštálka
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Kovács, Sonneborn
PPE : Hökmark, Hölvényi, Pietikäinen
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Pret 344
ALDE : Becerra Basterrechea, Pagazaurtundúa Ruiz
ECR : Belder, van Dalen
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Lauristin
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 14
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Chountis
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Melo, Niedermayer, Pospíšil, Svoboda, Zdechovský, Štětina
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Piernicola Pedicini, Sirpa Pietikäinen
10. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 54
Par 290
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
ENF : Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Kohlíček, Konečná, Matias, Maštálka, Scholz
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Kovács
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Liliana, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Pret 319
ALDE : Tremosa i Balcells
ECR : Marias
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Björk, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Mineur, Mélenchon, Omarjee, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 32
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Farage, Lundgren, von Storch
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, González Peñas, Kouloglou, Kuneva, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Niedermayer, Pospíšil, Svoboda, Zdechovský, Štětina
Verts/ALE : Ropė
11. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 3, 1. daļa
Par 400
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Atkinson, Bilde, Briois, D'Ornano, Goddyn, Jalkh, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Mayer, Montel, Philippot, Pretzell, Rebega, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Sonneborn
PPE : Arimont, Bach, Balz, Becker, Casa, Caspary, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Dorfmann, Ehler, Engel, Ferber, Gahler, Gambús, Gieseke, Gräßle, Hayes, Hökmark, Hübner, Kelam, Kelly, La Via, Lenaers, Lins, Metsola, Niebler, Pietikäinen, Pospíšil, Radev, Reul, Rolin, Sarvamaa, Schreijer-Pierik, Schulze, Sommer, Spyraki, Szejnfeld, Thun und Hohenstein, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vălean, Wieland, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Záborská, del Castillo Vera, Šojdrová
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Brannen, Bullmann, Cabezón Ruiz, Childers, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jongerius, Kadenbach, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Martin David, Maňka, Mizzi, Moody, Moraes, Neuser, Nica, Niedermüller, Papadakis Demetris, Pavel, Picula, Piri, Pittella, Poc, Post, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Simon Siôn, Steinruck, Stihler, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 200
ALDE : Calvet Chambon, Cavada, Pagazaurtundúa Ruiz, Riquet
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Annemans, Arnautu, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Buonanno, Fontana, Lebreton, Marusik, Monot, Mélin, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski
NI : Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bocskor, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Cesa, Cicu, Cirio, Comi, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Erdős, Estaràs Ferragut, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gardini, Grossetête, Grzyb, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Lamassoure, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lewandowski, Liese, López-Istúriz White, Maletić, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Rosati, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saïfi, Schmidt, Schöpflin, Siekierski, Stolojan, Tajani, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vozemberg-Vrionidi, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zver, van Nistelrooij, van de Camp, Štětina, Šulin, Țurcanu
S&D : Balčytis, Borzan, Bresso, Briano, Caputo, Chinnici, Danti, De Monte, Denanot, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Grammatikakis, Grapini, Guillaume, Guteland, Hedh, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Lietz, Ludvigsson, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Melior, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Picierno, Pirinski, Poche, Preuß, Rodrigues Liliana, Rozière, Schuster, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Szanyi, Tarabella, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 44
ALDE : Bilbao Barandica, Giménez Barbat, Grigule, Nart, Nicolai, Punset, Toom
EFDD : (The Earl of) Dartmouth
ENF : Aliot, Bay, Ferrand, Kappel, Le Pen Marine, Obermayr
GUE/NGL : Anderson Martina, González Peñas, Sánchez Caldentey
NI : Balczó, Kovács
PPE : Bogovič, Christoforou, Collin-Langen, Kariņš, Köstinger, Landsbergis, Malinov, McAllister, McGuinness, Niedermayer, Paunova, Pogliese, Polčák, Ribeiro, Rübig, Saudargas, Svoboda, Tomc, Łukacijewska, Štefanec, Šuica
S&D : Delvaux, Mamikins, Sant, Zorrinho
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Martina Anderson, Deirdre Clune, María Teresa Giménez Barbat, Sylvie Guillaume, Jytte Guteland, Anna Hedh, Ramón Jáuregui Atondo, Javier Nart, Jens Nilsson, Carolina Punset, Lola Sánchez Caldentey
Pret : Louis Aliot, Eric Andrieu, Edouard Ferrand, Philippe Loiseau, Annie Schreijer-Pierik, Isabelle Thomas
Atturas : Othmar Karas, Mairead McGuinness, Emmanuel Maurel, Jean-Luc Mélenchon, Joëlle Mélin
12. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 3, 2. daļa
Par 537
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Bilbao Barandica, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Atkinson, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Montel, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Bach, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Engel, Erdős, Ferber, Fernandes, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Melo, Metsola, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Childers, Christensen, Cofferati, Corbett, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Kadenbach, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Martin David, Mavrides, Maňka, Mizzi, Moody, Moraes, Neuser, Nica, Niedermüller, Panzeri, Papadakis Demetris, Pavel, Picula, Piri, Pittella, Poc, Post, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Schaldemose, Schlein, Schuster, Serrão Santos, Simon Siôn, Steinruck, Stihler, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 75
ALDE : Calvet Chambon, Cavada, Pagazaurtundúa Ruiz
ENF : Arnautu, Mélin, Schaffhauser
NI : Epitideios, Fountoulis, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Ayuso, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Estaràs Ferragut, Fisas Ayxelà, Iturgaiz, Jiménez-Becerril Barrio, López-Istúriz White, Mato, Maullu, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Zalba Bidegain, van de Camp
S&D : Balčytis, Borzan, Caputo, Chinnici, Cozzolino, Denanot, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Grammatikakis, Grapini, Guteland, Hedh, Honeyball, Jáuregui Atondo, Kaufmann, Keller Jan, Lietz, Ludvigsson, Martin Edouard, Maurel, Melior, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Noichl, Paolucci, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Picierno, Pirinski, Poche, Preuß, Rodrigues Liliana, Rozière, Sehnalová, Silva Pereira, Smolková, Szanyi, Tănăsescu, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 17
ALDE : Becerra Basterrechea, Giménez Barbat, Grigule, Nart, Punset
ENF : Bay, Kappel, Lebreton, Monot
NI : Balczó, Gollnisch, Kovács
PPE : McAllister, McGuinness
S&D : Mamikins, Sant, Zorrinho
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Marie-Christine Arnautu, María Teresa Giménez Barbat, Jytte Guteland, Anna Hedh, Ramón Jáuregui Atondo, Mairead McGuinness, Joëlle Mélin, Javier Nart, Carolina Punset, Olga Sehnalová, Carlos Zorrinho
Pret : Louis Aliot, Esteban González Pons, Jacek Saryusz-Wolski, Marc Tarabella, Isabelle Thomas
Atturas : Emmanuel Maurel
13. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 11
Par 229
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Girling, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Le Hyaric, Matias, Mélenchon, Omarjee, Vergiat
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Brok, Cadec, Danjean, Dantin, Delahaye, Hortefeux, Kuhn, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Morano, Morin-Chartier, Muselier, Ponga, Proust, Sander, Saïfi, Wieland
S&D : Arena, Assis, Cabezón Ruiz, Caputo, Ertug, Gomes, Poc
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 374
ALDE : Huitema, van Nieuwenhuizen
EFDD : Carver, Seymour
ENF : Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kyllönen, López Bermejo, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Pimenta Lopes, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis
PPE : Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Lenaers, Lewandowski, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Mureșan, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Pospíšil, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Denanot, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Urtasun
Atturas 41
ECR : Czarnecki, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Złotowski
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson
GUE/NGL : Chrysogonos, Kouloglou, Kuneva, Sakorafa
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Delvaux, Toia
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Soledad Cabezón Ruiz
14. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 47S
Par 309
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : Iwaszkiewicz, Paksas
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Marusik, Salvini
GUE/NGL : Kohlíček, Konečná, Maštálka, Omarjee
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Cadec, Gyürk, Juvin, Marinescu, Pieper, Pospíšil, Rolin, Rosati, Vaidere, Zdechovský, Šojdrová, Štětina
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Reimon, Vana, Škrlec
Pret 321
ECR : Belder, Ujazdowski, van Dalen
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Pimenta Lopes, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Ruas, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Štefanec, Šuica, Țurcanu
S&D : Cofferati
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Šoltes, Ždanoka
Atturas 16
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Kouloglou, Kuneva, Ní Riada, Sakorafa
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Niedermayer, Pogliese, Polčák, Rübig, Svoboda
S&D : Morgano
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Monika Vana
15. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 57
Par 417
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Gill Nathan, Lundgren, Nuttall, Paksas, von Storch
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Chrysogonos, Eck, González Peñas, Hazekamp, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Le Hyaric, Maštálka, Mélenchon, Sakorafa, Scholz, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Bach, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Cesa, Cicu, Cirio, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Dorfmann, Engel, Erdős, Fernandes, Gabriel, Gambús, Gardini, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hölvényi, Hübner, Jazłowiecka, Kalinowski, Kalniete, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kósa, Lamassoure, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Maletić, Malinov, Marinescu, McAllister, Melo, Metsola, Morano, Morin-Chartier, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Proust, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saïfi, Schöpflin, Siekierski, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Tajani, Thun und Hohenstein, Tőkés, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Weber Manfred, Zdechovský, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štětina
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Pret 186
ECR : Belder, van Dalen
EFDD : Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Björk, Chountis, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Kari, Kyllönen, López Bermejo, Lösing, Maltese, Mineur, Omarjee, Pimenta Lopes, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Viegas, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke
PPE : Arimont, Ayuso, Balz, Böge, Caspary, Clune, Collin-Langen, Corazza Bildt, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Estaràs Ferragut, Ferber, Fisas Ayxelà, Florenz, Gahler, Gieseke, Gräßle, Hayes, Hökmark, Iturgaiz, Jahr, Jiménez-Becerril Barrio, Karas, Kariņš, Kelam, Kelly, Koch, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, La Via, Liese, Lins, López-Istúriz White, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McGuinness, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Mureșan, Niebler, Pabriks, Pieper, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Sarvamaa, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Sommer, Spyraki, Ungureanu, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zeller, del Castillo Vera, Štefanec
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 42
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Matias, Ní Riada
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Christoforou, Coelho, Juvin, Kefalogiannis, Köstinger, Landsbergis, Mikolášik, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Radev, Ribeiro, Ruas, Saudargas, Tomc, Zdrojewski, Šuica, Țurcanu
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Othmar Karas
Pret : Carlos Coelho, José Manuel Fernandes, Esteban González Pons, Elisabeth Köstinger, Paul Rübig
16. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – § 405
Par 455
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Girling, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, D'Ornano, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Flašíková Beňová, Liberadzki, Pittella, Poc
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 171
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Marusik, Salvini
NI : Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Sonneborn
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 22
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Złotowski
ENF : Ferrand
NI : Balczó, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Šojdrová
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Gianni Pittella
17. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 18, 1. daļa
Par 123
ECR : Dzhambazki
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Hazekamp, Kohlíček, Ní Riada, Senra Rodríguez
NI : Balczó, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Deß
S&D : López Aguilar, Noichl
Verts/ALE : Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Evans, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 496
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Kamall, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Chrysogonos, Ernst, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Keller Ska, Lambert, Reda, Scott Cato
Atturas 19
ALDE : Grigule, Harkin
ECR : Jurek, Ruohonen-Lerner
GUE/NGL : Eck, Flanagan, Konečná
PPE : Arimont
S&D : Gierek, Mamikins
Verts/ALE : Andersson, Eriksson, Harms, Hautala, Heubuch, Jávor, Tarand, Urtasun, Valero
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Kateřina Konečná, Jean-Luc Mélenchon
18. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – groz. Nr. 18, 2. daļa
Par 59
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Kohlíček, Konečná, Maštálka
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke
S&D : Mamikins
Pret 532
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Lundgren
GUE/NGL : Björk, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Valero, Vana, Škrlec, Ždanoka
Atturas 41
ALDE : Grigule, Takkula
ECR : Dzhambazki, Ruohonen-Lerner
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Mach, O'Flynn, Paksas, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Maeijer, Rebega, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Ní Riada
PPE : Arimont, Cadec, Florenz
S&D : Costa, Danti, Giuffrida, Poc
Verts/ALE : Bové, Urtasun, Šoltes
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Jean-Luc Mélenchon, Tatjana Ždanoka
Atturas : Nadine Morano
19. A8-0140/2016 – Martina Dlabajová – rezolūcija
Par 504
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Macovei
EFDD : Paksas
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 144
ALDE : Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Ayuso, Böge
S&D : Țapardel
Atturas 3
ENF : Rebega
GUE/NGL : Chountis
PPE : Pospíšil
20. A8-0127/2016 – Martina Dlabajová – § 9
Par 554
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Bach, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Mavrides, Maňka, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 46
EFDD : Gill Nathan, Iwaszkiewicz, James, Nuttall, Reid, Seymour
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, de Graaff
GUE/NGL : Pimenta Lopes, Viegas
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 25
ECR : Czarnecki, Karlsson, Karski, Ruohonen-Lerner
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Hookem, Mach, O'Flynn, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Rebega
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Mélenchon, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ryszard Czarnecki, Karol Karski
Atturas : Julia Reid, Maria Lidia Senra Rodríguez
21. A8-0127/2016 – Martina Dlabajová – rezolūcija
Par 525
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Swinburne, Wiśniewska, Wojciechowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 57
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gericke, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Macovei, Marias, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sulík, Tošenovský, Ujazdowski, Zahradil, Złotowski
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Maeijer, Obermayr, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Balczó, Chauprade, Epitideios, Fountoulis, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 60
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Girling, Halla-aho, Kamall, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Tomašić, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Monot, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Senra Rodríguez
NI : Gollnisch, Korwin-Mikke
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Maria Lidia Senra Rodríguez
22. A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – lēmums
Par 463
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Paksas
GUE/NGL : Benito Ziluaga, González Peñas, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
NI : Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 139
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 42
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Jean-Luc Mélenchon
23. A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 1
Par 252
ALDE : Bilbao Barandica, Faria, Radoš, Tremosa i Balcells
ECR : Czarnecki, Ujazdowski
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Pabriks, Pietikäinen, Rolin, Spyraki
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Melior, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 392
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Dalli, Kofod, Maňka, Mizzi, Sant, Schaldemose
Atturas 3
PPE : Pospíšil
S&D : Flašíková Beňová, Poc
24. A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 4
Par 244
ALDE : Harkin, Tremosa i Balcells
ECR : van Dalen
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Pietikäinen
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 399
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Flanagan, Kohlíček, Konečná, Maštálka
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Kofod, Mizzi, Sant, Schaldemose
Atturas 6
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
S&D : Poc
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Olga Sehnalová
25. A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 5
Par 308
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
GUE/NGL : Benito Ziluaga, González Peñas, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas
NI : Sonneborn
PPE : Boni, Buzek, Cadec, Cirio, Danjean, Dantin, Delahaye, Grzyb, Hetman, Hübner, Iturgaiz, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Lamassoure, Lavrilleux, Lewandowski, Morin-Chartier, Muselier, Niebler, Olbrycht, Pitera, Plura, Ponga, Proust, Reul, Sander, Saïfi, Schöpflin, Siekierski, Stier, Szejnfeld, Tajani, Thun und Hohenstein, Wałęsa, Wenta, Łukacijewska
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 334
ALDE : Riquet, in 't Veld
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Brok, Buda, Bușoi, Böge, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Jahr, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lenaers, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Mureșan, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niedermayer, Novakov, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pogliese, Polčák, Pospíšil, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Sommer, Spyraki, Stolojan, Svoboda, Szájer, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Weber Manfred, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Freund, Poche
Atturas 6
ENF : Mayer, Vilimsky
GUE/NGL : Matias
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Melo
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Françoise Grossetête, Brice Hortefeux
26. A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 6
Par 309
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Marias, Wojciechowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Benito Ziluaga, González Peñas, Matias, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Kovács
PPE : Cadec, Cicu, Cirio, Danjean, Dantin, Delahaye, Juvin, Lamassoure, Lavrilleux, Muselier, Proust, Sander, Saïfi, Stier, Tajani
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 295
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Korwin-Mikke, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
Atturas 44
EFDD : Lundgren
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Françoise Grossetête, Brice Hortefeux, Maurice Ponga
27. A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – groz. Nr. 7
Par 334
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Wojciechowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Marusik, Salvini
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Epitideios, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Clune, Hayes, Kelly, Pietikäinen
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 275
ALDE : Kallas
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Kappel, Maeijer, Mayer, Obermayr, Pretzell, Stuger, Vilimsky, de Graaff
NI : Chauprade, Dodds Diane, Fountoulis
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
Atturas 30
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Senra Rodríguez, Vergiat
NI : Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Pospíšil
S&D : Flašíková Beňová
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Marie-Christine Vergiat
28. A8-0137/2016 – Claudia Schmidt – rezolūcija
Par 203
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
PPE : Arimont, Ayuso, Bach, Becker, Boni, Buzek, Cadec, Cirio, Clune, Danjean, Dantin, Delahaye, Deß, Dorfmann, Engel, Ferber, Florenz, Grzyb, Hayes, Kelly, Lamassoure, Martusciello, Niedermayer, Patriciello, Pietikäinen, Ponga, Rolin, Rosati, Sander, Saïfi, Siekierski, Stier, Stolojan, Szejnfeld, Thun und Hohenstein, Verheyen, Wałęsa, Wenta, Štětina, Šuica
S&D : Blinkevičiūtė, Gentile
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 429
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Bocskor, Bogovič, Brok, Buda, Bușoi, Böge, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Ruas, Rübig, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Sommer, Spyraki, Svoboda, Szájer, Tajani, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Weber Manfred, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zeller, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 11
ECR : Ruohonen-Lerner
ENF : Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
PPE : Balz, Melo, Pospíšil, Zdrojewski, Záborská
S&D : Denanot
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Michèle Alliot-Marie, Brice Hortefeux, Philippe Juvin, Franck Proust
Pret : Heinz K. Becker, Aldo Patriciello
29. A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 23
Par 481
ALDE : Ali, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goulard, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Maeijer, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Stuger, Vilimsky, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Eck, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Pimenta Lopes, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Arimont, Ayuso, Balz, Bocskor, Buda, Bușoi, Casa, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Dorfmann, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fisas Ayxelà, Florenz, Gardini, Gieseke, Gál, Hayes, Hetman, Hortefeux, Hökmark, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Lenaers, Liese, Maletić, Malinov, Mato, Metsola, Mureșan, Mănescu, Niebler, Pabriks, Patriciello, Paunova, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Pospíšil, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Salini, Sarvamaa, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Szejnfeld, Tajani, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Vandenkendelaere, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wieland, Zdechovský, Zeller, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Arena, Assis, Ayala Sender, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 110
ALDE : Cavada, Goerens, Griesbeck, Nicolai, Riquet, Rochefort, Rohde, de Sarnez
ECR : Czarnecki, Karski
GUE/NGL : Chrysogonos, Hadjigeorgiou, Kouloglou, Kuneva, Le Hyaric, Mélenchon, Omarjee, Vergiat, Zimmer
PPE : Alliot-Marie, Bach, Bogovič, Boni, Brok, Böge, Cadec, Caspary, Collin-Langen, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Ehler, Engel, Gabriel, Gahler, Gambús, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gáll-Pelcz, Hölvényi, Juvin, Kalinowski, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Lamassoure, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lins, Mann, Marinescu, Martusciello, Maullu, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Muselier, Mussolini, Nagy, Novakov, Olbrycht, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Sander, Saryusz-Wolski, Saïfi, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Thun und Hohenstein, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zdrojewski, Zver, Záborská, del Castillo Vera, Šuica
S&D : Andrieu, Androulakis, Balas, Berès, Denanot, Guillaume, Iotova, Lauristin, Martin Edouard, Maurel, Pargneaux, Peillon, Rozière, Sant, Serrão Santos, Silva Pereira, Thomas
Atturas 50
ALDE : Arthuis
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Ernst, Sakorafa, Sylikiotis
NI : Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Becker, Buzek, Csáky, Díaz de Mera García Consuegra, Fernandes, Gyürk, Hohlmeier, Lewandowski, McAllister, McGuinness, Melo, Niedermayer, Peterle, Rübig, Saudargas, Łukacijewska
S&D : Delvaux, Grapini, Moisă, Negrescu, Țapardel
Verts/ALE : Bové
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ryszard Czarnecki, Karol Karski
Pret : Brice Hortefeux
30. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 58
Par 471
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Wojciechowski
EFDD : Paksas
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kari, Konečná, Kouloglou, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Delahaye, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Thun und Hohenstein, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 155
ALDE : Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Kohlíček, Kuneva, Maštálka
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Bocskor, Bușoi, Cesa, Cicu, Cirio, Csáky, Deli, Deutsch, Deß, Erdős, Gardini, Gräßle, Gyürk, Gál, Kósa, Marinescu, Martusciello, Maullu, Sarvamaa, Schöpflin, Tajani, Tőkés, Zver
Atturas 14
ALDE : Mazuronis, Takkula
EFDD : Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Rebega
GUE/NGL : Matias
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Ignazio Corrao, Eleonora Evi, Piernicola Pedicini, Dario Tamburrano, Marco Valli, Marco Zanni
31. A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 34
Par 557
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Fitto, Ford, Foster, Fox, Halla-aho, Kamall, Kölmel, Lewer, Loones, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, van Dalen, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Valli
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Lambert, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 47
ECR : Czarnecki, Czesak, Dzhambazki, Fotyga, Gericke, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Lucke, Macovei, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek
EFDD : Gill Nathan, Nuttall
ENF : Annemans, Briois, Kappel, Maeijer, Mayer, Obermayr, Stuger, Vilimsky
NI : Epitideios, Fountoulis, Sonneborn
PPE : Bușoi, Deli, Kósa, Maullu, Quisthoudt-Rowohl
S&D : Childers
Verts/ALE : Eriksson, Hautala, Keller Ska, Lamberts, Reda
Atturas 26
ECR : Ruohonen-Lerner
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Hookem, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Tamburrano, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson
GUE/NGL : Kohlíček, Maštálka
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Iotova
Verts/ALE : Bové
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ádám Kósa, Philippe Lamberts, Dario Tamburrano, Marco Zanni
Atturas : Paul Nuttall
32. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 59S
Par 345
ALDE : Grigule, Jäätteenmäki, Mazuronis, Tremosa i Balcells
ECR : Ujazdowski, Wiśniewska, Wojciechowski
EFDD : Paksas
NI : Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Danjean, Dantin, Delahaye, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Pret 274
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Iwaszkiewicz, Lundgren, Moi, Nuttall, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Arimont, Bocskor, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Erdős, Gräßle, Gyürk, Gál, Hölvényi, Kósa, Marinescu, Sarvamaa, Schöpflin, Tőkés
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Atturas 20
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Hookem, James, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Rebega
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Atturas : Paul Nuttall
33. A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 36
Par 560
ALDE : Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, De Backer, Dlabajová, Gerbrandy, Goerens, Grigule, Huitema, Hyusmenova, Ježek, Pagazaurtundúa Ruiz, Rochefort, Schaake, Telička, Toom, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Karlsson, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Iwaszkiewicz, Moi, Nuttall, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 58
ALDE : Ali, Arthuis, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, Deprez, Faria, Giménez Barbat, Goulard, Griesbeck, Harkin, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rohde, Selimovic, Theurer, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez
ECR : Czarnecki, Gericke, Karski, Wojciechowski, Zahradil, Zīle
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Lundgren
ENF : Briois, Lebreton, Monot
GUE/NGL : Pimenta Lopes, Viegas
NI : Sonneborn
PPE : Bach, Gambús, Gál
Verts/ALE : Sargentini, Scott Cato, Škrlec
Atturas 22
ALDE : Takkula
ECR : Fotyga
EFDD : Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Hookem, James, Mach, O'Flynn, Paksas, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Silva Pereira
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ryszard Czarnecki, Karol Karski, João Pimenta Lopes, Frédérique Ries
Atturas : William (The Earl of) Dartmouth, Paul Nuttall
34. A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 37
Par 615
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Farage, Ferrara, Iwaszkiewicz, Lundgren, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 5
ALDE : Ali, Jäätteenmäki
ECR : Fotyga
EFDD : Gill Nathan
ENF : Zijlstra
Atturas 23
ALDE : Takkula
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Hookem, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Atkinson
GUE/NGL : Matias
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Pospíšil
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Auke Zijlstra
35. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 60S
Par 391
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
EFDD : Paksas
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Danjean, Dantin, Delahaye, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Pret 222
ALDE : Ali, Bilbao Barandica, Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Bocskor, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Erdős, Florenz, Gräßle, Gyürk, Gál, Kósa, Marinescu, Sarvamaa, Schöpflin, Tőkés
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 27
ALDE : Jäätteenmäki, Mazuronis, Takkula
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Rebega
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Post
36. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 31
Par 295
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Cavada, Charanzová, De Backer, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Marinho e Pinto, Michel, Mihaylova, Mlinar, Nart, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Schaake, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Lewer, Loones, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Vandenkendelaere, van Nistelrooij, van de Camp
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Assis, Balas, Benifei, Berès, Blanco López, Borzan, Brannen, Cabezón Ruiz, Cofferati, Corbett, Costa, Dance, Denanot, Fernández, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gill Neena, Griffin, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Jongerius, Jáuregui Atondo, Khan, Kirton-Darling, Lange, López Aguilar, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Moody, Moraes, Neuser, Pargneaux, Peillon, Picierno, Piri, Post, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Schlein, Simon Siôn, Stihler, Szanyi, Tang, Toia, Tănăsescu, Valenciano, Viotti, Ward, Willmott, Zoffoli
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 319
ALDE : Ali, Calvet Chambon, Deprez, Goulard, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mazuronis, Meissner, Müller, Selimovic, Theurer, Uspaskich
ECR : Belder, Czarnecki, Kölmel, Lucke, Nicholson, Trebesius
EFDD : Paksas
ENF : Annemans, Rebega
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Androulakis, Arena, Balčytis, Bayet, Blinkevičiūtė, Bresso, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cozzolino, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Delvaux, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guteland, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Picula, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodust, Sant, Schaldemose, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Tarabella, Thomas, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 30
ALDE : Grigule, Nicolai, Petersen, Rohde
ECR : Czesak, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Wiśniewska, Złotowski
GUE/NGL : Hadjigeorgiou, Kohlíček, Konečná, Le Hyaric, Maštálka, Mélenchon, Sylikiotis
PPE : Delahaye, McGuinness
S&D : Ayala Sender
Verts/ALE : Ropė
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ivo Belet, Isabelle Thomas
Pret : Bernd Lange, Mairead McGuinness, Norbert Neuser
Atturas : Ryszard Czarnecki, Tibor Szanyi
37. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 32
Par 305
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Cavada, De Backer, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kallas, Marinho e Pinto, Michel, Mihaylova, Mlinar, Nart, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Punset, Radoš, Riquet, Rochefort, Schaake, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Rolin, Vandenkendelaere
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Balas, Benifei, Berès, Blanco López, Borzan, Brannen, Cabezón Ruiz, Cofferati, Corbett, Cozzolino, Dalli, Dance, Denanot, Fernández, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gill Neena, Griffin, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Jongerius, Jáuregui Atondo, Khan, Kirton-Darling, Lauristin, López Aguilar, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mizzi, Moody, Moraes, Pargneaux, Peillon, Piri, Post, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Sant, Schlein, Simon Siôn, Stihler, Szanyi, Tang, Toia, Tănăsescu, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott, Zoffoli
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 308
ALDE : Ali, Calvet Chambon, Deprez, Goulard, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mazuronis, Meissner, Müller, Ries, Selimovic, Theurer, Uspaskich
ECR : Belder, Fotyga, Macovei
GUE/NGL : Matias, Scholz
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Androulakis, Arena, Assis, Balčytis, Bayet, Blinkevičiūtė, Bresso, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cristea, Danti, De Monte, Delvaux, Ferreira Elisa, Freund, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guteland, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Mavrides, Maňka, Melior, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Picula, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Preuß, Regner, Rodust, Schaldemose, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Tarabella, Thomas, Ujhelyi, Ulvskog, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 27
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Grigule, Ježek, Nicolai, Petersen, Rohde, Telička
ECR : Czarnecki, Czesak, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Wiśniewska, Złotowski
ENF : Mélin
PPE : Delahaye, McGuinness
S&D : Ayala Sender
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ivo Belet, Joëlle Mélin, Isabelle Thomas
Pret : Mairead McGuinness
Atturas : Tibor Szanyi
38. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 7
Par 304
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Cavada, De Backer, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kallas, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Michel, Mihaylova, Mlinar, Nart, Pagazaurtundúa Ruiz, Punset, Radoš, Riquet, Rochefort, Schaake, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Danjean, Dantin, Rolin, Vandenkendelaere
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Balas, Benifei, Berès, Blanco López, Borzan, Brannen, Cabezón Ruiz, Caputo, Chinnici, Cofferati, Corbett, Cozzolino, Dalli, Dance, Danti, Denanot, Fernández, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gill Neena, Griffin, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Jongerius, Jáuregui Atondo, Khan, Kirton-Darling, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mizzi, Moody, Moraes, Nica, Pargneaux, Peillon, Picierno, Piri, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Sant, Schlein, Simon Siôn, Stihler, Szanyi, Tang, Toia, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Ward, Willmott
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 303
ALDE : Ali, Calvet Chambon, Deprez, Goulard, Griesbeck, Kyuchyuk, Mazuronis, Meissner, Müller, Ries, Selimovic, Theurer, Uspaskich
ECR : Belder, Macovei
GUE/NGL : Matias, Scholz
NI : Gollnisch
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Androulakis, Arena, Assis, Balčytis, Bayet, Blinkevičiūtė, Bresso, Briano, Childers, Christensen, Cristea, De Monte, Delvaux, Ferreira Elisa, Freund, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guteland, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mavrides, Maňka, Melior, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Picula, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodust, Schaldemose, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Viotti, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 32
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Grigule, Ježek, Nicolai, Petersen, Rohde, Telička
ECR : Czarnecki, Czesak, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski
ENF : Jalkh
GUE/NGL : Björk, Carthy
PPE : Delahaye
S&D : Ayala Sender, Costa
Verts/ALE : Ropė
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ivo Belet, Isabelle Thomas
Pret : Andreas Schwab, Tibor Szanyi
39. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 1
Par 305
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Brok, Morano, Rolin
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Arena, Balas, Benifei, Berès, Blanco López, Borzan, Brannen, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Chinnici, Cofferati, Corbett, Cozzolino, Dance, Danti, Denanot, Fernández, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gill Neena, Griffin, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Jongerius, Jáuregui Atondo, Khan, Kirton-Darling, López Aguilar, Martin David, Martin Edouard, Mavrides, Moody, Moraes, Pargneaux, Peillon, Picula, Piri, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Simon Siôn, Stihler, Tang, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Ward, Willmott
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 303
ALDE : Ali, Deprez, Goulard, Kyuchyuk, Meissner, Ries, Selimovic, Theurer
ECR : Belder
EFDD : Reid
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Androulakis, Assis, Ayala Sender, Balčytis, Bayet, Blinkevičiūtė, Bresso, Bullmann, Childers, Christensen, Cristea, Dalli, De Monte, Delvaux, Ertug, Ferreira Elisa, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guteland, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodust, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Szanyi, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Viotti, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 32
ALDE : Grigule, Mazuronis, Nicolai
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski
GUE/NGL : Chrysogonos, Hadjigeorgiou, Kouloglou, Kuneva, Sakorafa, Sylikiotis
PPE : Delahaye, Pospíšil
S&D : Costa, Toia
Verts/ALE : Ropė
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Julia Reid, Isabelle Thomas
Pret : Elmar Brok
Atturas : Tokia Saïfi
40. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 16=34=/1
Par 381
ALDE : Bilbao Barandica, Grigule, Harkin, Jäätteenmäki, Michel, Tremosa i Balcells
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Sonneborn
PPE : Brok, Florenz, Kovatchev, Le Grip, Rolin, Vandenkendelaere
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 249
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, van Dalen
EFDD : Paksas
ENF : Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Bresso, Pittella
Atturas 11
EFDD : Iwaszkiewicz, Mach
ENF : Annemans, Marusik
GUE/NGL : Kohlíček, Maštálka
NI : Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Delahaye
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Gianni Pittella
Pret : Constance Le Grip
Atturas : Ivo Belet, Tom Vandenkendelaere
41. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 16=34=/2
Par 237
ALDE : Bilbao Barandica, Jäätteenmäki, Theurer, Tremosa i Balcells
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Kovács
PPE : Rolin, Vandenkendelaere
S&D : Anderson Lucy, Brannen, Cofferati, Corbett, Dance, Gill Neena, Gomes, Griffin, Honeyball, Ivan, Jongerius, Khan, Kirton-Darling, Martin David, Moody, Moraes, Picierno, Piri, Simon Siôn, Stihler, Tang, Vaughan, Ward, Willmott
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 389
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, van Dalen
EFDD : Paksas
ENF : Maeijer, Rebega, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picula, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Szanyi, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Viotti, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 12
EFDD : Iwaszkiewicz, Mach
ENF : Annemans, Marusik
GUE/NGL : Flanagan, Kohlíček, Maštálka
NI : Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Delahaye
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Atturas : Ivo Belet, Tom Vandenkendelaere
42. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 35
Par 318
ALDE : Bilbao Barandica, Harkin, Jäätteenmäki, Pagazaurtundúa Ruiz, Takkula, Tremosa i Balcells
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Annemans, Jalkh, Kappel, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Schaffhauser, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Vandenkendelaere
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Kadenbach, Kammerevert, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Kyrkos, Köster, Lange, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 275
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, van Dalen
ENF : Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Torres Martínez
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Lauristin
Atturas 43
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Wiśniewska, Zīle, Złotowski
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Delahaye
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ivo Belet, Estefanía Torres Martínez
43. A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 49
Par 209
ALDE : Giménez Barbat, Grigule, Harkin, Meissner, Michel, Punset, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Weber Renate
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Maeijer, Mayer, Obermayr, Salvini, Stuger, Vilimsky, Zijlstra
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kouloglou, Kuneva, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Wałęsa, Wenta
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Arena, Benifei, Blanco López, Borzan, Brannen, Cabezón Ruiz, Caputo, Corbett, Cristea, Dance, De Monte, Delvaux, Fernández, Flašíková Beňová, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gill Neena, Gomes, Griffin, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Kyrkos, López Aguilar, Martin David, Mavrides, Maňka, Moisă, Moody, Moraes, Noichl, Papadakis Demetris, Poc, Rodríguez-Piñero Fernández, Schlein, Simon Siôn, Stihler, Szanyi, Toia, Tănăsescu, Valenciano, Vaughan, Ward, Willmott, Zanonato, Zorrinho, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 379
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Charanzová, De Backer, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Toom, Uspaskich, Vautmans, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, Czesak, Ford, Foster, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Złotowski
EFDD : (The Earl of) Dartmouth
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski, de Graaff
GUE/NGL : Kohlíček, Konečná, Kyllönen, Maštálka, Torres Martínez, Zimmer
NI : Gollnisch, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Weber Manfred, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Andrieu, Androulakis, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Blinkevičiūtė, Bresso, Briano, Bullmann, Childers, Chinnici, Christensen, Costa, Cozzolino, Dalli, Danti, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Freund, Frunzulică, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guteland, Hedh, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Krehl, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Maurel, Melior, Mizzi, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Paolucci, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Tarabella, Thomas, Ujhelyi, Ulvskog, Viotti, Werner, Westphal, Zala, Zemke, Zoffoli, von Weizsäcker
Atturas 42
ALDE : Cavada
ECR : Czarnecki, Karski
EFDD : Agnew, Arnott, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Marusik
GUE/NGL : Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Forenza, Kari, Ní Riada, Scholz
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Bach, Lenaers, Melo, Niedermayer, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp
S&D : Martin Edouard
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Vicky Ford, Javier Nart
Pret : Ryszard Czarnecki, Karol Karski, Jeppe Kofod, Gesine Meissner, Michael Theurer
Atturas : William (The Earl of) Dartmouth, Annie Schreijer-Pierik, Tibor Szanyi
44. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 2
Par 187
ALDE : Grigule, Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Björk, Carthy, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kyllönen, Lösing, Mineur, Ní Riada, Pimenta Lopes, Scholz, Senra Rodríguez, Sylikiotis, Vergiat, Viegas, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Zdechovský
S&D : Anderson Lucy, Brannen, Corbett, Dance, Gill Neena, Griffin, Khan, Kirton-Darling, Martin David, Moody, Simon Siôn, Stihler, Vaughan, Ward, Willmott
Verts/ALE : Andersson, Eickhout, Eriksson, Evans, Hautala, Hudghton, Staes
Pret 433
ALDE : Ali, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
GUE/NGL : Chrysogonos, Forenza, Kohlíček, Kuneva, Le Hyaric, Maltese, Maštálka, Sakorafa, Zimmer
NI : Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Viotti, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Harms, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes
Atturas 19
ALDE : Arthuis, Riquet
ECR : Czarnecki, Karski
ENF : Borghezio
GUE/NGL : Benito Ziluaga, González Peñas, Konečná, Matias, Mélenchon, Omarjee, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
PPE : Corazza Bildt, Pospíšil, Rolin
Verts/ALE : Ždanoka
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Martina Anderson, Lynn Boylan, Ryszard Czarnecki, Karol Karski
Atturas : Gunnar Hökmark, Marie-Christine Vergiat
45. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 3
Par 177
ALDE : Grigule, Harkin, Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Pimenta Lopes, Senra Rodríguez, Sylikiotis, Viegas, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : McAllister, Zdechovský
S&D : Anderson Lucy, Borzan, Brannen, Dance, Gill Neena, Griffin, Khan, Kirton-Darling, Martin David, Moody, Moraes, Simon Siôn, Stihler, Szanyi, Vaughan, Ward, Willmott
Verts/ALE : Eickhout, Evans, Hudghton, Staes
Pret 434
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Macovei
ENF : Rebega
GUE/NGL : Chrysogonos, Forenza, Kohlíček, Konečná, Le Hyaric, Maltese, Matias, Maštálka, Omarjee, Sakorafa, Vergiat, Zimmer
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McGuinness, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Viotti, Weidenholzer, Werner, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eriksson, Harms, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes
Atturas 30
ALDE : Riquet
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kłosowski, Ożóg, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Wiśniewska, Złotowski
ENF : Borghezio
GUE/NGL : Benito Ziluaga, González Peñas, Scholz, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
PPE : Corazza Bildt, Pospíšil
Verts/ALE : Andersson, Hautala, Ždanoka
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Tibor Szanyi
46. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 20S+21=4
Par 262
ALDE : Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, Dlabajová, Giménez Barbat, Goulard, Griesbeck, Grigule, Ježek, Jäätteenmäki, Kyuchyuk, Løkkegaard, Nart, Pagazaurtundúa Ruiz, Punset, Rochefort, Rohde, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells
ECR : Wiśniewska
EFDD : Paksas
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Chrysogonos, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Kouloglou, Kuneva, Le Hyaric, Matias, Omarjee, Sakorafa, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Zimmer
PPE : Arimont, Belet, Bocskor, Boni, Buzek, Fernandes, Gabriel, Grzyb, Hetman, Hübner, Iturgaiz, Jazłowiecka, Kalinowski, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Lewandowski, Marinescu, Metsola, Monteiro de Aguiar, Niebler, Novakov, Olbrycht, Paunova, Pitera, Plura, Radev, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Saryusz-Wolski, Siekierski, Szejnfeld, Thun und Hohenstein, Tőkés, Voss, Wałęsa, Wenta, Zdechovský, Zdrojewski, Zver, Łukacijewska
S&D : Aguilera García, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Viotti, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Evans, Harms, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 372
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Goerens, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Kallas, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Schaake, Selimovic, Theurer, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kuźmiuk, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Björk, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Kyllönen, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Pimenta Lopes, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Vergiat, Viegas, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Bogovič, Brok, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fisas Ayxelà, Florenz, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Jahr, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Mato, Maullu, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niedermayer, Pabriks, Patriciello, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szájer, Tajani, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Weber Manfred, Wieland, Zalba Bidegain, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Anderson Lucy, Borzan, Brannen, Corbett, Dance, Gill Neena, Griffin, Khan, Kirton-Darling, Leinen, Martin David, Moody, Moraes, Panzeri, Simon Siôn, Stihler, Vaughan, Ward, Willmott
Verts/ALE : Andersson, Eriksson, Hautala, Hudghton
Atturas 12
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Konečná, Mélenchon, Ní Riada, Sylikiotis
PPE : Kalniete, McAllister, Pospíšil, Zeller
S&D : Schaldemose
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Andrey Kovatchev, Constance Le Grip
47. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 22S=49S
Par 404
ALDE : Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Faria, Giménez Barbat, Goulard, Griesbeck, Jäätteenmäki, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Nart, Pagazaurtundúa Ruiz, Punset, Rochefort, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, de Sarnez
ECR : Tannock, Tošenovský
EFDD : Paksas
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Chrysogonos, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Kouloglou, Kuneva, Le Hyaric, Maltese, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer
NI : Dodds Diane, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mănescu, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Viotti, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Evans, Harms, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 214
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Goerens, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Uspaskich, Vautmans, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Kyllönen, Lösing, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Deli, Deutsch, Erdős, Fisas Ayxelà, Gyürk, Gál, Hölvényi, Kósa, Mussolini, Nagy, Schöpflin, Tőkés
S&D : Borzan, Brannen, Corbett, Dance, Gill Neena, Griffin, Khan, Kirton-Darling, Martin David, Moody, Moraes, Simon Siôn, Stihler, Vaughan, Ward, Willmott
Verts/ALE : Andersson, Eriksson, Hautala, Hudghton
Atturas 23
ALDE : Grigule
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Złotowski
ENF : Rebega
GUE/NGL : Konečná, Mélenchon, Sylikiotis
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Poc, Schaldemose
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Andrea Bocskor, Konstantinos Papadakis, Evžen Tošenovský, Sotirios Zarianopoulos
48. A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 73
Par 406
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni, von Storch
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Moraes, Viotti
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 178
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Matias, Mélenchon, Senra Rodríguez, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
NI : Sonneborn
PPE : Coelho, Fernandes, Florenz, Lenaers, Monteiro de Aguiar, Ribeiro, Ruas, Tőkés
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 55
ECR : Belder, van Dalen
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Le Hyaric
NI : Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Jeroen Lenaers
Pret : Konstantinos Papadakis, Sotirios Zarianopoulos
49. A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 75
Par 438
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Corbett
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 176
ALDE : Ali, Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Žitňanská
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Annemans, Maeijer, Marusik, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Le Hyaric, Matias, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Korwin-Mikke
PPE : Vandenkendelaere
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Tang, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 25
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Boutonnet
GUE/NGL : Björk, Chountis
S&D : Szanyi, Viotti
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Konstantinos Papadakis, Sotirios Zarianopoulos
50. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 25S
Par 59
ALDE : Marinho e Pinto
ECR : Belder, Ujazdowski, Zīle, van Dalen
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Kari, Kyllönen
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke
PPE : Belet, Cirio, Clune
Pret 555
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 29
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Złotowski
EFDD : Lundgren
ENF : Maeijer, Mayer, Obermayr, Pretzell, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Ní Riada
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Konstantinos Papadakis, Sotirios Zarianopoulos
Atturas : Rolandas Paksas
51. A8-0135/2016 – Markus Pieper – § 99
Par 240
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Charanzová, De Backer, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Huitema, Hyusmenova, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Buonanno, Fontana, Kappel, Maeijer, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Arimont, Corazza Bildt, Gräßle, Zdechovský
S&D : Martin David, Van Brempt
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Valero, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 386
ALDE : Calvet Chambon, Deprez, Faria, Harkin, Jakovčić, Marinho e Pinto, Ries, Riquet, Rochefort
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Matias, Pimenta Lopes, Senra Rodríguez, Viegas
NI : Gollnisch, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Tang, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Urtasun, Vana
Atturas 19
ECR : Belder, van Dalen
EFDD : Carver
ENF : Bizzotto, Borghezio, Salvini
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Chountis, González Peñas, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Niedermayer
S&D : Poc, Silva Pereira, Szanyi, Toia
52. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 27S
Par 35
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
Verts/ALE : Lambert
Pret 568
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 44
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Złotowski
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Forenza, Ní Riada
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Enrique Guerrero Salom
Pret : Jean Lambert, Konstantinos Papadakis, Sotirios Zarianopoulos
53. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 4
Par 225
ALDE : Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Huitema, Nart, Pagazaurtundúa Ruiz, Takkula, Tremosa i Balcells, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Maeijer, Marusik, Mayer, Montel, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kari, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Hölvényi, Rolin, Saryusz-Wolski
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Blanco López, Brannen, Cabezón Ruiz, Corbett, Dance, Fernández, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gill Neena, Griffin, Gutiérrez Prieto, Jáuregui Atondo, Khan, Kirton-Darling, López Aguilar, Martin David, Moody, Moraes, Poche, Rodríguez-Piñero Fernández, Simon Siôn, Stihler, Toia, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Ward, Willmott
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 390
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Calvet Chambon, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Belder
EFDD : Paksas
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Mélin, Rebega, Troszczynski
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Andrieu, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blinkevičiūtė, Borzan, Bresso, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Guillaume, Guteland, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Viotti, Weidenholzer, Werner, Westphal, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 27
ALDE : Cavada
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Złotowski
GUE/NGL : Ernst, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Maštálka, Sylikiotis
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Androulakis, Delvaux, Gualtieri, Mamikins, Post
Verts/ALE : Bové
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Konstantinos Papadakis, Sotirios Zarianopoulos
Pret : Sabine Lösing, Javier Nart
54. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 61S
Par 391
ALDE : Ali, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
EFDD : Affronte
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Delahaye, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Niebler, Niedermayer, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Pret 245
ALDE : Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Bocskor, Brok, Csáky, Deli, Deutsch, Erdős, Gräßle, Gyürk, Gál, Hölvényi, Kósa, Marinescu, Nagy, Novakov, Olbrycht, Sarvamaa, Schöpflin, Tőkés
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 5
ALDE : Mazuronis, Takkula
GUE/NGL : Matias, Vergiat
NI : Papadakis Konstantinos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Rolandas Paksas
Pret : Marie-Christine Vergiat
Atturas : Sotirios Zarianopoulos
55. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 11
Par 156
ALDE : Ali
ECR : Barekov, Bashir, Czarnecki, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Karski, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Maltese, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Viegas, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Sonneborn
S&D : Briano, Caputo, Chinnici, Danti, De Monte, Gentile, Giuffrida, Jaakonsaari, Poc, Zoffoli
Verts/ALE : Hudghton
Pret 472
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Krasnodębski, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski, Škripek
EFDD : Paksas
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Forenza, Kohlíček, Le Hyaric, Matias, Maštálka, Senra Rodríguez, Vergiat, Zimmer
NI : Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Bullmann, Cabezón Ruiz, Childers, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 22
ALDE : Becerra Basterrechea
ECR : Belder, van Dalen
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Björk, González Peñas, Lösing, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
NI : Balczó, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Bușoi
S&D : Toia
Verts/ALE : Evans, Tarand
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Konstantinos Papadakis, Sotirios Zarianopoulos
Pret : Ryszard Czarnecki, Karol Karski
56. A8-0135/2016 – Markus Pieper – groz. Nr. 12
Par 137
ALDE : Ali, Becerra Basterrechea
ECR : Barekov, Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Bay, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Maeijer, Marusik, Salvini, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chountis, Eck, Flanagan, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kyllönen, Maltese, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke
PPE : Proust
S&D : Briano, Caputo, Chinnici, Danti, De Monte, Gardiazabal Rubial, Gentile, Poc, Steinruck, Valenciano, Zoffoli
Verts/ALE : Hudghton, Tarand
Pret 488
ALDE : Arthuis, Auštrevičius, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Złotowski
EFDD : Paksas
ENF : Aliot, Arnautu, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Chrysogonos, Forenza, Kuneva, Le Hyaric, Lösing, Matias, Sakorafa, Senra Rodríguez, Vergiat, Zimmer
NI : Gollnisch, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Bullmann, Cabezón Ruiz, Childers, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picula, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Atturas 18
ECR : Belder, van Dalen, Škripek
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell
GUE/NGL : Björk, Ernst, Maštálka, Scholz, Spinelli
NI : Balczó, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Toia
Verts/ALE : Evans
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Jiří Maštálka, Konstantinos Papadakis, Marco Zanni, Sotirios Zarianopoulos
Pret : Eider Gardiazabal Rubial, Franck Proust, Jutta Steinruck
57. A8-0135/2016 – Markus Pieper – rezolūcija
Par 480
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Macovei
EFDD : Paksas
ENF : Kappel
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Delahaye, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Ruas, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 149
ALDE : Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Bocskor, Buzek, Csáky, Deli, Deutsch, Erdős, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hölvényi, Kósa, Pospíšil, Saryusz-Wolski, Schöpflin
S&D : Grammatikakis
Atturas 16
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Annemans, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Rebega, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Hadjigeorgiou, Matias, Pimenta Lopes, Senra Rodríguez, Sylikiotis, Viegas
NI : Korwin-Mikke
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ildikó Gáll-Pelcz, Jacek Saryusz-Wolski
58. A8-0101/2016 – Ryszard Czarnecki – lēmums
Par 633
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 10
ECR : Wiśniewska
EFDD : Lundgren, von Storch
ENF : Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Sonneborn
PPE : Maullu
59. A8-0101/2016 – Ryszard Czarnecki – rezolūcija
Par 637
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 7
EFDD : Lundgren, von Storch
ENF : Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
PPE : Maullu
Atturas 1
EFDD : Mach
60. A8-0123/2016 – Anders Primdahl Vistisen – rezolūcija
Par 523
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Wiśniewska, Wojciechowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 117
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 6
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Rebega, Vilimsky
61. A8-0107/2016 – Ryszard Czarnecki – rezolūcija
Par 575
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Czarnecki, Czesak, Demesmaeker, Dohrmann, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Loones, Macovei, Messerschmidt, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Stevens, Ujazdowski, Van Bossuyt, Vistisen, Wiśniewska, Zīle, Złotowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Mayer, Monot, Mélin, Obermayr, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Gollnisch, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 48
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Lucke, Marias, McClarkin, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Van Orden, Wojciechowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Marusik, Salvini, Zijlstra
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Csáky
Atturas 25
ECR : Tošenovský, Zahradil
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Briois, Montel, Philippot
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Auke Zijlstra
62. A8-0111/2016 – Anders Primdahl Vistisen – rezolūcija
Par 526
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Demesmaeker, Dohrmann, Loones, Messerschmidt, Van Bossuyt, Vistisen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Fernández, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 116
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : del Castillo Vera
Atturas 5
ECR : Gericke, Tošenovský, Zahradil, Zīle
ENF : Rebega
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Helga Stevens
Pret : Jean-Luc Mélenchon
63. A8-0132/2016 – Monica Macovei – rezolūcija
Par 522
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Dohrmann, Macovei, Vistisen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Kari, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodrigues Maria João, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 105
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : del Castillo Vera
Atturas 18
ECR : Gericke, Tošenovský, Zahradil, Zīle
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Marusik, Rebega, Salvini
GUE/NGL : Eck, Hazekamp, Kohlíček, Maštálka
NI : Korwin-Mikke
64. A8-0136/2016 – Ryszard Czarnecki – rezolūcija
Par 376
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Krasnodębski, Kłosowski, Macovei, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ujazdowski, Wiśniewska, Złotowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Rebega
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Zimmer, de Jong
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Berès, Chinnici, Corbett, Cozzolino, Denanot, Gasbarra, Griffin, Gutiérrez Prieto, López Aguilar, Simon Siôn, Szanyi
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 116
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Karski, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Benito Ziluaga, González Peñas, Pimenta Lopes, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
S&D : Grapini, Rodust, Sippel, Tarabella
Atturas 152
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Chountis
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Christensen, Cofferati, Costa, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Graswander-Hainz, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Smolková, Steinruck, Stihler, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Karol Karski
Pret : Jean-Luc Mélenchon
Atturas : Caterina Chinnici, Theresa Griffin
65. A8-0121/2016 – Ryszard Czarnecki – groz. Nr. 5
Par 233
ALDE : Bilbao Barandica, Faria, Goerens, Tremosa i Balcells
ECR : Barekov, Macovei, Marias, Škripek
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Salvini
GUE/NGL : Chountis, Kyllönen, Le Hyaric, Omarjee, Pimenta Lopes, Vergiat, Viegas
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Collin-Langen, Gambús, Sander, Saïfi
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 325
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mineur, Mélenchon, Torres Martínez, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
Atturas 84
ECR : Demesmaeker, Loones, Stevens, Van Bossuyt
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Ní Riada, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Urbán Crespo, Zimmer
NI : Gollnisch, Korwin-Mikke
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Jean-Luc Mélenchon
Pret : Tokia Saïfi, Anne Sander
66. A8-0121/2016 – Ryszard Czarnecki – § 22
Par 538
ALDE : Ali, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Grigule, Huitema, Hyusmenova, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Vautmans, Weber Renate, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Farage, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Atkinson, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Flanagan, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Pimenta Lopes, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morin-Chartier, Mureșan, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Anderson Lucy, Arena, Assis, Ayala Sender, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Toia, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 84
ALDE : Cavada, Griesbeck, Harkin, Jakovčić, Riquet, Rochefort, de Sarnez
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Le Hyaric, Mélenchon, Omarjee, Vergiat
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Sonneborn
PPE : Ayuso, Bach, Cadec, Danjean, Dantin, Delahaye, Hortefeux, Kefalogiannis, Kyrtsos, Lamassoure, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Maullu, Morano, Muselier, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Proust, Sander, Saïfi, Schulze, Vozemberg-Vrionidi, Šulin
S&D : Andrieu, Androulakis, Balas, Berès, Denanot, Frunzulică, Gebhardt, Guillaume, Iotova, Martin Edouard, Maurel, Pargneaux, Peillon, Poc, Rozière, Thomas, Tănăsescu
Atturas 19
ALDE : Arthuis
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Marusik
GUE/NGL : Ernst, Forenza, Sakorafa
NI : Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Aguilera García, Delvaux, Grapini, Lange, Moisă, Pirinski, Sant, Serrão Santos, Silva Pereira
Verts/ALE : Bové
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Clara Eugenia Aguilera García, Evelyne Gebhardt
Pret : Michèle Alliot-Marie, Françoise Grossetête, Philippe Juvin
67. A8-0121/2016 – Ryszard Czarnecki – rezolūcija
Par 541
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Pagazaurtundúa Ruiz, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Czarnecki, Czesak, Demesmaeker, Dohrmann, Fotyga, Gericke, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Loones, Macovei, Messerschmidt, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Stevens, Ujazdowski, Van Bossuyt, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Ždanoka
Pret 64
ECR : Belder, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Lewer, Lucke, Marias, McClarkin, Nicholson, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Van Orden, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Lundgren, Mach, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Tarabella
Atturas 29
ECR : Zahradil, Zīle
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Atkinson, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Marusik, Rebega, Salvini
NI : Korwin-Mikke
PPE : Záborská
68. A8-0109/2016 – Monica Macovei – rezolūcija
Par 513
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Dohrmann, Fitto, Gericke, Macovei, Messerschmidt, Ujazdowski, Vistisen, Wojciechowski, Zīle
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Rebega
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Proust, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 106
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Pospíšil
Atturas 14
ECR : Tošenovský, Zahradil
EFDD : Moi
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
69. A8-0080/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 519
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 118
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 3
ENF : Rebega
GUE/NGL : Pimenta Lopes, Viegas
70. A8-0087/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 515
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Swinburne, Tošenovský, Zahradil
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 112
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 17
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Rebega, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
NI : Balczó, Kovács
71. A8-0093/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 515
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Tošenovský, Zahradil
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 109
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 13
ECR : Zīle
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Rebega, Salvini, Vilimsky
72. A8-0084/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 510
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 116
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 9
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Pretzell, Rebega, Salvini
73. A8-0082/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 514
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Ždanoka
Pret 123
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 3
ECR : Zīle
ENF : Borghezio, Rebega
74. A8-0088/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 511
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 114
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 13
ECR : Swinburne, Tannock, Wiśniewska
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Rebega, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Chountis, Senra Rodríguez
75. A8-0095/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 521
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Foster, Macovei, Tošenovský, Zahradil
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 111
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 8
ECR : Swinburne
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Rebega, Salvini
76. A8-0133/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 515
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 120
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 6
ECR : Zīle
EFDD : Iwaszkiewicz, Moi
ENF : Marusik, Rebega
NI : Korwin-Mikke
77. A8-0090/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 512
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Swinburne, Tannock
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 103
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Arnautu, Atkinson, Bay, Bizzotto, Borghezio, Briois, Buonanno, Fontana, Maeijer, Marusik, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Chountis, Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 26
ECR : Zīle
ENF : Aliot, Annemans, Bilde, Boutonnet, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Rebega, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
NI : Gollnisch
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Atturas : Steeve Briois
78. A8-0103/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 515
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Swinburne, Tannock
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 90
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Sulík, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, Nuttall, Seymour
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Mélin, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke
Atturas 30
ECR : Zīle
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Montel, Philippot, Rebega, Salvini
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Clune
Verts/ALE : Rivasi
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Atturas : Jill Seymour
79. A8-0118/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 508
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Løkkegaard, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Swinburne
EFDD : Adinolfi, Affronte, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 121
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 7
ALDE : Kyuchyuk
ECR : Zīle
ENF : Kappel, Rebega
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Jean-Luc Mélenchon
80. A8-0100/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 514
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 119
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 6
ECR : Zīle
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Rebega, Vilimsky
81. A8-0104/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 509
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 125
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 4
ENF : Rebega
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
82. A8-0086/2016 – Derek Vaughan – groz. Nr. 5
Par 207
ALDE : Punset, Ries, Tremosa i Balcells
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács, Sonneborn
PPE : Bogovič, Buzek, Malinov, Paunova, Vandenkendelaere
S&D : Arena, Bayet, Noichl, Paolucci, Pargneaux, Szanyi, Tarabella, Van Brempt
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 395
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Czarnecki, Karski
ENF : Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Boni, Brok, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Maurel, Mavrides, Maňka, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Panzeri, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 35
ALDE : Harkin
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Marusik, Salvini
NI : Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Cabezón Ruiz, Martin Edouard
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ryszard Czarnecki, Karol Karski
Pret : Soledad Cabezón Ruiz, Massimo Paolucci, Tibor Szanyi, Tom Vandenkendelaere
83. A8-0086/2016 – Derek Vaughan – groz. Nr. 6
Par 206
ALDE : Becerra Basterrechea, Punset, Ries, Tremosa i Balcells
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács
S&D : Arena, Bayet, Berès, Martin Edouard, Mavrides, Sant, Tarabella, Van Brempt
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 404
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Griesbeck, Grigule, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ENF : Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Maurel, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Atturas 29
ALDE : Harkin
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Marusik
NI : Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Cabezón Ruiz
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Soledad Cabezón Ruiz
84. A8-0086/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 472
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Swinburne
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
NI : Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 162
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Farage, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Becker
Atturas 9
ECR : Zīle
ENF : Annemans, Kappel, Mayer, Obermayr, Rebega, Vilimsky
S&D : Tarabella
Verts/ALE : Buchner
85. A8-0085/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 508
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 125
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Dorfmann, Ehler, Engel, Pieper
Atturas 3
ENF : Borghezio, Rebega
PPE : Záborská
86. A8-0091/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 511
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Swinburne, Tannock
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Vilimsky
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 112
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică
Atturas 11
ECR : Zīle
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Rebega, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
PPE : Pieper
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Marlene Mizzi
87. A8-0117/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 513
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 113
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Omarjee
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 13
ECR : Swinburne, Tannock
EFDD : Iwaszkiewicz, Seymour
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Marusik, Rebega, Salvini
NI : Korwin-Mikke
88. A8-0114/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 516
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Swinburne, Tannock
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 113
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Omarjee
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 10
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Rebega, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Senra Rodríguez
S&D : Cabezón Ruiz
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Soledad Cabezón Ruiz
89. A8-0105/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 508
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 113
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Swinburne, Tannock, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 8
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Rebega, Salvini
GUE/NGL : Flanagan
90. A8-0102/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 510
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 116
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 11
ECR : Fotyga, Poręba, Swinburne
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Rebega, Vilimsky
GUE/NGL : Mélenchon, Senra Rodríguez
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Jean-Luc Mélenchon
91. A8-0098/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 509
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Tošenovský, Zīle
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 126
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Chrysogonos, Kouloglou, Kuneva, Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Christoforou, Kefalogiannis, Kyrtsos, Vozemberg-Vrionidi
S&D : Androulakis, Grammatikakis, Kyrkos
Atturas 5
ENF : Annemans, Mayer, Obermayr, Rebega, Vilimsky
92. A8-0106/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 511
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Tošenovský, Zīle
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Obermayr
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 115
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 11
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Mayer, Rebega, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
93. A8-0096/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 516
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Swinburne, Tannock, Wiśniewska, Wojciechowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Vilimsky
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 113
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 8
ECR : Zīle
ENF : Annemans, Pretzell, Rebega
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Chountis, Matias, Senra Rodríguez
94. A8-0116/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 509
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Proust, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 118
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
S&D : Androulakis, Frunzulică
Atturas 7
ECR : Fotyga, Zīle
ENF : Pretzell, Rebega
GUE/NGL : Pimenta Lopes, Senra Rodríguez, Viegas
95. A8-0124/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 501
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 121
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 7
ECR : Zīle
ENF : Kappel, Rebega
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
S&D : Frunzulică
96. A8-0134/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 505
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Metsola, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 119
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 2
ENF : Kappel, Rebega
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Konstantinos Papadakis
97. A8-0110/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 498
ALDE : Ali, Arthuis, Auštrevičius, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Tošenovský
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 115
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Sulík, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Verts/ALE : Bové, Buchner, Jadot, Rivasi
Atturas 18
ECR : Swinburne, Tannock, Zīle
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Rebega, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, González Peñas, Matias, Senra Rodríguez, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ulrike Lunacek
98. A8-0120/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 507
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, López Aguilar, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 115
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 8
ECR : Zīle
ENF : Annemans, Kappel, Mayer, Obermayr, Rebega, Vilimsky
PPE : Deß
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Karol Karski
99. A8-0099/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 509
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Tošenovský
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 113
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tomašić, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 13
ECR : Tannock, Ujazdowski, Zīle
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Rebega, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
100. A8-0122/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 505
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Foster, Macovei, Swinburne, Tannock, Tošenovský
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Valli, Zanni
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Scholz, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 108
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Chountis, Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 17
ECR : Ujazdowski, Zīle
EFDD : Tamburrano
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Rebega, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Senra Rodríguez, Sylikiotis
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Dario Tamburrano
101. A8-0108/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 510
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 117
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Borghezio, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Záborská
Atturas 10
ECR : Zīle
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Annemans, Bizzotto, Buonanno, Fontana, Marusik, Rebega, Salvini
NI : Korwin-Mikke
102. A8-0115/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 494
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Tošenovský, Zahradil
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Obermayr
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Scholz, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 123
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Björk, Forenza, Le Hyaric, Mélenchon, Pimenta Lopes, Senra Rodríguez, Spinelli, Vergiat, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
S&D : Post
Atturas 16
ECR : Gericke, Swinburne, Tannock, Zīle
ENF : Kappel, Mayer, Rebega, Vilimsky
GUE/NGL : Benito Ziluaga, González Peñas, Matias, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
S&D : Grapini
103. A8-0112/2016 – Derek Vaughan – rezolūcija
Par 515
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Foster, Macovei, Tošenovský, Zahradil
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Vilimsky
GUE/NGL : Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Werner, Westphal, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 109
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 10
ECR : Zīle
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Rebega, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Matias, Senra Rodríguez
104. A8-0092/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija
Par 600
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 35
ECR : Foster, Tošenovský, Ujazdowski, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : John Stuart Agnew, Gerard Batten, Jane Collins, William (The Earl of) Dartmouth, Diane James, Jean-Luc Mélenchon, Konstantinos Papadakis, Sotirios Zarianopoulos
105. A8-0094/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija
Par 520
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Dohrmann, Foster, Karlsson, Macovei, Messerschmidt, Nicholson, Vistisen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Rebega, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 111
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
106. A8-0119/2016 – Marian-Jean Marinescu – lēmums
Par 432
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Macovei, Tošenovský, Wojciechowski
EFDD : Paksas
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Chountis, Ernst, Flanagan, González Peñas, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Konečná, Kyllönen, Matias, Maštálka, Mineur, Omarjee, Senra Rodríguez, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Evans, Scott Cato, Vana, Šoltes
Pret 173
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Škrlec, Ždanoka
Atturas 23
ENF : Rebega
GUE/NGL : Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Forenza, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Lösing, Maltese, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Viegas, Zimmer
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Molly Scott Cato, Monika Vana
107. A8-0119/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija
Par 508
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Karski, Macovei, Tannock, Tošenovský
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 118
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 4
ENF : Kappel, Obermayr, Rebega
GUE/NGL : Viegas
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Karol Karski
Atturas : João Pimenta Lopes
108. A8-0113/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija
Par 595
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Gollnisch, Kovács, Papadakis Konstantinos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Leinen, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 40
ECR : Barekov, Czarnecki, Foster, Karlsson, Karski, Nicholson, Sulík, Tošenovský, Wojciechowski, Zahradil
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Sonneborn, Zarianopoulos
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ryszard Czarnecki, Karol Karski, Sotirios Zarianopoulos
109. A8-0083/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija
Par 519
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Dohrmann, Foster, Karlsson, Macovei, Messerschmidt, Tošenovský, Vistisen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Bizzotto, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 107
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
Atturas 3
ENF : Rebega
GUE/NGL : Mélenchon
S&D : Frunzulică
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Mara Bizzotto, Jean-Luc Mélenchon
110. A8-0081/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija
Par 512
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Dohrmann, Foster, Macovei, Messerschmidt, Tošenovský, Vistisen
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, Zimmer, de Jong
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 113
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Böge
Atturas 7
ECR : Swinburne, Tannock, Žitňanská
ENF : Rebega
GUE/NGL : Matias
S&D : Cabezón Ruiz
Verts/ALE : Rivasi
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Soledad Cabezón Ruiz
111. A8-0097/2016 – Marian-Jean Marinescu – lēmums
Par 594
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Theurer, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Arnott, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 30
ECR : Czarnecki, Dohrmann, Karski, Messerschmidt, Sulík, Tošenovský, Vistisen
EFDD : Agnew, Batten, Bours, Carver, Collins, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
PPE : Patriciello
Atturas 5
ALDE : Cavada, Riquet
GUE/NGL : Kohlíček, Konečná, Maštálka
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Ryszard Czarnecki, Karol Karski
112. A8-0097/2016 – Marian-Jean Marinescu – groz. Nr. 1
Par 195
ALDE : Faria, Harkin, Nart, Selimovic, Tremosa i Balcells
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Macovei, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke
PPE : Arimont, Brok, Cicu, Corazza Bildt, Hayes, Hetman, Hölvényi, Karas, Kovatchev, Martusciello, Maullu, Metsola, Pietikäinen, Pogliese, Polčák, Vaidere, Zeller, Šulin
S&D : Cofferati, Corbett, Flašíková Beňová, Frunzulică, Gasbarra, Liberadzki, Lietz, Schlein
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 421
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Takkula, Telička, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Dohrmann, Lucke, Messerschmidt, Vistisen, Wojciechowski
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Flanagan, Kohlíček, Konečná, Maštálka
NI : Gollnisch, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Hautala
Atturas 15
ALDE : Cavada
ECR : Zīle
EFDD : Lundgren
GUE/NGL : Pimenta Lopes, Viegas
NI : Balczó, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Rolin
S&D : Freund, Graswander-Hainz, Regner, Van Brempt, Weidenholzer
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Pascal Arimont, Krzysztof Hetman, Othmar Karas, Javier Nart
113. A8-0097/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija
Par 570
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, Macovei, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Delahaye, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 55
ECR : Demesmaeker, Dohrmann, Karlsson, Loones, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Stevens, Sulík, Van Bossuyt, Vistisen
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Batten, Bours, Carver, Collins, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
NI : Gollnisch
PPE : Langen
Atturas 7
EFDD : Arnott, Etheridge, Iwaszkiewicz
ENF : Annemans, Marusik, Rebega
NI : Korwin-Mikke
114. A8-0089/2016 – Marian-Jean Marinescu – rezolūcija
Par 515
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Dohrmann, Foster, Karlsson, Macovei, Messerschmidt, Tošenovský, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Böge, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rosati, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 111
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
Atturas 1
ENF : Rebega
115. A8-0050/2016 – Georgi Pirinski – groz. Nr. 7
Par 365
ALDE : Bilbao Barandica, Faria, Harkin, Tremosa i Balcells
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Hookem, James, Lundgren, Mach, Moi, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni
ENF : Atkinson, Schaffhauser
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Kovács, Sonneborn
PPE : Boni, Buzek, Casa, Grzyb, Hetman, Hübner, Iturgaiz, Jazłowiecka, Juvin, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Lewandowski, Maletić, Maullu, Metsola, Mureșan, Novakov, Olbrycht, Pitera, Plura, Radev, Rosati, Spyraki, Wałęsa, Wenta, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Łukacijewska
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Niedermüller, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 228
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Takkula, Telička, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
EFDD : Gill Nathan, Nuttall, von Storch
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Maeijer, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Brok, Buda, Bușoi, Böge, Cadec, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Jahr, Jiménez-Becerril Barrio, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Liese, Lins, López-Istúriz White, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Reul, Ribeiro, Rolin, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vălean, Weber Manfred, Wieland, Zalba Bidegain, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Lauristin
Atturas 28
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Troszczynski
NI : Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
S&D : Grapini
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Paul Nuttall, Jacek Saryusz-Wolski
Pret : Krzysztof Hetman
116. A8-0050/2016 – Georgi Pirinski – rezolūcija
Par 468
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Macovei, Wiśniewska
EFDD : Paksas
GUE/NGL : Anderson Martina, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Spinelli, Sylikiotis, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Schuster, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 87
ECR : Czarnecki, Karski, Marias, Sulík
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Salvini, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Benito Ziluaga, González Peñas, Senra Rodríguez, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Kyrtsos, Marinescu
Atturas 66
ECR : Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Kappel, Marusik, Rebega, Schaffhauser
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Chountis, Le Hyaric, Matias, Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Marian-Jean Marinescu
Atturas : Ryszard Czarnecki, Karol Karski
117. RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 5, 1. daļa
Par 350
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Moi, Paksas, Pedicini, Valli, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Mayer, Monot, Mélin, Obermayr, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Belet, Cadec, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Florenz, Gambús, Grossetête, Hübner, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Ponga, Rolin, Sarvamaa, Vandenkendelaere, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Brannen, Briano, Cabezón Ruiz, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Denanot, Ertug, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gebhardt, Gentile, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Griffin, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Köster, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Moody, Moraes, Nilsson, Noichl, Papadakis Demetris, Pargneaux, Peillon, Piri, Poc, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schaldemose, Simon Siôn, Steinruck, Stihler, Tarabella, Thomas, Toia, Ulvskog, Valenciano, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 165
ALDE : Kyuchyuk
ECR : Czarnecki, Karski, Marias, Tannock
ENF : Borghezio, Buonanno, Fontana, Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
PPE : Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gahler, Gardini, Gieseke, González Pons, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Pospíšil, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Zoffoli
Atturas 103
ECR : Nicholson, Škripek
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Atkinson, Bizzotto, Marusik, Montel, Philippot, Salvini
NI : Korwin-Mikke
PPE : Estaràs Ferragut, Hökmark
S&D : Assis, Balčytis, Blinkevičiūtė, Borzan, Bresso, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Danti, De Monte, Delvaux, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Frunzulică, Gasbarra, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Honeyball, Iotova, Jongerius, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Krehl, Kyrkos, Lange, Lietz, Mamikins, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Panzeri, Paolucci, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Sant, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Smolková, Szanyi, Tang, Tănăsescu, Ujhelyi, Van Brempt, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Karoline Graswander-Hainz, Philippe Juvin, Karin Kadenbach, Karol Karski, Sirpa Pietikäinen, Evelyn Regner, Tokia Saïfi, Anne Sander, Olga Sehnalová, Dario Tamburrano
Pret : Aymeric Chauprade
118. RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 5, 2. daļa
Par 294
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Bashir, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Kölmel, Loones, Macovei, Marias, Messerschmidt, Ruohonen-Lerner, Stevens, Swinburne, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle
EFDD : Adinolfi, Affronte, Beghin, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Paksas, Pedicini, Tamburrano, von Storch
ENF : Bizzotto, Montel, Philippot
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, de Jong
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Belet, Cadec, Coelho, Collin-Langen, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Gabriel, Gambús, Grossetête, Gräßle, Hübner, Juvin, Kalniete, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Malinov, Marinescu, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Mănescu, Pietikäinen, Ponga, Rolin, Sander, Sarvamaa, Saïfi, Vandenkendelaere, Zver, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Brannen, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Christensen, Cofferati, Corbett, Cozzolino, Cristea, Dance, Denanot, Ertug, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gebhardt, Gentile, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Griffin, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Lauristin, Lietz, Ludvigsson, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Moody, Moraes, Nilsson, Noichl, Pargneaux, Peillon, Poc, Post, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schaldemose, Schlein, Simon Siôn, Sippel, Steinruck, Stihler, Tarabella, Thomas, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 182
ECR : Belder, Czesak, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Krasnodębski, Kłosowski, Lucke, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Sulík, Tannock, Tomašić, Ujazdowski, Wiśniewska, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agea, Aiuto, Arnott, Gill Nathan, Iwaszkiewicz, Nuttall
ENF : Annemans, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Maeijer, Mayer, Obermayr, Pretzell, Schaffhauser, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Balczó, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Balz, Becker, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Comi, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Ehler, Erdős, Ferber, Florenz, Gahler, Gardini, Gieseke, González Pons, Grzyb, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Karas, Kelam, Kelly, Koch, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, La Via, Landsbergis, Langen, Lewandowski, Liese, Lins, Maletić, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Mussolini, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Pospíšil, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Záborská, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Dalli, Mamikins, Mizzi, Morgano, Zoffoli
Atturas 120
ALDE : Takkula
ECR : Fox, Lewer, McClarkin, Nicholson
EFDD : Agnew, Borrelli, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Hookem, James, Mach, Moi, O'Flynn, Seymour, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Mélin, Rebega, Salvini, Troszczynski
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Ní Riada, Omarjee
NI : Chauprade
PPE : Fernandes, Fisas Ayxelà, Hohlmeier, Hökmark, Kariņš, Kozłowska-Rajewicz, Niedermayer, Preda
S&D : Assis, Balčytis, Blinkevičiūtė, Borzan, Bresso, Bullmann, Childers, Chinnici, Danti, De Monte, Delvaux, Ferreira Elisa, Freund, Gasbarra, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Iotova, Jaakonsaari, Jongerius, Kadenbach, Kaufmann, Keller Jan, Krehl, Köster, Lange, Liberadzki, Mavrides, Maňka, Melior, Moisă, Molnár, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Poche, Preuß, Regner, Sant, Sehnalová, Silva Pereira, Smolková, Szanyi, Tang, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Zala, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Laura Agea, Eugen Freund, Karoline Graswander-Hainz, Karin Kadenbach, Evelyn Regner, Olga Sehnalová
Pret : Aymeric Chauprade, Karol Karski
119. RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 5, 3. daļa
Par 312
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Ford, Foster, Kölmel, Loones, Macovei, Marias, Messerschmidt, Ruohonen-Lerner, Stevens, Sulík, Swinburne, Tošenovský, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle
EFDD : Adinolfi, Affronte, Beghin, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Pedicini, Tamburrano, von Storch
ENF : Bizzotto, Montel, Philippot
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Belet, Brok, Cadec, Coelho, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Gabriel, Grossetête, Gräßle, Gál, Hübner, Juvin, Kalniete, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Malinov, Marinescu, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mănescu, Pietikäinen, Ponga, Preda, Rolin, Sander, Sarvamaa, Saïfi, Vandenkendelaere, Zver, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Dance, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gebhardt, Geier, Gentile, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Griffin, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lauristin, Lietz, Ludvigsson, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Moody, Moraes, Nilsson, Noichl, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Peillon, Poc, Post, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Simon Siôn, Sippel, Steinruck, Stihler, Tarabella, Thomas, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zorrinho
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 183
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Fotyga, Gericke, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Lucke, McClarkin, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Tannock, Tomašić, Ujazdowski, Wojciechowski, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agea, Aiuto, Arnott, Gill Nathan, Iwaszkiewicz, Paksas
ENF : Annemans, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Maeijer, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Balczó, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Collin-Langen, Comi, Csáky, Deli, Deutsch, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Erdős, Ferber, Fernandes, Florenz, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grzyb, Gyürk, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hölvényi, Iturgaiz, Jazłowiecka, Karas, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kudrycka, Kuhn, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Lewandowski, Lins, Maletić, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Mussolini, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Záborská, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Dalli, Mamikins, Mizzi, Morgano, Zoffoli
Atturas 112
ALDE : Harkin, Takkula
ECR : Dzhambazki, Fitto, Fox, Halla-aho, Karlsson, Lewer, Nicholson, Starbatty
EFDD : Agnew, Borrelli, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Hookem, James, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Seymour, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Mélin, Rebega, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Anderson Martina, Carthy, Ní Riada
NI : Chauprade
PPE : Comodini Cachia, Deß, Hohlmeier, Hökmark, Jahr, Kariņš, Kozłowska-Rajewicz, Kukan, Nagy, Niedermayer, Pospíšil, Štětina
S&D : Assis, Balčytis, Blinkevičiūtė, Bullmann, Childers, Chinnici, Cristea, Danti, De Monte, Delvaux, Gasbarra, Geringer de Oedenberg, Gierek, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Gualtieri, Jongerius, Kadenbach, Kaufmann, Keller Jan, Lange, Liberadzki, Mavrides, Maňka, Melior, Moisă, Molnár, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Panzeri, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Poche, Preuß, Sant, Serrão Santos, Silva Pereira, Smolková, Szanyi, Tang, Tănăsescu, Zanonato, Zemke, von Weizsäcker, Țapardel
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Laura Agea, Karoline Graswander-Hainz, Karin Kadenbach
Pret : Aymeric Chauprade, Carlos Coelho, Therese Comodini Cachia, Paul Nuttall
120. RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 5, 4. daļa
Par 319
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen
EFDD : Paksas, von Storch
ENF : Montel, Philippot
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Brok, Cadec, Coelho, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Ehler, Gabriel, Gambús, Grossetête, Hübner, Juvin, Kalniete, Koch, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Marinescu, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mănescu, Pietikäinen, Ponga, Preda, Rolin, Sander, Sarvamaa, Saïfi, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Borzan, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Dalli, Dance, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gebhardt, Geier, Gentile, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kirton-Darling, Kofod, Kyrkos, Köster, Lauristin, Lietz, Ludvigsson, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Moody, Moraes, Nilsson, Noichl, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Peillon, Pittella, Poc, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schaldemose, Schlein, Simon Siôn, Sippel, Steinruck, Stihler, Tarabella, Thomas, Toia, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott, Zorrinho
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 156
ECR : Czarnecki, Gericke, Karski, Wiśniewska, Žitňanská
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Borghezio, Buonanno, Fontana, Maeijer, Marusik, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács, Sonneborn
PPE : Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Erdős, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gahler, Gardini, Gieseke, González Pons, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Jahr, Jazłowiecka, Karas, Kelam, Kelly, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Lewandowski, Liese, Lins, Maletić, Malinov, Mann, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Mussolini, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Radev, Reul, Ribeiro, Salini, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Mamikins, Mizzi, Morgano, Zoffoli
Atturas 123
ALDE : Harkin
ECR : Škripek
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agnew, Aiuto, Arnott, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Mayer, Monot, Mélin, Obermayr, Pretzell, Rebega, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Carthy
PPE : Hökmark, Kariņš, Kukan, Kyrtsos, Nagy, Niedermayer, Pospíšil
S&D : Assis, Balčytis, Blinkevičiūtė, Bresso, Bullmann, Childers, Chinnici, Cristea, Danti, De Monte, Delvaux, Gasbarra, Geringer de Oedenberg, Gierek, Grammatikakis, Graswander-Hainz, Kadenbach, Kaufmann, Keller Jan, Krehl, Lange, Liberadzki, Mavrides, Maňka, Melior, Moisă, Molnár, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Panzeri, Pavel, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Poche, Post, Preuß, Sant, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Smolková, Szanyi, Tang, Tănăsescu, Ujhelyi, Zala, Zanonato, Zemke, von Weizsäcker, Țapardel
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Karoline Graswander-Hainz, Karin Kadenbach, Karol Karski, Evelyn Regner, Olga Sehnalová
Atturas : Aymeric Chauprade
121. RC-B8-0488/2016 – § 11
Par 329
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Demesmaeker, Loones, Macovei, Marias, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Kovács, Sonneborn
PPE : Arimont, Bach, Belet, Casa, Comodini Cachia, Gambús, Hübner, Maullu, Metsola, Pietikäinen, Rolin, Vandenkendelaere
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 197
ALDE : Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Czarnecki, Karski, Wojciechowski, Škripek
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
NI : Gollnisch, Korwin-Mikke
PPE : Ayuso, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Coelho, Collin-Langen, Comi, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gahler, Gardini, Gieseke, González Pons, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, La Via, Landsbergis, Langen, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, Melo, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Mureșan, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
Atturas 94
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Žitňanská
EFDD : Lundgren, von Storch
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
NI : Chauprade, Dodds Diane, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Cadec, Clune, Danjean, Dantin, Florenz, Grossetête, Hayes, Kelly, Köstinger, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, McGuinness, Morano, Morin-Chartier, Muselier, Niedermayer, Polčák, Ponga, Sander, Saïfi, Schreijer-Pierik, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp
S&D : Cristea, Panzeri, Pașcu
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Atturas : Karol Karski
122. RC-B8-0488/2016 – § 21
Par 500
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nart, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Ford, Ruohonen-Lerner
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni, von Storch
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Balczó, Epitideios, Fountoulis, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gahler, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Graswander-Hainz, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Tarabella, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zala, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 93
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fox, Gericke, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Karski, Kölmel, Lewer, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, van Dalen
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Nuttall, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Anderson Martina, Boylan, Carthy, Ní Riada
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Korwin-Mikke, Sonneborn
PPE : Lamassoure
S&D : Corbett
Atturas 29
ALDE : Ries, Riquet
ECR : Czesak, Demesmaeker, Fotyga, Gosiewska, Hoc, Jurek, Krasnodębski, Kłosowski, Loones, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Stevens, Van Bossuyt, Wojciechowski, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : Lundgren
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Štětina
S&D : Arena, Frunzulică, Kirton-Darling, Panzeri
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Richard Corbett, Alain Lamassoure
Atturas : Karol Karski
123. RC-B8-0488/2016 – groz. Nr. 3
Par 319
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Halla-aho, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, Messerschmidt, Poręba, Ruohonen-Lerner, Stevens, Sulík, Swinburne, Tošenovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Škripek
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Beghin, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Paksas, Pedicini, Tamburrano
ENF : Bizzotto, Kappel, Mayer, Montel, Obermayr, Philippot, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer
NI : Balczó, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Bach, Becker, Belet, Bogovič, Cadec, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Ehler, Gabriel, Gambús, González Pons, Grossetête, Hohlmeier, Juvin, Kalniete, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Martusciello, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mănescu, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Rolin, Sander, Sarvamaa, Saïfi, Vaidere, Vandenkendelaere, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Brannen, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Dance, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gebhardt, Geier, Gill Neena, Gomes, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Köster, Lietz, Ludvigsson, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Moody, Moraes, Nilsson, Noichl, Paolucci, Pargneaux, Pavel, Peillon, Pittella, Poc, Post, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schaldemose, Schlein, Serrão Santos, Simon Siôn, Sippel, Steinruck, Stihler, Tarabella, Thomas, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott, Zemke, Zorrinho
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 160
ALDE : Giménez Barbat, Nart
ECR : Belder, Czarnecki, Czesak, Gericke, Gosiewska, Hoc, Jurek, Karski, Kłosowski, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Starbatty, Tannock, Ujazdowski, Wiśniewska, Złotowski, van Dalen
EFDD : Aiuto, von Storch
ENF : Maeijer, Schaffhauser, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Björk, Kouloglou, Kuneva, Sakorafa
NI : Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Sonneborn
PPE : Ayuso, Balz, Bocskor, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Erdős, Ferber, Fernandes, Florenz, Gardini, Gieseke, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gáll-Pelcz, Hetman, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Karas, Kelam, Koch, Kovatchev, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Lewandowski, Liese, Lins, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Mato, Maullu, McAllister, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Mussolini, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Saryusz-Wolski, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, del Castillo Vera, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Mamikins, Zoffoli
Atturas 132
ALDE : Takkula
ECR : Dzhambazki, Fox, Tomašić, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Batten, Borrelli, Bours, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Moi, Nuttall, O'Flynn, Seymour, Valli, Woolfe, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Monot, Mélin, Rebega, Salvini, Troszczynski
GUE/NGL : Mineur, de Jong
NI : Chauprade, Korwin-Mikke
PPE : Clune, Gál, Hayes, Hökmark, Hübner, Kariņš, Kelly, Kozłowska-Rajewicz, McGuinness, Nagy, Niedermayer, Pospíšil, Preda, Spyraki, Štětina
S&D : Arena, Assis, Balčytis, Blinkevičiūtė, Borzan, Bresso, Bullmann, Chinnici, Cristea, Dalli, Danti, De Monte, Delvaux, Freund, Gasbarra, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Grammatikakis, Graswander-Hainz, Guerrero Salom, Iotova, Jongerius, Kadenbach, Kaufmann, Keller Jan, Kyrkos, Lange, Lauristin, Liberadzki, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Panzeri, Papadakis Demetris, Pașcu, Picierno, Picula, Piri, Pirinski, Poche, Preuß, Sant, Sehnalová, Silva Pereira, Smolková, Szanyi, Tang, Tănăsescu, Weidenholzer, Zala, Zanonato, von Weizsäcker, Țapardel
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Maria Arena, Malin Björk, Eugen Freund, María Teresa Giménez Barbat, Karoline Graswander-Hainz, Enrique Guerrero Salom, Karin Kadenbach, Javier Nart
Pret : Aymeric Chauprade
Atturas : José Manuel Fernandes
124. A8-0141/2016 – Laura Ferrara – groz. Nr. 1
Par 196
ALDE : Ali, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Gerbrandy, Giménez Barbat, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Weber Renate, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Demesmaeker, Dohrmann, Loones, Marias, Messerschmidt, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt, Vistisen
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Bach, Maullu
S&D : Childers, Cofferati, Corbett, Costa, Grapini, Mamikins, Poc, Poche
Verts/ALE : Albrecht, Bové, Buchner, Evans, Giegold, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Urtasun, Vana, Šoltes, Ždanoka
Pret 402
ALDE : Arthuis, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, Deprez, Dlabajová, Faria, Goerens, Goulard, Huitema, Ježek, Kallas, Løkkegaard, Ries, Riquet, Rochefort, Telička, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, Macovei, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Salvini
GUE/NGL : Omarjee
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Chinnici, Christensen, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, Țapardel
Verts/ALE : Andersson, Eickhout, Eriksson, Terricabras, Valero
Atturas 13
ALDE : De Backer, Nicolai, Vautmans, de Sarnez
GUE/NGL : Matias
S&D : Bullmann, Delvaux
Verts/ALE : Delli, Durand, Harms, Lambert, Lamberts, Škrlec
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Ernest Maragall, Judith Sargentini
125. A8-0141/2016 – Laura Ferrara – § 33, 2. daļa
Par 392
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Demesmaeker, Dohrmann, Loones, Macovei, Marias, Messerschmidt, Ruohonen-Lerner, Stevens, Sulík, Van Bossuyt, Vistisen, Wojciechowski
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Moi, Nuttall, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Cadec, Coelho, Danjean, Grossetête, Juvin, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Morano, Muselier, Pietikäinen, Ponga, Rolin, Sander, Saïfi
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 216
ALDE : Dlabajová, Goulard, Ježek, Telička
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Lucke, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Ujazdowski, Van Orden, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
NI : Chauprade, Dodds Diane, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morin-Chartier, Mureșan, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
Atturas 4
ALDE : Nicolai, Riquet
ECR : Kölmel, Trebesius
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Jeroen Lenaers, Monica Macovei
126. A8-0141/2016 – Laura Ferrara – rezolūcija
Par 523
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Griesbeck, Grigule, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Bashir, Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Agnew, Aiuto, Arnott, Batten, Beghin, Borrelli, Bours, Carver, Castaldo, Collins, Corrao, D'Amato, Etheridge, Evi, Ferrara, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, Moi, O'Flynn, Paksas, Pedicini, Reid, Seymour, Tamburrano, Valli, Woolfe, Zanni, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Arimont, Ayuso, Bach, Belet, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Dantin, Díaz de Mera García Consuegra, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, González Pons, Grzyb, Hayes, Hetman, Hökmark, Hübner, Jazłowiecka, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Lavrilleux, Lenaers, Lewandowski, Liese, López-Istúriz White, Malinov, Marinescu, Maullu, McGuinness, Metsola, Morano, Mureșan, Muselier, Nagy, Novakov, Olbrycht, Pietikäinen, Plura, Pospíšil, Radev, Ribeiro, Rolin, Rübig, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schwab, Siekierski, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Vandenkendelaere, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 37
ECR : Czarnecki, Karski, Wojciechowski
ENF : Maeijer, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mélenchon
NI : Sonneborn
PPE : Caspary, Dorfmann, Ehler, Gieseke, Gräßle, Iturgaiz, Jahr, Kukan, Lins, Maletić, Mann, Martusciello, McAllister, Mănescu, Niebler, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Reul, Schreijer-Pierik, Schulze, Sommer, Voss, Zeller, Šojdrová
Atturas 46
ALDE : Goulard
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Cadec, Cesa, Comi, Csáky, Danjean, Deli, Deutsch, Deß, Erdős, Gambús, Gardini, Grossetête, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hohlmeier, Juvin, Kelam, Kósa, Lamassoure, Le Grip, Melo, Morin-Chartier, Mussolini, Pitera, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Salini, Schöpflin, Szájer, Tajani, Valcárcel Siso, Verheyen, Vozemberg-Vrionidi, Záborská
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Karol Karski, Ivana Maletić, Jean-Luc Mélenchon, Estefanía Torres Martínez
Atturas : Nadine Morano
127. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 1
Par 314
ALDE : Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Deprez, Faria, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Nicolai, Ries, Riquet, Rochefort, Tremosa i Balcells, de Sarnez
ECR : Barekov, Gericke, Macovei, Marias
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Ayuso, Bach, Bușoi, Estaràs Ferragut, Fisas Ayxelà, Hübner, Juvin, Novakov, Petir, Pietikäinen, Ribeiro, Rolin, Schulze, Sommer, Vaidere, Záborská, del Castillo Vera, Šojdrová
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 273
ALDE : Ali, Arthuis, Charanzová, De Backer, Dlabajová, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Huitema, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Rohde, Schaake, Selimovic, Telička, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Loones, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Carver, Etheridge, Gill Nathan, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Maeijer, Marusik, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Björk
NI : Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Boni, Brok, Buda, Buzek, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Ferber, Fernandes, Florenz, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Poc
Atturas 18
ALDE : Takkula
ECR : Kölmel, Lucke, Trebesius
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Kari
PPE : Niedermayer
S&D : Lauristin
Verts/ALE : Lunacek
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Karol Karski
128. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 2, 1. daļa
Par 538
ALDE : Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Schaake, Selimovic, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Barekov, Bashir, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Loones, Macovei, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 48
ALDE : Ali, Charanzová, Dlabajová, Huitema, Ježek, Løkkegaard, Punset, Telička, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, Czarnecki, Dohrmann, Karski, Messerschmidt, Vistisen, Wojciechowski, van Dalen
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, O'Flynn, Seymour, von Storch
ENF : Atkinson, Maeijer, Marusik, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Korwin-Mikke, Sonneborn
PPE : Clune, Corazza Bildt, Estaràs Ferragut, Hökmark, Niedermayer, Sommer, Záborská, Šojdrová
S&D : Poc
Atturas 16
ECR : Kölmel, Lucke, Trebesius
EFDD : Reid, Woolfe
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
PPE : Pospíšil
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Rosa Estaràs Ferragut, Karol Karski, Carolina Punset
129. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 2, 2. daļa
Par 270
ALDE : Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Marinho e Pinto, Nicolai, Ries, Riquet, Rochefort, Tremosa i Balcells, de Sarnez
ECR : Barekov, Gericke, Marias, Ruohonen-Lerner
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Annemans, Arnautu
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chountis, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Zimmer
NI : Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Gambús, Hübner, Juvin, Kukan, Maullu, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Nagy, Pietikäinen, Šojdrová
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 309
ALDE : Ali, Arthuis, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Huitema, Ježek, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Rohde, Schaake, Takkula, Telička, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Loones, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Atkinson, Bay, Bilde, Borghezio, Boutonnet, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Björk, Hazekamp, Kari, Mineur, Pimenta Lopes, Viegas, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McGuinness, Melo, Metsola, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Poc
Atturas 11
ALDE : Goerens
ECR : Kölmel, Lucke, Trebesius
ENF : Bizzotto, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell
PPE : Radev, Rolin
130. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 2, 3. daļa
Par 460
ALDE : Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Deprez, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Marinho e Pinto, Ries, Riquet, Rochefort, Tremosa i Balcells, de Sarnez
ECR : Barekov, Gericke, Macovei, Marias, Ruohonen-Lerner
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hübner, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 123
ALDE : Ali, Arthuis, Charanzová, De Backer, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Huitema, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Paet, Punset, Radoš, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Loones, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Atkinson, Maeijer, Marusik, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Hazekamp
NI : Chauprade, Dodds Diane, Korwin-Mikke, Sonneborn
PPE : Caspary, Comi, Corazza Bildt, Ehler, Florenz, Hökmark, Iturgaiz, Landsbergis, Łukacijewska, Țurcanu
S&D : Poc
Verts/ALE : Buchner
Atturas 18
ALDE : Nicolai
ECR : Kölmel, Lucke, Trebesius
ENF : Annemans, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Björk, Kari
PPE : Monteiro de Aguiar
131. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 2, 4. daļa
Par 302
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Schaake, Selimovic, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Barekov, Gericke, Macovei, Marias, Ruohonen-Lerner
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Benito Ziluaga, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer
NI : Epitideios, Fountoulis, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Jazłowiecka, Juvin, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Petir, Pietikäinen, Rolin, Łukacijewska
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Chinnici, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 267
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Huitema, Ježek, Løkkegaard, Meissner, Rohde, Telička, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Bashir, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Loones, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mineur, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch, Korwin-Mikke
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McGuinness, Melo, Metsola, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
Atturas 27
ALDE : Mazuronis
ECR : Kölmel, Lucke, Trebesius
EFDD : (The Earl of) Dartmouth
ENF : Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Björk, Hazekamp, Kari
PPE : Gambús, Hübner, Kudrycka, Kyrtsos, Olbrycht, Radev, Ribeiro, Tomc, del Castillo Vera
132. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 12
Par 493
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Demesmaeker, Loones, Macovei, Marias, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt, Wojciechowski
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Danjean, Deli, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 17
ALDE : Charanzová
ECR : Czarnecki, Karski, Wiśniewska
EFDD : Agnew, Iwaszkiewicz, Mach
ENF : Maeijer, Marusik, Stuger, Zijlstra, de Graaff
NI : Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Corazza Bildt, Dantin, Hökmark
Atturas 96
ECR : Belder, Czesak, Dalton, Dohrmann, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch
PPE : Bocskor, Csáky, Deutsch, Erdős, Gál, Gáll-Pelcz, Kariņš, Kósa, Schöpflin
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Dita Charanzová
Atturas : John Stuart Agnew, Karol Karski
133. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 13
Par 324
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Demesmaeker, Loones, Macovei, Marias, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Bach, Cesa, Cicu, Cirio, Comi, Gardini, Gieseke, Gyürk, Hübner, Juvin, Malinov, Maullu, Metsola, Pietikäinen, Ribeiro, Rolin, Salini, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Sommer, Tajani, Tomc
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Neuser, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Ždanoka
Pret 38
EFDD : Iwaszkiewicz, Mach
ENF : Aliot, Arnautu, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Pretzell, Rebega, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Collin-Langen, Corazza Bildt, Hökmark, Kuhn, Šojdrová
Atturas 225
ECR : Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, O'Flynn, Reid, Woolfe, von Storch
ENF : Annemans, Atkinson, Bizzotto, Borghezio, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Salvini, Schaffhauser, Vilimsky
NI : Chauprade, Dodds Diane
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Caspary, Christoforou, Clune, Coelho, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Rübig, Sander, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Agnes Jongerius
134. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 22, 1. daļa
Par 301
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Barekov, Czarnecki, Gericke, Karski, Ruohonen-Lerner, Sulík
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Lundgren, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Kappel, Mayer, Obermayr, Pretzell, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mélenchon, Ní Riada, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Viegas, Zimmer
NI : Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Maullu, Metsola, Pietikäinen, Rolin, Záborská
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 235
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Ježek, Mazuronis, Takkula, Telička
ECR : Dohrmann, Macovei, Marias, Messerschmidt, Vistisen
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Sehnalová, Ulvskog
Atturas 69
ALDE : Huitema, Løkkegaard, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Stevens, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Moi
GUE/NGL : Mineur, Vergiat, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane
PPE : Cadec, Hübner, Monteiro de Aguiar, Olbrycht, Ribeiro
S&D : Guteland, Hedh, Ludvigsson, Nilsson, Poc, Poche, Post
Verts/ALE : Hautala
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Marie-Christine Vergiat
Atturas : Karol Karski
135. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 22, 2. daļa
Par 279
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Goerens, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Barekov, Gericke, Marias, Ożóg, Ruohonen-Lerner
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Maltese, Matias, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer
PPE : Arimont, Pietikäinen, Rolin
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Khan, Kirton-Darling, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 300
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Ježek, Telička
ECR : Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Paksas, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Flanagan, Kohlíček, Konečná, Maštálka, Mineur, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hökmark, Hölvényi, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Keller Jan, Poc, Sehnalová, Ulvskog
Atturas 15
ALDE : Huitema, Løkkegaard, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Wiśniewska
EFDD : (The Earl of) Dartmouth
GUE/NGL : Kari
PPE : Hübner
S&D : Guteland, Hedh, Ludvigsson, Nilsson, Poche, Post
Verts/ALE : Hautala
136. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 22, 3. daļa
Par 295
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Barekov, Demesmaeker, Gericke, Loones, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Gräßle, Maullu, Pietikäinen, Rolin, Záborská
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 281
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Ježek, Telička
ECR : Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Paksas, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mineur, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McAllister, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Vălean, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Keller Jan, Poc, Ulvskog
Atturas 14
ALDE : Huitema, Løkkegaard, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Wiśniewska
EFDD : (The Earl of) Dartmouth
GUE/NGL : Kari
PPE : Hübner
S&D : Guteland, Hedh, Ludvigsson, Nilsson, Poche, Post
137. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 25
Par 308
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Paet, Petersen, Punset, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Gericke, Marias, Ruohonen-Lerner
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer
NI : Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Belet, Hübner, Maullu, Pietikäinen, Radev, Rolin, Sarvamaa, Vandenkendelaere, Zalba Bidegain
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Liberadzki, Lietz, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 240
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Ježek, Løkkegaard, Telička
ECR : Czarnecki, Demesmaeker, Dohrmann, Karski, Loones, Messerschmidt, Stevens, Van Bossuyt, Vistisen, Wojciechowski, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Peterle, Pieper, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
Atturas 52
ECR : Belder, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, Macovei, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Wiśniewska, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek
EFDD : (The Earl of) Dartmouth
GUE/NGL : Mineur, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane
PPE : Záborská
S&D : Guteland, Hedh, Ludvigsson, Nilsson
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Atturas : Karol Karski
138. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – § 33, 2. daļa
Par 516
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Barekov, Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Chauprade, Dodds Diane
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Maullu, McGuinness, Melo, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Rübig, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Siekierski, Sommer, Stier, Stolojan, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
S&D : Aguilera García, Anderson Lucy, Andrieu, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Ertug, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lange, Lauristin, Liberadzki, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Molnár, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Andersson, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 81
ALDE : Huitema, van Baalen, van Nieuwenhuizen
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Bocskor, Comi, Csáky, Deli, Deutsch, Florenz, Gardini, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hölvényi, Kósa, Mussolini, Salini, Schöpflin, Svoboda, Tajani
S&D : Poc
Atturas 3
ECR : Dohrmann, Messerschmidt, Vistisen
139. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – BD apsvērums
Par 326
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Harkin, Huitema, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Baalen, van Miltenburg, van Nieuwenhuizen
ECR : Barekov, Loones, Macovei, Marias, Ruohonen-Lerner, Stevens, Van Bossuyt
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Schaffhauser
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Papadakis Konstantinos, Sonneborn, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Ayuso, Bach, Casa, Cesa, Cicu, Cirio, Comi, Comodini Cachia, Ehler, Gardini, Hübner, Juvin, Maullu, Metsola, Pietikäinen, Ribeiro, Rolin, Salini, Tajani, Tomc
S&D : Anderson Lucy, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Bresso, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lauristin, Lietz, Ludvigsson, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 23
ECR : Czarnecki, Karski
EFDD : Iwaszkiewicz
ENF : Kappel, Maeijer, Marusik, Mayer, Obermayr, Pretzell, Stuger, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Kovács
PPE : Corazza Bildt, Florenz, Gáll-Pelcz, Hökmark, Pieper, Polčák
Atturas 242
ALDE : Grigule
ECR : Belder, Czesak, Dalton, Dohrmann, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Lucke, McClarkin, Messerschmidt, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Orden, Vistisen, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Salvini, Troszczynski
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch
PPE : Alliot-Marie, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Caspary, Christoforou, Clune, Coelho, Collin-Langen, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, McGuinness, Melo, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Niedermayer, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pitera, Plura, Pogliese, Ponga, Pospíšil, Preda, Radev, Reul, Rübig, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Spyraki, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Atturas : Karol Karski
140. A8-0053/2016 – Kostadinka Kuneva – rezolūcija
Par 279
ALDE : Ali, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Deprez, Faria, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Marinho e Pinto, Ries, Riquet, Rochefort, Takkula, Tremosa i Balcells, Uspaskich, de Sarnez
ECR : Barekov, Dzhambazki, Kölmel, Lucke, Macovei, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Trebesius, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mineur, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer, de Jong
NI : Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Bach, Cadec, Hübner, Maullu, Metsola, Pietikäinen, Pogliese, Ponga, Ribeiro, Rolin, Urutchev, Vaidere, Vandenkendelaere
S&D : Anderson Lucy, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Balčytis, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kadenbach, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lauristin, Lietz, Mamikins, Martin David, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Noichl, Panzeri, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Pașcu, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Sippel, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott, Zanonato, Zemke, Zoffoli, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Bové, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 105
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Huitema, Ježek, Løkkegaard, Meissner, Telička, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, Czarnecki, Dohrmann, Karski, Messerschmidt, Sulík, Vistisen
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Montel, Mélin, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Epitideios, Fountoulis, Korwin-Mikke, Kovács, Sonneborn
PPE : Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Gardini, Gieseke, Gräßle, Gáll-Pelcz, Kariņš, Koch, Köstinger, Lins, Mann, Martusciello, Niebler, Niedermayer, Peterle, Pieper, Pospíšil, Reul, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Spyraki, Wieland, Záborská, Šojdrová, Štefanec, Štětina, Šulin
Atturas 204
ALDE : Arthuis, De Backer, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Kallas, Kyuchyuk, Mazuronis, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Schaake, Selimovic, Toom, Vautmans, Weber Renate, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Czesak, Dalton, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Loones, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Stevens, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle, Złotowski, van Dalen, Škripek
NI : Chauprade, Dodds Diane, Gollnisch
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Balz, Becker, Belet, Bocskor, Bogovič, Boni, Brok, Buda, Buzek, Bușoi, Casa, Caspary, Cesa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Florenz, Gabriel, Gambús, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gyürk, Gál, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Juvin, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kósa, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, López-Istúriz White, Maletić, Malinov, Marinescu, Mato, McGuinness, Melo, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Pitera, Plura, Polčák, Preda, Radev, Rübig, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schöpflin, Siekierski, Stier, Stolojan, Svoboda, Szejnfeld, Szájer, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Valcárcel Siso, Verheyen, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Šuica, Țurcanu
S&D : Guteland, Hedh, Nilsson, Post, Ulvskog
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Dimitrios Papadimoulis, Annie Schreijer-Pierik
Pret : Bruno Gollnisch
Atturas : Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Karol Karski
141. A8-0048/2016 – Terry Reintke – § 25
Par 280
ALDE : Ali, Cavada, Deprez, Marinho e Pinto, Riquet, Tremosa i Balcells, Vautmans
ECR : Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, Macovei, Marias, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Ruohonen-Lerner, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Zahradil, Zīle, Złotowski, Žitňanská
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Pretzell
GUE/NGL : Benito Ziluaga, Björk, Chountis, Chrysogonos, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Kuneva, Kyllönen, Lösing, Maltese, Matias, Scholz, Spinelli, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Zimmer
NI : Chauprade, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Arimont, Belet, Caspary, Cirio, Hayes, Hübner, McGuinness, Morin-Chartier, Rolin, Sarvamaa, Tajani, Vandenkendelaere, Voss, Šojdrová
S&D : Anderson Lucy, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lauristin, Lietz, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 210
ALDE : Huitema, Meissner, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, Dohrmann, Messerschmidt, Vistisen, van Dalen
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Mach, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Monot, Montel, Mélin, Philippot, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Hazekamp, Mélenchon, Omarjee, Pimenta Lopes, Viegas
NI : Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Bocskor, Bogovič, Boni, Buda, Buzek, Bușoi, Cadec, Casa, Cesa, Christoforou, Cicu, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Danjean, Dantin, Deli, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Erdős, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hölvényi, Iturgaiz, Jahr, Jazłowiecka, Kalniete, Karas, Kariņš, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, Maletić, Malinov, Mann, Marinescu, Martusciello, Mato, Metsola, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Morano, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niebler, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Paunova, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Radev, Reul, Ribeiro, Rübig, Salini, Sander, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schmidt, Schreijer-Pierik, Schulze, Schwab, Schöpflin, Siekierski, Spyraki, Stolojan, Szejnfeld, Szájer, Thun und Hohenstein, Tomc, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Verheyen, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zalba Bidegain, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zver, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Štefanec, Štětina, Šuica, Šulin, Țurcanu
Atturas 72
ALDE : Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Charanzová, De Backer, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Mazuronis, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Rochefort, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Uspaskich, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Škripek
EFDD : Lundgren, O'Flynn
ENF : Annemans, Bizzotto, Buonanno, Fontana, Kappel, Mayer, Obermayr, Salvini, Vilimsky
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Boylan, Carthy, Eck, Hadjigeorgiou, Kari, Kohlíček, Konečná, Maštálka, Mineur, Ní Riada, Sakorafa, Senra Rodríguez, Sylikiotis, Vergiat, de Jong
PPE : Niedermayer, Pospíšil
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Pret : Mairead McGuinness, Elisabeth Morin-Chartier
142. A8-0048/2016 – Terry Reintke – § 66
Par 380
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, De Backer, Deprez, Dlabajová, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Ježek, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Schaake, Selimovic, Takkula, Telička, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Macovei, Marias, Ruohonen-Lerner
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Pedicini, Tamburrano, Valli, Zanni
ENF : Bizzotto, Buonanno, Fontana, Montel, Philippot, Salvini
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Ernst, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, Kohlíček, Konečná, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Maltese, Matias, Maštálka, Mélenchon, Ní Riada, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer
NI : Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Ayuso, Bach, Balz, Belet, Bogovič, Boni, Buzek, Cadec, Casa, Cesa, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, Gardini, González Pons, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Hayes, Hetman, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Juvin, Kalniete, Kariņš, Kelly, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, La Via, Lamassoure, Lavrilleux, Le Grip, Liese, Maletić, Malinov, Mato, McGuinness, Melo, Metsola, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Niebler, Niedermayer, Olbrycht, Peterle, Pietikäinen, Ponga, Radev, Reul, Ribeiro, Rolin, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saïfi, Siekierski, Szejnfeld, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Verheyen, Wieland, Zalba Bidegain, Zdechovský, Šojdrová, Štětina, Šuica
S&D : Anderson Lucy, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blanco López, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Hedh, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kammerevert, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Köster, Lauristin, Lietz, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Toia, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Valenciano, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Hautala, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Maragall, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 52
ECR : Dohrmann, Messerschmidt, Vistisen, Zīle
EFDD : Etheridge, Gill Nathan, Mach
ENF : Maeijer, Pretzell, Stuger, Zijlstra, de Graaff
GUE/NGL : Mineur, de Jong
NI : Epitideios, Fountoulis, Kovács
PPE : Bocskor, Buda, Bușoi, Caspary, Csáky, Deli, Deutsch, Erdős, Gieseke, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hölvényi, Kefalogiannis, Kelam, Kuhn, Kukan, Kósa, Mikolášik, Monteiro de Aguiar, Plura, Schulze, Schwab, Schöpflin, Spyraki, Ungureanu, Urutchev, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Zver, Záborská, Štefanec, Țurcanu
Atturas 135
ALDE : Huitema, Løkkegaard, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Belder, Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Gericke, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Kamall, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kölmel, Kłosowski, Lewer, Loones, Lucke, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Piotrowski, Poręba, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Tomašić, Tošenovský, Trebesius, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Boutonnet, Briois, D'Ornano, Ferrand, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Mélin, Obermayr, Rebega, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky
GUE/NGL : Kari
NI : Chauprade, Gollnisch, Korwin-Mikke, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Becker, Christoforou, Collin-Langen, Deß, Dorfmann, Jahr, Karas, Koch, Köstinger, Landsbergis, Lenaers, Lewandowski, Lins, Mann, Marinescu, Martusciello, Nagy, Novakov, Pabriks, Patriciello, Paunova, Pieper, Pitera, Pogliese, Polčák, Pospíšil, Preda, Rübig, Salini, Schmidt, Schreijer-Pierik, Stolojan, Zdrojewski, Zeller, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Šulin
143. A8-0048/2016 – Terry Reintke – rezolūcija
Par 371
ALDE : Ali, Arthuis, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, De Backer, Deprez, Faria, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Griesbeck, Grigule, Harkin, Hyusmenova, Jakovčić, Jäätteenmäki, Kallas, Kyuchyuk, Marinho e Pinto, Mazuronis, Mihaylova, Mlinar, Müller, Nicolai, Paet, Petersen, Radoš, Ries, Riquet, Rochefort, Schaake, Selimovic, Takkula, Toom, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Weber Renate, de Sarnez, in 't Veld, van Miltenburg
ECR : Ford, Macovei, Marias, Ruohonen-Lerner
EFDD : Adinolfi, Affronte, Agea, Aiuto, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, Evi, Ferrara, Moi, Paksas, Valli, Zanni
GUE/NGL : Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Eck, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, Lösing, Matias, Maštálka, Ní Riada, Omarjee, Sakorafa, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Sánchez Caldentey, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Zimmer
NI : Sonneborn
PPE : Alliot-Marie, Arimont, Bach, Balz, Becker, Belet, Bogovič, Boni, Brok, Buzek, Cadec, Casa, Christoforou, Cicu, Cirio, Clune, Coelho, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Estaràs Ferragut, Fernandes, Fisas Ayxelà, Gabriel, Gambús, González Pons, Grossetête, Gräßle, Hayes, Hohlmeier, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Juvin, Kalniete, Karas, Kariņš, Kelly, Kovatchev, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Kukan, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Lavrilleux, Le Grip, Lewandowski, Liese, Maletić, Malinov, Marinescu, Martusciello, Mato, McGuinness, Melo, Metsola, Morano, Morin-Chartier, Mureșan, Muselier, Mussolini, Mănescu, Nagy, Niedermayer, Novakov, Patriciello, Peterle, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Polčák, Ponga, Preda, Ribeiro, Rolin, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saïfi, Schmidt, Schwab, Schöpflin, Stolojan, Szejnfeld, Tajani, Thun und Hohenstein, Tomc, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, Vandenkendelaere, Wałęsa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Zalba Bidegain, Łukacijewska, Šojdrová, Štětina, Šuica, Țurcanu
S&D : Anderson Lucy, Androulakis, Arena, Assis, Ayala Sender, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Blinkevičiūtė, Borzan, Brannen, Briano, Bullmann, Cabezón Ruiz, Caputo, Chinnici, Christensen, Cofferati, Corbett, Costa, Cozzolino, Cristea, Dalli, Dance, Danti, De Monte, Delvaux, Denanot, Flašíková Beňová, Freund, Frunzulică, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Gasbarra, Gebhardt, Geier, Gentile, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gill Neena, Giuffrida, Gomes, Grammatikakis, Grapini, Griffin, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Guteland, Gutiérrez Prieto, Honeyball, Iotova, Jaakonsaari, Jongerius, Jáuregui Atondo, Kaufmann, Keller Jan, Khan, Kirton-Darling, Kofod, Krehl, Kyrkos, Lauristin, Lietz, Mamikins, Martin Edouard, Maurel, Mavrides, Maňka, Melior, Mizzi, Moisă, Moody, Moraes, Morgano, Mosca, Negrescu, Nekov, Neuser, Nilsson, Noichl, Panzeri, Paolucci, Papadakis Demetris, Pargneaux, Pavel, Peillon, Picierno, Piri, Pirinski, Pittella, Poc, Poche, Post, Preuß, Regner, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, Rozière, Sant, Schaldemose, Schlein, Sehnalová, Serrão Santos, Silva Pereira, Simon Siôn, Smolková, Steinruck, Stihler, Szanyi, Tang, Thomas, Tănăsescu, Ujhelyi, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Viotti, Ward, Willmott, Zanonato, Zemke, Zorrinho, von Weizsäcker, Țapardel
Verts/ALE : Albrecht, Buchner, Cramer, Delli, Durand, Eickhout, Eriksson, Evans, Giegold, Harms, Heubuch, Häusling, Jadot, Joly, Jávor, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Ropė, Sargentini, Scott Cato, Sebastià, Staes, Tarand, Taylor, Terricabras, Urtasun, Valero, Vana, Škrlec, Šoltes, Ždanoka
Pret 93
ALDE : Charanzová, Dlabajová, Ježek, Telička
ECR : Belder, Dohrmann, Gericke, Kölmel, Lucke, Messerschmidt, Piotrowski, Sulík, Tošenovský, Trebesius, Vistisen, Złotowski, van Dalen, Škripek, Žitňanská
EFDD : Agnew, Arnott, Carver, Collins, Etheridge, Gill Nathan, Hookem, Iwaszkiewicz, James, Lundgren, Mach, O'Flynn, Reid, Seymour, Woolfe, von Storch
ENF : Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Boutonnet, Briois, Buonanno, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, Jalkh, Kappel, Le Pen Marine, Lebreton, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer, Monot, Mélin, Obermayr, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Troszczynski, Vilimsky, Zijlstra, de Graaff
NI : Chauprade, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, Korwin-Mikke, Kovács, Papadakis Konstantinos, Zarianopoulos
PPE : Buda, Bușoi, Caspary, Gieseke, Kuhn, Lenaers, Mikolášik, Pieper, Schreijer-Pierik, Schulze, Ungureanu, Zdechovský, Záborská, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp
Atturas 80
ALDE : Huitema, Løkkegaard, van Baalen, van Nieuwenhuizen
ECR : Czarnecki, Czesak, Dalton, Dzhambazki, Fitto, Foster, Fotyga, Fox, Gosiewska, Halla-aho, Hoc, Jurek, Karlsson, Karski, Krasnodębski, Kłosowski, Lewer, Loones, McClarkin, Nicholson, Ożóg, Piecha, Poręba, Starbatty, Stevens, Swinburne, Tannock, Tomašić, Ujazdowski, Van Bossuyt, Van Orden, Wiśniewska, Wojciechowski, Zahradil, Zīle
ENF : Philippot
GUE/NGL : Mineur, Mélenchon, Pimenta Lopes, Viegas, de Jong
PPE : Bocskor, Cesa, Collin-Langen, Comi, Csáky, Deli, Deutsch, Erdős, Ferber, Gardini, Grzyb, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Hetman, Hökmark, Kelam, Koch, Kósa, Lins, Mann, Niebler, Olbrycht, Pospíšil, Reul, Rübig, Salini, Saudargas, Siekierski, Verheyen, Voss, Zdrojewski, Zeller, Štefanec, Šulin
Balsojuma labojumi un nodomi balsot
Par : Piernicola Pedicini, Dario Tamburrano